Loewe 001 Woman - EDP
1 399 Kč

Parfémová voda 001 Woman je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, italskou tangerinku a růžový pepř. V srdci se ukrývá santalové dřevo a egyptský jasmín. Kompozici uzavírá ambrově-vanilkový základ.   Na trh byla uvedená v roce 2016. .


Loewe 7 Anonimo - EDP
1 339 Kč

Loewe 7 Anonimo je kožená vůně pro muže uvedená na trh v roce 2016. Hlava ukrývá růžový pepř a kadidlo, v srdci se ucítíte pryskyřici benzoin, vetiver a kůži. Kompozici uzavírá santalové dřevo a krétská pryskyřice ze skalní růže (labdanum).


Loewe 7 - EDT
1 139 Kč

Novinka

Loewe 7 je pánská dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem. Hlava obsahuje jablko a pepř, srdce se skládá z kadidla, konvalinky, růže a oleje z květů hořkého pomeranče (neroli). Kompozici uzavírá cedr, vetiver a již zmiňované pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2010. .


Loewe Agua De Loewe El - EDT
699 Kč

Agua De Loewe El pro muže se otevírá vodními tóny, ovocem yuzu, pomelem, bergamotem a tangerinkou. V čistě ovocném srdci se snoubí ananas, černý rybíz a jablko odrůdy Granny Smith. Základ vůně obsahuje cedrové a santalové dřevo, vetiver a dubový mech. Na trh byla uvedena v roce 2009.


Loewe Agua Del Loewe Ella - EDT
799 Kč

Agua Del Loewe Ella pro ženy se otevírá svěžími akordy v podobě citronu, pomeranče, bergamotu a ovoce kumquat doplněné o marakuju. V srdci ucítíte netradiční kombinaci papriky, růže, lilie a leknínu. V závěru se rozvine dřevitě-pižmový základ. Na trh byla uvedena v roce 2009.


Loewe Agua Miami Beach - EDT
1 199 Kč

Agua Miami Beach je květinově-dřevitá vůně pro muže i ženy s pižmovým základem. Hlava obsahuje mandarinka, černý rybíz a hruška. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky a magnólie. Kompozici uzavírá vetiver, pižmo a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.


Loewe Aura - EDP
1 225 Kč

Aura je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje růžový pepř, červený rybíz, bergamot a lístky fialky. V čistě květinovém srdci ucítíte jasmín, růži, kosatec a narcis. Kompozici uzavírá malina, kůže, santalové a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2013.


Loewe Aura Floral - EDP
1 289 Kč

Aura Floral je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mrkvová semínka, bergamot, citron a zelené akordy. V čistě květinovém srdci ucítíte růži, jasmín, pomerančový květ a fialku. Kompozici uzavírá vanilka, kůže, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2016.


Loewe Solo Loewe Cedro - EDT
1 089 Kč

Novinka

Solo Loewe Cedro je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje růžový pepř a mandarinku, v srdci ucítíte levanduli a muškátový oříšek. Základ dotváří cedr a pryskyřice benzoin.   Na trh byla uvedena v roce 2015.


Loewe Solo Loewe - EDT
1 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Solo Loewe je orientální vůně pro muže s bohatým složením. Hlava obsahuje mandarinku, citron, bergamot, guavu, kostus, levanduli, tymián, rozmarýn, pačuli a kašmírové dřevo. V srdci se mísí muškátový oříšek, skořice, anýz, kmín, růžový pepř, tangerinka, máta a aldehydy.


Loewe Solo Loewe Esencial - EDT
1 349 Kč

Solo Loewe Essencial je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje mátu, tangerinku, limetku a levanduli. V srdci se snoubí muškátový oříšek, maté, tymián, rozmarýn a kardamom. Kompozici uzavírá pačuli, kadidlo, fazole tonka a guajakové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2017.


Loewe Solo Loewe Origami - EDT
1 624 Kč

Akce

Solo Loewe Origami je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje italský citron, bergamot, bazalku, rozmarýn, kardamom a anýz. Srdce se skládá z pelargonie, levandule a levandulového výtažku. Kompozici uzavírá kombinace pižma, ambry, vetiveru, pačuli a ambrového dřeva.


Loewe Solo Loewe Platinum - EDT
1 299 Kč

Solo Loewe Platinum je kožená vůně pro muže. Mezi její složky patří čaj, kůže, pryskyřice olibanum, siamská pryskyřice benzoin, levandule, muškátový oříšek, atlaský cedr, šedá ambra a tymián.   Na trh byla uvedena v roce 2012.