-31%
LAUFEN PRO S umyvadlo bílé 65x46,5cm

LAUFEN PRO S umyvadlo bílé 65x46,5cm

4 990 Kč
3 403 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

LAUFEN Pro S umyvadlo S 65 × 46,5 cm bílé, bez otvoru na baterii. Možnost provedení s otvorem na baterii, se 3 otvory pro baterii a bez přepadu.

-31%
LAUFEN PRO S umyvadlo bílé 55x46,5cm

LAUFEN PRO S umyvadlo bílé 55x46,5cm

4 208 Kč
2 870 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

LAUFEN Pro S umyvadlo 55 × 46,5 cm se 3 otvory na baterii, bílé. Možnost provedení s otvorem na baterii, bez otvoru pro baterii nebo bez přepadu.

Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. LAUFEN, prémiová značka v portfoliu ROCA je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Znalost koupelny jako celku se vyvinula jak z působnosti společnosti LAUFEN v keramickém průmyslu, tak ze sofistikovaného designu. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.