Mad Max Kompresní 3D bandáž 285 s omotávkou - kotník
263 Kč 237 Kč

Mezi hlavní výhody kotníkových bandáží patří předcházení zraněním například v důsledku chronické nestability hlezna a to zejména díky optimální podpoře kotníku při každodenních aktivitách.

Mad Max Slimming Belt 277 - černý
735 Kč 698 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MADMAX Slimming and Support Belt je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory držení těla.

Mad Max Fitness opasek Syntetic Dip Belt 290 - černý-šedý
750 Kč 675 Kč

Černo-šedý opasek MADMAX Syntetic Dip Belt je nezbytným doplňkem pro efektivní posilování paží, ramen a hrudníku. Slouží k zavěšení kotoučů pro dodatečnou zátěž i při procvičování zad nebo tricepsových svalů. Velikost opasku je univerzální.

Mad Max Bandáž zahoprene 293 - loket
289 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inovovaná loketní bandáž MADMAX byla vyvinuta přesně tak, aby poskytovala maximálně spolehlivou fixaci, odvětrání, ochranu a prohřátí lokte. Bandáž je vyrobená ze zahoprenu a je perfektní volbou pro prevenci i léčbu úrazů, které bohužel se sportem občas souvisí.

Mad Max Bandáž zahoprene koleno 295 - stabilizace čéšky
525 Kč 486 Kč

Inovovaná kolenní bandáž MADMAX se stabilizací čéšky, byla vyvinuta přesně tak, aby poskytovala maximálně spolehlivou fixaci, odvětrání, ochranu a prohřátí kolena. Bandáž je vyrobená ze zahoprenu a je perfektní volbou pro prevenci i léčbu úrazů, které bohužel se sportem občas souvisí.

Mad Max Trhačky s neoprenem 267
199 Kč 185 Kč

Omotávkové trhačky MADMAX byly vyrobené s cílem maximálně pomáhat a posilovat úchop při těžkých tahových a přítahových cvicích.. Oceníte je tak ve chvíli, kdy třeba procvičujete břišní svaly při visu na hrazdě..

Mad Max Háky Metallic Lat Hooks 330 - červené
399 Kč 359 Kč

Klasické háčky MADMAX jsou určené pro zesílení úchopu při provádění těžkých tahových i přítahových cviků. Stejně tak je oceníte při procvičování břišních svalů při visu na hrazdě, při cvičení zad, vzpřimovačů trupu, břicha nebo problematických partiích zadních stehen.

Mad Max Fitness opasek Sandwich 244 - černý
415 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ekonomická varianta klasického 4" opasku, přesně tak se dá popsat opasek MADMAX Sandwich v jednoduchém černém designu. Horní vrstva opasku je vyrobená z vysoce kvalitní kůže, jádro pak z lisovaného drceného odpadu z kůže. Vnitřní strana je kvůli maximálnímu pohodlí polstrovaná.

Mad Max Pěnový barbell pad 301
325 Kč 292 Kč

Ochranný obal osy sloužící k zabránění nepříjemnému tlaku na krční páteř a oblast ramen.

Mad Max Trhačky s válečkem a přeskou 332
325 Kč 296 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální MADMAX trhačky s válečkem jsou určené všem, kteří chtějí zesílit úchop při těžkých tahových nebo přítahových cvicích. Stejně tak přijdou vhod, pokud chcete procvičovat břišní svaly ve visu na hrazdě.

Mad Max Adaptér na kotník 300
265 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MADMAX kotníkový adaptér slouží především k posilování dolní poloviny těla.

Mad Max Elastická bandáž kolene 292 - omotávací
631 Kč 568 Kč

Je nezbytným doplňkem pro všechny, kdo při cvičení používají vysokou zátěž. Tato bandáž pomáhá zvládnout cvičení s velmi vysokým závažím a napomáhá tak kolenům odolat náročnému cvičení s větší jistotou.

Mad Max Jump Speed Rope švihadlo 286 - červené
599 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Scháníte prvotřídní švihadlo s dlouhou životností pro zvýšení vaší kondice nebo zbavení se nežádoucích tuků? Jump speed rope splní všechny vaše očekávaní do posledního detailu.

Mad Max Bandáž zahoprene 294 - koleno
475 Kč 442 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kolenní bandáž MADMAX byla vyvinuta přesně tak, aby poskytovala maximálně spolehlivou fixaci, odvětrání, ochranu a prohřátí kolena.. Z vnitřní strany horní části bandáže jsou protiskluzové proužky, které zabraňují sjíždění..

Mad Max Elastická bandáž zápěstí 291 - omotávací
334 Kč 317 Kč

Elastická bandáž MADMAX zajišťuje dokonalé zpevnění a fixaci zápěstí. Pokud máte chronické problémy se zápěstími anebo zápasíte se špatným držením zápěstí a potřebujete je zafixovat, tyto bandáže jsou pro vás tou správnou volbou. Omotávací bandáž je oblíbeným doplňkem i silových sportovců.

Mad Max Elastická bandáž zápěstí 298 - černá-zelená
395 Kč 375 Kč

MADMAX elastická bandáž zajišťuje dokonalé zpevnění a fixaci zápěstí. Pokud máte chronické problémy se zápěstími anebo zápasíte se špatným držením zápěstí a potřebujete je zafixovat, tyto bandáže jsou pro vás tou správnou volbou. Omotávací bandáž je oblíbeným doplňkem i silových sportovců.

Mad Max Fitness opasek celokožený 245 - černý
650 Kč 585 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní celokožený opasek MADMAX Full Leather je určený pro středně pokročilé až profesionální gymnasty, a to jak pro muže, tak i pro ženy. Pokud hledáte pás s dlouhým životním cyklem a maximální užitnou hodnotou, tak je pro vás tento pás tím pravým.

Mad Max Fitness opasek kožený s karabinou 301
950 Kč 855 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Celokožený pánský opasek MADMAX patří do nové kolekce vzpěračských pásů od společnosti MADMAX.. Precizní provedení, vysoce kvalitní použité materiály a komfort při cvičení ocení každý, kdo si při cvičení potrpí jen na to nejlepší.. Opasek je určený do vysoké zátěže a pro opravdové siláky..

Mad Max Fitness opasek Simply the Best 421 - červený
500 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Opasek MADMAX Simply the Best v jednoduchém černo-modrém provedení a s bílým nápisem ocení všichni ti, kteří si potrpí na vysoce funkční provedení a hledají posilovací pás, na který se lze 100% spolehnout..

Mad Max Fitness opasek Simply the Best 421 - modrý
500 Kč 449 Kč

Spolehlivý opasek MADMAX Simply the Best v jednoduchém černo-modrém provedení a s bílým nápisem ocení všichni ti, kteří si potrpí na vysoce funkční provedení a hledají posilovací pás, na který se lze 100% spolehnout..

Mad Max Fitness rukavice Basic 250 - bílé/černé
155 Kč 140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice MADMAX Basic jsou vyrobené z prvotřídní kůže a jsou určené pro fitness a silový trénink a ocení je především ženy, mladší sportovci a všichni ti, kdo se cvičením teprve začínají..

Mad Max Fitness rukavice Clasic 248 - bílé
220 Kč 209 Kč

Profesionální rukavice, které však ocení i široká veřejnost milují fitness a silový trénink – přesně to jsou rukavic MADMAX Clasic White.. Díky kombinaci bílé a černé barvy jsou tyto rukavice čím dál více oblíbené i u žen..

Mad Max Fitness rukavice Clasic Exclusive 248 - černé
265 Kč 252 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černočerné rukavice MADMAX Clasic Exclusive pro pořádné chlapy, ale taky pro sebevědomé ženy, které to s fitness a silovým tréninkem myslí opravdu vážně. Rukavice jsou vyrobené z prvotřídní kůže, která je na horní straně prstů děrovaná – zajišťuje tak lepší odvětrávání a odvod potu z rukavic.

Mad Max Fitness rukavice No Matter 931 - růžové
495 Kč 446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné dámské rukavice MADMAX No Matter nejsou jen obyčejnými fitness rukavicemi, ale krásným doplňkem každé ženy, která to se cvičením myslí opravdu vážně. Design rukavic kombinuje světle růžovou barvu s army vzorem. Rukavice jsou ideální volbou pro každou ženu sledující aktuální módní trendy!

Mad Max Fitness rukavice Professional 269 s omotávkou - bílé
335 Kč 302 Kč

Tyhle rukavice nedělají žádné rozdíly a jsou určeny jak pro ženy, tak i pro muže. Rukavice MADMAX Professional White ocení každý milovník fitness a silového tréninku. Jsou vyrobené z prvotřídní kůže, která byla použitá jak na straně dlaně, tak i na hřbetu rukavic.

Mad Max Fitness rukavice Professional Exclusive 269 s omotávkou - černé
380 Kč 357 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přemýšlíte, které z rukavic MADMAX s omotávkou jsou nejoblíbenější a nejprodávanější? Právě se na ně díváte, jedná se o rukavice MADMAX Professional Exclusive. Tyto luxusní pánské rukavice si oblíbila spousta mužů, a to především díky použitým kvalitním materiálům a inovativním technologiím výroby.

Mad Max Jump Speed Rope švihadlo 286 - žluté
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte prvotřídní švihadlo s dlouhou životností pro zvýšení vaší kondice nebo zbavení se nežádoucích tuků? Jump speed rope splní všechny vaše očekávaní do posledního detailu.

Mad Max Palm grips - úchyty 270
285 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MADMAX zařazuje novinku v podobě gymnastických gripů v univerzální velikosti.

Mad Max Rukavice Rainbow 251 - červené
205 Kč 185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové rukavice Rainbow jsou určeny primárně k fitness a silovému tréninku, ale dají se pohodlně využít i na cyklistiku nebo kolečkové brusle. Jsou vhodné především pro ženy nebo mladší a začínající sportovce.

Mad Max Rukavice Rainbow 251 - zelené
205 Kč 185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní rukavice Rainbow jsou určeny primárně k fitness a silovému tréninku, ale dají se pohodlně využít i na cyklistiku nebo kolečkové brusle. Jsou vhodné především pro ženy nebo mladší a začínající sportovce.

Mad Max Slimming Belt 277 - červený
735 Kč 698 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MADMAX Slimming and Support Belt je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory držení těla.

Mad Max Slimming Belt 277 - modrozelený
735 Kč 698 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MADMAX Slimming and Support Belt je naprosto revolučním výrobkem v oblasti tvarování postavy a podpory držení těla.

Mad Max Sportovní láhev 720 ml
170 Kč 152 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová pink, red a blue sportovní lahev MADMAX by neměla chybět ve výbavě žádného sportovce, který ví, jak důležité je doplňovat pitný režim. Lahev, ve třech barevných provedení je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost a zdravotní nezávadnost.

Společnost Mad Max je zaměřená na sportovní oblečení, doplňky a další vybavení pro sportovce. Hlavním výrobním programem se tedy stalo sportovní oblečení pro kulturistiku a fitness. Společnost Mad Max primárně produkuje dámské a pánské rukavice, opasky a další doplňky pro fitness trénink.

Společnost Mad Max je zaměřená na sportovní oblečení, doplňky a další vybavení pro sportovce. Hlavním výrobním programem se tedy stalo sportovní oblečení pro kulturistiku a fitness. Společnost Mad Max primárně produkuje dámské a pánské rukavice, opasky a další doplňky pro fitness trénink.