LARSEN Puzzle Pohádkoví draci 50 dílků
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto krásné a vzdělávací puzzle od norské firmy Larsen zobrazuje 7 hrozivých draků z nichž jeden chrlí oheň na statečné zachránce krásné princezny. Balení obsahuje 50 dílků, z nichž některé jsou ve tvaru žáby, vlka, nebo koruny.

LARSEN Puzzle Letiště 42 dílků
259 Kč

Toto krásné a vzděávací puzzle od norské firmy Larsen zobrazuje typický den na letišti. Na obrázku můžeme vidět pilota s letuškou, letadlo ve vzduchu, odbavení pasažérů a cestující. Balení obsahuje 42 dílků, některé puzzle je například ve tvaru letadla, kufru, nebo čepice.

LARSEN Puzzle Dům 62 dílků
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Toto krásné puzzle od norské firmy Larsen zobrazuje práce při stavění a zbvelebování domů. Můžeme si všimnout pokrývače, kominíka, tesaře, malíře a dalších, kteří se podílejí na výstavbě domu.Balení obsahuje celkem 62 dílků, z nichž některé jsou ve tvaru klíče, vrtačky, nebo čepice.

LARSEN Puzzle Hasiči - požár domu 45 dílků
259 Kč

Krásné puzzle s hrdiny všedních dnů – s hasiči udělají radost každému malému obdivovateli. Na obrázku můžeme vidět, jak hasiči hasí hořící dům. Puzzle obsahuje celkem 45 dílků.  Parametry:  materiál: hladký karton rozměry: 36,5 × 28,5 m počet dílků: 45 Vhodné pro děti od 3 let.

LARSEN Puzzle ABECEDA s obrázky 27 dílků
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V pevném rámečku je 27 obrázků a na každém je 1 písmeno.Dílek s „A“ se hodí a jde vložit pouze nad obrázek s autíčkem a tak dále. Česká abeceda a ke každému písmenu přiřazen obrázek začínající tím písmenem

LARSEN Puzzle Safari 18 dílků
259 Kč

Toto krásné a vzdělávací puzzle od norské firmy Larsen zobrazuje Safari. Na obrázku můžeme vidět slona, krále zvířat lva, žirafu, zebru, hrocha aj. Veselá a jednoduchá ilustrace je vhodná pro menší děti, které zaručeně zaujme barevnost obrázku.

LARSEN Puzzle Džungle 20 dílků
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zvířata žijící v asijské džungli:sloni,tygři,hroši,orangutáni,medvědi,jeleni,opice,hadi,ptáci,motýli,atd.