Magformers RC Bugy

Magformers RC Bugy

Hodnocení: 4,2
3 289 Kč 2 979 Kč

Jedinečná stavebnice, která umožní vyrábět desítky různých aut, bugin, náklaďáků či vláčků, kterým nasadíte motorová kolečka a mohou pak jezdit na dálkové ovládání.

Magformers Wow House

Magformers Wow House

Hodnocení: 4,8
1 079 Kč 1 029 Kč

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Ideální zejména pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit.

Magformers Primo box

Magformers Primo box

Hodnocení: 4,8
1 289 Kč 1 239 Kč

Cenově nejvýhodnější Magformers box s kolečky, figurkou a pevným samonosným podvozkem z trojitého obdélníku. Část čtverců je nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).

Magformers Můj první Magformers 30
1 339 Kč 1 209 Kč

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 30 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.

Magformers Mastermind 115

Magformers Mastermind 115

Hodnocení: 4,8
4 249 Kč 4 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cenově výhodné dárkové balení s velkým počtem základních i oblých dílků a doplňků. Vhodné pro větší architektonické stavby, auta, stroje, kolotoče, letadla. Velmi příhodná stavebnice i pro milovníky zvířat, dinosaurů a imaginárních nadpřirozených bytostí.

Magformers Master box
5 289 Kč 4 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Master box je první z velkokapacitních sestav dodávaných ve velkém plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem, který již nabízí skutečně dostatečný tvůrčí rozmach těm, pro které se Magformers stalo seriózní zálibou.

Magformers Wow Starter 16 ks
979 Kč 899 Kč

Velmi populární dárkové balení je ideální pro všechny konstrukční začátečníky. Obsahuje také vynikající výukové karty a obrazové návody. Nabízí překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků.

Magformers JUMBO box

Magformers JUMBO box

Hodnocení: 5
7 779 Kč 6 859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jumbo box je největší herní balení dodávané v úložném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem, které obsahuje všechny vyráběné komponenty v dostatečném a pečlivě vyváženém množství. S tímto balením se nemusíte ve svém kreativním počínání ničím omezovat.

Magformers 30 Rainbow

Magformers 30 Rainbow

Hodnocení: 4,8
1 149 Kč 1 109 Kč

Z Magformers 30 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků a samosebou jednoduchá Archimedova i Platónova tělesa. Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patří k nejoblíbenějším „ochutnávkovým“ modelům.

Magformers Universal Box 47 ks
2 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Universal Box je asi nejpraktičtější balení stavebnice Magformers v plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem. Obsahuje dostatečné množství všech základních tvarů, vyvážený mix tvarů doplňkových, malého řidiče či pasažéra a navíc kompletní sadu koleček. Z Universal boxu postavíte nepřeberné množství domečků i hradů, letadel, lodí a zejména aut a strojů.

Magformers Transform Wheel Bugy
709 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová stavebnice určená pro stavění nadupaných motocyklů, aut i čtyřkolek. Obsahuje 15 magnetických tvarů a 2 speciální podvozky. V kombinaci s jakýmikoliv dalšími dílky Magformers pestrost i velikost vozidel násobně narůstá. Většina ze stovek postavených aut a motorek z této stavebnice je i překvapivě odolná a lze je tudíž směle využívat i jako funkční hračku.

Magformers Mini dinosauři 40
1 589 Kč 1 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magformers mini dinosauři set je určen především ke stavbě dinosaurů, ale postavíte z něj i ledacos jiného. Velmi oblíbený set, neboť patří k těm levnějším, ovšem obsahuje dost pestrou paletu různých tvarů.

Magformers 14

Magformers 14

Hodnocení: 5
589 Kč 549 Kč

Magformers 14 je základní geometrická sada, ze které již lze vytvořit překvapivě mnoho různých jednoduchých staveb a geometrických těles včetně několika Platonských i Archimedových těles (např. tzv. malou kouli neboli čtrnáctistěn).

Magformers Geometrie 1 - Obrázky a stavby
2 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výukový box s podtitulem OBRÁZKY A STAVBY je moderní učební pomůcka pro MŠ + první a druhé třídy ZŠ, která hravou formou seznámí žáky se základy geometrie. Velmi ceněná je zejména nyní v době neplánovaného uzavření škol, neboť je zároveň vynikající pomůckou pro domácí učení dětí v rodinách. Součástí boxu je kromě potřebných magnetických tvarů i velmi moderní čtyřicetistránková učebnice s metodickými pokyny pro děti i rodiče.

Magformers Designer box

Magformers Designer box

Hodnocení: 3
2 479 Kč 2 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designer Box je obsahově i cenově totožný s klasickým balením Magformers Designer, namísto jednorázového „dárkového“ balení jsou však všechny dílky v praktickém plastovém boxu s odnímatelným víkem připevněným dvěma barevnými přezkami, takže jej lze trvale užívat zároveň i jako úložný kufřík.

Magformers MINI domeček Magdy
819 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obsahuje 17 magnetických tvarů a 16 funkčních doplňků včetně malé Magdy. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary domečku, kde si dítě rozmístí nábytek a interierové doplňky dle vlastní fantasie.

Magformers Městečko Cukrárna
680 Kč 639 Kč

Tato sada obsahuje 14 magnetických tvarů a 8 funkčních doplňků včetně figurky malé cukrářky. Lze sestavovat různě řešené stavby cukrárny dle vlastní fantazie. Výsledné stavby mají formu poloodkrytého průřezu.

Magformers MINI robůtek v kuchyni
819 Kč 789 Kč

Obsahuje 18 magnetických tvarů a 15 funkčních doplňků včetně malého robůtka. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary kuchyňských prostor, kde si dítě rozmístí své zařízení a doplňky dle vlastní fantasie.

Magformers Carnival

Magformers Carnival

Hodnocení: 4,2
1 889 Kč 1 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magformers Carnival je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, kolotoč). Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry.

Magformers Pikant PLUS

Magformers Pikant PLUS

Hodnocení: 5
1 109 Kč

Pikant PLUS je populární balíček s ideálním mixem všech nových dílků určený pro ty, kteří již nějakou naši stavebnici vlastní a chtějí podstatným způsobem navýšit její herní potenciál.

Magformers Městečko Nemocnice
680 Kč 639 Kč

Tato sada obsahuje 12 magnetických tvarů a 9 funkčních doplňků včetně figurky malé lékařky. Lze sestavovat různě řešené tvary nemocnice dle vlastní fantazie. Výsledné stavby mají formu poloodkrytého průřezu.

Magformers Pikant Premium
1 319 Kč 1 249 Kč

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.

Magformers MINI pejskovo království
819 Kč 809 Kč

Obsahuje 18 magnetických tvarů a 15 funkčních doplňků včetně malého pejska. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary i vícepatrového luxusního psího příbytku dle své vlastní fantasie.

Magformers Stick-O Lesní potvůrky (Forest Friends)
540 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tematická sada obsahující 16 dílků zaměřených na stavění zvířátek a roztomilých příšerek. Při hraní se můžete inspirovat předlohami potvůrek z přiložené brožurky nebo vytvářet veselé příšerky dle vlastní fantazie.

Magformers Stick-O Dopravní prostředky
589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tematická sada obsahující 16 dílků zaměřených na stavění různých autíček, raket a letadel. Při hraní se můžete inspirovat desítkami předloh z brožurky nebo popustit uzdu fantazii a vrhnout se do konstruování vlastních bugyn a vznášedel.

Magformers Stick-O Basic-30
960 Kč 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní sada obsahující 30 dílků s vysokým podílem tyček a oblouků. Možnost konstruování i větších staveb, popř. více různých modelů najednou. Pro hraní se můžete inspirovat předlohami desítek staveb z přiložené brožurky nebo stavět dle vlastní fantazie.

Magformers RC Motokáry

Magformers RC Motokáry

Hodnocení: 4
1 279 Kč 1 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers R/C Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut, které mohou jezdit na dálkové ovládání.

Magformers Creator 60

Magformers Creator 60

Hodnocení: 5
2 479 Kč 2 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magformers Creator je lahůdkou pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých. Zajímavá kombinace základních dílků pro mírně pokročilé umožní stavět velké množství různorodých modelů včetně mnoha zvířat a rostlin.

Magformers Stick-O Rybaření
860 Kč 799 Kč

Tematická sada obsahující 26 dílků zaměřených na tvoření a chytání vodních zvířátek (rybky a jiná roztomilá vodní havěť). Při hraní se můžete inspirovat obrázky z přiložené brožurky nebo popustit uzdu fantazii a vrhnout se do lovení vlastních mořských potvůrek.

Magformers Geometrie 2 - Rovina a prostor
2 389 Kč

Výukový box s podtitulem ROVINA a PROSTOR je nástavba boxu Geometrie 1 s novými dílky a novou učebnicí určenou pro žáky 3.-5. tříd ZŠ, která hravou formou seznámí žáky s pokročilejšími základy geometrie. Velmi ceněná je i pro domácí učení dětí v rodinách. Součástí boxu je další učebnice s metodickými pokyny pro děti i rodiče. Magformers Geometrie 2 je funkční jen v kombinaci s boxem Geometrie 1!

Magformers Městečko Autobus
890 Kč 829 Kč

Tato sada obsahuje 11 kusů panelů s vodící drážkou pro autobus, který je opatřen vlastním pohonem napájeným ze 2 baterií, sklopnou závoru a můstek pro pěší. Z panelů lze sestavit různé druhy dopravních komunikací.

Magformers Stick-O Basic-20

Magformers Stick-O Basic-20

Hodnocení: 4,8
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní stavebnice s 20 stavebními dílky ve vyváženém mixu. Vhodné pro první seznámení s tímto zcela novým druhem magnetické stavebnice. Ideální volba pro nejmenší sochaře a modeláře.

Magformers Stick-O Stavebné auta
860 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tematická sada obsahující 26 dílků zaměřených na stavění různých stavebních strojů a nářadí. Při hraní se můžete inspirovat desítkami předloh z brožurky nebo popustit uzdu fantazii a vrhnout se do konstruování vlastních bagrů, jeřábů či vláčků.

Magformers Mini House

Magformers Mini House

Hodnocení: 4
1 289 Kč 1 259 Kč

Magformers Mini house je nová architektonická kolekce obsahující 42 kusů s převažující tyrkysovou, růžovou a fialovou barvou. Vynikající dárek pro každou malou návrhářku malebných vilek a roztomilých domečků.

Magformers Můj první Magformers 54
2 349 Kč 2 059 Kč

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 54 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.

Magformers Motokára

Magformers Motokára

Hodnocení: 4,8
499 Kč 479 Kč

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut.

Magformers Stick-O Basic-10
339 Kč

Základní stavebnice s 10 jednoduchými tvary ve vyváženém mixu. Vhodné pro první seznámení s tímto zcela novým druhem magnetické stavebnice. Ideální volba pro nejmenší sochaře a modeláře.

Magformers Pikant Princezna
449 Kč

Speciální sada doplňků Magformers obsahuje nové klip-in doplňky určené pro stavby domů, zámků a paláců, jako jsou dveře, okna, balkony. Najdete v ní vše potřebné pro stavbu domů svých snů v zářivě růžové barvě.

Magformers Extenzo box

Magformers Extenzo box

Hodnocení: 5
1 689 Kč

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část magnetických dílků nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky zpevňují a nabízejí nové možnosti tvarových kombinací. Extenzo box je těmito nástavci nejnabitější a kromě krychle obsahuje i trojboký hranol a sloupek se čtvercovým průřezem.

Magformers Pikant velký

Magformers Pikant velký

Hodnocení: 5
1 469 Kč 1 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.

Magformers Pikant Kosmos

Magformers Pikant Kosmos

Hodnocení: 5
1 369 Kč

Speciální sada doplňků Magformers s kosmickou tématikou určenými pro stavbu kosmických korábů, raketoplánů, raket, družic a kosmických modulů. Stejně dobře půjdou budovat i stacionární vesmírné stanice a různí roboti s mezihvězdným polem působnosti.

Magformers Pikant malý

Magformers Pikant malý

Hodnocení: 5
739 Kč 709 Kč

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.

Magformers Lesní srub

Magformers Lesní srub

Hodnocení: 5
2 479 Kč 2 409 Kč

Magformers Lesní srub je skvěle navržená sada obsahující 87 dílků. Vynikající dárek pro každého architekta a milovníka přírody, oblíbený zejména u chlapců.

Magformers Městečko Tržiště
680 Kč 639 Kč

Tato sada obsahuje 14 magnetických tvarů a 8 funkčních doplňků včetně figurky malé prodavačky. Lze sestavovat různě řešené stavby tržiště dle vlastní fantazie. Výsledné stavby mají formu poloodkrytého průřezu.

Magformers Pikant 2015

Magformers Pikant 2015

Hodnocení: 5
1 099 Kč 979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nové geometrické tvary, kterými můžete rozšířit své stávající stavebnice v počtech, které vám umožní plně využít jejich konstrukční potenciál. Jedná se již o poměrně specifické geometrické tvary.

Magformers Stego box

Magformers Stego box

Hodnocení: 4,6
1 589 Kč 1 549 Kč

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část čtverců nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).

Magformers Stick-O Kuchyňka (Cooking set)
540 Kč 509 Kč

Tematická sada obsahující 16 dílků zaměřených na téma jídla a vaření. Při hraní se můžete inspirovat předlohami roztomilých modelů k nakousnutí z přiložené brožurky nebo vytvářet pochoutky dle vlastní fantazie.

Magformers Universal PLUS
2 739 Kč 2 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Universal PLUS je rozšířená verze nejpopulárnějšího boxu Universal, která obsahuje dostatečné množství nejrůznějších dílků v takovém počtu a poměru, aby bylo možné postavit co nejvíce rozmanitých staveb, a to zejména aut, strojů a robotů. Jednoznačně nejoblíbenější praktické balení vhodné především pro techničtěji zaměřené malé stavitele.

Magformers je kreativní magnetická stavebnice z Jižní Koreje, která od r. 2005 umožňuje snadné tvoření 2D i 3D objektů z geometrických tvarů s otočnými magnety uvnitř hran. Velice rychle se staví i bourá a i z relativně mála dílků postavíte tisíce různých modelů. Originální Magformers vyniká mechanickou odolností a nekompromisním přístupem k bezpečnosti. Všechny sety jsou navzájem kompatibilní a lze je postupně rozšiřovat o nové tvary a příslušenství. Magformers je ideální pro učení barev, geometrických tvarů a procvičování prostorové představivosti již pro děti od 18 měsíců (těžištěm je pak věk 3–10 let). Velmi oblíbená stavebnice pro společné stavění dětí s rodiči (zejména s tatínky:) Inteligentní hračka je nejlepší dárek!

Magformers je kreativní magnetická stavebnice z Jižní Koreje, která od r. 2005 umožňuje snadné tvoření 2D i 3D objektů z geometrických tvarů s otočnými magnety uvnitř hran. Velice rychle se staví i bourá a i z relativně mála dílků postavíte tisíce různých modelů. Originální Magformers vyniká mechanickou odolností a nekompromisním přístupem k bezpečnosti. Všechny sety jsou navzájem kompatibilní a lze je postupně rozšiřovat o nové tvary a příslušenství. Magformers je ideální pro učení barev, geometrických tvarů a procvičování prostorové představivosti již pro děti od 18 měsíců (těžištěm je pak věk 3–10 let). Velmi oblíbená stavebnice pro společné stavění dětí s rodiči (zejména s tatínky:) Inteligentní hračka je nejlepší dárek!