LARSEN Puzzle ZOO 149 dílků
299 Kč

Zvířátka, která můžeš vidět v ZOO ! Toto puzzle obsahuje 49 dílků se zvířátky ze severní polokoule. Pod obrázky jsou názvy zvířat. Pro každý obrázek je vyseknut jeden dílek a každý dílek je jiný a jedinečný, ač všechny vypadají stejně.

LARSEN Puzzle Lodní doprava 20 dílků
299 Kč

Lodě včera a dnes.Každá loď je složena z dílků jako jednotlivé puzzle ve vlastním rámečku. Děti mohou tedy skládat pouze 1 loď a teprve poté i druhou, což je pro ně snadnější.Později mohou skládat oba obrázky dohromady, což je trochu obtížnější.

LARSEN Puzzle Naše podnebí 69 dílků
299 Kč

Zjisti, jak funguje naše podnebí,sluneční teplo,skleníkové plyny v atmosféře. Jak rostliny potřebují sluneční svit,vodu a kysličník uhličitý.

LARSEN Puzzle Fotbal - soccer 65 dílků
299 Kč

Krásné puzzle s motivy celosvětově oblíbeným sportem – fotbalem.  Puzzle obsahuje celkem 45 dílků.  Parametry:  materiál: hladký karton rozměry: 36,5 × 28,5 cm počet dílků: 65 Vhodné pro děti od 3 let.

LARSEN Puzzle Život u rybníka 48 dílků
299 Kč

Jaký je život u rybníka ? Poznávej přírodu ! Na rámečku okolo tohoto puzzle jsou názvy květin,hmyzu,ptáků a dalších zvířat, které najdeš na jednotlivých dílcích.Uprostřed ve vlastním rámečku najdeš stejné živočišné druhy v jejich přirozeném prostředí.

LARSEN Puzzle ZOO 249 dílků
299 Kč

Zvířátka, která můžeš vidět v ZOO ! Toto puzzle obsahuje 49 dílků s ptáky ze severní polokoule. Pod obrázky jsou názvy zvířat. Pro každý obrázek je vyseknut jeden dílek a každý dílek je jiný a jedinečný, ač všechny vypadají stejně.

LARSEN Puzzle Dobývání Severního pólu 65 dílků
299 Kč

V roce 1896 Fridtjof NANSEN s pomocí lodě Fram chtěl dosáhnout Severního pólu. Když zjistil, že toho s lodí nedosáhne, spolu s Hjalmarem Johansenem se rozhodli toho dosáhnout na lyžích.

LARSEN Puzzle Fascinující svět dinosaurů 35 dílků
299 Kč

Fascinující svět dinosaurů ukazuje řadu zvláštností, některé jejich atypické rysy i nezvyklé funkční tvary kostí, kůže,… Zároveň se naučíš i názvy některých prehistorických dino. Puzzle má 2 pevné rámečky, jeden vnější a jeden uvnitř. Celkem 35 dílků.

LARSEN Puzzle Počítání - zlomky 35 dílků
299 Kč

Poznej a nauč se zlomky.Na každém dílku je jeden aritmetický úkol.Vyřeš ho,spočítej a dílek vlož na správné místo.Pokud odpověď není správná, dílek nejde na toto místo vložit.

LARSEN Puzzle Hodina angličtiny 6 - 70 dílků
299 Kč

Anglicky snadno a rychle – vlož dílky s obrázky, které již znáš,sestav puzzle uprostřed a tam také najdeš chybějící slova s obrázky, což Ti pomůže vždy sestavit celé puzzle !

LARSEN Puzzle Vzpoura na Bounty 85 dílků
299 Kč

Puzzle Vzpoura na Bounty 85 dílků Puzzle představuje zábavný a kreativní způsob, jak trávit čas. Když má navíc asymetrický tvar, dokáže pořádně potrápit nejedny mozkové závity. Puzzle má motiv Vzpoura na Bounty a potěší tak každého malého piráta.   Dílků: 85 Rozměry balení: 29 × 37 × 1 cm Věk: 3+

LARSEN Puzzle Hodina angličtiny 3 - 70 dílků
299 Kč

Anglicky snadno a rychle – vlož dílky s obrázky, které již znáš,sestav puzzle uprostřed a tam také najdeš chybějící slova s obrázky, což Ti pomůže vždy sestavit celé puzzle !

LARSEN Puzzle Násobení 81 dílků
299 Kč

Počítání – to je moje = zejména NÁSOBENÍ ! Na každém dílku je jeden aritmetický úkol.Vyřeš ho,spočítej a dílek vlož na správné místo.Pokud odpověď není správná, dílek nejde na toto místo vložit.

LARSEN Puzzle Odčítání 81 dílků
299 Kč

Počítání – to je moje = zejména ODČÍTÁNÍ ! Na každém dílku je jeden aritmetický úkol.Vyřeš ho,spočítej a dílek vlož na správné místo.Pokud odpověď není správná, dílek nejde na toto místo vložit.

LARSEN Puzzle Malé sčítání 1-5 - 10 dílků
299 Kč

Sčítání do 5. Na každém dílku je jeden aritmetický úkol.Vyřeš ho,spočítej a dílek vlož na správné místo.Pokud odpověď není správná, dílek nejde na toto místo vložit.

LARSEN Puzzle Jezdíme na koni 16 dílků
299 Kč

Práce na farmě,JEZDÍME na koni.Puzzle se 16 velkými dílky pro menší děti.Dílky ve tvarech jako čepička,kachnička,botička a poníček. Nejmenší děti tímto rozvíjejí své motorické dovednosti a pamatují si tvary dílků a kam patří.

LARSEN Puzzle 1 - 100 100 dílků
299 Kč

Počítání – to je moje ! Nauč se počítat do 100 a porozumět našemu numerickému systému.Každý dílek patří na jedno jediné správné místo.

LARSEN Puzzle Raft na Amazonce 35 dílků
299 Kč

Krásné puzzle s motivy sjezdu řeky na raftu. Sjezd na raftu může být dobrodružství. Vidíte ty krokodýli, piraně, papouška, tukana a další zvířata z divočiny? Balení obsahuje 35 dílků, z nichž některé jsou ve tvaru tukana, papouška, žáby, nebo klobouku.

LARSEN Puzzle Mapa Nizozemí - politická 48 dílků
299 Kč

Pokud máte rádi zeměpis a líbí se vám úrodná nížinatá země na pobřeží Severního moře, čeká na vás deskové puzzle Nizozemí, na kterém si složíte mapu tohoto státu s jeho dvanácti samosprávnými provinciemi. Nechybí jejich vlajky i vlajky jejich hlavních měst.