Metalac LED svíčka 15 cm bílá
379 Kč 309 Kč

Bílá LED svíčka vysoká 15 cm je vyrobená z pravého vosku a díky pohybujícímu se světlu v plamínku vypadá jako opravdová. Svíčka je napájena dvěma AA bateriemi a je bezpečným řešením pro vaší domácnost.

Metalac Džezva 9 cm dekor kámen
190 Kč

Džezva s kovovou rukojetí dekor kámen je určena na přípravu 4 káv. Průměr konvice je 9 cm. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Hluboký kastrol s poklicí 16 cm dekor motýl
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hluboký kastrol Metalac standard s poklicí s hezkým dekorem motýlů. Průměr kastrolu je 16 cm, objem 2 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Hrnec s nálevkou levandule, 12cm-28%
419 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec s nálevkou s motivem levandulového pole ve vás probudí letní náladu. Hrnek má objem 1,2 litru díky odolnosti materiálu je možné mýt v myčce na nádobí. Vaření ve smaltu se řadí mezi nejzdravější!

Metalac Mlékovar s píšťalkou červený puntík, 2 litry
899 Kč 759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Máte rádi dobroty, ke kterým je potřeba vařené mléko? Doporučujeme vyzkoušet mlékovar, je to revoluce ve vaření mléka, vše jde jednoduše a mléko se vám nepřipálí. Motiv červených puntíků upoutá každého.

Metalac Masiv pánev, 26 cm
889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev z kolekce Masiv od značky Metalacprůměr 26 cm a objem 3,2 l. Nádobí je opatřené smaltem, díky kterému je odolné proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Je vhodné pro všechny úpravy jídla, pro všechny druhy vaření a je vhodné do myčky.

Metalac Masiv mělký hrnec s poklicí, 32 cm
1 889 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

8 litrový nízký hrnec s poklicí vyrobený pod značkou Metalac je opatřený smaltem a je vhodný pro veškeré druhy přípravy jídla na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 32 cm.

Metalac Kónický rendlík s nálevkou 14 cm dekor kámen
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metalac kónický rendlík s nálevkou s dekorem kámen. Průměr rendlíku je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac 12 dílná sada nádobí, cappuccino
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Sada smaltovaného nádobí v barvě cappuccina je kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce. Tato sada obsahuje 6 ks hrnců a 6 příslušných poklic. Vaření na smaltovaném nádobí je jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídla. Nádobí od značky Metalac lze mýt v myčce.

Metalac Masiv vysoký hrnec s poklicí, 24 cm
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoký smaltovaný hrnec s poklicí a objemem 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný pro přípravu veškerých druhů jídel na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 24 cm.

Metalac Zaoblený španělský hrnec 12 cm dekor kámen
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metalac zaoblený španělský hrnec s dekorem kámen. Průměr hrnce je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Mělký kastrol s poklicí 20 cm dekor kámen
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mělký kastrol Metalac s poklicí s dekorem kámen. Průměr kastrolu je 20 cm, objem 3 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Hluboký kastrol s poklicí GASTRO 32 cm dekor kámen
1 229 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hluboký kastrol Metalac klasik GASTRO s poklicí s dekorem kámen. Průměr kastrolu je 32 cm, objem 16 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Masiv vysoký hrnec s poklicí, 28 cm
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky objemu 15,5 litru uvaříte s pomocí smaltovaného hrnce Metalac opravdu cokoliv. Je vhodný pro přípravu veškerých druhů jídel na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 28 cm.

Metalac Vysoký kastrol s poklicí GASTRO 24 cm dekor kámen
769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoký kastrol Metalac GASTRO s poklicí s dekorem kámen. Průměr kastrolu je 24 cm, objem 9 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Sada nádobí Červený puntík, 3 díly-23%
779 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rendlík a kastrůlek ze smaltu jsou nerozlučná dvojka. Navíc, když jsou vyrobené ze smaltu, na kterém se zdravě vaří a mají na sobě puntíky. Tento set prostě musí mít každá hospodyňka.

Metalac Hluboký kastrol s poklicí 14 cm dekor motýl
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboký kastrol Metalac standard s poklicí s hezkým dekorem motýlů. Průměr kastrolu je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Hluboký kastrol s poklicí 18 cm dekor motýl
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboký kastrol Metalac standard s poklicí s hezkým dekorem motýlů. Průměr kastrolu je 18 cm, objem 3 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Sada nádobí tráva, 10 dílů
2 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

METALAC sada smaltovaného nádobí tráva, 10 dílů je vyráběna ze speciálních plechů o síle 0,5 – 25mm. Podle nejnovějších průzkumů je smaltované nádobí absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření.

Metalac Mělký kastrol s poklicí 18 cm dekor motýl
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mělký kastrol Metalac standard s poklicí s hezkým dekorem motýlů. Průměr kastrolu je 18 cm, objem 2 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Hluboký kastrol s poklicí 18 cm dekor kámen
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboký kastrol Metalac s poklicí s dekorem kámen. Průměr kastrolu je 18 cm, objem 3 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Masiv hluboký hrnec s poklicí, 28 cm-18%
1 750 Kč 1 419 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Těžký smaltovaný hrnec s poklicí a průměrem 28 cm je vhodný pro veškeré druhy přípravy jídla na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku.

Metalac Mísa klasik 22 cm dekor kámen
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metalac mísa klasik s dekorem kámen. Průměr mísy se dvěma ušima je 22 cm. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Metalac Sada hrnků Mimoni 2, 2 ks
474 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud vaše děti zapomínají na pravidelný pitný režim, pořiďte jim hrnečky s veselými kamarády. Plecháčky s mimoněma mají tu výhodu, že se nerozbijí jako porcelán a nejsou tak těžké.

Metalac Pyramida 40cm 20 LED, bílá
539 Kč 529 Kč

40 centimetrová akrylová pyramida díky 20 LED diodám krásně svítí. Krásnou Vánoční atmosféru si díky ní můžete vytvořit doma, ale i před barákem. Díky výšce krytí IP44 je totiž vhodná i ven.

Metalac Řetěz závěs 360 LED teplá bílá
999 Kč

Světelný závěs osvětluje 360 LED žároviček teplým bílým světlem. Osvětlení má 8 různých světelných funkcí, je napájené ze sítě a díky krytí IP44 se závěs hodí jak do interiéru, tak ven.

Metalac Aquabi sprchová baterie ECO T03156
1 319 Kč 1 155 Kč
+ doprava zdarma

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03156. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita za rozumnou cenu. Rozteč 150 mm.

Metalac X Granit ELIPSE-21%

Metalac X Granit ELIPSE

Hodnocení: 5
5 490 Kč 4 298 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňský dřez Metalac ELIPSE má tloušťku granitu 12 mm, rozměr 780×500 mm, hloubka je 200 mm, Ø otvoru pro baterii je 35 mm, výpusť má Ø 90 mm. Součástí balení je sada pro uchycení a sifon. Záruka je 5 let. Dodáváno v kartonové krabici.

Metalac X Granit QUADRO M

Metalac X Granit QUADRO M

Hodnocení: 2,5
3 551 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňský dřez Metalac QUADRO M má tloušťku granitu 12 mm, rozměr 620×500 mm, hloubka je 200 mm, výpusť má Ø 90 mm. Součástí balení je sada pro uchycení a sifon. Záruka je 5 let. Dodáváno v kartonové krabici.

Metalac QUADRO ARTINOX 500
7 490 Kč 4 983 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový dřez bez odkapu Metalac QUADRO ARTINOX 500 s montáží pod desku. Rozměr šířka 550 mm, výška 450 mm, hloubka 200 mm. Výpusť má průměr 90 mm. Součástí balení je sada pro uchycení a sifon. Záruka na dřez je 5 let. Tloušťka nerezové oceli je 1 mm.

Metalac Svítící řetěz 320 LED 24+3 m multicolor
699 Kč

Barevný svítící řetěz je tvořený 320 LED žárovičkami. Díky krytí IP44 se hodí pro použití v interiéru i venku, takže můžete rozzářit stromky na zahradě všemi barvami. Řetěz je napájen ze sítě.

Metalac Pyramida 30cm 16 LED, bílá
349 Kč

30 centimetrová akrylová pyramida díky 16 LED diodám krásně svítí. Krásnou Vánoční atmosféru si díky ní můžete vytvořit doma, ale i před barákem. Díky výšce krytí IP44 je totiž vhodná i ven.

Metalac AQUABI ARC dřezová baterie-23%
3 059 Kč 2 349 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Granitová stojánková dřezová baterie METALAC AQUABI ARC. Na tuto baterii je 5 letá záruka. Dostupné v několika granitových barvách. Výborná kvalita za rozumnou cenu.

Metalac Aquabi bidetová baterie ECO T03154-21%
1 079 Kč 849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bidetová baterie METALAC AQUABI T03154. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita za rozumnou cenu.

Metalac Aquabi bidetová baterie SURF T03164-31%
1 679 Kč 1 149 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bidetová baterie METALAC AQUABI T03164. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita v moderním provedení.

Metalac AQUABI FONDO dřezová baterie
2 649 Kč 1 995 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Granitová stojánková dřezová baterie METALAC AQUABI FONDO. Na tuto baterii je 5 letá záruka. Dostupné v několika granitových barvách. Výborná kvalita za rozumnou cenu.

Metalac AQUABI LINE dřezová baterie
3 899 Kč 2 661 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Granitová stojánková dřezová baterie METALAC AQUABI LINE. Na tuto baterii je 5 letá záruka. Dostupné v několika granitových barvách. Výborná kvalita za rozumnou cenu.

Metalac AQUABI PELIKAN dřezová baterie-23%
2 879 Kč 2 195 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Granitová stojánková dřezová baterie METALAC AQUABI PELIKAN. Na tuto baterii je 5 letá záruka. Dostupné v několika granitových barvách. Výborná kvalita za rozumnou cenu.

Metalac Aquabi sprchová baterie SURF T03166
1 799 Kč 1 359 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03166. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita v moderním provedení. Rozteč 150 mm.

Metalac Aquabi stojánková dřezová baterie PERFECT T03283
4 499 Kč 3 529 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojánková dřezová baterie METALAC AQUABI PERFECT T03283. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita za rozumnou cenu.