Magformers 14
589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers 14 je základní geometrická sada, ze které již lze vytvořit překvapivě mnoho různých jednoduchých staveb a geometrických těles včetně několika Platonských i Archimedových těles (např. tzv. malou kouli neboli čtrnáctistěn).


Magformers 30 Rainbow
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Z Magformers 30 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků a samosebou jednoduchá Archimedova i Platónova tělesa. Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patří k nejoblíbenějším „ochutnávkovým“ modelům.


Magformers AERO Bugy
2 839 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aero je tato série pojmenována nejen kvůli magnetické vrtuli, která umožňuje tvořit větrné věže, helikoptéry, vznášedla a letadla všeho druhu, ale i proto, že sada obsahuje mnoho oblých tvarů a je z ní možné vytvářet řadu variací aerodynamických tvarů, což ocení malí designéři především u závodních aut, bugin, raket a kosmických korábů. Tento box obsahuje i dostatek dílků na sestavení úplného válce.


Magformers Basic Plus 26
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ze stavebnice Basic Plus-26 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků nebo základních Platonových i Archimedových těles.


Magformers Carnival
1 889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Carnival je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, kolotoč). Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry.


Magformers Creative 90
3 849 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Creative je lahůdkou „vyšší střední třídy“ pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých. Obsahuje v solidním množství i mnoho netradičních geometrických tvarů včetně oblých a vydutých dílů, takže možnosti kombinací a konstrukčních stylů jsou velmi pestré.


Magformers Creator 60
2 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Creator je lahůdkou pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých. Zajímavá kombinace základních dílků pro mírně pokročilé umožní stavět velké množství různorodých modelů včetně mnoha zvířat a rostlin.


Magformers Designer box
2 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Designer Box je obsahově i cenově totožný s klasickým balením Magformers Designer, namísto jednorázového „dárkového“ balení jsou však všechny dílky v praktickém plastovém boxu s odnímatelným víkem připevněným dvěma barevnými přezkami, takže jej lze trvale užívat zároveň i jako úložný kufřík.


Magformers Designer PLUS
3 449 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Designer PLUS je o nové dílky rozšířená verze oblíbeného Designer boxu, která dovoluje využívat zaoblené tvary a válcové plochy stejně tak jako přidávat volně spřažené části, které lze díky dvěma magnetickým kloubům vůči sobě libovolně natáčet.


Magformers Extenzo box
1 689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část magnetických dílků nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky zpevňují a nabízejí nové možnosti tvarových kombinací. Extenzo box je těmito nástavci nejnabitější a kromě krychle obsahuje i trojboký hranol a sloupek se čtvercovým průřezem.


Magformers JUMBO box
7 779 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Jumbo box je největší herní balení dodávané v úložném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem, které obsahuje všechny vyráběné komponenty v dostatečném a pečlivě vyváženém množství. S tímto balením se nemusíte ve svém kreativním počínání ničím omezovat.


Magformers Kartičky obrázky
419 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Základní sada, z níž se dá postavit krychle, což slouží k pochopení 3D objektů pro nejmenší děti. Tahle sada je výborně kombinovatelná s jakoukoli stavebnicí Magformers, oživí každou vaši stavbu a dodá jí charakter díky zobrazeným obrázkům kytiček, sluníčka či měsíčku.


Magformers Kartičky zvířátka
419 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Základní sada, z níž se dá postavit krychle, což slouží k pochopení 3D objektů pro nejmenší děti. Tahle sada je výborně kombinovatelná s jakoukoli stavebnicí Magformers, oživí každou vaši stavbu a dodá jí charakter díky zobrazeným postavičkám zvířat.


Magformers Lesní srub
2 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Lesní srub je skvěle navržená sada obsahující 87 dílků. Vynikající dárek pro každého architekta a milovníka přírody, oblíbený zejména u chlapců.


Magformers Master box
5 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Master box je první z velkokapacitních sestav dodávaných ve velkém plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem, který již nabízí skutečně dostatečný tvůrčí rozmach těm, pro které se Magformers stalo seriózní zálibou.


Magformers Master PLUS
6 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Master PLUS je o nové dílky rozšířená verze klasického Master boxu – velmi oblíbeného velkokapacitního balení vhodného již i pro herny a mateřské školy, vícedětné rodiny či malé nadšence, kteří se nechtějí ve svém tvůrčím rozletu příliš omezovat nedostatkem potřebných dílků.


Magformers Mastermind 115
4 249 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cenově výhodné dárkové balení s velkým počtem základních i oblých dílků a doplňků. Vhodné pro větší architektonické stavby, auta, stroje, kolotoče, letadla. Velmi příhodná stavebnice i pro milovníky zvířat, dinosaurů a imaginárních nadpřirozených bytostí.


Magformers Mini dinosauři 40
1 589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers mini dinosauři set je určen především ke stavbě dinosaurů, ale postavíte z něj i ledacos jiného. Velmi oblíbený set, neboť patří k těm levnějším, ovšem obsahuje dost pestrou paletu různých tvarů.


Magformers MINI domeček Magdy
819 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Obsahuje 17 magnetických tvarů a 16 funkčních doplňků včetně malé Magdy. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary domečku, kde si dítě rozmístí nábytek a interierové doplňky dle vlastní fantasie.


Magformers Mini House
1 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Mini house je nová architektonická kolekce obsahující 42 kusů s převažující tyrkysovou, růžovou a fialovou barvou. Vynikající dárek pro každou malou návrhářku malebných vilek a roztomilých domečků.


Magformers MINI Maxíkovo hřiště
819 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Obsahuje 17 magnetických tvarů a 16 funkčních doplňků včetně malého Maxíka. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary herny či polozastřešeného dětského hřiště, kde si dítě rozmístí klouzačky a prolézačky dle vlastní fantasie.


Magformers MINI pejskovo království
819 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Obsahuje 18 magnetických tvarů a 15 funkčních doplňků včetně malého pejska. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary i vícepatrového luxusního psího příbytku dle své vlastní fantasie.


Magformers MINI robůtek v kuchyni
819 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Obsahuje 18 magnetických tvarů a 15 funkčních doplňků včetně malého robůtka. Lze sestavovat různě architektonicky řešené tvary kuchyňských prostor, kde si dítě rozmístí své zařízení a doplňky dle vlastní fantasie.


Magformers Mini srub
1 179 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Mini srub je skvěle navržená sada obsahující 48 dílků. Vynikající dárek pro každého architekta a milovníka přírody, oblíbený zejména u dívek.


Magformers Motokára
499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut.


Magformers Můj první Magformers 30
1 339 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 30 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.


Magformers Můj první Magformers 54
2 349 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 54 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.


Magformers Můj první Pastelle 30
1 279 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílky jsou plnobarevné (bez klasického poloprůzračného efektu) v pastelových barvách. Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost pro nezbytné ochutnávky dílků je samozřejmostí.


Magformers Pastelle 30
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Klasická základní kolekce v měkkých pastelových barvách je určená především pro malé slečny. V kombinaci s poloprůhledným lesklým materiálem je opravdu velmi příjemná na pohled a kromě domečků a tradičních koulí je oblíbená pro výrobu klenotů a ozdob všeho druhu vč. vánočních (lze snadno naaranžovat do okna či na stromeček).


Magformers Pikant 2015
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nové geometrické tvary, kterými můžete rozšířit své stávající stavebnice v počtech, které vám umožní plně využít jejich konstrukční potenciál. Jedná se již o poměrně specifické geometrické tvary.


Magformers Pikant Kosmos
1 359 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Speciální sada doplňků Magformers s kosmickou tématikou určenými pro stavbu kosmických korábů, raketoplánů, raket, družic a kosmických modulů. Stejně dobře půjdou budovat i stacionární vesmírné stanice a různí roboti s mezihvězdným polem působnosti.


Magformers Pikant malý
739 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.


Magformers Pikant PLUS
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pikant PLUS je populární balíček s ideálním mixem všech nových dílků určený pro ty, kteří již nějakou naši stavebnici vlastní a chtějí podstatným způsobem navýšit její herní potenciál.


Magformers Pikant Premium
1 319 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.


Magformers Pikant Princezna
449 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Speciální sada doplňků Magformers obsahuje nové klip-in doplňky určené pro stavby domů, zámků a paláců, jako jsou dveře, okna, balkony. Najdete v ní vše potřebné pro stavbu domů svých snů v zářivě růžové barvě.


Magformers Pikant velký
1 469 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pikant je název pro doplňkové balení menšího počtu magnetických dílků, kterými si můžete „dokořenit" již dříve zakoupenou základní sadu Magformers, která obsahuje převážně (anebo pouze) základní tvary, tedy čtverce a trojúhelníky.


Magformers Power Construction
2 679 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stavební auta PLUS je rozšířená verze klasického setu XL Cruiser – Stavební auto obsahující kromě mnoha nových dílků i celou řadu speciálního a jinak volně neprodejného příslušenství.


Magformers Primo box
1 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cenově nejvýhodnější Magformers box s kolečky, figurkou a pevným samonosným podvozkem z trojitého obdélníku. Část čtverců je nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).


Magformers Princess
2 489 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bohatě vybavený set Princess s LED lucernou je vyveden v měkkých pastelových barvách a je určen především pro malé slečny. V kombinaci s poloprůhledným lesklým materiálem je opravdu velmi příjemný na pohled.


Magformers RC Bugy
3 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Jedinečná stavebnice, která umožní vyrábět desítky různých aut, bugin, náklaďáků či vláčků, kterým nasadíte motorová kolečka a mohou pak jezdit na dálkové ovládání.


Magformers RC Motokáry
1 279 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Magformers R/C Motokáry jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Ze sady postavíte 6 druhů závodních aut, které mohou jezdit na dálkové ovládání.


Magformers Stego box
1 589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zástupce nové řady cenově výhodných boxů, kde je část čtverců nahrazena plastovými nástavci, které nejen snižují cenu stavebnice, ale klíčové konstrukční prvky i zpevňují (magnetické spoje bývají citlivé na zátěž ve smyku, plastová krychle se ani nehne).


Magformers Stego Candela
1 979 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cenově výhodný box středního kalibru se zpevňujícím krychlovým nástavcem, LED lucernou a spoustou lux-pyramid. Jedná se vlastně o Stego box rozšířený o světelná příslušenství, takže kromě dekorační funkce tu pyramidy plní i svou původní funkci světelné matnice.


Magformers Sweet House 64
2 289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Magformers Sweet house je krásně navržena a fantasticky sestavená sada obsahující 64 kusů. Je to vynikající dárek pro každou architektku a je vybaven speciálními novými klip-in doplňky určenými pro stavby budov – jako jsou dveře, okna, střešní tašky a vše potřebné k stavbě dům svých snů v zářivě růžové a tyrkysové barvě.


Magformers Transform Wheel Bugy
689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nová stavebnice určená pro stavění nadupaných motocyklů, aut i čtyřkolek. Obsahuje 15 magnetických tvarů a 2 speciální podvozky. V kombinaci s jakýmikoliv dalšími dílky Magformers pestrost i velikost vozidel násobně narůstá. Většina ze stovek postavených aut a motorek z této stavebnice je i překvapivě odolná a lze je tudíž směle využívat i jako funkční hračku.


Magformers Universal box
2 239 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Universal Box je asi nejpraktičtější balení stavebnice Magformers v plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem. Obsahuje dostatečné množství všech základních tvarů, vyvážený mix tvarů doplňkových, malého řidiče či pasažéra a navíc kompletní sadu koleček. Z Universal boxu postavíte nepřeberné množství domečků i hradů, letadel, lodí a zejména aut a strojů.


Magformers Universal PLUS
2 739 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Universal PLUS je rozšířená verze nejpopulárnějšího boxu Universal, která obsahuje dostatečné množství nejrůznějších dílků v takovém počtu a poměru, aby bylo možné postavit co nejvíce rozmanitých staveb, a to zejména aut, strojů a robotů. Jednoznačně nejoblíbenější praktické balení vhodné především pro techničtěji zaměřené malé stavitele.


Magformers Wow House
1 079 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků! Ideální zejména pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit.


Magformers je kreativní magnetická stavebnice z Jižní Koreje, která od r. 2005 umožňuje snadné tvoření 2D i 3D objektů z geometrických tvarů s otočnými magnety uvnitř hran. Velice rychle se staví i bourá a i z relativně mála dílků postavíte tisíce různých modelů. Originální Magformers vyniká mechanickou odolností a nekompromisním přístupem k bezpečnosti. Všechny sety jsou navzájem kompatibilní a lze je postupně rozšiřovat o nové tvary a příslušenství. Magformers je ideální pro učení barev, geometrických tvarů a procvičování prostorové představivosti již pro děti od 18 měsíců (těžištěm je pak věk 3–10 let). Velmi oblíbená stavebnice pro společné stavění dětí s rodiči (zejména s tatínky:) Inteligentní hračka je nejlepší dárek!

Magformers je kreativní magnetická stavebnice z Jižní Koreje, která od r. 2005 umožňuje snadné tvoření 2D i 3D objektů z geometrických tvarů s otočnými magnety uvnitř hran. Velice rychle se staví i bourá a i z relativně mála dílků postavíte tisíce různých modelů. Originální Magformers vyniká mechanickou odolností a nekompromisním přístupem k bezpečnosti. Všechny sety jsou navzájem kompatibilní a lze je postupně rozšiřovat o nové tvary a příslušenství. Magformers je ideální pro učení barev, geometrických tvarů a procvičování prostorové představivosti již pro děti od 18 měsíců (těžištěm je pak věk 3–10 let). Velmi oblíbená stavebnice pro společné stavění dětí s rodiči (zejména s tatínky:) Inteligentní hračka je nejlepší dárek!