Meindl boty Kiruna Lady Varianta: 38

Meindl boty Kiruna Lady Varianta: 36

8 999 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní lovecká obuv pro pasivní lov, to je Meindl Kiruna GTX. Vysoká kožená bota v kombinaci se zateplením beraním rounem.

Meindl boty Taiga Varianta: 10.5

Meindl boty Taiga Varianta: 10.5

7 925 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Lovecká obuv Meindl Taiga GTX je univerzální lovecká obuv vyšší konstrukce, která hravě zvládne veškeré situace v terénu. Výborně fixuje nohu a snadno překoná vysokou trávu, bahno, mokřiny či sníh.

**Tradice a inovace** U Meindla sázíme na tradici a inovaci. Jsme opravdovým rodinným podnikem s nepřetržitým pozitivním vývojem. Zkušenosti si předáváme z generace na generaci. Používáme nejmodernější technologie ve všech oblastech výroby. Neustále si vyměňujeme zkušenosti mezi pracovníky pro provádění testů tak, aby tvar, materiál a vzhled odpovídali našim i Vašim požadavkům. Proto již od roku 1975 rozdělujeme, jako první výrobce, svoji kolekci dle specifických kritérií a požadavků do šesti kategorií. Tato kategorizace slouží našim zákazníkům jako cenná pomoc při rozhodování o nákupu.Obchodníkům pomáhá při poradenství během prodeje. **Kvalita nadosah** Naše obuv Meindl pravidelně zaujímá přední místa při mnohých testech po celém světě. Jedná se například o titul European Outdoor Award 1996 udělený mezinárodním odborným tiskem modelu Island, nebo o ocenění britským časopisem Trail Magazin z roku 1999 pro modely Mt. Crack a Burma. Jeden z nejnovějších modelů v nabídce, Air Revolution®, byl oceněn cenou „ISPO Outdoor Award 2000“ za 33%-ní snížení váhy bez vlivu na funkci bot. Všechny technologické novinky a patentovaná zlepšení řadí firmu Meindl ke světové špičce z hlediska inovací a kvality. **Ruční výroba** Podstatou výrobního procesu u Meindla je ruční práce, bez které se neobejde nic. Z tohoto důvodu si vyškolujeme ve firmě Meindl odbornou sílu sami, zčásti až k mistrovským profesím. Výsledkem je vlastní pečeť kvality, která platí na celém světě. „HAND CRAFT SHOES & BOOTS“ je naším symbolem promistrovsky vyrobenou obuv.