Merco Posilovací guma Mini Band Set
225 Kč

Praktická sada pěti odporových gum s různou tloušťkou pro efektivní posilování či rehabilitační cvičení. Včetně stahovacího obalu pro jednoduchou přepravu a uskladnění. Buďte fit bez složitého nebo těžkého vybavení.

Merco Tréninkový žebřík Boost agility
490 Kč

Vylepšený model tréninkového žebříku s možností nastavení příček do výšky. Ideální pomůcka pro sportovce ke zvýšení kondice. Pro trénink rychlých nohou a rychlosti otáčení neexistuje lepší tréninková pomůcka, než je agility žebřík.

Merco Odporová guma Lateral Resistor Pro LS3670
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro posilování boků a laterálních svalů dolních končetin. S gumami dvou tuhostí a manžetami na suchý zip. Tréninková lana LS3670 jsou ideální pomůckou pro posilování boků a laterálních svalů dolních končetin.

Merco Masážní tyč Live Up LS5044
199 Kč

Masážní tyč pro uvolnění svalů. Masážní tyč pro uvolnění svalů. Každý sportovec ví, že je třeba o své svaly dbát, a jednou z nejúčinějších prevencí proti zranění či bolesti svalů, je masáž. Proto byla vyvinuta tato speciální tyč dlouhá 45cm.

Merco Fitness podložka Merco Wood
390 Kč

Fitness podložky Merco Wood jsou čtyři desky se speciálním barevným povrchem, který imituje dřevěnou podlahu. Fitness podložky Merco Wood jsou čtyři desky se speciálním barevným povrchem, který imituje dřevěnou podlahu.

Merco Válec Yoga Solid Roller
349 Kč

Praktická pomůcka pro cvičení jógy či pro rehabilitační cvičení. Z odolné EVA pěny, průměr 15 cm, délka 45 cm. Jóga válce od Merca – Yoga Solid Roller jsou užitečnou pomůckou pro provádění nejrůznějších poloh jógy i pro rehabilitační cvičení.

Merco Odporová guma Live Up 208 x 0,45 cm
395 Kč

Odporová guma pro posílení svalů. Odporová guma pro posílení svalů. S odporovou gumou posílíte i svaly, které normálně nezapojujete a to i během klasických cviků, i proto se staly posilovací gumy velmi oblíbeným doplňkem všech sportovců. Rozměr: 208 × 0,45 cm

Merco Plastová překážka Agility, 15cm
150 Kč

Tréninkové PVC překážky s pevnou výškou 15, 30 a 50 cm a dlouhou životností ke kondičnímu cvičení. Nabízíme agility překážky značky Merco vyrobené z kvalitního PVC plastu (síla stěny 3,8 mm), jsou lehké a odolné, aby vydržely využití při agility překážkových drahách.

Merco Švihadlo LiveUp Cable nastavitelná
159 Kč

Švihadlo LiveUp Cable je skvělým doplňkem pro všechny sportovce. Švihadlo LiveUp Cable je skvělým doplňkem pro všechny sportovce. Dynamika je v moderním sportu to nejdůležitější a týká se to téměř všech odvětví.