LiveUp AB CARVER PRO
360 Kč
+ doprava zdarma

Posilovač kolečko Exercise LiveUpPosilovač břišního svalstva posiluje a formuje pas, paže, břicho, nohy, boky a záda. Výrobek je navržen zejména pro současnou sportovní generaci. Vyroben z odolného materiálu, středová osa kovová, madla plastová.

LiveUp Balanční deska LiveUp LS3151 BALANCE plast
239 Kč

Balanční deska LiveUp BALANCEBalanční podložka, která se používá ke zlepšení rovnováhy, posílení svalstva na nohou a spodní části zad. Velkou výhodou takového cvičení je, že probíhá bez namáhání kloubů a proto se balanční podložky hojně používají i jako rehabilitační pomůcka.

LiveUp Balanční podložka LiveUp
236 Kč

Balanční podložka LiveUp oranžová Vhodná především pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání a chtějí předejít bolestem zad. Díky sezení na balanční podložce budete procvičovat stabilizační svaly a vzpřimovat páteř po celou dobu sezení, aniž byste o tom věděli.

LiveUp Bandáž box bavlna 5 m X 4,6 cm LiveUp černá pár
135 Kč

Bandáž box bavlna 2,5 m x 5 cm LiveUp je kvalitní bavlněná bandáž o délce 2,5 m v bílé barvě o šířce 5 cm. Bandáž Fit Box je určená pro bojové sporty. Vyrobeno z extra odolné bavlny s otvorem pro palec pro snadný začátek a se zapínáním na suchý zip.

LiveUp Bandáž fit box - LiveUp elastická 2,5 m x 5 cm černá
125 Kč

Bandáž fit box – elastická je perfektní bandáž pod boxerské rukavice. Vyrobeno z extra odolné bavlny, pro snadný začátek začíná se zapínáním na suchý zip. Je možno použít jak pro údery do boxovacího pytle, tak pod boxerské rukavice.

LiveUp Bulgarian bag - Bulharský pytel LivePro 15 kg
920 Kč
+ doprava zdarma

BULGARIAN BAG 15 KGBulharský Bag / pytel je neuvěřitelně funkční a univerzální nástroj pro posílení a zvýšení odolnosti klíčových svalů a zlepšení koordinace a pohyblivosti kloubů. Většinu, ne-li všechna cvičení, které lze provést s kettlebelly a činkami, lze provést i s bulharským bagem.

LiveUp BULGARIAN BAG LiveUp 20 kg
1 151 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BULGARIAN BAG 20 kg Cvičební pomůcka pro trénink špičkových sportovců – svěží fitness nástroj, který maximalizuje svalovou vytrvalost, kardiovaskulární fitness, jádro a sílu!Technický popis:- dovozce SEDCO- barva oranžová- zátěž: 20kg

LiveUp Cable 3122 3m
90 Kč

LiveUp Cable 3122 3mModerní fitness pomůcka s nastavitelnou délkou nejen pro kondiční tréninky, ale i pro každého, kdo chce efektivně spalovat tuky a rozhýbat celý svůj pohybový aparát.

LiveUp Činka KETTLEBELL COMPETITION LiveUp 12 Kg
840 Kč
+ doprava zdarma

ČINKA KETTLEBELL COMPETITION LiveUp 12 Kg Patří mezi alternativu pomůcek pro silové sporty. Unikátní jednoruční činky kettlebell jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit a zlepšit svou vytrvalost.

LiveUp ČINKA KETTLEBELL LiveUp SUPER 4 Kg
880 Kč
+ doprava zdarma

ČINKA KETTLEBELL LiveUp SUPER 16 Kg patří mezi alternativu pomůcek pro silové sporty. Unikátní jednoruční činky kettlebell jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit a zlepšit svou vytrvalost.

LiveUp ČINKA KETTLEBELL PLAST LiveUp 2 kg
96 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ČINKA KETTLEBELL PLAST LiveUp 2 kg je unikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního vinylového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování.

LiveUp ČINKA KETTLEBELL PLAST LiveUp 8 kg
285 Kč

ČINKA KETTLEBELL PLAST LiveUp 8 kg je unikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního vinylového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování.

LiveUp Činka nakládací Set 10 kg LiveUp
400 Kč
+ doprava zdarma

Činka nakládací Set 10 kg LiveUp Nakládací činkový set se 4 kotouči. Jednoruční činka vhodná pro domácí posilování s možností měnění hmotností a využití pro různé věkové a kondiční skupiny. Hmotnost činky lze variabilně upravit, případně rozšířit o další závaží.

LiveUp Gymnastické kruhy na posilování LiveUp 3675A
740 Kč
+ doprava zdarma

Gymnastické kruhy na posilování LiveUp 3675AGymnastické kruhy patří mezi závěsné systémy, kde se pracuje s vlastní vahou nebo se používají při cross-trénincích. Kruhy Live Up jsou vyrobeny tak, aby byly jednoduše instalovatelné a snadno polohovatelné.

LiveUp HIP BAND - zelená
129 Kč

LiveUp HIP BANDPohodlný posilovací odporový pás/guma různých barev. Pás je z velice komfortního materiálu. Slouží zejména k procvičování hýžďových partií a tvarování stehen. Pás má univerzální využití a lze použít v různých variantách a cvičebních metodách.

LiveUp Hrazda do dveří LiveUp 3613B
286 Kč

Hrazda do dveří LiveUp 3613BHrazda do dveří LiveUp do dveří pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování doma či v domácí posilovně.

LiveUp Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý
168 Kč

Krokoměr LiveUp Easy Walk Je multifunkční zařízení fungující na principu mechanického senzoru počítající kroky chodce. Krokoměr Easy Walk disponuje vnitřním senzorem a softwarem na detekci a zaznamenání počtu kroků.

LiveUp Masážní VÁLEC YOGA FOAM ROLLER LiveUP 32 x 15 cm
379 Kč
+ doprava zdarma

Masážní válec LiveUP Yoga Foam roller Vyroben z odolného, nárazuvzdorného polyethylenového materiálu s vyztužením ve středu. Vnější reliéfní povrch při cvičení masíruje tělo, zajišťuje hlubší a přesnější svalovou stimulaci.

LiveUp Matice chromová k tyčce 30 mm LiveUp
60 Kč

Matice chromová k tyčce 30 mm LiveUp tato robustní bezpečnostní objímka 30 mm slouží jako zajišťovací segment pro nakládací činky. Je určena pro osy s průměrem 30 mm. Tělo této bezpečnostní objímky je vyrobeno z kvalitní oceli s leštěným povrchem.

LiveUp Míč medicinální plast Live up 5kg
678 Kč
+ doprava zdarma

Míč MEDICINALNÍ PLAST LIVE UP Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní, je vhodný cvičební pomůcka do fitness center, škol, sportovních klubů i domácností.

LiveUp Multifunkční hrazda na cvičení LiveUp 3153A
699 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční hrazda na cvičení LiveUp 3153AChcete obohatit domácí tělocvičnu? Pokud ano, měli byste se vybavit touto univerzální hrazdou, která přináší obrovské množství možností různých cviků, variací a typů nového tréninku. Hrazda lze snadno namontovat na stěnu.

LiveUp Nakládací činka LiveUp 20 kg LITINA
990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nakládací činka LiveUp 20 kg Jednoruční činka je vhodná pro domácí posilování s možností měnění hmotností a využití pro různé věkové a kondiční skupiny. Je vhodná pro posilování horní poloviny těla. Skládá se ze hřídele a šroubovacích matic, které zamezují sklouznutí závaží a následnému úrazu.

LiveUp Posilovací Bag Power Bag SEDCO 20kg
900 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací Bag Power Bag 20 kg Pomůcka k tréninku. Mobilnost zátěže, různé varianty úchopu a v neposlední řadě dokonalá skladovatelnost, dělají z Bagu výbornou mobilní pomůcku pro kondiční trénink.

LiveUp Posilovací lavice BENCH 1209 LiveUp
1 100 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací lavice BENCH 1209 LiveUpPoskytuje nejvyšší standard pro domácí i komerční použití. Nastavitelná je ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí.

LiveUp Posilovací lavice BENCH LiveUP 1101
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací lavice LS1101 Je víceúčelový posilovací přístroj, který umožňuje kvalitní cvičení s jednoručními činkami i obouční činkou. Mnoho různých cvičebních poloh umožňuje posilování horních partií těla pomocí různých cviků s jednoručními činkami.

LiveUp Posilovací lavice bench LS1115 LiveUp
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Posilovací lavice bench LS1115 LiveUpIdeální pro cvičení s činkou. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí. Jednotlivá stanoviště jsou vysoce variabilní a lze je různě upravovat.

LiveUp Posilovací lavice LiveUp Bench 1102
2 130 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací lavice LiveUp Bench WeightPosilovací lavice na procvičení a posilování. Poskytuje nejvyšší standard pro domácí i komerční použití. Je ideální na procvičení horních části těla. Má stabilní ocelovou konstrukci s protiskluzovými nožkami, které umožňují bezpečné cvičení v domácím prostředí.

LiveUp Sedco LIFEUP SPORTS
5 280 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací věž LIVEUP SPORTS Určena jak pro domácí posilování začátečníků, tak i pro náročné sportovce. Nabízí široké spektrum cviků, včetně posilování prsních svalů, cviky na posilování končetin a mnoho dalších.

LiveUp Sportovní obal na mobil
59 Kč

Sportovní obal na mobil Je praktické pouzdro na úschovu mobilu při sportu. Toto pohodlné univerzální pouzdro na mobil poskytuje ochranu při cvičení, běhu, nebo na cestách.

LiveUp Sportovní pouzdro na mobil 4.7
66 Kč

Sportovní pouzdro na mobil 4.7apos;apos; – 5.5apos;apos;Je praktické pouzdro na úschovu mobilu při sportu. Toto pohodlné univerzální pouzdro na mobil poskytuje ochranu při cvičení, běhu, nebo na cestách.

LiveUp Stojan pro medicinbaly LiveUp
1 223 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stojan pro medicinbaly 5 LiveUpNabízí úložný prostor pro 5 medicinbalů. Stojan je opatřen ochrannou vrstvou TUFF COAT, jedná se o strukturovaný lak, který je odolnější než běžná prášková barva.

LiveUp Švihadlo Speed LiveUp Cable 3140 3m
175 Kč

Švihadlo Speed LiveUp Cable 3140 Moderní fitness pomůcka s nastavitelnou délkou nejen pro kondiční tréninky, ale i pro každého, kdo chce efektivně spalovat tuky a rozhýbat celý svůj pohybový aparát.

LiveUp YOGA 90x15 cm
716 Kč
+ doprava zdarma

Masážní VÁLEC YOGA LiveUpUniverzální pomůcka pro jógu, pilates, rehabilitace a fitness. Tento pěnový válec můžete využít pro všechny druhy cviků.. od terapeutického cvičení, terapií, školení až po klasické zlepšování kondice.

LiveUp Yoga LiveUP stretch stramp popruh 3388 180cm
180 Kč

Strečinkový popruh LiveUp Yoga Strech Strap je revoluční doplněk k běžnému statickému protahování. Smyčky na popruhu umožňují nastavit správnou hloubku protažení a to mnohem efektivněji a bezpečněji, než při klasických cvicích.