MADAMI Šťavnatý čaj černý bez s mandarinkou 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem černého bezu a mandarinek doplněný pomerančovým koncentrátem. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Bílá krabička se Šťavnatými čaji
219 Kč

Složení: Šťavnatý čaj – překvapivě ovocný čaj s kousky ovoce 55 ml: Lesní směs Rakytníková směs Brusinková směs Citrusová směs se zázvorem Italské čokoládové pralinky s náplní 2 ks. Uloženo do bílé krabičky s reliéfem a průhledným víkem, dárkově zdobeno.

MADAMI BezVa BRUSINKA 250 ml
119 Kč

Ovocný koncentrát z brusinek slazený fruktózou a sukralózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma a plnou chuť. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Jedná se o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající limonády.

MADAMI BezVa BRUSINKA 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát z brusinek slazený fruktózou a sukralózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje brusinkovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Šťavnatý čaj aloe vera & kiwi 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem aloe vera a kiwi. Ovocný čaj s velkými kousky ovoce vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj citrusová směs se zázvorem 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem ananasu, manga, pomerančů a zázvoru. Ovocný čaj s velkými kousky manga a dalšího ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj exotická směs 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ananasu a manga. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI BezVa MANGO A MARAKUJA 1000ml
359 Kč

Ovocný koncentrát s mangem a marakujou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky ovoce. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Šťavnatý čaj rakytníková směs 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem rakytníku, manga, ananasu a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI BezVa ANANAS A KOKOS 1000 ml
359 Kč

Skvělá letní příchuť ovocného koncentrátu BEZ PŘIDANÉHO CUKRU s podílem ananasu a kokosu, který je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky ananasu a kokosu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Šťavnatý čaj lesní směs 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem malin, ostružin, jahod, červeného a černého rybízu. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj brusinková směs 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI BezVa ALOE VERA A ANGREŠT 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a angreštem SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a angreštu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa PAMPELIŠKA A LÍPA 1000 ml
359 Kč

BezVa koncentrát s květem a kořenem pampelišky a lípy slazený medem a cukrem je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky kořene i květu smetánky lékařské. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI ZÁZVOR v medu 620 g
229 Kč

Směs kvalitního květového medu a mraženého, sušeného a kandovaného zázvoru s ovocnými koncentráty. Každá sklenička obsahuje vysoký podíl zázvoru. Ochucený med s ovocem je vyráběný za studena, aby došlo k zachování všech zdraví prospěšných látek obsažených v medu i v ovoci.

MADAMI Šťavnatý čaj černý bez s mandarinkou 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem černého bezu a mandarinek doplněný pomerančovým koncentrátem. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj aroniová směs 520 ml
135 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem arónie, rybízu, švestek, jahod, višní, malin, ostružin a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI BezVa ARONIE A VIŠEŇ 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát s aronií a višní slazený fruktózou a sukralózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aronie a višní. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ALOE VERA A LEVANDULE 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ČERVENÁ ŘEPA A POMERANČ 1000 ml
359 Kč

Že nejste příznivci červené řepy? Garantujeme vám, že v tomto provedení vám určitě zachutná. BezVa koncentrát z červené řepy a pomeranče slazený fruktózou a sukralózou má jedinečnou sladkokyselou příchuť a díky opravdu vysokému podílu řepy a pomeranče nabízí jedinečný zážitek pro vaše smysly.

MADAMI BezVa GREP A BEZINKA 1000 ml
359 Kč

Připravte si domácí limonádu s výtečnou sladce hořkou příchutí grepu. BezVa koncentrát z grepu a bezinek slazený fruktózou a sukralózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky grepu a bezinky.

MADAMI BezVa MANGO A MARAKUJA 250ml
119 Kč

Ovocný koncentrát s mangem a marakujou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky ovoce. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Šťavnatý čaj lesní směs 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj z malin, ostružin, jahod, červeného a černého rybízu. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj brusinková směs 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem brusinek, rybízu, višní, jahod, jablek a švestek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj rakytníková směs 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem rakytníku, manga, ananasu a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj aloe vera a kiwi 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem aloe vera a kiwi. Ovocný čaj s velkými kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj exotická směs 55 ml
32 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ananasu a manga. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Prosecco Premium
449 Kč

UPOZORNĚNÍ: VÝROBEK OBSAHUJE ALKOHOL !!! Malé pohoštění na privátní párty. Složení: Prosecco I AM 0,2 l Super Glass – nerozbitné sklo na šampaňské nebo prosecco 0,1 l, 2 ks Slané pistácie Salysol 36 g

MADAMI Koš BezVa
1 279 Kč

Složení: BezVa Grep a bezinka 250 ml BezVa Aloe vera a levandule 250 ml BezVa Zázvor 250 ml BezVa Malina 250 ml BezVa Rakytník 250 ml BezVa Ananas a kokos 250 ml BezVa Brusinka 250 ml BezVa Pampeliška a lípa 250 ml BezVa Červená řepa s pomerančem 250 ml Dárkov…

MADAMI Sada zázvorová
349 Kč

Složení: BezVa ZÁZVOR 250 ml – ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického horkého nebo studeného nápoje. Šťavnatý čaj citrusová směs se zázvorem 55 ml. Šťavnatý čaj exotická směs 55 ml. Zázvor v medu 68 g. Uložené do průhledného blistru, dárkově zdobeno.

MADAMI BezVa RAKYTNÍK 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát z rakytníku je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje rakytníkovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, ale o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající limonády.

MADAMI Sada rakytníková
349 Kč

Složení: BezVa RAKYTNÍK 250 ml – ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického nápoje horkého nebo studeného . Šťavnatý čaj rakytníková směs 55 ml. – 2 ks Rakytník v medu 68 g. Uložené do průhledného blistru, dárkově zdobeno.

MADAMI BezVa ZÁZVOR 1000 ml
359 Kč

Ovocný koncentrát ze zázvoru slazený medem, glukózovým sirupem a fruktózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky zázvoru. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ALOE VERA A ANGREŠT 250 ml
119 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a angreštem SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a angreštu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ZÁZVOR 250 ml
119 Kč

Nápojový koncentrát ze zázvoru slazený medem a glukózovým sirupem je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky zázvoru. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Horké ovoce - višně 520 ml
140 Kč

Horké višně s vysokým podílem celých sladkokyselých višní. Skvělé do dezertů, sladkých jídel a jogurtů. Plná a výrazná chuť a aroma.

MADAMI ZÁZVOR v medu 245 g
115 Kč

Směs kvalitního květového medu a mraženého, sušeného a kandovaného zázvoru s ovocnými koncentráty. Každá sklenička obsahuje vysoký podíl zázvoru. Ochucený med s ovocem je vyráběný za studena, aby došlo k zachování všech zdraví prospěšných látek obsažených v medu i v ovoci.

MADAMI Želé bonbóny SMLSNI SI 145 g
69 Kč

Naše želatinové bonbóny jsou chutné, měkké a mají plnou ovocnou chuť díky 5% ovocných šťáv, které obsahují. Jsou vhodné jako dárek pro potěšení.

MADAMI BezVa ALOE VERA A LEVANDULE 250 ml
119 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa MALINA 1000 ml
359 Kč

Skvělá letní příchuť ovocného koncentrátu s podílem malin slazený fruktózou a sukralózou, který je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje malinovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa MALINA 250 ml
119 Kč

Skvělá letní příchuť ovocného koncentrátu s podílem malin slazený fruktózou a sukralózou, který je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma a plnou chuť. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa RAKYTNÍK 250 ml
119 Kč

Ovocný koncentrát z rakytníku SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje rakytníkovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Horké ovoce - jahody 520 ml
140 Kč

Výtečné horké jahody s vysokým podílem ovoce skvělé do moučníků, jogurtů a sladkých jídel. Chuťově velmi výrazný výrobek s plným ovocným aroma.

MADAMI Horké ovoce - višně 55 ml
33 Kč

Horké višně s vysokým podílem celých sladkokyselých višní. Skvělé do dezertů, sladkých jídel a jogurtů. Plná a výrazná chuť a aroma.

49 Kč

!!! UPOZORNĚNÍ: VÝROBEK OBSAHUJE ALKOHOL !!! Ovocný nápojový koncentrát pro přípravu alkoholického nápoje, po kterém roztají i ledové královny! Můžete si ho vychutnat při dlouhých zimních večerech s přáteli, na sjezdovce „na kuráž“ nebo na vánočních trzích.

MADAMI Krabička se Šťavnatými čaji
209 Kč

Šťavnaté čaje vyrábíme s vysokým podílem ovoce. Krabičku tvoří čtyři vybrané příchutě každá o obsahu 55 ml. Lesní směs Aloe Vera a kiwi Brusinková směs Citrusová směs se zázvorem Uložené do přírodní krabičky s průhledným víčkem, dárkově zdobeno.

MADAMI Pektinové bonbóny 130 g
69 Kč

Pektinové želé bonbóny obsahují pouze čistě přírodní rostlinné zahušťovadlo – pektin. Proto si na nich rádi pochutnají i vegetariáni, vegani a každý, kdo vyznává zdravý životní styl a přesto si rád smlsne. Každá barva má vlastní ovocnou příchuť. Pektinové bonbóny jsou baleny ve skleničce po 130 g.