LineaDue Česká koupelnová předložka, CAPRICIO 55x60 cm, hnědá
2x

LineaDue Česká koupelnová předložka, CAPRICIO

504 Kč

Moderní barvy, tvar kostek a obdélníků a nádherné zpracování. To je CAPRICIO, koberečky k vaně nebo umyvadlu. Skvěle vypadají, skvěle absorbují vlhkost a jsou příjemné na každý dotek.

Partner: Grund
LineaDue Česká koupelnová předložka, FANTASTIC 47x50 cm, zelená

LineaDue Česká koupelnová předložka, FANTASTIC

406 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Oblé tvary, měkký vlas, sytá barva a praktické vlastnosti. To vše se skrývá v předložce FANTASTIC. Je oblíbená jako předložka i jako kobereček na lenošení. Dopřejte si nový, stylový doplněk k sobě domů.

Partner: Grund
LineaDue Česká koupelnová předložka, AQUATICA 65x115 cm, béžová

LineaDue Česká koupelnová předložka, AQUATICA

1 168 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Mořem inspirovaný design koupelnové předložky AQUATICA je krásnou vzpomínkou na letní dovolenou. Ponořte svá bosá chodidla do jemného vlasu tohoto koberečku a rozpomeňte se na letní zážitky.

Partner: Grund
LineaDue Česká koupelnová předložka, FEELING 50x60 cm, antracitová
5x

LineaDue Česká koupelnová předložka, FEELING

504 Kč

Krása, relaxace, wellnes. FEELING, jedna z nejoblíbenějších předložek, v sobě snoubí jednoduchost, příjemný materiál a funkčnost. Má krásně oblé rohy. Hodí se nejen do koupelen, ale i jiných prostor ve vašem domě či bytě.

Partner: Grund
LineaDue Česká koupelnová předložka, TERAZZO 60x100 cm, šedá

LineaDue Česká koupelnová předložka, TERAZZO

645 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktický kobereček TERAZZO má unikátní vzorek, který imituje kamennou podlahu v moderním pojetí. Vybírejte jednu ze 4 sytých barevných variací.

Partner: Grund

Součástí kolekce GRUND je i nová značka koupelnových předložek „LineaDue by GRUND". Oblíbené modely jsou navrženy v široké barevné paletě, můžete si vybrat z mnoha materiálů i rozměrů, přesně podle svých představ. Záruka 5 let na všechny koberečky.