10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lionelo Cestovní postýlka STEFI Lionelo Hrací deka ANIKA s mantinelem
Lionelo Cestovní postýlka STEFI

Skládací postýlku Lionelo Stefi oceníte doma i na cestách. Stabilní konstrukce s měkkou matrací vytváří bezpečné místo pro odpočinek a hraní dítěte od narození do přibližně 3 let (nebo dosažení hmotnosti 15 kg). Díky bočnímu vchodu s praktickým zipem může dítě samo vstupovat a vycházet.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Zábrana do postele EVA Lionelo Hrací deka ANIKA s mantinelem
Lionelo Zábrana do postele EVA

Zábrana pro dítě EVA je vhodná na každou postel s matrací. Jednoduchý systém upevnění zábrany jen podtrhuje její komfortnost.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Hrací deka ANIKA s mantinelem Lionelo Hrací deka ANIKA s mantinelem
Lionelo Hrací deka ANIKA s mantinelem

Podložka ANIKA je vybavena různými elementy, které podporují rozvoj smyslů dítěte, např. zvukové elementy, zrcátko, barevné hračky. Hračky slouží po odepnutí jako samostatná chrastítka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Hrací deka s domečkem AGNES Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Lionelo Hrací deka s domečkem AGNES

Hrací deka Agnes s domečkem můžete využití jako deku s rameny nebo jako dečku s domečkem. Měkká matrace izoluje Vaše dítě od chladu a barvičky pomáhají v rozvaji smyslů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm

Otočná autosedačka 4 v 1 v souladu s nejnovější normou R129. Lionelo BASTIAAN I-size 40–150 cm nabízí široký výškový rozsah od 40 do 150 cm, díky kterému ji můžete používat od kojence po starší dítě. Upevnění pomocí ISOFIX a popruhu Top Tether. Otočná základna 360° EasyTurn umožňuje snadné umístění a vyjmutí dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Sportovní kočárek Annet Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Lionelo Sportovní kočárek Annet

Sportovní kočárek Annet značky Lionelo má nadčasový design a díky jeho agilitě se s ním můžete vydat kamkoliv. Je lehounký, snadno ovladatelný s odpruženými koly. Možnost polohování až do lehu oceníte především během opočinku vašeho dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm Lionelo Autosedačka Bastiaan RWF i-size 40-150 cm
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm

Bezpečnou přepravu dítěte autem zajistí dětská autosedačka Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76–150 cm s redukční vložkou pro nejmenší děti. Autosedačka je v souladu se standardem i-Size, má opěrku hlavy nastavitelnou v 10 stupních a její instalace je pomocí bezpečnostních pásů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Autosedačka Bastiaan RWF i-size 40-150 cm Lionelo Autosedačka Bastiaan RWF i-size 40-150 cm
Lionelo Autosedačka Bastiaan RWF i-size 40-150 cm

Otočná autosedačka, která vyhovuje nejnovější normě R129. Lionelo Bastiaan RWF i-size 40–150 cm nabízí široký rozsah výšky od 40 do 150 cm, díky čemuž vám bude sloužit dlouhé roky. Jednoduchá a intuitivní montáž pomocí systému ISOFIX a porpuhu Top Tehther. Funkce otáčení o 360° EasyTurn.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Cestovní postýlka Stefi Lionelo Autosedačka Bastiaan RWF i-size 40-150 cm
Lionelo Cestovní postýlka Stefi

Cestovní postýlka Stefi, je skvělou volbou pro rodiče. Postýlku lze použít jak na cestování, zahradu, tak samozřejmě jako plnou náhradu postýlku v teple domova.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Golfový kočárek ELIA Lionelo autosedačka s ISOFIXEM HUGO i-size 100-150 cm
Lionelo Golfový kočárek ELIA

Poskytne místečko pro sezení dětem ve věku od 6 měsíců do 3 let – moderní golfový kočárek Lionelo Golfový kočárek ELIA s opěradlem nastavitelným do 4 poloh a s nastavitelným nánožníkem. O bezpečnost se starají 5bodové pásy. Kola jsou z odolné EVA pěny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM HUGO i-size 100-150 cm Lionelo autosedačka s ISOFIXEM HUGO i-size 100-150 cm
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM HUGO i-size 100-150 cm

Autosedačka, která roste společně s dítětem – je určena pro výškovou skupinu 100 – 150 cm. Lionelo HUGO i-size 100–150 cm nabízí univerzální způsob montáže – systém ISOFIX nebo samotné bezpečností autopásy. Pokročilá boční ochrana a zesílená opěrka hlavy s pěnou Memory Foam. Nastavitelná opěrka hlavy do osmi poloh pro přizpůsobení se výšce dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air Lionelo autosedačka s ISOFIXEM HUGO i-size 100-150 cm
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air

Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce. Máme pro vás perfektní způsob, jak si to vyzkoušet – na odrážedle! Lionelo Bart Air je ideální volbou pro malé cyklisty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Sportovní kočárek CLOE Lionelo Skládací zábrana do postele Lora grey stone
Lionelo Sportovní kočárek CLOE

Představujeme vám naše nejnovější řešení – kompaktní kočárek s velkými koly. V Lionelo se snažíme vybavit naše kočárky pohodlím, které vám a vašemu malému cestovateli umožní pohodlně cestovat na různých místech. Proto bude kočárek Lionelo Cloe vhodný nejen pro procházky v oblíbeném parku, ale také pro nákupy v rušném centru města nebo na cesty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Skládací zábrana do postele Lora grey stone Lionelo Skládací zábrana do postele Lora grey stone
Lionelo Skládací zábrana do postele Lora grey stone

Bezpečnostní zábrana Lionelo Lora Grey Stone – perfektní do každého prostoru. Bezpečnostní zábrana ochrání vaše dítě před pádem z postele, je vybaven zámkem StandSafe, který snižuje pravděpodobnost, že se konstrukce samovolně složí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo houpačka BELLA SET GREY CONCRETE Lionelo Skládací zábrana do postele Lora grey stone
Lionelo houpačka BELLA SET GREY CONCRETE

V prvních měsících života by mělo dítě odpočívat v leže – úplně v rovině – což je pro něj optimální a nejzdravější pozice. S ohledem na správný psycho-motorický vývoj dítěte jsme vytvořili houpačku Bella Set s korbičkou, ve které může dítě využít výhod houpání v úplně ležící poloze. Řešení 2v1 obsahuje v sadě 2 části – korbičku a tradiční houpačku pro případy, když se dítě stane více aktivní a zvídavé, nebo prostě když má rádo dobrý výhled na maminku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 Amber Lionelo Kombinovaný kočárek MARI TOUR 3IN1 2023
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 Amber

Kombinovaný kočárek Amber značky Lionelo je skvělou volbou i pro ty nenáročejnší rodiče. Výhodný set hluboké korbičky, sportovní sedačky a autosedačky v jednom vám usnadní péči již od narození. Bohaté příslušenství a intuitivní řešení potěší všechny rodiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo sportovní kočárek EMMA PLUS Lionelo Kombinovaný kočárek MARI TOUR 3IN1 2023
Lionelo sportovní kočárek EMMA PLUS

Velmi praktický kočárek EMMA Vám i Vašemu dítěti zajistí pohodlí během procházek. Určeno pro děti od 6 měsíců do 15 kg. Sporťák má 5-bodové pásy a prostorný košík.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Kombinovaný kočárek MARI TOUR 3IN1 2023 Lionelo Kombinovaný kočárek MARI TOUR 3IN1 2023
Lionelo Kombinovaný kočárek MARI TOUR 3IN1 2023

Lionela chceme, aby vaše první společné roky s miminkem zůstaly nezapomenutelnými zážitky. S tímto na mysli vytváříme moderní, průlomová řešení, jako je kočárek Lionelo Mari Tour 3v1, jehož multifunkčnost vás okouzlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo báze isofix - autosedačka astrid i-size Lionelo autosedačka ANTOON PLUS 2023 BLACK ONYX
Lionelo báze isofix - autosedačka astrid i-size

Základna pro autosedačku Astrid i-Size je funkční řešení, které zajišťuje maximální bezpečnost. Lionelo báze isofix – autosedačka astrid i-size je kompatibilní se systémem ISOFIX, stačí ji připevnit na háčky umístěné mezi opěradlo a sedadlo vozidla. Speciální značky informují o správné montáži. Sada obsahuje stabilizační nohu, která zajišťuje další opěrný bod a zvyšuje tak bezpečnost.

můžete mít DNES

Od MALL
Lionelo autosedačka ANTOON PLUS 2023 BLACK ONYX Lionelo autosedačka ANTOON PLUS 2023 BLACK ONYX
Lionelo autosedačka ANTOON PLUS 2023 BLACK ONYX

Antoon Plus je autosedačka od značky Lionelo s certifikátem bezpečnosti německého institutu ADAC. Testovaná autosedačka se ověřuje z hlediska bezpečnosti, snadné obsluhy, ergonomie a obsahu chemických látek. Autosedačka Antoon Plus Black Onyx od značky Lionelo úspěšně prošlavšemi 4 fázemi testů a získal hodnocení 2,9 bodů. Díky tomu autosedačka úspěšně získala certifikát ADAC.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023 Lionelo autosedačka ANTOON PLUS 2023 BLACK ONYX
Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023

Praktický golfový kočárek Lionelo Irma je skvělou volbou pro město – skvěle se osvědčí na úzkých, rušných ulicích! Je určen pro děti od cca 6 měsíců do cca 3 let (nebo do dosažení hmotnosti 15 kg). Lehká konstrukce a pohodlné skládání na kompaktní velikost zajišťují, že kočárek je mobilní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Sportovní kočárek CLOE 2023 Lionelo Sportovní kočárek ANNET Tour
Lionelo Sportovní kočárek CLOE 2023

Vhodný do každého terénu je kvalitní sportovní kočárek Lionelo Sportovní kočárek CLOE 2023 vhodný pro děti od 6 měsíců až do 4 let věku. Opěradlo lze rozložit do lehu, nechybí 5bodový bezpečnostní pás a velká bezúdržbová kola z EVA pěny. Bezpečnost zvyšují reflexní prvky. Nepromokavá stříška ochrání před deštěm i větrem nebo sluncem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Sportovní kočárek ANNET Tour Lionelo Sportovní kočárek ANNET Tour
Lionelo Sportovní kočárek ANNET Tour

Sportovní kočárek ANNET Tour značky Lionelo vznikl na základě reakcí rodičů. Kočárek je vhodný pro děti od narození do 22 kg. Postará se o bezpečnou a pohodlnou jízdu během vašich procházek s vašimi nejmenšími. .

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 MIKA Lionelo Sportovní kočárek ANNET Tour
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 MIKA

Kombinovaný kočárek s možností složení konstrukce i se sportovním sedákem od značky Lionelo. Kočárek je vybaven prostornou a skládací korbičkou s matrací s bavlněným potahem. Elegantní kočárek MIKA pro příjemné a pohodlné procházky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Lionelo je značka vytvořená s nadšením a péčí o pohodu nejmenších, patřící do skupiny BrandLine Group se sídlem v Polsku a Nizozemsku. Vytváří produkty pro kojence a děti již od roku 1998 a prodává své výrobky po celé Evropě. Posláním značky Lionelo je poskytovat bezpečné, pohodlné a moderně navržené produkty. Během celého výrobního procesu jsou sledovány základní hodnoty rodiny: bezpečnost, péči a rozvoj. Na těchto klíčových pilířích je budována značka Lionelo. V nabídce značky jsou produkty pro nejmenší – autosedačky, kočárky, hračky, hrací deky, zábrany do bytu a do postele a samozřejmě i produkty pro větší děti – tříkolky, odrážedla, kola apod.