LOVI

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících maminek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a savičky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte."

Důvěřují nám odborníci, důvěřujte nám i vy

Značka LOVI společně s odborníky realizuje výzkumný a vzdělávací program Prověřené inovace s myšlenkou na ochranu kojení a podporu aktivního vývoje dítěte od prvních dnů jeho života. LOVI výrobky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a jsou navrhovány na základě nejnovějších lékařských poznatků a inovačních technologií.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.

Výrobky značky LOVI jsou zastoupeny v následujících kategoriích: