Loewe 001 Woman - EDP

Loewe 001 Woman - EDP

Hodnocení: 3
1 399 Kč 1 225 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parfémová voda 001 Woman je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, italskou tangerinku a růžový pepř. V srdci se ukrývá santalové dřevo a egyptský jasmín. Kompozici uzavírá ambrově-vanilkový základ.   Na trh byla uvedená v roce 2016. .

Loewe Solo Loewe Origami - EDT-20%
1 639 Kč 1 297 Kč

Solo Loewe Origami je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje italský citron, bergamot, bazalku, rozmarýn, kardamom a anýz. Srdce se skládá z pelargonie, levandule a levandulového výtažku. Kompozici uzavírá kombinace pižma, ambry, vetiveru, pačuli a ambrového dřeva.

Loewe Solo Loewe Origami - toaletní voda M Objem: 100 ml
1 506 Kč

Loewe Origami je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje italský citron, bergamot, bazalku, rozmarýn, kardamom a anýz. Srdce se skládá z pelargonie, levandule a levandulového výtažku. Kompozici uzavírá kombinace pižma, ambry, vetiveru, pačuli a ambrového dřeva.

Loewe Solo Loewe Platinum - toaletní voda M Objem: 100 ml
1 532 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Solo Loewe Platinum je kožená vůně pro muže. Mezi její složky patří čaj, kůže, pryskyřice olibanum, siamská pryskyřice benzoin, levandule, muškátový oříšek, atlaský cedr, šedá ambra a tymián.  Na trh byla uvedena v roce 2012.

typ:toaletní voda;hlavní vůně:orientální;objem:100 ml;