Metal Earth Transformers Soundwave
425 Kč 309 Kč

Skvělý 3D kovový model Transformera Soundwave. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Transformers Megatron
425 Kč 309 Kč

Skvělý 3D kovový model záporáka Megatrona. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Mustang P-51
229 Kč 199 Kč

Skvělý 3D kovový model letadla Mustang P-51. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Merry Go Round
349 Kč 269 Kč

Skvělý 3D kovový model zábavného dětského kolotoče. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Tool Kit

Metal Earth Tool Kit

Hodnocení: 4
589 Kč

Nářadí pro lepší manipulaci a kompletaci kovových modelů od Metal Earth. V balení jsou troje různé kleště. Kleště mají pogumovanou rukojeť.

Metal Earth Titanic

Metal Earth Titanic

Hodnocení: 4,5
349 Kč 299 Kč

Skvělý 3D kovový model Titanicu, který se vám jen tak nepotopí. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth BIG Kawasaki ICX021
699 Kč 529 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth -Kawasaki ICX021 ve velkém provedení. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Drogon
999 Kč 719 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Drak královny Daenerys Targaryen z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Eiffelova věž
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Eiffelova věž. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Marvel Iron Man
649 Kč 559 Kč

Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth HP Hagridova chýše
549 Kč 449 Kč

Skvělý 3D kovový model Chýše Hagrida, kterou hojně navštěvovali hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth HP Zlatonka

Metal Earth HP Zlatonka

Hodnocení: 2,8
549 Kč 429 Kč

Skvělý 3D kovový model Zlatonka z kolekce Harry Potter. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth AH-64 Apache

Metal Earth AH-64 Apache

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Úžasný 3D model kovové helikoptéry. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth Tarantule
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Tarantule. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Scorpion
219 Kč

Úžasný 3D model kovového škorpióna. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth Supermarine Spitfire
229 Kč

Skvělý 3D kovový model Supermarine Spitfire. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Millennium Falcon
425 Kč 329 Kč

Skvělý 3D kovový model legendární vesmírné lodi z filmu Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW R2-D2

Metal Earth SW R2-D2

Hodnocení: 4,7
425 Kč 329 Kč

Skvělý 3D kovový model R2-D2 androida z filmu Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Německý 88mm kanón Flak (ICONX)
579 Kč 539 Kč

3D model Německý 88mm kanón Flak (ICONX) z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth Graf Zeppelin
349 Kč 289 Kč

Skvělý 3D kovový model vzducholodi Graf Zeppelin. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW helma Darth Vadera
599 Kč 469 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Hema Darth Vadera z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Monster Truck
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Monster Truck z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Brnění - Evropský rytíř
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Brnění – Evropský rytíř z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Batman: Batwing
359 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Model Batwingu z kolekce Batman obsahující dva ocelové plátky s dílky pro zkušené modeláře.

Metal Earth Tank Tiger I.
349 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Tank Tiger I. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Darth Vader´s Starfighter
425 Kč 339 Kč

Skvělý 3D kovový model vesmírné stihačky Darth Wadera. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth F4U Corsair
229 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – F4U Corsair. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Ford Mustang 1965
349 Kč 299 Kč

Skvělý 3D kovový model auta Ford Mustang 1965. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Steam Locomotive
349 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový modelParní lokomotivy. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Tank T-34

Metal Earth Tank T-34

Hodnocení: 5
349 Kč 289 Kč

Skvělý 3D kovový model legendárního tanku z 2. světové války, Tank T-34. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Marvel Thor´s Hammer
399 Kč 329 Kč

Úžasný 3D model kovového Marvel Thor´s Hammer. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth Kudlanka nábožná
229 Kč

Skvělý 3D kovový model Kudlanky nábožné, obávaného predátora hmyzí říše. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Boeing 747

Metal Earth Boeing 747

Hodnocení: 3,5
229 Kč 219 Kč

Skvělý 3D kovový model letadla Boeing 747. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Vážka
229 Kč

Skvělý 3D kovový model Vážky, nejlepšího letce hmyzí říše. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Black Pearl (Černá perla)
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model slavné plachetnice z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Traktor
299 Kč 279 Kč

3D model traktoru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tyranosaurus Rex
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model Tyranosaura Rexe z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Voyager
299 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Voyager z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Brooklynský most
299 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Brooklynského mostu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth Mitsubishi Zero
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Mitsubishi Zero. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW Slave I

Metal Earth SW Slave I

Hodnocení: 5
425 Kč 329 Kč

Skvělý 3D kovový model Slave I z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Sky Tower v Aucklandu
249 Kč 235 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model televizní a vyhlídkové věže Sky Tower v Aucklandu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth HP Drak Gringottovy banky
549 Kč 389 Kč

Skvělý 3D kovový model draka, se kterým hrdinové z kouzelného světa Harryho Pottera unikli z Gringottovy banky. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.