MADAMI Opilé MERUŇKY ručně máčené v 60% čokoládě, 2,5 kg
1 260 Kč

!!! UPOZORNĚNÍ: VÝROBEK OBSAHUJE ALKOHOL !!! Sušené meruňky bez pecek macerujeme minimálně 5 dnů v pečlivě připravené směsi vybraného medu a kvalitního alkoholu. Následně je ručně máčíme v hořké čokoládě s kakaovým podílem minimálně 60% a kakaovým máslem 38 – 40%.

MADAMI Opilé HRUŠKY ručně máčené v 60% čokoládě, 2,5 kg
1 260 Kč

!!! UPOZORNĚNÍ: VÝROBEK OBSAHUJE ALKOHOL !!! Sušené hrušky bez jadřinců macerujeme minimálně 5 dnů v pečlivě připravené směsi vybraného medu a kvalitního alkoholu. Následně je ručně máčíme v hořké čokoládě s kakaovým podílem minimálně 60% a kakaovým máslem 38 – 40%.

MADAMI Opilé ŠVESTKY ručně máčené v 60% čokoládě, 2,5 kg
1 260 Kč

!!! UPOZORNĚNÍ: VÝROBEK OBSAHUJE ALKOHOL !!! Sušené švestky bez pecek macerujeme minimálně 5 dnů v pečlivě připravené směsi vybraného medu a kvalitního alkoholu. Následně je ručně máčíme v hořké čokoládě s kakaovým podílem minimálně 60% a kakaovým máslem 38 – 40%.

MADAMI BezVa MANGO A MARAKUJA 1000ml
335 Kč

Ovocný koncentrát s mangem a marakujou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky ovoce. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa GREP A BEZINKA 1000 ml
335 Kč

Připravte si domácí limonádu s výtečnou sladce hořkou příchutí grepu. BezVa koncentrát z grepu a bezinek slazený fruktózou a sukralózou je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky grepu a bezinky.

MADAMI BezVa PAMPELIŠKA A LÍPA 1000 ml
335 Kč

BezVa koncentrát s květem a kořenem pampelišky a lípy slazený medem a cukrem je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky kořene i květu smetánky lékařské. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa RAKYTNÍK 1000 ml
335 Kč

Ovocný koncentrát z rakytníku je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Je slazený sirupem z kořene čekanky a stévií. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje rakytníkovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Pektinové bonbóny 130 g
65 Kč

Pektinové želé bonbóny obsahují pouze čistě přírodní rostlinné zahušťovadlo – pektin. Proto si na nich rádi pochutnají i vegetariáni, vegani a každý, kdo vyznává zdravý životní styl a přesto si rád smlsne. Každá barva má vlastní ovocnou příchuť. Pektinové bonbóny jsou baleny ve skleničce po 130 g.

MADAMI Šťavnatý čaj exotická směs 520 ml
129 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ananasu a manga. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Želé bonbóny SMLSNI SI 145 g
65 Kč

Naše želatinové bonbóny jsou chutné, měkké a mají plnou ovocnou chuť díky 5% ovocných šťáv, které obsahují. Jsou vhodné jako dárek pro potěšení.

MADAMI BezVa ALOE VERA A LEVANDULE 250 ml
109 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa MANGO A MARAKUJA 250ml
109 Kč

Ovocný koncentrát s mangem a marakujou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky ovoce. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ČERVENÁ ŘEPA A POMERANČ 250 ml
109 Kč

Že nejste příznivci červené řepy? Garantujeme vám, že v tomto provedení vám určitě zachutná. BezVa koncentrát z červené řepy a pomeranče slazená fruktózou a sukralózou má jedinečnou sladkokyselou příchuť a díky opravdu vysokému podílu řepy a pomeranče nabízí jedinečný zážitek pro vaše smysly.

MADAMI Šťavnatý čaj aloe vera a kiwi 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem aloe vera a kiwi. Ovocný čaj s velkými kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj exotická směs 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ananasu a manga. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj lesní směs 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj z malin, ostružin, jahod, červeného a černého rybízu. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj černý bez s mandarinkou 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem černého bezu a mandarinek doplněný pomerančovým koncentrátem. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj rakytníková směs 520 ml
129 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem rakytníku, manga, ananasu a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI RAKYTNÍK v medu 230 g
109 Kč

Směs kvalitního květového medu a zahuštěné rakytníkové šťávy. Každá sklenička obsahuje vysoký podíl rakytníku. Ochucený med s ovocem je vyráběný za studena, aby došlo k zachování všech zdraví prospěšných látek obsažených v medu i v ovoci. Ovocné medy jsou skvělé do čaje, dezertů nebo na pečivo.

MADAMI Šťavnatý čaj citrusová směs se zázvorem 520 ml
129 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem ananasu, manga, pomerančů a zázvoru. Ovocný čaj s velkými kousky manga a dalšího ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Horké ovoce - borůvky 55 ml
30 Kč

Horké ovoce je skvělé na přípravu dezertů, moučníků, pudinků, ovocných pohárů a mnoha dalších sladkých pokrmů. Vynikající horké borůvky z velkých bobulí vás zaručeně nadchnou.

MADAMI Jáhlové sušenky s čokoládou
19 Kč

Jáhlové sušenky MADAMI jsou plné zdravých surovin. Najdete v nich semínka slunečnice, sezam, strouhaný kokos, čokoládu a lecitin pro dobrou náladu a nové myšlenky. Obsahují prebiotickou vlákninu, která vyvolává pocit sytosti. Naše jáhlové sušenky jsou vhodné pro celiaky.

MADAMI BezVa ALOE VERA A ANGREŠT 1000 ml
335 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a angreštem BEZ PŘIDANÉHO CUKRU slazený sirupem z kořene čekanky a stévií je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a angreštu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa ALOE VERA A LEVANDULE 1000 ml
335 Kč

Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Čokoládové ovešenky 58 g
19 Kč

Ovesné sušenky s čokoládou obsahují ovesné vločky, semínka slunečnice, sezam, kokos, pšeničné klíčky a lecitin. Našimi ovesnými sušenkami doplníte vlákninu, navodíte pocit sytosti a zlepšíte své zažívání.

MADAMI Horké ovoce - jahody 55 ml
30 Kč

Výtečné horké jahody s vysokým podílem ovoce skvělé do moučníků, jogurtů a sladkých jídel. Chuťově velmi výrazný výrobek s plným ovocným aroma.

MADAMI Horké ovoce - višně 55 ml
30 Kč

Horké višně s vysokým podílem celých sladkokyselých višní. Skvělé do dezertů, sladkých jídel a jogurtů. Plná a výrazná chuť a aroma.

919 Kč

Složení: BezVa aloe vera a levandule 250 ml Horké maliny 55 ml hořčice se zeleným pepřem 130 g kachní terina s fíky 90 g Confit z vepřových jater s paprikou a olivami 90 g Džem Zuegg hruškový 320 g Stříbrné cibulky 300 ml bonboniéra v plechu 125 g italské čokol…

MADAMI RAKYTNÍK v medu 68 g
40 Kč

Směs kvalitního květového medu a zahuštěné rakytníkové šťávy. Každá sklenička obsahuje vysoký podíl rakytníku. Ochucený med s ovocem je vyráběný za studena, aby došlo k zachování všech zdraví prospěšných látek obsažených v medu i v ovoci. Ovocné medy jsou skvělé do čaje, dezertů nebo na pečivo.

MADAMI Šťavnatý čaj aroniová směs 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem arónie, rybízu, švestek, jahod, višní, malin, ostružin a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Balíček malinový
329 Kč

Složení: BezVa MALINA 250 ml – ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického nápoje horkého nebo studeného . Horké maliny 55 ml. Horké borůvky 55 ml. Horké višně 55 ml. Uložené do průhledného blistru, dárkově zdobeno.

MADAMI BezVa MALINA 1000 ml
335 Kč

Skvělá letní příchuť ovocného koncentrátu s podílem malin slazený fruktózou a sukralózou, který je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje malinovou dužinu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI BezVa MALINA 250 ml
109 Kč

Skvělá letní příchuť ovocného koncentrátu s podílem malin slazený fruktózou a sukralózou, který je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma a plnou chuť. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8.

MADAMI Horké ovoce - maliny 55 ml
30 Kč

Horké maliny s vysokým podílem sladkých a voňavých malin. Vynikající do dezertů, sladkých jídel nebo jen tak „na lžičku“.

MADAMI Krabička s Horkým ovocem
199 Kč

Chuťově výrazný výrobek z jednodruhového kusového ovoce. Vhodný na zmrzliny, palačinky, lívanečky, do kaší a jogurtů. Horké jahody 55 ml Horké maliny 55 ml Horké višně 55 ml Horké borůvky 55 ml Uložené do přírodní krabičky s průhledným víčkem, dárkově zdobeno.

MADAMI Ovocná jáhlová tyčinka pečená 40g
21 Kč

A je tu! Skvělá svačinka pro mlsouny, ale i pro osoby trpící alergií na lepek. Tyčinka obsahující jáhly, sušené brusinky, slunečnici, sezam, sušené mléko a ovocný koncentrát. Obsahuje prebiotickou vlákninu pro lepší zažívání.

MADAMI Pohankovo - jáhlové hrudky v jogurtové čokoládě s kousky ovoce, 2 kg
899 Kč

Pohankovo-jáhlové hrudky neobsahují žádné konzervanty a jsou přirozeně bezlepkové – z jáhel, pohanky, rýže, ovoce a jogurtové čokolády. Uvnitř vás potěší kousky sušených brusinek a meruněk. Všechny tyto suroviny zpracováváme ručně, smícháme s čokoládou a opět ručně vtlačíme do připravených forem.

MADAMI Šťavnatý čaj brusinková směs 520 ml
129 Kč

Vynikající ovocný čaj s vysokým podílem ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj brusinková směs 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem brusinek, rybízu, višní, jahod, jablek a švestek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj černý bez s mandarinkou 520 ml
129 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem černého bezu a mandarinek doplněný pomerančovým koncentrátem. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 520 ml vystačí na přípravu 10 až 15 šálků výtečného čaje.

MADAMI Šťavnatý čaj rakytníková směs 55 ml
29 Kč

Vynikající ovocný čaj s podílem rakytníku, manga, ananasu a jablek. Ovocný čaj s kousky ovoce slazený fruktózou a stévií vhodný pro přípravu teplých i studených nápojů. Sklenička s objemem 55 ml vystačí na přípravu 1 až 2 šálků výtečného čaje.

MADAMI Balíček brusinkový
329 Kč

Složení: BezVa BRUSINKA 250 ml – ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického horkého nebo studeného nápoje. Šťavnatý čaj brusinková směs 55 ml. Brusinky v medu 66 g. Čaj s bylinkami brusinka 55 ml. Uložené do průhledného blistru, dárkově zdobeno.

MADAMI Balíček zázvorový
329 Kč

Složení: BezVa ZÁZVOR 250 ml – ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického horkého nebo studeného nápoje. Šťavnatý čaj citrusová směs se zázvorem 55 ml. Šťavnatý čaj exotická směs 55 ml. Zázvor v medu 68 g. Uložené do průhledného blistru, dárkově zdobeno.