LARSEN Puzzle set Cirkusový vlak a Safari
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle s velkým zvířecím dobrodružstvím s cirkusovým vlakem a safari, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Děti v zoo a Arktida
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací o rozdílném životě zvířat v ZOO a za polárním kruhem, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Hasiči a Nemocnice
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle s velkým dobrodružstvím s hasiči a nemocnicí, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Holky v kabrioletu a Tři princezny
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé puzzle s velkým dívčím dobrodružstvím s děvčaty na výletě a třemi princeznami, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Krmení a Jízda na koni
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle s velkým zvířecím dobrodružstvím s krmením zvířátek a jízdou na koníkovi, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Loupež v bance a letiště
259 Kč 207 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle s velkým dobrodružstvím s policií a bankovními lupiči a na letišti, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Mamut a dinosauři
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací o rozdílném životě v době dinosaurů a v době mamutů. A to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Pohádky bratří Grimmů a Pohádky H.CH.Andersena MAXI
239 Kč 207 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací, s pohádkovou tématikou dvou nejznámějších světových autorů pohádek. Ato ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Vlajky světa a Mapa světa MAXI
239 Kč

Skvělé puzzle pro výuku, vašich dětí, k osvojení základních informací o světových vlajkách, kontinentech a jejich státech. A to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Česká ABECEDA s obrázky puzzle set MAXI
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Učte vaše děti základ Českého jazyka zábavnou formou a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Dvě puzzle v jednom. Oboje s různým motivem pro lepší naučení a zapamatování písmen abecedy.

LARSEN Hodina angličtiny puzzle 2 MAXI
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Učte vaše děti cizí jazyk zábavnou formou a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Dvě puzzle v jednom. Oboje s různými situacemi a slovíčky pro lepší naučení a zapamatování slovní zásoby.

LARSEN Hodina angličtiny puzzle 3 MAXI
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Učte vaše děti cizí jazyk zábavnou formou a to ve třech kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Tři puzzle v jednom. každé s různými situacemi a slovíčky pro lepší naučení a zapamatování slovní zásoby.

LARSEN Násobení a dělení puzzle set MAXI
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Učte! Vaše děti základní početní úkony zábavnou formou a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Dvě puzzle v jednom. Oboje s různým motivem jedno s násobením a druhé s dělením.

LARSEN Puzzle set Mapa Evropy a Mapa Evropy s vlajkami MAXI
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro výuku, vašich dětí, k osvojení základních informací o „starém“ kontinentu EVROPA a vlajkách Evropských států. A to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Sluneční soustava, Souhvězdí, Měsíc MAXI
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro výuku, vašich dětí, k osvojení základních informací o vesmíru, planetách naší sluneční soustavy a souhvězdí. A to ve třech kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set tří puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Život na louce a Život v lese MAXI
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací o životě na loukách a v lesích. A to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Život u rybníka a Život u moře MAXI
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací o rozdílném životě u moře a u rybníka. Ato ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set ZOO MAXI
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Naučte vaše děti rozpoznat velké množství zvířátek zábavnou formou a to ve třech kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set tří puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Čas ve světě a Roční období MAXI
239 Kč

Naučte vaše děti proč je všude ve světě jiný čas a proč je v létě teplo a v zimě sníh. A to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvoj puzzlí v jednom, které si děti zamilují.

LARSEN Puzzle set Kamion a traktor
259 Kč

Skvělé puzzle pro osvojení základních informací o velkých mnohakolových monstrech z Ameriky, a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Velký set dvou puzzlí v jednom, který si děti zamilují.