LivePro LP8501 Masážní míček Muscle
109 Kč

Masážní míček LivePro musclePod lidskou kůží se nachází měkká pojivová tkáň, která obaluje svaly, kosti, nervy a cévy. Při nadměrné zátěži se tato tkáň začne třít o svaly. Toto tření následně omezí pohyb svalů a začne působit bolest.

LivePro LP8090 trhačky
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LivePro LP8090Trhačky textilní jsou omotávkové řemínky o délce 33 cm a šířce 8 cm. Trhačky jsou z jedné strany ukončeny očkem a z druhé strany kvalitním zapošitím, zabraňujícím roztřepení. Uplatnění nachází zejména při těžkých tahových a přítahových cvicích.

LivePro LP8096 trhačky
155 Kč

LivePro LP8096Trhačky textilní jsou omotávkové řemínky o délce 66 cm a šířce 5 cm. Trhačky najdou uplatnění zejména při těžkých tahových a přítahových cvicích. Jejich největší využití najdete při mrtvém tahu, kdy cvičenec díky nim tolik nenamáhá zápěstí a dlaně, které se trhačkami značně zpevní.

LivePro Madla na odporovou posilovací gumu
180 Kč

Madla na Odporovou posilovací gumu LiveProMadla/držadla pro vysoce oblíbenou pomůcku pro kondiční a odporové cvičení – odporovou gumu. V kombinaci s odporovou gumou lze univerzálně využít na aerobic, fitness i rehabilitace.

LivePro Masážní míč LivePro Targeted 12,4 cm
210 Kč

Masážní míč LivePro Targeted 12,4 cmErgonomicky tvarovaný povrch masážního míče Livepro Targeted pomáhá stimulovat krevní oběh a efektivně procvičuje všechny části svalů.

LivePro Speed LP8283
230 Kč

Švihadlo Speed LivePro 8283 Skákání je jedním z nejefektivnějších a také nejlevnějších způsobů, jak zlepšit celkovou tělesnou kondici. Lze ho provádět kdekoli a kdykoli, proto je švihadlo jedním z nejpoužívanějších fitness doplňků vůbec.

LivePro SEDCO SET 3KS - 120x15 cm
350 Kč

Odporová posilovací / aerobic gumy SET – SEDCOVysoce kvalitní oblíbená TPE pomůcka pro kondiční a odporové cvičení. Má mnohostranné využití – aerobic, fitness i rehabilitace. Zlepšuje pozitivní sílu svalů, jejich mohutnost a pevnost, rozsah pohybu a svalovou koordinaci.

LivePro Balanční podložka LivePro AB MAT 38 cm x 31 cm x 7,5 cm
420 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balanční podložka LivePro AB MATJe základní jádro tréninkového příslušenství. Nyní můžete vaše břišní svaly konečně procvičit bezpečně. Tvar podložky je přizpůsoben vašim břišním partiím a nabízí stabilitu při cvičení. Jedna velikost pro všechny! Vaše výška ani váha není pro použití důležitá.

LivePro Uzávěr k Olympic tyčce - Pár
465 Kč

Uzávěr k OLYMPIC tyčce Silný rychloupínací uzávěr na tyč činky s 50 mm průměrem. Robustní konstrukce s velkou pákou pro praktickou montáž jednou rukou. Bezpečnostní pojistka zabraňuje uvolnění nebo sklouznutí.

LivePro Uzávěr k tyčce na cvičení LP8060 - dia. 50 cm
499 Kč

Uzávěr k tyčce na cvičení LP8060 Silný rychloupínací uzávěr na tyč činky s 50 mm průměrem. Robustní hliníková konstrukce s velkou pákou pro praktickou montáž jednou rukou. Bezpečnostní pojistka zabraňuje uvolnění nebo sklouznutí.

LivePro Tréninková tyč s odporovou gumou
645 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tréninková tyč s odporovou gumou LiveProTréninková tyč s odporovou gumou Vám umožní zapojit do Vašeho funkčního tréninku více cviků s prvky silového tréninku. Odporová guma je připojena k 110 cm dlouhé ocelové tyči. Zátěž lze regulovat mírou natažení.

LivePro LP8093
710 Kč

Podložka na krk Barbell Pad LivePro LP8093Ochranný obal na tyč LivePro Barbell Pad zabraňuje otlakům v oblasti krční páteře. Základ výplně tvoří silný speciálně upravený pružný FOAM materiál, který je vsazen do polyesterového obalu.

LivePro Míč MEDICÍNÁLNÍ DOUBLE GRIP LivePro 4Kg černý
1 085 Kč

Míč MEDICIN DOUBLE GRIP LIVE PRO Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologii plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů.

LivePro LP8160 Podpěra na kliky M
1 133 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podpěra na kliky LivePro MPodpěry na kliky LivePro jsou oblíbeným příslušenstvím pro dokonalé provádění kliků. Konstrukce je vyrobena z odolné oceli, což zaručuje dlouholetou životnost. Rukojeti jsou opatřeny protiskluzovým materiálem, který umožňuje pevné a komfortní stisknutí.

LivePro Posilovací vak LivePro 25 Kg
1 549 Kč

Live Pro Power BagJe ideální volbou pro fitness centra, nebo i pro komerční využití. Díky nové technologii se zabránilo pohybu uvnitř jádra vaku při zatížení. Vyrobeno z odolého PVC (syntetická kůže). Písková výplň ve speciálním vaku, liniové zajištění rovnoměrného rozložení hmotnosti.

LivePro Činka Kettlebell LivePro Uretan 20 kg VÝPRODEJ
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Činka Kettlebell LivePro Uretan Liší se od standardní činky kettlebell hlavně materiálem. Je vyrobena z jednoho kusu oceli, která má hranatý styl úchytu. Činka je potažena uretanem prvotřídní kvality. Jedná se o perfektní volbu pro fitness centra.

LivePro LP8244
3 299 Kč

LivePro LP8244Našlapaný stylový step-můstek určený pro tréninky všeho druhu. Pomůcka má masivní stabilní konstrukci zaručující pohodlí a bezpečnost při cvičení.

LivePro COVER BR 5 cm x 15 m - 21.8 kg
3 299 Kč

LivePro Battle Rope LP8172Lano k vytrvalostnímu tréninku a k posílení celého těla, především paží a ramen. Kromě aktivace silových skupin lano trénuje také respirační a kardiovaskulární systém. Ideální celotělové cvičení, které zvyšuje sílu a vytrvalost.

LivePro LP8194 Zátěžová vesta Plate - 10 kg
3 789 Kč

Zátěžová vesta LivePro Plate – 10 kgZátěžová vest LivePro je praktický posilovací doplněk. Vesta je vyrobena z kombinace odolné tkaniny a tvrzeného FOAM materiálu. Zátěž tvoří dva – přední a zadní -  5kg balistické pláty. Tato zátěž je vyjímatelná a dá se tak výsledná hmotnost regulovat.

LivePro LP8212 115x44,5x17 cm
3 999 Kč

Bedýnka na cvičení/step LivePro LP8212Profesionální stepmůstek určený pro trénink fitness a aerobik. Pomůcka má silnou, stabilní konstrukci zaručující pohodlí a bezpečnost tréninku. Nezklame Vás ani moderní modro-černý desing, který zaručeně osloví každého.

LivePro LP8142 Zátěžové saně
6 529 Kč

Zátěžové saně LiveProZátěžové saně lze použít téměř na každém povrchu v domácím či komerčním prostředí. Dvě masivní ocelové kolejnice umožňují tahání saní se závažím. Mezi kolejnicemi se nachází plošina s kolíkovým upínadlem s průměrem 50 mm. Závaží lze naložit až do výše 70 cm.