Learning Resources Závod robotů
859 Kč 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra pro 2 a více hráčů s tematikou robotů nadchne všechny členy rodiny. Kromě zábavy je skvělá na poznávání barev, soustředění se na detaily, trénování rychlosti a procvičování očí nejen dětí. Hráči mezi sebou závodí, který z nich jako první najde správnou hlavu robota. A to nebude vůbec lehké – na herní ploše jich je 120.

Learning Resources Pěnová puzzle kostra
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte doma malé badatele, které zajímá svět vědy a snaží se přijít na to, jak věci fungují? Didaktická hračka Pěnové puzzle kostra všem holkám a klukům hravou formou objasní, co je to kostra, z kterých částí se skládá a jak se která kost řekne anglicky.

Learning Resources Kompletní kolekce hornin
2 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ponořte se do světa hornin a objevujte jejich nejrůznější druhy. Jedná se o sadu pěti kolekcí s pečlivě vybranou sbírku hornin, které lze za pomoci přiložené tabulky správně určit. Komplet je skvělou učební pomůckou do škol i školek.

Learning Resources Kouzelný šroubovák - Cestovní kufřík (Travel Set)
849 Kč 729 Kč

Kreativní stavebnice Kouzelný šroubovák® v kompaktním cestovním kufříku. Tvořivá šroubovací mozaika pro děti od 3 do 7 let s opravdovým aku šroubovákem v kufříku, která slouží nejen k zábavě, ale i k rozvoji motorických a dalších schopností. Nenechá dětské ruce zahálet při tvorbě různých vzorů z velkých barevných šroubů. Cestovní kufřík je skvělý kdekoliv pro zábavnou kreativní aktivitu dětí, ale bez nepořádku.

Learning Resources Hodiny k rozložení
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodiny jsou pouze kruhovou číselnou řadou. Jakmile děti tuto teorii pochopí, určování času se pro ně stane snazším. Inovativní 24 hodinové hodiny s číselnou řadou z dílny společnosti Learning Resources pomáhají dětem naučit se určovat čas transformací číselného řádku na ciferník. Tato pomůcka přináší praktický způsob, jak přejít od počítání k určování času.

Learning Resources Solární lampa
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zkoumejte a pozorujte věci kolem vás s touto lucernou, která skvěle padne do dětské ruky díky své snadno uchopitelné rukojeti. Lucerna se automaticky nabíjí za jasného slunečního světla, a nebo pod lampou. Každá hodina nabíjení poskytuje 30 minut světla v lucerně. Ta si dokáže uložit až 15 hodin světla.

Learning Resources Pěnový model oka
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnový model oka, který lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř jedné půlky oka jsou jednotlivé části popsány v angličtině. Druhá půlka je popsána písmeny pro přiřazení. Součástí balení je návod také v anglickém jazyce.

Learning Resources Čas - set pro výuku
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pomozte malým studentům pochopit čas a naučit se hodiny pomocí těchto úžasných a praktických aktivit. Sada obsahuje celkem 41 dílů, které dětem pomůžou zábavnou formou zjistit a určovat, kolik je vlastně hodin.

Learning Resources Domino - barevné zlomky
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ideální hra pro rodinnou zábavu i výukové lekce. Oboustranné domino nabízí dvě varianty obrázků – psané zlomky a jejich obrázkové ekvivalenty. Hráči závodí, kdo jako první umístí všechny své dílky.

Learning Resources Skládací geometrické tvary
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada geometrických tvarů, které lze rozložit tak, aby byly jejich strany v jedné rovině! Pomocí této sady děti snáze pochopí trojrozměrné tvary, povrch, obsah nebo symetrii. Každý geometrický tvar má rozložitelné strany, které lze vyndat z průhledného obalu.

Learning Resources Kolekce minerálů
629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ponořte se do fascinujícího světa minerálů a objevujte jejich nejrůznější druhy. Jedná se o pečlivě vybranou sbírku minerálů, které lze za pomoci přiložené tabulky správně určit.

Learning Resources Velký nafukovací globus (popisovací)
699 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký nafukovací míč globus je průhledný a lze jej libovolně popisovat a pak očistit. Globus je bez jakýchkoliv natištěných popisků, takže je vhodný pro výuku – k označení států, měst, oceánů nebo obchodních cest.

Learning Resources Model erupce sopky
1 699 Kč 1 659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Téměř nic není tak zajímavé, jako vybuchující sopka přímo ve vašem dětském pokojíčku. Zkoumejte a užívejte si vědu s tímto modelem erupce sopky. První polovina detailního průřezu sopky ukazuje její vnitřek, zatímco na druhé můžete trénovat své znalosti.

Learning Resources Pěnový model Země
559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnový model naší planety, který lze rozdělit na dvě polokoule. Dítě může tak zkoumat nejen povrch planety, ale poznat i čtyři hlavní vrstvy až k jádru, jejich teplotu a tloušťku.

Learning Resources Řez rostlinnou buňkou
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodiny přírodních věd nikdy nebyly zábavnější. Rozdělte tuto rostlinnou buňku na dvě poloviny, zkoumejte řez a učte se jednotlivé části této fascinující buňky. První polovina je označena jednotlivými částmi rostlinné buňky, zatímco druhá polovina obsahuje pouze písmena pro následné opakování a kontrolu nových informací.

Learning Resources Anatomický model srdce
799 Kč 779 Kč

Anatomický model srdce je detailně propracován tak, aby bylo možné realisticky poznat všechny jeho části. Části srdce lze odebírat a zkoumat a následně zase přiřadit zpátky na své místo. Součástí sady je i stojan a manuál ilustrovaný fotografiemi.

Learning Resources Kostky zlomků
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kostky zlomků představují praktický matematický prostředek, který pomáhá studentům pochopit, jakými způsoby lze zlomky vyjádřit. Pestrobarevné pěnové kostky vyjadřují různé formy vyjádření: číslo, číselná osa, oblastní model a model sady. Vydejte se do světa zlomků s touto sadou, matematika se stane zábavou.

Learning Resources Řez zvířecí buňkou
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodiny přírodních věd nikdy nebyly zábavnější. Rozdělte tuto zvířecí buňku na dvě poloviny, zkoumejte řez a učte se jednotlivé části této fascinující buňky. První polovina je označena jednotlivými částmi zvířecí buňky, zatímco druhá polovina obsahuje pouze písmena pro následné opakování a kontrolu nových informací.

Learning Resources Pěnový model srdce
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnový model srdce se stane nedocenitelnou studijní pomůckou v biologii. Model lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř srdce jsou jednotlivé části popsány v angličtině.

Learning Resources Barevné kruhy s úhly
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevné, odolné kruhy s úhly z dílny společnosti Learning Resources jsou skvělou matematickou pomůckou pro všechny malé počtáře, učitele i rodiče. Tato pomůcka nalezne uplatnění jak ve školních třídách a zájmových skupinách, tak i doma v pokoji malého studenta.

Learning Resources Domino - čas
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální hra pro rodinnou zábavu i výukové lekce. Oboustranné domino nabízí dvě varianty hry – variantu s 12ti hodinami a nebo 24 hodinami. Domino má digitální a analogové ciferníky s barevně označenými hodinami a minutami. Hráči závodí, kdo jako první umístí všechny své dílky.

Learning Resources Kartičky násobení s řešením
419 Kč

Zábavná karetní hra pro trénink vašich matematických znalostí, ideální nejen pro domácí použití, ale i pro oddechový čas ve škole, či výukových kroužcích. Hrací kartičky ve třech barevných variantách naznačují vašim dětem různé matematické úrovně.

Learning Resources Míchání barev
309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomůcka pro děti na kombinování barev a poznávání 6 odstínů barevného spektra. 6 odstínů barevného spektra je spojeno tak, aby si mohly děti samy kombinovat barvy a poznávat jejich nové odstíny.

Learning Resources Kouzelný šroubovák - Activity Center
1 249 Kč 1 079 Kč

Velká kreativní stavebnice jako tvořivá šroubovací mozaika nenechá dětské ruce zahálet při tvorbě různých vzorů z velkých barevných šroubů. Sada obsahuje funkční aku šroubovák i ruční nářadí a různé nástavce pro pestré zábavné hraní. Spousta barvených předloh pomůže dětem ve tvoření, hlavně na začátku používání.

Learning Resources Najdi a nakrm své štěně
699 Kč 689 Kč

Štěňata si celý den hrají v parku a nyní přišel čas na svačinu! Zatřeste psí miskou, abyste zjistili které hravé štěně dostane kost. Poté, hledejte na desce odpovídajícího psa. Nejdříve najděte štěně odpovídajících barev a dejte mu kost. Najděte a nakrmte pět psů, pak vyhráváte!

Learning Resources Anatomický model mozku
599 Kč 589 Kč

Anatomický model mozku umožňuje nahlédnout do lidského těla velmi realistickým a podrobným způsobem. Model lze rozdělit na dvě poloviny, z nichž jedna je s popisky jednotlivých částí mozku a druhá pouze s písmeny pro možnosti kontroly.

Learning Resources Čelní projektor
639 Kč 629 Kč

Dětská svítilna a projektor v jednom udělá radost každému zvídavému dítěti. Přední svítilnu mohou děti využít při mnoha aktivitách, ať venku (procházky, kempy, stanování), nebo ve svém pokojíčku. Projektor zas ukáže dětem 16 různých zvířat na obrázcích, které se promítnou třeba na stěnu do vzdálenosti 1 m.

Learning Resources Geosafari - Planety a hvězdy
877 Kč 859 Kč

Vytvořte si nádhernou sluneční soustavu přímo ve vašem pokojíčku a vychutnávejte si záření 3D planet a hvězd od firmy Learning Resources. Podporujte malé hvězdáře a vědce již od útlého věku. Sada představuje skvělý výukový materiál i designový kousek, který ozdobí váš pokojíček.

Learning Resources Stetoskop
449 Kč

Opravdový stetoskop pro všechny zkoumavé děti. Tento stetoskop pomůže dětem k tomu, aby slyšely svůj vlastní tlukot srdce. Stetoskop je pevný a odolný.

Learning Resources Kolekce fosílií
629 Kč

Ponořte se do fascinujícího světa fosílií! Jedná se o kolekci pečlivě vybraných vzorků s tabulkou k přiřazení. Pomocí tabulky určete jednotlivé fosílie a zjistěte si o nich co nejvíce informací.

Learning Resources Kostky rovnosti
799 Kč 789 Kč

Kostky rovnosti představují praktický matematický prostředek, který pomáhá studentům pochopit, jaké jsou vztahy mezi zlomky, desetinnými čísly a procenty. Pestrobarevné pěnové kostky vyjadřují různé formy: desetinné, procentní, zlomkové a plošné modely. Vydejte se do světa zlomků s touto sadou, matematika se stane zábavou.

Learning Resources Nafukovací míč - svět
309 Kč

Tento nafukovací globus umožňuje dětem lépe poznat oceány, státy nebo hlavní města. Zopakujte si přes léto zeměpis. Učení totiž může být i zábava a k ní rozhodně přispěje i tento míč v podobě glóbu.

Learning Resources Pěnový model zubu
599 Kč

Pěnový model zubu, který lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř jedné půlky zubu jsou jednotlivé části popsány v angličtině. Druhá půlka je popsána písmeny pro přiřazení. Součástí balení je návod také v anglickém jazyce.

Anglická firma Learning Resources je přední světový výrobce inovativních, praktických vzdělávacích pomůcek, které oceňují rodiče i pedagogové a děti je milují. Vysoce kvalitní produkty jsou distribuovány do více jak 80 zemí, kde je využívají děti v mateřských, základních, ale i na středních školách. Firma chápe jako své poslání podporovat učitele a rodiče tím, že jim poskytne jedinečné, vysoce kvalitní vzdělávací pomůcky, které zvyšují výuku a umožňují získávat zkušenosti, které splňují individuální potřeby dětí. Jejich různorodé pomůcky zahrnují hrací a učební aktivity nebo motorické a společenské hry. Kromě toho nabízí jednoduché technologické pomůcky přímo pro učitele.

Anglická firma Learning Resources je přední světový výrobce inovativních, praktických vzdělávacích pomůcek, které oceňují rodiče i pedagogové a děti je milují. Vysoce kvalitní produkty jsou distribuovány do více jak 80 zemí, kde je využívají děti v mateřských, základních, ale i na středních školách. Firma chápe jako své poslání podporovat učitele a rodiče tím, že jim poskytne jedinečné, vysoce kvalitní vzdělávací pomůcky, které zvyšují výuku a umožňují získávat zkušenosti, které splňují individuální potřeby dětí. Jejich různorodé pomůcky zahrnují hrací a učební aktivity nebo motorické a společenské hry. Kromě toho nabízí jednoduché technologické pomůcky přímo pro učitele.