Lock&Lock Sportovní láhev 480 ml

Lock&Lock Sportovní láhev 480 ml

259 Kč

Další nabídka za 259 Kč

Plastová lahev na vodu s pítkem. Locklock Sportovní láhev 480 ml je vyrobena z odolného tritanu a díky malé velikosti se vejde i do kabelky. Mějte neustálý přehled o dodržování pitného režimu.

Od prodejce MALL
Lock&Lock Sportovní láhev s brčkem 550 ml 0,55 růžová
3x

Lock&Lock Sportovní láhev s brčkem 550 ml

269 Kč
239 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plastová lahev na vodu s pítkem a odklápěcím víčkem s těsněním. Locklock Sportovní láhev s brčkem 550 ml je vyrobena z odolného tritanu a disponuje praktickým poutkem. Nápoje v lahvi můžete chladit i v mrazáku. Vhodná do myčky nádobí.

Od prodejce MALL
Lock&Lock Sportovní láhev 680 ml
1x

Lock&Lock Sportovní láhev 680 ml

269 Kč
259 Kč

Plastová lahev na vodu s pítkem. Locklock Sportovní láhev 680 ml je vyrobena z odolného tritanu a díky malé velikosti se vejde i do kabelky. Mějte neustálý přehled o dodržování pitného režimu.

Od prodejce MALL

Lock & Lock je australskou firmou, která od svého založení v r. 1978 vyváží pod stejnojmennou značkou své výrobky do více než 100 zemí po celém světě. Obchody a pobočky této společnosti lze nalézt po celém světě, kromě Austráli např. i v Německu, Polsku, Česku, na Slovensku,Velké Británii, Severní Americe, Koreji, Číně nebo Vietnamu a dalších. Do roku 2013 by tato společnost ráda rozšířila destinace až na 130 zemí a tím si zajistila hlavní postavení v oblasti vakuových nádob.

Značka se specializuje na vakuové dózy na skladování potravin a na úložné skladovací boxy do domácnosti. Společnost Lock & Lock se také snaží rozšířit sortiment ze svých hlavních (plastových) produktů na kompletní kuchyňské vybavení od skla, porcelánu až po výrobky z nerezové oceli. Snaha být společností, která vyrábí různé nádobí spojené s praktickou funkcí souvisí pochopitelně i s použitím ekologických materiálů s ohledem na životní prostředí a zdraví zákazníků.

Lock & Lock v současné době investuje více než 2 % svého celkového ročního obratu do výzkumu a vývoje na zlepšení služeb a spokojenost zákazníků.

Rovněž vyvíjí značné úsilí k vývoji nových materiálů a prvotřídní kvality nových produktů, které můžete nalézt v každém koutě světa.