Mexx 35ml man festival summer, toaletní voda

Mexx 35ml man festival summer, toaletní voda

268 Kč

Složení parfému: kardamom, jablko, pačuli, pepř, cedr, ambra. Vůně Mexx Man Festival Summer – byla uvedena na trh v roce 2018 Pánská vůně je určena pro moderní muže, ve kterých dřímá bohémský duch Kořeněný úvod je tvořen akordy kardamomu a pepře,.

Partner: KRAFTIKA
Mexx 30ml fresh woman, toaletní voda

Mexx 30ml fresh woman, toaletní voda

489 Kč

Složení parfému: mandarinko-pomerančové aroma, růžový oleandr, leknín, virginské cedrové dřevo, albízie. Pokud vyhledáváte čisté, svěží vůně, pak by vaší pozornosti jednoznačně neměla uniknout vůně toaletní vody pro ženy Mexx Fresh Woman Vůně, jež.

Partner: KRAFTIKA
Mexx 30ml pure woman, toaletní voda

Mexx 30ml pure woman, toaletní voda

489 Kč

Složení parfému: květ tiaré, granátové jablko, vanilka, lotos, santalové dřevo. Mexx představuje sebevědomou a bezstarostnou dvojici vůní Pure Vůně Mexx Pure je kreativní, přirozená a hravá Parfém Mexx Pure je určena pro ty, kteří se nebojí odhalit.

Partner: KRAFTIKA
Mexx Woman - EDT 60 ml
6x

Mexx Woman - EDT

339 Kč
325 Kč

Vůně Woman je určena rozhodným a zábavným ženám, které si jsou jisté svým životním stylem a jsou inspirací pro své okolí. Pro sebevědomé spontánní ženy, které umí vychutnat každou chvilku svého života, stále hledají něco výjimečného, zároveň však neztrácí smysl pro realitu.

Partner: Vivantis
Mexx Black Man - EDT 30 ml
3x

Mexx Black Man - EDT

231 Kč

Hlava pánské vůně Black Man vyzařuje svěží vodní tóny. Průzračné zelené a vodní tóny jsou okořeněné černým pepřem a mandarinkou. Osvěžující leknín dodává srdci vůně nevinný nádech, který obklopují hluboké tóny cedrového dřeva. Tóny pačuli, santalového dřeva a ambry vytvářejí smyslný mužný základ.

Partner: Vivantis
Mexx Ice Touch Man - EDT 30 ml
10x

Mexx Ice Touch Man - EDT

239 Kč

Otevři své smysly – led jako symbol napětí mezi mužem a ženou. Chladivý, svěží a zároveň jemně erotický. Kontrast mezi horkem a chladem stimuluje smysly a vědomí a objevuje sílu emocí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Partner: Vivantis
Mexx Fresh Man - EDT 50 ml
3x

Mexx Fresh Man - EDT

269 Kč
262 Kč

Na pocitu opravdové svěžesti je něco překvapujícího a úžasného. Je to ten samý pocit, který Mexx vetknul do nových vůní Mexx Fresh. Pánská vůně oživí vaše smysly a dodá vám nadšení k akci a radost ze života.

Partner: Vivantis
Mexx Black Woman - EDT 30 ml
1x

Mexx Black Woman - EDT

309 Kč
303 Kč

Dámskou vůni Black Woman otvírá čistá energická směs květin a ovoce. Nádherně ženská pivoňka, květ měsíčků, svěží frézie se míchají se sladkými tóny černého rybízu. V srdci vůně se ukrývá příjemně ovocný koktejl meruňky, liči a hrušky podtrhnutý intenzivnějším bílým cedrovým dřevem.

Partner: Vivantis
Mexx Woman - parfémová voda W Objem: 40 ml

Mexx Woman - parfémová voda W Objem: 40 ml

362 Kč

Tato svěží, citusová Mexx Woman je určena pro veselé a optimistické ženy. Mexx Woman je osvěžující mix ze šťavnatého ovoce, krásných květin a dřevitě svůdných tónů.

Hlava: černý rybíz, bergamot, citron

Srdce: růže, jasmín

Základ: santalové dřevo, jantar

-16%
Mexx Fresh Woman - EDT 15 ml
8x

Mexx Fresh Woman - EDT

179 Kč
149 Kč

Na pocitu opravdové svěžesti je něco překvapujícího a úžasného. Je to ten samý pocit, který Mexx vetknul do nových vůní Mexx Fresh. Dámská vůně oživí vaše smysly a dodá vám nadšení k akci a radost ze života.

Partner: Vivantis
-28%
Mexx Whenever Wherever - EDT 15 ml
6x

Mexx Whenever Wherever - EDT

279 Kč
199 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, cedrové dřevo a vanilka. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Partner: Vivantis