Medel FACE BRUSH Čisticí a stimulační kartáč na obličej
1 002 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Medel FACE BRUSH Čisticí a stimulační kartáč na obličej Kartáč na obličej Face Brush Medel poskytuje jemnou péči o pleť a čistící i cirkulační stimulaci. Kartáč je vybavena funkcemi, které mohou být použity samostatně nebo současně.

Medel PROFESSIONAL, Profesionální pneumatický pístový nebulizéry
2 375 Kč
Doprava zdarma

Medel PROFESSIONAL Profesionální pneumatický pístový nebulizéry. Profesionální inhalátor pro inhalaci horních a dolních cest dýchacích. Profesionální inhalátor Medel Professional je vybaven inovativním kompresorem určeným pro nepřetržitý provoz. S prodlouženou zárukou 5 let.

Medel SOFT ROLL elektrický pilník na nohy
830 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Medel SOFT ROLL elektrický pilník na nohy Elektrický set od firmy Medel, který je vybaven dvěma otočnými válci na obrušování kůže, jeden s hrubým zrnem, druhý s jemnějším zrnem.

Medel CARDIO MB 10 Ramenní tlakoměr s Bluetooth a EKG
3 722 Kč
Doprava zdarma

Medel CARDIO MB 10 Ramenní tlakoměr s Bluetooth a EKG Jediný typ tlakoměru na trhu. Monitor krevního tlaku s funkcí EKG. Kombinace tlakoměru s funkcí EKG poskytuje nejpřesnější měření a kontrolu nad prací srdce.

Medel CARDIO WATCH Fitness hodinky
1 314 Kč

Medel CARDIO WATCH Fitness hodinky Medel fitness hodinky jsou vaše kontrola nad zdravím. Měření srdeční frekvence na zápěstí provádějí díky použití optického senzoru. Sleduje denní aktivity: počet kroků, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, trvání aktivity, dosažení cíle, připomíná fyzickou aktiv

Medel SWEET Moderní a kompaktní nebulizéry
888 Kč

Medel SWEET Moderní a kompaktní nebulizéry Medel Sweet je rychlý a snadno použitelný systém pro aerosolovou terapii, ideální pro domácí použití, vhodný pro celou rodinu. Součástí balení je vše potřebné příslušenství pro formou aerosolu u dospělých a dětí.

Medel FAMILY PLUS MY17, Pneumatický pístový nebulizéry
1 207 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Medel FAMILY PLUS MY17, Pneumatický pístový nebulizéry Inhalátor Medel Family Plus s rozprašovačem Medel Jet Plus. Rozprašovač Medel Jet Plus se vyznačuje mimořádně vysokou účinností.

Medel IONIC SAUNA Sauna na čištění a hydrataci obličeje
1 174 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Medel IONIC SAUNA Sauna na čištění a hydrataci obličeje Domácí sauna Medel s 2 dostupnými funkcemi: iontová sauna a finská sauna. Připravte si tvář dokonale pro další fáze péče.

Medel PULSE, Pulsní oximetr se čtyřsměrným displejem
1 557 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je to zdravotnická pomůcka, která se používá na neinvazivní sledování procenta saturace (SpO2 – saturace krve kyslíkem), perfúzního indexu a srdeční frekvence. Přístroj doporučují lékaři v případě virové infekce.

Medel BABY STAR Pneumatický pístový nebulizéry pro děti
1 720 Kč
Doprava zdarma

Medel BABY STAR Pneumatický pístový nebulizéry pro děti Medel Baby Star je novinkou mezi inhalátory, byl vytvořen na péči o blaho nejmenších pacientů. Přístroj připomíná hvězdu se svým vzhledem a barevné kresby na jeho obalu představují usměvavé planety.

Medel CRYSTAL Elektronická koupelnová váha se systémem 4 tlakových senzorů
770 Kč

Medel CRYSTAL Elektronická koupelnová váha se systémem 4 tlakových senzorů Váha Medel Crystal je určena pro každodenní domácí použití. V elegantní skleněné horní části jsou umístěny 4 citlivé hi-tech senzory tlaku. Díky použití senzorů bude denní vážení ještě jednodušší a přesný výsledek se obje

Medel FAMILY EVO MY17, Pneumatický pístový nebulizéry
1 135 Kč

Medel FAMILY EVO MY17, Pneumatický pístový nebulizéry Pneumatický inhalátor Medel Family Evo s rozprašovačem EVO – zaručuje dobrou účinnost a větší rychlost formou aerosolu. Ultra-tichý kompresor usnadní inhalaci, protože dítě se ho nebude bát. Během inhalace můžete klidně sledovat pohádku.

Medel Náhradní maska pro dospělé na nebulizéry Maxi a Pro
229 Kč

Medel Náhradní maska pro dospělé na nebulizéry Medel Maxi a Pro Maska rozprašovače Medel JetPro je ergonomická, má měkké těsnění, takže její koupí získáváte pohodlí a větší účinnost při používání, protože těsnění zaručuje lepší přizpůsobení tvaru obličeje.

Medel Náhradní sada koncovek pro Dermo Peel
458 Kč

Medel Náhradní sada koncovek pro Medel Dermo Peel Špičky Medel Dermo Peel jsou navrženy tak, aby umožňovaly velmi přesné ošetření na větší ploše pokožky, jakož i v těžko přístupných oblastech obličeje, jako je například nos.

Medel Náhradní set k nebulizéry Smart
910 Kč

Medel Náhradní set k nebulizéry Medel Smart Měkké masky pomáhají nebulizovať děti. Díky nim lék neuniká a nedráždí oči a pokožku obličeje.

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Family Plus
395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Medel Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus Sada inhalačního příslušenství pro Medel Family Plus. Sada může být případně použita iv jiných pístových inhalátorech.

Medel SMART Pneumatický pístový inhalátor
2 052 Kč
Doprava zdarma

Medel SMART Pneumatický pístový inhalátor Moderní inhalátor Medel SMART vám je k dispozici doma i na cestách. Je vždy po ruce. Po nabití baterie bude fungovat 45 minut, baterii inhalátoru lze nabíjet pomocí stejného kabelu, který se běžně používá k nabíjení mobilního telefonu (smartphonu) prostř