LEROS Čajovna Hruška 20 x 2,5 g
49 Kč

Čajovna Hruška je ovocný čaj s příchutí hrušky a karamelu, ovocný čaj aromatizovaný v nálevových sáčcích.

LEROS Radostné usinání - konopí, vlči mák 20 x 1 g
59 Kč

Radostné usinání – konopí, vlči mák je bylinná směs připravená tak, aby zklidnila nervy a pomohla usnout po náročném dni. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného  spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás.

LEROS Fenyklový čaj 20 x 1,5 g
34 Kč

Fenyklový čaj, bylinný čaj v nálevových sáčcích působí příznivě při pocitech plnosti, nadýmání a plynatosti. Podporuje trávení, správnou činnost střev a také tvorbu mateřského mléka. Usnadňuje odkašlávání. .

LEROS Čajovna Mix čajů a bylinek 20 x 2 g
50 Kč 49 Kč

Mix čajú a bylinek pro každodenní použití. Obsahuje všechny produkty z řady Leros Čajovna po dvou baleních od každého:

Rooibos, Černý čaj z Malawi, Zelený čaj z Číny, Hruška, Malina, Rakytník a pomeranč, Zázvor s lípou a citronem, Ginkgo a zelený čaj a Guarana.

LEROS BIO Heřmánek květ 50 g
59 Kč

Bylinný čaj Leros BIO Heřmánek obsahuje sušený květ heřmánku pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Heřmánek pravý (Matricaria recutita) přispívá k nastavení normální funkce trávení, napomáhá relaxaci a zdravému spánku.

LEROS Očista mysli 21 x 1,3 g
59 Kč

Očista mysli je 21 denní čajová kúra - napomáhá navození duševní pohody. Jarní bylinný čaj s šantou a ženšenem dodá rovnováhu a stabilitu vašim emocím.

LEROS Očista těla 21 x 1,4 g
59 Kč

Očista těla je 21denní cajová kúra, která napomáhá prirozenému procesu očisty těla. Jarní, procištující bylinný čaj s obsahem pampelišky a celerových semínek podpoří telesné zdraví i odolnost organismu.

LEROS Průduškový bylinný čaj 20 x 1.5 g
56 Kč 54 Kč

Průduškový bylinný čaj – vyvážená čajová směs určená hlavně k ochraně horních cest dýchacích. čaj je vhodným doplněním pitného režimu v období zvýšeného výskytu chorob horních cest dýchacích, nachlazení a chřipek.

LEROS Čajovna Rooibos 20 x 2 g
49 Kč

ČAJOVNA Rooibos Madam Grey je bylinný čaj s příchutí bergamonu a citrusů,bylinný čaj aromatizovaný v nálevových sáčcích.

LEROS Čajovna Malina 20 x 2 g
49 Kč

Ovocný čaj ČAJOVNA Maliny je chuťově vyvážená směs, která po zalití vařící vodou vyniká nezaměnitelnou chutí a vůní zralých malin.

LEROS Šalvěj lékařská nať 20 x 1,5 g
30 Kč 29 Kč

Šalvěj lékařská nať, bylinný čaj v nálevových sáčcích Šalvěj má mnoho příznivých účinků. Napomáhá při žaludečních, střevních, žlučníkových potížích a nadýmání. .

LEROS Třezalka 20 x 1,5 g
29 Kč

Leros Třezalka nať, bylinný čaj v nálevových sáčcích, doplněk stravy. Čaj z třezalky přispívá k duševní rovnováze a relaxaci, podporuje zdravý spánek, příznivě působí u žen v klimakteriu.

LEROS Čajovna Bylinky a Guarana 20 x 2 g
49 Kč

Guarana a yerba maté přispívají k fyzické a psychické vitalitě. Klanopraška může díky svým adaptogenním účinkům zvyšovat odolnost organizmu při zátěži (stres).

LEROS Heřmánek 20 x 1 g
29 Kč

Heřmánek je bylinný jednodruhový čaj určený pro přípravu čerstvého čaje nebo nálevu s charakteristickou vůní. .

LEROS Černý bez - květ 20 x 1 g
31 Kč

Černý bez – květ je bylinný čaj v nálevových sáčcích. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému.

LEROS Sirup Brusinka 250 ml
69 Kč

Sirup Brusinka je pasterovaný produkt bez přídavku kyseliny citronové, nápojový koncentrát.

LEROS Sirup Malina 250 ml
69 Kč

Sirup Malina Pasterovaný produkt, bez přídavku kyseliny citronové, nápojový koncentrát.

LEROS Vrbovka - ňať 50 g
29 Kč

Vrbovka – nať, bylinný čaj, zmenšuje napětí z nucení na močení, zlepšuje kvalitu spánku, normalizuje fyziologickou funkci prostaty.

LEROS BIO Heřmánek 20 x 1 g
59 Kč

Leros BIO Heřmánek je bylinný jednodruhový čaj určený pro přípravu čerstvého čaje nebo nálevu s charakteristickou vůní, který je možné použít vnitřně, ale také  k omývání, obkladům a koupelím.

LEROS BIO Ibišek 20 x 2 g
59 Kč

BIO Ibišek je bylinný jednodruhový čaj určený pro přípravu čerstvého čaje, který výborně zažene žízeň a příjemně osvěží, přispívá k vylučování vody z těla, podporuje normální funkci střevního traktu, a celkově přispívá k vitalitě.

LEROS BIO Ibišek květ 60 g
49 Kč

Leros BIO Ibišek květ, bylinný čaj – Ibišek přispívá k vylučování vody z organismu a podporuje normální funkci střevního traktu. Přispívá též k vitalitě.

LEROS BIO Kopřiva 20 x 1 g
59 Kč

BIO Kopřiva je bylinný jednodruhový čaj určený pro přípravu čerstvého čaje, který podporuje vylučovací funkci ledvin, působí dezodoračně.

LEROS BIO Kopřiva list 50 g
49 Kč

Leros BIO Kopřiva list, bylinný čaj. - Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) podporuje vylučovací funkci ledvin, působí dezodoračně. Vhodný pro vegany.

LEROS BIO Máta peprná 20 x 1,3 g
59 Kč

Leros BIO List máty peprné, bylinný čaj - Máta peprná přispívá k normální funkci dýchacího systému, trávicí soustavy a střev.  Podporuje přirozenou obranyschopnost a přispívá k relaxaci. Čaj z máty peprné příjemně chutná po mentolu. .