-21%
MacHook skládací rudl
23x

MacHook skládací rudl

890 Kč
699 Kč
Akce

Praktický skládací rudl s nosností 70 kg a rozměrem lopaty 38,5×28 cm. Velmi skladný a lehký na přenos díky hmotnosti 3 kg a teleskopické rukojeti. Kvalitní provedení z odolných materiálů.

Od prodejce MALL
-20%
MacHook vozík skládací plošinový
29x

MacHook vozík skládací plošinový

1 890 Kč
1 499 Kč
Akce

Praktický plošinový vozík s nosností 137 kg. Vozík je velmi skladný, lehce se jedním tahem kompletně složí včetně kol do plošiny. Teleskopická rukojeť se 3 polohami pro pohodlnou manipulaci. Kvalitní provedení z odolných materiálů.

Od prodejce MALL

Značka MacHook vznikla v roce 2012 a patří do portfolia ryze české společnosti J.A.D. TOOLS s.r.o., která působí na českém a slovenském trhu od roku 1993. Značka MacHook nabízí zákazníkům ucelené řady výrobků pro zahradu, dílnu a stavbu. Pod značku MacHook řadíme naše nejprodávanější výrobky s osvědčenou kvalitou v několika cenových úrovních a různých variantách provedení. Najdete u nás velmi tradiční a oblíbené ruční nářadí s dřevěnou násadou i luxusní nerezové či celokovové nářadí. Vždy klademe důraz na kvalitu zpracování, dlouhou životnost a cenovou dostupnost našich produktů.