Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LENA Mercedes požární auto 70 cm LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm
LENA Mercedes požární auto 70 cm

Velké plastové hasičské auto Lena z velmi odolného kvalitního plastu. Po ručním napumpování je možné i stříkat vodu z nádrže a uhasit tím oheň vzdálený až 8 metrů.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Magnetická tabulka 41 cm LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm
LENA Magnetická tabulka 41 cm

Plastová magická tabulka. Obsahuje tužku s kovovým hrotem a tři razítka. Tabulka je 4 barevná! Jednouché zacházení. Kvalitní plastové zpracování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm
LENA Magnetická tabulka, barevná 32 cm

Plastová magická tabulka pro děti na kreslení, obsahující tužku s kovovým hrotem a dvě razítka. Tabulka je velká 32 cm a při kreslení s tužkou, které má kovoý hrot, mění barvu.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Křída na vlasy LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm
LENA Křída na vlasy

Pomocí těchto vlasových barevných kříd si můžeš ozdobit svoje vlasy barevnými pruhy a ještě je navíc můžeš ozdobit přiloženými ozdobami. Barevný vzhled můžeš nosit všude!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm
LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm

Velký plastový náklaďák Mercedes Arocs má sklápěč na písek s rozšířenou korbou pro těžký náklad. Je opatřen pojistkou proti vyklápění. Náklaďák je klasická oblíbená hračka, kterou děti používají i jako odrážedlo.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Traktor se lžící a přívěsem, 110 cm LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm
LENA Traktor se lžící a přívěsem, 110 cm

Kvalitně zpracovaný traktor se lžící a přívěsem ideální na hraní na zahradě. Model byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, a maximální hrací hodnotě.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Mercedes popelářské auto, Arocs LENA Mercedes popelářské auto, Arocs
LENA Mercedes popelářské auto, Arocs

Maxi plastové nákladní popelářské multifunkční auto Mercedes Benz Actros je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu. Auto má výklopnou korbu s popelářskou nástavbou, odnímatelnou popelnici a kontejner na kolečkách.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Giga Trucks bagr Eco LENA Mercedes popelářské auto, Arocs
LENA Giga Trucks bagr Eco

Robustní Giga Trucks bagr Eco s velkou plochou pro sezení, 6mm hrubé kovové osky kol. Moderní detailní design. S ramenem je možno kopat do hloubky až 20 cm. Bagrovací rameno se ovládá pomocí dvou praktických držadel.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Traktor s přívěsem, 94 cm LENA Mercedes popelářské auto, Arocs
LENA Traktor s přívěsem, 94 cm

Kvalitně zpracovaný traktor s vozíkem ideální na hraní na zahradě. Model byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, a maximální hrací hodnotě.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Dětská míchačka plastová na písek LENA Dětská míchačka plastová na písek
LENA Dětská míchačka plastová na písek

Plastová barevná míchačka, která by rozhodně neměla chybět na žádném pískovišti. Míchačka oblíbené značky Lena je vyrobena z velmi kvalitního plastu a je vhodná pro děti již od 3 let!

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Mercedes popelářské auto LENA Dětská míchačka plastová na písek
LENA Mercedes popelářské auto

Jedno z nejoblíbenějších aut od Lena Mercedes je popelářské auto. Je to plně funkční velké auto, které má odnímatelnou popelnicí a kontejner na kolečkách. Vyrobeno z kvalitního a pevného plastu.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA První mozaika, motiv příroda LENA Dětská míchačka plastová na písek
LENA První mozaika, motiv příroda

Krásný způsob, jak zabavit nejmenší děti na dlouhou dobu představuje hra LENA První mozaika s motivem přírody, která zahrnuje 7 předloh plných roztomilých zvířátek a přírodních scenérií. Velké kolíčky a zdířky jsou uzpůsobeny dětem, aby neměly problém s jejich umístěním do předlohy. Vhodné pro děti od věku 2 let.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Autojeřáb LENA Rolocykl modrý, nový
LENA Autojeřáb

Plně mechanicky funkční Autojeřáb o velikosti 70 cm, s roztaženým ramenem dosahuje velikosti až 115 cm. Má i boční výsuvné nohy pro lepší stabilizaci při nakládání materiálu a klíny pro zajištění kol.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Míchačka oranžová LENA Rolocykl modrý, nový
LENA Míchačka oranžová

Plastová barevná míchačka nesmí chybět na žádné velké stavbě. Tak hurá na stavbu, kde tě čeká spousta práce! Buben lze sklápět do dvou poloh vyklápění.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Rolocykl modrý, nový LENA Rolocykl modrý, nový
LENA Rolocykl modrý, nový

Nové provedení Lena odrážedla rolocykl v modrém provedení je vhodný pro děti od 18ti měsíců. Napomáhá rozvíjet v dětech stabilitu a koordinaci. Průprava pro jízdu na kole pro všechny malé závodnice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LENA Eco aktivní bagr LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý
LENA Eco aktivní bagr

Aktivní bagr je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Barg je plně mechanicky funkční, a proto se hodí na každý písek. Obsahuje pojistku proti nežádoucímu otáčení horní části.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Traktor se lžíci, zeleno žlutý LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý
LENA Traktor se lžíci, zeleno žlutý

Plastový traktor se lžíci v zeleno-žlutém provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 70 cm a dynamickou nosností do 50 kg. Hračka je vyrobena v České republice.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý
LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý

Plastový traktor se lžící a bagrem v zeleno-žlutém provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 107 cm. Hračka je vyrobena v České republice.

můžete mít 17.6.

Od MALL
LENA Bagr žluto-černý LENA MAXI Mercedes hasičské auto Arocs, ozdobný karton
LENA Bagr žluto-černý

Plně funkční barevný bagr o velikosti 69 cm. Bagr je ideální hračkou třeba na pískoviště. Má možnost otáčení o 360 stupňů rameno s lopatou je také funkční.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LENA MAXI Mercedes hasičské auto Arocs, ozdobný karton LENA MAXI Mercedes hasičské auto Arocs, ozdobný karton
LENA MAXI Mercedes hasičské auto Arocs, ozdobný karton

Velký požární Mercedes s výsuvným žebříkem a funkčním vodní dělem.

můžete mít 19.6. - 20.6.

LENA Aktivní sklápěč LENA MAXI Mercedes hasičské auto Arocs, ozdobný karton
LENA Aktivní sklápěč

Vynikající hračka na pískoviště i domů – to je LENA Aktivní sklápěč s usměvavým panáčko-řidičem a s plnou mechanickou funkčností. Kabinu auta je možné odklopit, korbu zase zajistit pojistkou, aby nedošlo k vyklopení nákladu. Hračka je vhodná pro děti od 2 let.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA WORXX popelářské auto Arocs LENA WORXX popelářské auto Arocs
LENA WORXX popelářské auto Arocs

Auto mercedes Arocs popelář je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu. V balení jsou 2 popelnice a součástí je i pojistka proti nežádoucímu vyklopení.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA První mozaika LENA WORXX popelářské auto Arocs
LENA První mozaika

První mozaika je určena nejmenším dětem. Díky velkým dírám a kolíčkům, nebudou mít malé ruce problém s umisťováním. Sada obsahuje také sedm barevných šablon, které slouží jako předloha.

můžete mít DNES

Od MALL
LENA Rolocykl červený nový LENA WORXX popelářské auto Arocs
LENA Rolocykl červený nový

Nové provedení Lena odrážedla rolocykl v červeném provedení je vhodný pro děti od 18ti měsíců. Napomáhá rozvíjet v dětech stabilitu a koordinaci. Průprava pro jízdu na kole pro všechny malé závodnice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Společnost LENA-hračky, s.r.o.  vznikla v roce 1997. Zaměřuje na distribuci kompletního sortimentu do všech zemí celého světa. V roce 2005 došlo k uzavření výrobního závodu v Německém městě Roth a k přestěhování kompletní výroby hraček do České republiky.  Firma se zaměřuje na výrobu plastových hraček. V sortimentu naleznete autodráhy, hračky na písek, auta, korálky, kreativní hračky, oblíbené kuličkové dráhy nebo hudební hračky.

Hračky se vyznačují vysokou mírou odolnosti a maximální hrací hodnotou. Při výrobě se používají pouze nejkvalitnější materiály a zároveň se průběžně ověřuje jejich kvalita. Díky nově postavené výrobní hale, která využívá moderní technologie výroby a může se pochlubit ekologickým provozem, vám může společnost Lena nabídnout výrobky, které úspěšně splňují nejnáročnější testy na ověření kvality.