Make It Real Šperkové studio-23%
649 Kč 499 Kč

Akce

S tímto šperkovým studiem se kreativita stane neomezenou zábavou. Studio je naplněno vším, co potřebujete pro výrobu až 50ti kusů náramků, náhrdelníků nebo různých doplňků! Není nic originálnějšího než vlastní šperky, tak si vyrobte ty svoje!

Make It Real Svítící kosmetické studio
749 Kč

Novinka

Toto růžové pouzdro nabízí osvětlené zrcadlo ve tvaru srdíčka a veškerou zábavnou kosmetiku, která bývá potřebná k vytvoření dokonalého vzhledu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Výroba deky - Mořská panna a Jednorožec-21%
849 Kč 669 Kč

Akce

Kreativní sada pro každou malou slečnu, která miluje jednorožce a mořské panny. Může si tak vytvořit svoji vlastní deku, do které se následně může kdykoliv zachumlat. V balení najde všechny komponenty, které bude potřebovat pro výrobu dek s motivem jednorožce a mořské panny.

Make It Real Výroba šály-27%
549 Kč 399 Kč

Akce

Vytvoř si pro sebe šálu s kapsami, kterou by ti každý záviděl. Tato pletací sada obsahuje vše, co k tomu budeš potřebovat a ukáže ti jak na to! Neměj obavy, že to nezvládneš, součástí balení je i návod, který tě vše naučí.

Make It Real Náramky se střapci a prstýnek
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrob si originální náramky se střapci a prstýnek pro sebe a své kamarádky. Náramky ozdob korálky v neonových barvách a ty doplň barevnými střapci. Kombinuj barvy, přívěšky a hlavně styly. S touto sadou je to tak jednoduché!

Make It Real Křídy na vlasy a tetování
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomocí těchto vlasových barevných kříd si můžeš ozdobit svoje vlasy barevnými pruhy a ještě je navíc můžeš ozdobit přiloženým tetováním. Barevný vzhled můžeš nosit všude!

Make It Real Lesklé tetování
299 Kč

Lesklé tetování si mohou holčičky vytetovat na libovolné místo, aby bylo co nejlépe vidět. V balení jsou šablony, které se obtisknou na místo na těle a potom díky čtyřem tubičkám s flitry se tetování může zkrášlit. Díky štětečku lze tetování doupravit.

Make It Real Náramky a náhrdelník - medailonek
229 Kč 180 Kč

Buď kreativní! Vytvoř si báječné náramky a přívěsky pomocí této velké sady. Součástí jsou medailonky, glitry, korálky a bavlnky pro navlékání. Do medailonků si může každá holčička vložit to, co je pro ni nedůležitější.

Make It Real Náramky a náhrdelník - třpytivé
229 Kč 199 Kč

Buď kreativní! Vytvoř si báječné náramky a přívěsky pomocí této velké sady. Součástí jsou medailonky, glitry, korálky a bavlnky pro navlékání. Do medailonků si může každá holčička vložit to, co je pro ni nedůležitější.

Make It Real Vlasové doplňky
229 Kč

S touto kreativní sadou si můžeš vyrobit vlastní doplňky do vlasů. V balení nalezneš vše, co budeš k výrobě potřebovat. Vytvoř si třeba sponku a ozdob si jí dle vlastní fantazie pomocí korálků, stužek a jiných doplňků.

Make It Real Korálkové studio
649 Kč

Novinka

S tímto korálkovým studiem se kreativita stane neomezenou zábavou. Studio je naplněno vším, co potřebujete pro výrobu náramků, náhrdelníků nebo různých doplňků! Není nic originálnějšího než vlastní šperky, tak si vyrobte ty svoje!

Make It Real Kosmetická sada
299 Kč

Novinka

Tato kosmetická sada líčidel zaujme každou malou parádnici na první pohled. Líčidla, tetovačky a zrcátko jsou uloženy v pestrobarevném pouzdře s obrázkem kočky s růžovými brýlemi. Celý vnitřek pouzdra se navíc třpytí a rozzáří tak každý den.

Make It Real Kosmetický set v kufříku
499 Kč

Novinka

Tento kosmetický set v kufříku zaujme každou malou parádnici na první pohled. V sadě najdeš různá líčidla, laky na nehty a mnohem víc! Uspořádej zkrášlovací párty, pozvi kamarádky a udělejte si spolu to správné holčičí odpoledne.

Make It Real Laky na nehty se zdobením
219 Kč

Novinka

Tato sada laků na nehty se zdobením zaujme každou malou parádnici na první pohled. V sadě najdeš umělé nehty, kamínky, laky na nehty a mnohem víc! Uspořádej zkrášlovací párty, pozvi kamarádky a udělejte si spolu to správné holčičí odpoledne.

Make It Real Lapač snů
299 Kč

Novinka

Vytvoř si svůj vlastní lapač snů, který doplní vybavení tvého pokojíčku a ochrání tě před zlými sny. V balení je spousta doplňků, které ti ho pomohou vyrobit tak, aby se ti líbil. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Náramky a náhrdelník, smajlíci
229 Kč

Novinka

Vyrob si originální náramky pro sebe nebo své přátelé. Roztomilé náhrdelníky a náramky s motivem smajlíků totiž rozveselí každého. S touto sadou si můžeš vyrobit vlastního smajlíka pomocí bavlnek a přiloženého plátýnka pro tvorbu!

Make It Real Náramky s oddělovači
229 Kč

Novinka

Vyrob si originální náramky pro sebe nebo své přátelé. Korálky se navlékají na přiložené provázky. Korálky si můžete vyzdobit podle své fantazie, takže každý může být jiný. Součástí jsou i další korálky a doplňky.

Make It Real Náhrdelník a náramky, medailonek
229 Kč

Novinka

Vyrob si originální náhrdelník s medailonkem nebo náramky pro sebe a své kamarádky. Do medailonku si můžeš dát různé korálky ze sady nebo si do něj můžeš uložit něco, co je pro tebe důležité. Nemusíš se omezit jen na náramky a náhrdelníky, s touto sadou si můžeš vyrobit i prstýnek.

Make It Real Náramky s přívěsky, voňavé
229 Kč

Novinka

Vyrob si originální náramky s přívěsky pro sebe a své kamarádky. Náramky ozdob lávovými korálky, které si můžeš napustit vůní ovocného punče a provoníš si tak své dny. S touto sadou je to tak jednoduché!

Make It Real Návrhářské portfólio - džungle
189 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivem džungle ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Návrhářské portfólio - květiny
189 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivem květin ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Návrhářské portfólio - POP návrhy
189 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio ve stylu POP ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Návrhářské portfólio - symboly
189 Kč

Novinka

Staň se nejmladší návrhářkou všech dob! Toto návrhářské portfólio s motivy různých symbolů ti nabízí hodně možností, jak si můžeš vytvořit ty nejhezčí šaty. Vyber si obrázek, vymaluj ho s pomocí šablon a nakonec ozdob samolepkami. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Přívěsky, roztomilé chlupaté koule
499 Kč

Novinka

Vytvoř si svoje vlastní čtyři přívěsky roztomilých chlupatých koulí. Každá z nich je lehoučká jako pírko a je tak ideální pro připnutí k batohům, kabelkám nebo klíčům! S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Laky na nehty se zdobením
219 Kč 199 Kč

Sada obsahuje barevné laky na nehty s glitry a obtisky na nehty. Díky tomu budou nehty ještě krásnější. V balení jsou tři laky se štětečkem nebo tenkým aplikátorem pro dozdobení. S touto sadou si budeš připadat jako v salónu krásy.

Make It Real Lesky na rty měnící barvu
249 Kč

Skvělé lesky na rty co mění barvu podle rtů. Staň se modelkou a nanes si lesk, aby tvá ústa zářila. Stačí si jen vybrat barvu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Čelenky do vlasů
299 Kč

Novinka

Vytvoř si svoji vlastní čelenku do vlasů a doplň si tak perfektně každý svůj outfit. V balení je spousta doplňků, které ti ji pomohou vyrobit tak, aby se ti líbila. S touto sadou je tvoření tak jednoduché!

Make It Real Deka jednorožec
499 Kč

Novinka

Kreativní sada pro každou malou slečnu, která miluje jednorožce. Může si tak vytvořit svoji vlastní deku, do které se následně může kdykoliv zachumlat. V balení najde všechny komponenty, které bude potřebovat pro výrobu deky s motivem jednorožce.

Make It Real Nehtové studio
499 Kč 370 Kč

Nehtové studio se sušičkou na nehty. Chceš se naučit základy modelování nehtů? Vyber si barvu a začni třeba od pravé ruky. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Posláním Make it Real je inspirovat dívky! Chceme pomáhat dívkám kreativně přemýšlet a formovat jejich cesty směrem ke kreativní kariéře. Inspirovat mladé tvůrkyně, aby uskutečnily své sny.

Posláním Make it Real je inspirovat dívky! Chceme pomáhat dívkám kreativně přemýšlet a formovat jejich cesty směrem ke kreativní kariéře. Inspirovat mladé tvůrkyně, aby uskutečnily své sny.