Make It Real Korálkové studio
649 Kč

S tímto korálkovým studiem se kreativita stane neomezenou zábavou. Studio je naplněno vším, co potřebujete pro výrobu náramků, náhrdelníků nebo různých doplňků! Není nic originálnějšího než vlastní šperky, tak si vyrobte ty svoje!

Make It Real Svítící kosmetické studio
749 Kč

Toto růžové pouzdro nabízí osvětlené zrcadlo ve tvaru srdíčka a veškerou zábavnou kosmetiku, která bývá potřebná k vytvoření dokonalého vzhledu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Nehtové studio třpytivé
399 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Třpytivé nehtové studio se sušičkou. Chceš se naučit základy modelování nehtů? Vyber si barvu, začni třeba od pravé ruky a poté nehty ještě dozdob. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Lapač snů

Make It Real Lapač snů

Hodnocení: 5
299 Kč 279 Kč

Vytvoř si svůj vlastní lapač snů, který doplní vybavení tvého pokojíčku a ochrání tě před zlými sny. V balení je spousta doplňků, které ti ho pomohou vyrobit tak, aby se ti líbil. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Laky na nehty se zdobením
219 Kč 209 Kč

Tato sada laků na nehty se zdobením zaujme každou malou parádnici na první pohled. V sadě najdeš umělé nehty, kamínky, laky na nehty a mnohem víc! Uspořádej zkrášlovací párty, pozvi kamarádky a udělejte si spolu to správné holčičí odpoledne.

Make It Real Výroba náramku Frozen 2
499 Kč

Novinka

Kreativní sada na výrobu úžasných náramků inspirovaných filmem Frozen 2. Vytvářej náramky dle předlohy nebo dle vlastní fantazie. Naučte se, jak vytvářet úžasné doplňky a zároveň se bavit a vyjadřovat svou kreativitu pomocí svých oblíbených postav Disney!

Make It Real Kosmetický set Deluxe-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Kreativní kosmetická sada Deluxe nabídne malým parádnicím vše pro jejich zkrášlení. Jako třeba Oční stíny, lesk na rty, tetování, doplňky ke zdobení nehtů a další. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Náramky se střapci a prstýnek
229 Kč 219 Kč

Vyrob si originální náramky se střapci a prstýnek pro sebe a své kamarádky. Náramky ozdob korálky v neonových barvách a ty doplň barevnými střapci. Kombinuj barvy, přívěšky a hlavně styly. S touto sadou je to tak jednoduché!

Make It Real Juicy Couture Pink & Precious Bracelets
429 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou na výrobu náramků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit až 10 kouzelných šperků, se kterými se zajisté budou chtít pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Přívěsky, roztomilé chlupaté koule
499 Kč 459 Kč

Vytvoř si svoje vlastní čtyři přívěsky roztomilých chlupatých koulí. Každá z nich je lehoučká jako pírko a je tak ideální pro připnutí k batohům, kabelkám nebo klíčům! S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Šperkové studio
649 Kč 509 Kč

S tímto šperkovým studiem se kreativita stane neomezenou zábavou. Studio je naplněno vším, co potřebujete pro výrobu až 50ti kusů náramků, náhrdelníků nebo různých doplňků! Není nic originálnějšího než vlastní šperky, tak si vyrobte ty svoje!

Make It Real Náramky s oddělovači
229 Kč

Vyrob si originální náramky pro sebe nebo své přátelé. Korálky se navlékají na přiložené provázky. Korálky si můžete vyzdobit podle své fantazie, takže každý může být jiný. Součástí jsou i další korálky a doplňky.

Make It Real Návrhářské portfólio - květiny
189 Kč

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivem květin ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Náhrdelník s lahvičkou na vzpomínky
229 Kč

Vyrob si originální náhrdelníky se vzpomínkami pro sebe nebo své kamarádky. V případě těchto náhrdelníků jsou součástí lahvičky, do kterých si můžeš vložit svoji vzpomínku a mít ji pořád u sebe. Lze si ji i vyzdobit pomocí komponentů, co jsou součástí balení. S touto sadou můžeš mít svoji nejku vždy u sebe!

Make It Real Juicy Couture Chains & Charms
429 Kč 329 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou na výrobu náramků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit 5 kouzelných šperků, se kterými se zajisté budou chtít pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Výroba deky - Mořská panna a Jednorožec
849 Kč 599 Kč

Kreativní sada pro každou malou slečnu, která miluje jednorožce a mořské panny. Může si tak vytvořit svoji vlastní deku, do které se následně může kdykoliv zachumlat. V balení najde všechny komponenty, které bude potřebovat pro výrobu dek s motivem jednorožce a mořské panny.

Make It Real Juicy Couture Black & Neon Pink Swarovski
449 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou na výrobu náramků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit elegantní černé a růžové kousky pomocí kombinace umělého semiše, jiskřivých korálků a krystalů Swarovski. Svými výtvory se zajisté budou chtít malé slečny pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Výroba šály
549 Kč 399 Kč

Vytvoř si pro sebe šálu s kapsami, kterou by ti každý záviděl. Tato pletací sada obsahuje vše, co k tomu budeš potřebovat a ukáže ti jak na to! Neměj obavy, že to nezvládneš, součástí balení je i návod, který tě vše naučí.

Make It Real Návrhářské portfólio - POP návrhy
189 Kč

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio ve stylu POP ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Tajný deník chlupatý - Jednorožec
299 Kč

Novinka

Originální notes s plyšovým povrchem s motivem jednorožce. Chlupatý notes zajisté okouzlí každou malou školačku či studentku. Obsahuje 160 barevných stránek a zámek s klíčky.

Make It Real Náhrdelník a náramky, medailonek
229 Kč 189 Kč

Vyrob si originální náhrdelník s medailonkem nebo náramky pro sebe a své kamarádky. Do medailonku si můžeš dát různé korálky ze sady nebo si do něj můžeš uložit něco, co je pro tebe důležité. Nemusíš se omezit jen na náramky a náhrdelníky, s touto sadou si můžeš vyrobit i prstýnek.

Make It Real Juicy Couture Sweet Suede Bracletes
429 Kč 329 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou náramků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit 8 odvážných šperků, se kterými se zajisté budou chtít pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Návrhářské portfólio - džungle
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivem džungle ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Laky na nehty se zdobením
219 Kč 209 Kč

Sada obsahuje barevné laky na nehty s glitry a obtisky na nehty. Díky tomu budou nehty ještě krásnější. V balení jsou tři laky se štětečkem nebo tenkým aplikátorem pro dozdobení. S touto sadou si budeš připadat jako v salónu krásy.

Make It Real Návrhářské portfólio - symboly
189 Kč

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivy různých symbolů ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Juicy Couture Chokers & Charms
429 Kč 329 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou na výrobu náhrdelníků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit až 7 odvážných náhrdelníků, se kterými se zajisté budou chtít pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Juicy Couture Summer Passion Swarovski
449 Kč 359 Kč

Novinka

Malé parádnice si zamilují tvorbu vlastních módních šperků Juicy s touto sadou na výrobu náramků. S touto kreativní sadou mohou vytvořit až 7 šperků pomocí kombinace semiše, korálků a krystalů Swarovski. Svými výtvory se zajisté budou chtít malé slečny pochlubit. Tvořivé sady Make It Real pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti.

Make It Real Tajný deník chlupatý - Panda
299 Kč

Novinka

Originální notes s plyšovým povrchem s motivem pandy. Chlupatý notes zajisté okouzlí každou malou školačku či studentku. Obsahuje 140 barevných stránek a zámek s klíčky a malý blok.

Make It Real Tajný deník chlupatý - Kočkavokádo
299 Kč

Novinka

Originální notes s plyšovým povrchem s motivem kočky a avokáda s měkkým bříškem. Chlupatý notes zajisté okouzlí každou malou školačku či studentku. Obsahuje 160 barevných stránek a zámek s klíčky.

Make It Real Svítící návrhářské studio Frozen 2
799 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské studio v licenci Frozen s podložkou, která svítí ti s tím pomůže. Sada ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí designy oblečení. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Svítící návrhářské studio
629 Kč 489 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské studio s podložkou, která dokáže svítit ti s tím pomůže. Sada ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí designy oblečení. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Tajný deník chlupatý - Kočka
329 Kč

Novinka

Originální notes s plyšovým povrchem s motivem kočky. Chlupatý notes zajisté okouzlí každou malou školačku či studentku. Obsahuje 160 barevných stránek a zámek s klíčky.

Make It Real Nebesa růžová
949 Kč 899 Kč

Novinka

Nechte svou dceru, aby se cítila jako princezna. Přeměňte pokoj své malé holčičky na ohromující palác malé princezny. Nebesa mají více využití, můžete je zavěsit nad židli, postel nebo třeba jen tak do prostoru. Nebesa obsahují přes 75 LED žároviček.

Make It Real Nebesa bílá
949 Kč 899 Kč

Novinka

Nechte svou dceru, aby se cítila jako princezna. Přeměňte pokoj své malé holčičky na ohromující palác malé princezny. Nebesa mají více využití, můžete je zavěsit nad židli, postel nebo třeba jen tak do prostoru. Nebesa obsahují přes 75 LED žároviček.

Make It Real Křídy na vlasy a tetování
249 Kč

Pomocí těchto vlasových barevných kříd si můžeš ozdobit svoje vlasy barevnými pruhy a ještě je navíc můžeš ozdobit přiloženým tetováním. Barevný vzhled můžeš nosit všude!

Make It Real Lesky na rty měnící barvu
209 Kč

Skvělé lesky na rty co mění barvu podle rtů. Staň se modelkou a nanes si lesk, aby tvá ústa zářila. Stačí si jen vybrat barvu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Náramky a náhrdelník, smajlíci
229 Kč 219 Kč

Vyrob si originální náramky pro sebe nebo své přátelé. Roztomilé náhrdelníky a náramky s motivem smajlíků totiž rozveselí každého. S touto sadou si můžeš vyrobit vlastního smajlíka pomocí bavlnek a přiloženého plátýnka pro tvorbu!

Make It Real Výroba náramku Disney Princess Swarovski
449 Kč

Novinka

Kreativní sada na výrobu úžasných náramků inspirovaných Princeznami Disney. Vytvářej náramky dle předlohy nebo dle vlastní fantazie. Naučte se, jak vytvářet úžasné doplňky a zároveň se bavit a vyjadřovat svou kreativitu pomocí svých oblíbených postav Disney a krystalů Swarovski.

Make It Real Lesklé tetování
219 Kč

Lesklé tetování si mohou holčičky vytetovat na libovolné místo, aby bylo co nejlépe vidět. V balení jsou šablony, které se obtisknou na místo na těle a potom díky čtyřem tubičkám s flitry se tetování může zkrášlit. Díky štětečku lze tetování doupravit.

Make It Real Kosmetická sada
299 Kč 259 Kč

Tato kosmetická sada líčidel zaujme každou malou parádnici na první pohled. Líčidla, tetovačky a zrcátko jsou uloženy v pestrobarevném pouzdře s obrázkem kočky s růžovými brýlemi. Celý vnitřek pouzdra se navíc třpytí a rozzáří tak každý den.

Make It Real Náramky a náhrdelník - třpytivé
229 Kč 199 Kč

Buď kreativní! Vytvoř si báječné náramky a přívěsky pomocí této velké sady. Součástí jsou medailonky, glitry, korálky a bavlnky pro navlékání. Do medailonků si může každá holčička vložit to, co je pro ni nedůležitější.

Make It Real Výroba šálu Frozen 2
499 Kč

Novinka

Vyrob si parádní šál s designem inspirovaným Frozen 2. Malé fanynky mohou pomocí kreativních doplňků ozdobit šál, který ve filmu Ledové království 2 nosila královna Iduna, maminka Anny a Elsy. Naučte se, jak vytvářet úžasné doplňky a zároveň se bavit a vyjadřovat svou kreativitu pomocí svých oblíbených postav Disney!

Posláním Make it Real je inspirovat dívky! Chceme pomáhat dívkám kreativně přemýšlet a formovat jejich cesty směrem ke kreativní kariéře. Inspirovat mladé tvůrkyně, aby uskutečnily své sny.

Posláním Make it Real je inspirovat dívky! Chceme pomáhat dívkám kreativně přemýšlet a formovat jejich cesty směrem ke kreativní kariéře. Inspirovat mladé tvůrkyně, aby uskutečnily své sny.