Makeup Revolution

-25%
Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Brow) 5 g

Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Brow) 5 g

205 Kč
152 Kč

Chcete docílit načechraného, upraveného a na pohled hustšího obočí? Vyzkoušejte mýdlo na obočí Revolution! Je inspirováno hollywoodským trikem k zafixování obočí pomocí mýdla. Je to snadnější a elegantnější verze, jak docílit obočí jako po laminaci.

Partner: Vivantis
Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Styler Plus) 5 g

Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Styler Plus) 5 g

212 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inovativní produkt, inspirovaný hollywoodským trikem používání mýdla k zafixování obočí, dodává obočí plný a nadýchaný vzhled. Aplikátor zachytí každý jednotlivý chloupek a usadí ho na své místo. Ideální pro dosažení laminovaného vzhledu obočí.

Partner: Vivantis
Makeup Revolution Tekutá tvářenka Superdewy (Liquid Blush) 15 ml (Odstín Blush Me Up)

Makeup Revolution Tekutá tvářenka Superdewy (Liquid Blush) 15 ml

212 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dodejte svým tvářím jemný ruměnec pomocí tekuté tvářenky Superdewy Liquid. Krémová textura tvářenky se snadno nanáší a vytváří tak dokonale přirozený efekt, který můžete vrstvit až do dosažení požadované pigmentace. .

Partner: Vivantis

Nová a svěží londýnská značka Makeup Revolution nabízí velmi kvalitní a přitom cenově dostupné produkty dekorativní kosmetiky včetně posledních trendů v oblasti líčení. Makeup Revolution má podznačku I♥MAKEUP, která nabízí filozofii odlišného balení. Nechte se zlákat i vy.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution je přirovnávána ke kosmetice MUA (Makeup Academy). Londýnská značka si získala velmi rychle popularitu především díky krásně pigmentovaným paletkám očních stínů, nabídce rozmanitých pudrů i originálnímu designu, ale nabízí toho mnohem více. Na své si přijdou i ti, kteří se make-upu věnují profesionálně.

Připravte se, revoluce v make-upu je tu!