Magnum Beef and Rice bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek Beef and Rice bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z hovězího masa a rýže formované do malé kostičky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Beef bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek Beef bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z hovězího masa formovaného do psí kostičky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Chicken and Rice bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken and Rice bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa a rýže tvarované do malých kostiček. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Chicken bone wrap 250 g
93 Kč

84 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken bone wrap 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa namotaného na kalciové kostičce. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku.


Magnum Chicken breast on Rawhide stick 250 g
95 Kč

86 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken breast on Rawhide stick 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Tentokrát ve formě kuřecí svaloviny na rolované tyčce z hovězí kůže. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Chicken breast soft 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken breast soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Pamlsek je vyroben z kousků kuřecí svaloviny. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Chicken chips soft 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken chips soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa formovaného do chipsů. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Chicken roll on Rawhide stick 250 g
104 Kč

94 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken roll on Rawhide stick 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Tentokrát ve formě kuřecího masa na rolované tyčce z hovězí kůže. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Chicken rolls soft 250 g
98 Kč

89 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken rolls soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa, kdy jsou jednotlivé kousky zkroucené. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Chicken Sandwich 250 g
76 Kč

69 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken Sandwich 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa zformovaného do měkkých proužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či doplněk na cestách.


Magnum Chicken slice soft 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek Chicken slice soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masamalých páskách. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Chicken slice soft 80 g
40 Kč

36 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Chicken slice soft 80 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího masa nařezané na tenké proužky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Cod roll twinned by chicken 250 g
98 Kč

89 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Cod roll twinned by chicken 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího a rybího masa zformovaného do středně velkých kroužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku.


Magnum Duck and Rice bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck and Rice bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa a rýže tvarované do malých kostiček. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Duck bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek Duck bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa formovaného do malé kostičky.Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Duck bone wrap 250 g
93 Kč

84 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck bone wrap 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního svaloviny namotané na kalciové kostičce. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku.


Magnum Duck breast soft 250 g
93 Kč

84 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck breast soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Pamlsek je vyroben z kousků kachní svaloviny. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Duck rings soft 250 g
93 Kč

84 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck rings soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa a tvarován do kroužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Duck rings soft 80 g
43 Kč

39 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck rings soft 80 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa formovaného do kroužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Duck roll on Rawhide stick 250 g
104 Kč

94 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck roll on Rawhide stick 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Tentokrát ve formě kachního masa na rolované tyčce z hovězí kůže. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Duck sandwich 250 g
76 Kč

69 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck sandwich 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa a tvarován do dobře dělitelných tenkých proužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Duck sandwich 80 g
38 Kč

34 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck sandwich 80 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního a rybího masa zformovaných do tenkých proužků. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Duck slice soft 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck slice soft 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa nařezaného na tenké proužky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či na cestách.


Magnum Duck slice soft 80 g
40 Kč

36 Kč

Novinka

Chutný měkký pamlsek Duck slice soft 80 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kachního masa nařezané na tenké proužky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum Jerky tyčka křížová CHLOROPHYL 12,5 cm (50 ks)
240 Kč

Novinka

Magnum jerky tyčka křížová Chlorophyl 12,5 cm (50 ks) je chutná žvýkací pochoutka pro psy. Tato tyčinka je ideální jako odměna a doplněk při péči o chrup vašeho mazlíčka. Tyčinka má oblíbený křížový tvar a je poloměkká, takže se psům velmi dobře žvýká, a zároveň ji jen tak nezhltnou. Hodí se jako pamlsek pro psy všech ras a velikostí.


Magnum Jerky tyčka křížová Hovězí 12,5 cm (50 ks)
240 Kč

Novinka

Magnum jerky tyčka křížová Hovězí 12,5 cm (50 ks) je výtečná žvýkací pochoutka pro vašeho pejska. Tato tyčinka má křížový tvar a je poloměkká, takže se psům velmi dobře žvýká, a zároveň ji jen tak nezhltnou. Příchuť hovězího masa bude chutnat každému chlupáčovi. Tyčinka představuje ideální pamlsek pro psy všech ras a velikostí.


Magnum Jerky tyčka křížová NATUR 12,5 cm (50 ks)
240 Kč

Novinka

Magnum jerky tyčka křížová Natur 12,5 cm (50 ks) je výtečná žvýkací pochoutka pro psy. Tato tyčinka poslouží jako odměna i doplněk při péči o chrup vašeho chlupáče. Tyčinka je vyvedena v oblíbeném křížovém tvaru a je poloměkká, takže se psům snadno žvýká, a zároveň ji jen tak nezhltnou.


Magnum Jerky tyčka křížová Slanina 12,5 cm (50 ks)
240 Kč

Novinka

Magnum jerky tyčka křížová Slanina 12,5 cm (50 ks) je ideální pochoutka pro každého psa. Tato tyčinka s příchutí slaniny je perfektní jako odměna i jako doplněk při péči o chrup vašeho čtyřnohého miláčka. Tyčinka je vyvedena v oblíbeném křížovém tvaru a je poloměkká, takže se psům snadno žvýká, a zároveň ji jen tak nezhltnou.


Magnum Jerky uzlík 12,5 cm (25 ks)
165 Kč

Novinka

Magnum jerky uzlík 12,5 cm je lahodná masová pochoutka pro psy. Uzlík je poloměkký a jeho velikost je 12,5 cm, takže se pejskům velmi dobře kouše. Díky jedinečnému tvaru pejska zabaví a jeho výtečnou chuť si váš chlupatý mazlík zamiluje. V balení najdete 25 kusů.


Magnum Kroucená tyčka 12,5 cm (50 ks) BROWN
180 Kč

Novinka

Magnum kroucená tyčka 12,5 cm (50 ks) Brown představuje ideální doplněk k dentální hygieně vašeho pejska. Tato tyčka má jedinečný tvar a výtečnou masovou chuť, kterou si váš pes zamiluje. Tyčinka je poloměkká, můžete ji tedy snadno rozdělit na více částí.


Magnum Lamb and Rice bone 250 g
87 Kč

79 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek Lamb and Rice bone 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z jehněčího masa a rýže formované do malé kostičky. Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem. Konečně ta správná motivace při výcviku či jako doplněk na cestách.


Magnum MINI Chicken and Fish sandwich 250 g
76 Kč

69 Kč

Novinka

Přírodní měkký pamlsek MINI Chicken and Fish sandwich 250 g od výrobce Magnum je skvělou odměnou pro vašeho psího mazlíčka. Je vyroben z kuřecího a rybího masa formovaného do malých kostiček.Je dobře stravitelný a v praktickém obalu se zipovým uzávěrem.


Magnum Chicken chips soft 80 g
40 Kč

36 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z výborného kuřecího masa. Kroužky jsou měkké a snadno stravitelné. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken chips soft 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken rings soft 80 g
40 Kč

36 Kč

Novinka

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Pamlsek pro psy je vyroben z výborného kuřecího masa. Kroužky jsou měkké a snadno stravitelné. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken rings soft 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken Roll on Rawhide stick 10" (105 g)
54 Kč

49 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z kuřecího maso obtočeného kolem surové kůže. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken Roll on Rawhide stick 10" (105 g) podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken Roll on Rawhide stick 10" (170 g) 2 ks
76 Kč

69 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z kuřecího maso obtočeného kolem surové kůže. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken Roll on Rawhide stick 10" (170 g) 2 ks podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken roll on Rawhide stick 500 g
208 Kč

189 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z tyčky z hovězí kůže obtočené plátkem kuřecího masa. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken roll on Rawhide stick 500 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken Sandwich 80 g
38 Kč

34 Kč

Novinka

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Pamlsek pro malé, střední i velké psy je vyroben z výborného kuřecího masa. Proužky jsou měkké a lze je snadno dělit na menší kousky. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken Sandwich 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Chicken Sandwich pieces 80 g
38 Kč

34 Kč

Novinka

Pamlsek pro malé psy je vyroben z výborného kuřecího masa. Kostičky jsou měkké a snadno stravitelné. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Chicken Sandwich pieces 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck chips soft 80 g
40 Kč

36 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z výborného kachního masa. Dukátky jsou dobře stravitelné. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck chips soft 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck leg 250 g
96 Kč

87 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z výborného kachního masa na kalciové kostičce ve svaru stehna. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck leg 250 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck Roll on Rawhide stick 10" (105 g)
54 Kč

49 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z kachního maso obtočeného kolem surové kůže. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck Roll on Rawhide stick 10" (105 g) podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck Roll on Rawhide stick 10" (170 g) 2 ks
76 Kč

69 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z kachního maso obtočeného kolem surové kůže. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck Roll on Rawhide stick 10" (170 g) 2 ks podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck roll on Rawhide stick 500 g
208 Kč

189 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z tyčky z hovězí kůže obtočené plátkem lahodného kachního masa. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck roll on Rawhide stick 500 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Duck sandwich pieces 80 g
38 Kč

34 Kč

Novinka

Pamlsek pro malé psy je vyroben z výborného kachního masa. Kostičky jsou měkké a snadno stravitelné. Rychlouzavíratelné balení zachovává produkt čerstvý. Magnum Duck sandwich pieces 80 g podávejte během hry, výcviku nebo při cestování.


Magnum Jerky tyčka křížová Jehněčí 12,5 cm (50 ks)
240 Kč

Novinka

Pamlsek pro psy je vyroben z kvalitního jehněčího masa. Poslouží k odstranění zubního kamene a plaku. Magnum Jerky tyčka křížová Jehněčí 12,5 cm (50 ks) je vhodná jako odměna pro vašeho pejska.


Magnum Rawhide Medium braid 5" 13 cm (500 g)
225 Kč

Novinka

Magnum Rawhide Medium braid 5" 13 cm (500 g) je kousací pamlsek, který bude chutnat každému psovi. Tento copánek o délce 13 cm kombinuje klasickou buvolí kůži, buvolí kůži obohacenou o vápník a poloměkké masové jerky, díky čemuž si jej váš čtyřnohý mazlíček ihned zamiluje. Unikátní tvar motivuje psa ke žvýkání a zabraňuje mu pamlsek rychle spolknout.


Magnum Rawhide roll stick 5" 12,5 cm (cca 40 ks) červená/bílá
284 Kč

Novinka

Magnum Rawhide roll stick 5" 12,5 cm (cca 40 ks) červená/bílá je lahodný dentální pamlsek pro psy, který je ideální jako každodenní součást péče o chrup. Pamlsek je 12,5 cm dlouhý a díky kombinaci tenké žvýkací buvolí kůže a lahodné voňavé masové jerky bude chutnat každému pejskovi. Tento pamlsek ve tvaru tyčinky je navržen tak, aby jej pes nemohl rychle zhltnout.


Inspirujeme se přirozenými potřebami psů, kteří milují plnou chuť masa a ne pouhých náhražek. Poctivé masové pamlsky jim chutnají a mají pozitivní přínos na jejich zdraví. A protože psi tvoří nedílnou součást i našich rodin, chceme pro ně jen to nejlepší. Lahodné pochoutky ze sušeného masa jsou ideální odměnou, pozitivní motivací i zdravým doplňkem stravy. Z našich pamlsků si vyberou velcí i malí mlsouni i vybíraví gurmáni. Díky různým druhům masa, velikosti pochoutek a zpracování si v nich najde každý chlupáč to své.

Inspirujeme se přirozenými potřebami psů, kteří milují plnou chuť masa a ne pouhých náhražek. Poctivé masové pamlsky jim chutnají a mají pozitivní přínos na jejich zdraví. A protože psi tvoří nedílnou součást i našich rodin, chceme pro ně jen to nejlepší. Lahodné pochoutky ze sušeného masa jsou ideální odměnou, pozitivní motivací i zdravým doplňkem stravy. Z našich pamlsků si vyberou velcí i malí mlsouni i vybíraví gurmáni. Díky různým druhům masa, velikosti pochoutek a zpracování si v nich najde každý chlupáč to své.