leguano Bosoboty Leguano aktiv lávově černé, černá podrážka
4 070 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bosoboty leguano aktiv lávově černé s černou podrážkou se skvěle hodí ke sportovnímu využití, pro volný čas i outdoorové aktivity. Tyto boty jsou ručně šity v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů. Bosoboty leguano aktiv poskytují noze ochranu a zároveň zachovávají pocit bosé chůze.

leguano Bosoboty Leguanito dětské námořnické
1 418 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První krůčky s botami leguanitos. Obutí je stejně snadné jako natáhnout ponožky. Boty se hodí pro vnitřní i venkovní použití, hraní a dovádění. Dětské bosoboty nabízejí ochranu bez omezení malé nohy v jejím volném pohybu. To znamená, že je přirozený vývoj v probíhajícím procesu optimálně podporován.

leguano Bosoboty Leguano female style rose
3 991 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leguano style female jsou ideální dámské bosoboty k běžnému nošení.  Bosobota díky které bije srdce žen rychleji. Se svým elegantním mixem barev lze pružně kombinovat se sukní, nebo s džíny.  Tyto boty jsou vyrobeny v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů a jsou velmi pohodlné.

leguano Bosoboty Leguano aktiv polárně bílé
4 070 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bosoboty leguano aktiv polárně bílé se skvěle hodí ke sportovnímu využití, pro volný čas i outdoorové aktivity. Tyto boty jsou ručně šity v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů. Bosoboty leguano aktiv poskytují noze ochranu a zároveň zachovávají pocit bosé chůze.

leguano Bosoboty Leguano classic černé
2 291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bosoboty leguano classic jsou průkopnickým modelem všech leguanos. Přesvědčí Vás snadné a pohodlné nošení, které umožňuje zapomenout na podporu klasické boty. Na každém povrchu jsou leguano classic jako doma.

leguano Bosoboty Leguano ballerina černé
2 336 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní leguano baleríny s nadčasovým a elegantním designem v černé barvě pro všechny ženy. Bosoboty, které jsou lehké a vzdušné díky prodyšné látce. Můžete je nosit k oblíbeným šatům, kalhotám, nebo k úzkým džínům.

leguano Bosoboty Leguano aktiv lávově černé
4 070 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bosoboty leguano aktiv lávově černé se skvěle hodí ke sportovnímu využití, pro volný čas i outdoorové aktivity. Tyto boty jsou ručně šity v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů. Bosoboty leguano aktiv poskytují noze ochranu a zároveň zachovávají pocit bosé chůze.

leguano Bosoboty Leguano aktiv slunečně žluté
3 991 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bosoboty Leguano aktiv slunečně žluté jsou ideální ke sportovnímu využití, pro volný čas i outdoorové aktivity. Tyto boty jsou ručně šity v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů. Jsou prodyšné, snadno pratelné a mají patentovanou leguano podrážku.

leguano Bosoboty Leguano aktiv oceánově modré
4 070 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bosoboty leguano aktiv oceánově modré se skvěle hodí ke sportovnímu využití, pro volný čas i outdoorové aktivity. Tyto boty jsou ručně šity v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů. Bosoboty leguano aktiv poskytují noze ochranu a zároveň zachovávají pocit bosé chůze.

leguano Bosoboty Leguano lady loop černé
4 070 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámské bosoboty leguano lady loop jsou ideální k běžnému nošení. Lehké a rychlé nazouvání. Černá barva umožňuje variabilní kombinace. Bosoboty jsou vyrobeny v Německu za použití nejkvalitnějších materiálů a jsou velmi pohodlné.

leguano Bosoboty Leguano chester tmavohnědé zimní
4 682 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tmavohnědé leguano chester jsou elegantní bosoboty, které zahřejí nohy i v chladných dnech. To je zajištěno novým vlněným vnitřkem. Bosoboty chester nejsou vodotěsné ani vodoodpudivé, ale mohou být ošetřeny hydroizolačním sprejem. .

Cílem bot leguano je zajistit zdravou a přirozenou chůzi (i běh) pro všechny generace.

Cílem bot leguano je zajistit zdravou a přirozenou chůzi (i běh) pro všechny generace.