METHOD antibac univ. čistič 2L Rebarbora
319 Kč

Tento šikovný likvidátor virů má složení, které je účinné na mastnoty a špíny na hladkém povrchu. METHOD antibac univ. čistič 2L Rebarbora Účinný na mastnoty a špínu na hladkém povrchu.

METHOD čistič povrchů v kuchyni, 830ml
130 Kč

METHOD Daily Kitchen Surface Cleaner složení: aqua decyl glucoside laureth-7 sodium gluconate parfum sodium carbonate limonene linalool citric acid potassium hydroxide colorant

METHOD čistič sprchového koutu 830ml Ylang Ylang
130 Kč

METHOD Daily Shower Spray 828ml ylang ylang Použití: po sprchování stříkněte na mokré stěny sprchového koutu a nechte působit – neutírejte! Při pravidelném použití nemusíte již drhnout, či jinak mýt sprchový kout. A je to skutečně pravda – vyzkoušeno !

METHOD čistič na granit a kámen, sprej 350ml
155 Kč

Method Daily Granite Spray 350ml Šetrný čistič na kamenné povrchy. Neobsahuje kyseliny, které by mohly narušit povrch nebo vytvořit fleky na povrchu. Vhodné na všechny povrchy z mramoru, kamene, granitu a podobně. Tento čistič je vhodný pro denní použití.

METHOD čistič sprchového koutu 830ml Passion Fruit
130 Kč

METHOD Daily Shower Spray 828ml Použití: po sprchování stříkněte na mokré stěny sprchového koutu a nechte působit – neutírejte! Při pravidelném použití nemusíte již drhnout, či jinak mýt sprchový kout.

METHOD na nádobí, Green Tea, 1064ml
255 Kč

METHOD na nádobí, Green Tea & Citrus Nové obaly Method na nádobí jsou krásné i přesto, že jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.

METHOD čistič na nerez, sprej 350ml
155 Kč

METHOD Stainless Steel for Real Spray, 354ml Tento čistič je vhodný pro denní údržbu nerezových povrchů. Na větší zašpinění, mapy či jiné fleky je účinný Franke Twister.

METHOD uni čistič - Grapefruit, 830ml
130 Kč

METHOD univerzální sprejový čistič / Grapefruit 830ml Zcela netoxický vědecky vyvinutý univerzální sprejový čistič se systémem Powergreen™, který při zachování netoxicity zvýší účinek a usnadní vám úklid. Čistý domov bez toxických látek. Návod: Stříkněte a otřete. Držte mimo dosah dětí.

METHOD uni čistič - Tropical Magnolia, 830ml
130 Kč

METHOD univerzální sprejový čistič / Tropical Magnolia 830ml Odstraňuje mastnotu a nečistoty z povrchů bez zbytečné chemie. Method All Purpose Spray je silný povrchový čistič vyrobený z přirozeně odvozených povrchově aktivních látek.

METHOD na dřevěné podlahy Mandle, 740ml
128 Kč

METHOD na vytírání dřevěných a laminátových podlah 740ml Unikátní a velmi „vychytaný“ pomocník na vytírání dřevěných a laminátových podlah – jen lehce nastříkejte díky speciální hlavici, setřete vlhkým mopem a je hotovo. Samozřejmě přírodní a netoxický.

METHOD čistič koupelen 2L, náhr. náplň
281 Kč

METHOD netoxický čistič koupelny a odstraňovač vodního kamene 2L Netoxický a bezpečný čistič koupelen Method. Toto balení složí k doplnění menšího čističe se sprejem 2,5× !

METHOD na podlahy a dlažbu Citron, 740ml
128 Kč

Method All Purpose Floor Squirt & Mop – Lemon & Ginger Unikátní a velmi „vychytaný“ pomocník na vytírání všech typů podlah – jen lehce nastříkejte díky speciální hlavici, setřete mopem a je hotovo. Samozřejmě přírodní a netoxický. Návod: stříkněte a vytřete vlhkým mopem Držte mimo dosah dětí.

METHOD na nádobí, Coconut, 1064ml
255 Kč

METHOD na nádobí, Coconut Water Nové obaly Method na nádobí jsou krásné i přesto, že jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.

METHOD čistič sprchového koutu 2l Ylang Ylang
319 Kč

METHOD Daily Shower ylang ylang Toto je náhradní náplň pro stejný produkt ve spreji. Umožňuje doplnit sprej 2,5×. Použití: po sprchování stříkněte na mokré stěny sprchového koutu a nechte působit – neutírejte! Při pravidelném použití nemusíte již drhnout, či jinak mýt sprchový kout.

METHOD leštěnka na dřevo, sprej 350ml
142 Kč

METHOD Wood Polish Použití: stříkněte na povrch a rozleštěte měkkým hadříkem Složení: 

ingredient what it does environmental + health summary learn more

water (aqua) diluent + solvent deionized for purity; extracted from abundant source  

glycerin moisturizer biodegrades readily; derived fr…

method vznikl jako projekt dvou kamarádů, kteří chtěli dokázat, že ekologická drogerie může dobře vypadat a dobře fungovat. Právě design výrobků značku odličuje od běžné drogerie – jen pár dalších značek lze s s produkty method v tomto ohledu srovnávat…

method vznikl jako projekt dvou kamarádů, kteří chtěli dokázat, že ekologická drogerie může dobře vypadat a dobře fungovat. Právě design výrobků značku odličuje od běžné drogerie – jen pár dalších značek lze s s produkty method v tomto ohledu srovnávat…