MGA L.O.L. Surprise Fuzzy Pets Chlupáček
469 Kč

7 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci! Omyj chlupatou vrstvu ze svého zvířátka a objevíš, jaké zvířátko se pod ní skrývá. Nebo chloupky pouze uprav a navrhni si svoje vlastní zvířátko. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny.

MGA Poopsie Surprise Lama, 2 druhy
1 699 Kč

Rozkošná Lama je kamarádka Poopsie Jednorožce. Najdete jí v extra velké plechovce a společně s ní dalších 20 překvapení! Rozbal růžovou nebo bílou Lamu v roztomilém outfitu a zadívej se do jejích velkých očí s neuvěřitelně dlouhými řasami.

MGA Poopsie Cutie Tooties Surprise
399 Kč

Vytvořte jednorožčí hovínko a a vytlačte slizové překvapení, abyste objevili Cutie Tootie a jeho slizové překvapení. Sesbírejte více než 25 Cutie Tootie a více než 30 slizů! S 5 novými typy slizů nikdy nebudete vědět, který sliz na vás právě čeká!

MGA Crate Creatures Příšerák - Sizzle-18%
1 099 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň zatáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

MGA Pop Pop Hair Surprise 3v1-33%
299 Kč 199 Kč

Akce

Rozbal svoje překvapení unikátním způsobem. Navlhči uzlíček přiloženým sprejem a sleduj, co z něj vyskočí! Zvířátko s česatelnými vlasy, které je možné přidělat gumičkou do svého účesu. Zvířátko je možné nasadit také na tužku.

MGA L.O.L. Surprise! Zvířátka
319 Kč

L.O.L. Surprise Zvířátka, PDQ TV 1.10.-31.12.2020 Rozbalte kuličku, protože uvnitř najdete spoustu skvělých věcí! V každé kuličce se skrývá jedna figurka L.O.L. zvířátko. A nejen ta, spolu se zvířátkem objevíte i další vodní překvapení.

MGA L.O.L. Surprise! ReMix panenka
599 Kč

L.O.L. Surprise! ReMix panenka, Sidekick Rozbal úplně novou L.O.L. panenku s barevnými vlásky. Když je učešeš, změní barvu nebo styl. Každá panenka poslouchá jinou hudbu a ty si ji můžeš také poslechnout. Balení obsahuje mini přehrávač.

MGA Ready2Robot Singles
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

• Kapsle s 5ti tajnými komorami uvnitř • Uvnitř komor jsou uschované jednotlivé části robota • V poslední komoře je uschována kapsle s barevným slizem – uvnitř je pilot robota • Každá figurka má své vlastní zbraně • Součástí: 7 částí robota, 1 pilot, sliz

MGA L.O.L. Surprise Neonová třpytková panenka
439 Kč

L.O.L. Surprise Neonová třpytková panenka, PDQ Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Každá vrstva může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky.

MGA L.O.L. Surprise! Sportovní hvězdy
459 Kč

Rozbal 8 překvapení společně se třpytivou L.O.L. panenkou a třpytivými sportovními doplňky. Rozbalíš rozkošnou panenku z růžového nebo modrého baseballového týmu? Celkem jich můžeš sesbírat 12. Dej panence napít nebo jí vykoupej v ledové vodě a čekej, čím tě překvapí.

MGA L.O.L. Surprise! OMG Módní deník
943 Kč

L.O.L. Surprise! OMG Módní deník Svoje nejtajnější myšlenky a módní návrhy schovej v elektronickém OMG Módním deníku, který odemkneš pomocí tajných hodinek. Deník obsahuje vzory pro módní návrhy, fix na tajné zprávy a přehrává hudbu!

MGA Poopsie Cutie Tooties Surprise Asst, PDQ
399 Kč

Otevři barevný obal slizu, vytlač jeho obsah a objev svoje zvířátko Cutie Tootie a jeho slizové překvapení. Sesbírejte více než 25 Cutie Tooties a více než 20 slizů. S novými typy slizů nikdy nebudeš vědět, který sliz na tebe právě čeká!

MGA L.O.L. Česací hlava OMG- Neonlicious
1 199 Kč

L.O.L. Česací hlava OMG- Neonlicious Rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Přejeď ledovou kostkou po obličeji O.M.G.

MGA Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu Happy meal, PDQ
399 Kč

Náhradní krmení pro Poopsie Jednorožce. Vytvoř originální sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka. Sliz můžeš vyrobit podle sebe. Jednou stačí přidat třpytky, podruhé speciální efekty, nebo můžeš použít všechny ingredience. Různé barvy a vůně.

MGA Pop Pop Hair Surprise Ultra Hair Surprise
999 Kč

Ultra Hair Surprise obsahuje více než 20 exkluzivních překvapení! Vytvoř si mnoho účesů se 3 extra dlouhými prameny vlasů a 3 exkluzivními Pop Hair zvířátky. Balení obsahuje lookbook s návodem na zapletení různých účesů. JEDNÁ SE O PŘEKVAPENÍ, VARIANTU NELZE VYBRAT, obrázky jsou ilustrační.

MGA Ready2Robot Singles
323 Kč

• Kapsle s 5ti tajnými komorami uvnitř • Uvnitř komor jsou uschované jednotlivé části robota • V poslední komoře je uschována kapsle s barevným slizem – uvnitř je pilot robota • Každá figurka má své vlastní zbraně • Součástí: 7 částí robota, 1 pilot, sliz

MGA Crate Creatures Příšerák - Snort Hog-21%
1 099 Kč 859 Kč

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň zatáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

MGA Displej pro Poopsie postavičky
1 299 Kč

Vystav svoje Poopsie postavičky v třpytivém Displeji, který vypadá jako parfém. Můžeš do něj uložit více než 25 postaviček Cutie Tooties, Sparkly Critters nebo přívěsků na sliz ve tvaru hovínka.

MGA L.O.L. Česací hlava OMG- Royal Bee (AA)
1 199 Kč

L.O.L. Česací hlava OMG- Royal Bee (AA) Rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Přejeď ledovou kostkou po obličeji O.M.G.

MGA L.O.L. Surprise Hairvibes Česatice
599 Kč

L.O.L. Surprise #Hairvibes Česatice, PDQ Navrhni vlastní účesy pro #HAIRVIBES Česatici! Rozbal více než 15 překvapení včetně kombinovatelných paruk, se kterými vytvoříš nekonečně mnoho účesů. V každém balení najdeš nejméně 7 paruk a 3 z nich mají opravdické česatelné vlásky.

MGA L.O.L. Surprise! Kluk hrdina
599 Kč

L.O.L. Surprise, Kluk hrdina Najdi svého hrdinu ve futuristickém kovovém obleku v úplně novém balení inspirovaném arkádovými hrami a spoustu doplňků. Dokážeš najít ultra vzácnou dívčí hrdinku? 15 překvapení.

MGA L.O.L. Surprise! Konfety dekodér
579 Kč

L.O.L. Surprise, Konfety dekodér, PDQ V každém tajemném balení najdeš 15 překvapení. Nejprve ale musíš rozluštit šifry, aby ses ke konfetám, panence a dalším překvapením dostala. Obsah balení: 15 překvapení konfety HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH.

MGA L.O.L. Surprise Mini panenky Tiny Toys, PDQ
299 Kč

L.O.L. Surprise Mini panenky Tiny Toys, PDQ L.O.L. panenky si zaslouží své vlastní hračky. Právě pro ně a pro tebe tu jsou nové Mini panenky. Panenky vypadají jako mini robotky. Můžeš sesbírat 15 Mini panenek ze dvou různých klubů.

MGA L.O.L. Surprise Neonové zvířátko
549 Kč

L.O.L. SURPRISE NEONOVÉ ZVÍŘÁTKO, PDQ Jaké Neonové zvířátko se stylovým účesem skrývá pod extra dlouhými chloupky? Každá vrstva balení může napovědět, jaké zvířátko najdeš uvnitř. Sesbírej všech 18 Neonových zvířátek. Balení také obsahuje světlo, které odhalí neonové barvy na zvířátkách.

MGA L.O.L. Surprise! #OOTD Obleček na každý den
943 Kč

L.O.L. Surprise! #OOTD Obleček na každý den Rozbal více než 25 překvapení s L.O.L. Surprise. #OOTD Oblečkem na každý den. Obsahuje exkluzivní L.O.L. Surprise! panenku, která je připravena vyzkoušet všechny skvělé outfity a doplňky.

MGA Num Noms Mystery Packs - překvapení
229 Kč

Num Noms Mystery Packs – Překvapení Nové Num Noms mají měkoučké a třpytivé vlásky, které můžeš česat. Třpytivé vlásky můžeš kombinovat a vytvářet vlastní styly. Num Nom můžeš nasadit na tužku a přivoň si k němu. Krásně voní! Sesbírej nové Num Nom s vtipnými vlásky.

MGA Poopsie Duhové překvapení, PDQ
369 Kč

Poopsie Duhové překvapení, PDQ Otevři obal, ve kterém najdeš barevnou duhu. Třpytivá hmota ve tvaru duhy z materiálu podobného tekutému písku se po rozmočení přidává do slizu a dává mu barvu a lesk. Sliz voní. V Mini duhové kabelce najdeš úplně nové typy slizů, např.

MGA Poopsie Roh jednorožce PDQ
273 Kč

Třpytková expoloze! Namoč Roh jednorožce do vody na 8 – 10 sekund, pořádně ho zmáčkni a dočkáš se hotové záplavy třpytek.

MGA Poopsie Slizová kytička, Slime Smash, PDQ
1 099 Kč

Poopsie Slizová kytička, Slime Smash, PDQ Otevřete obal na sliz ve tvaru rozkošné kytičky. Uvnitř obalu jsou 3 vrstvy slizů s různou texturou a praskacími kuličkami. Všechny vrstvy pořádně promačkej a získáš úplně nový sliz!

MGA Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu, žlutý, PDQ
399 Kč

Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu, žlutý, PDQ Vytvoř vlastní kouzelný sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka. Sliz můžeš vyrobit podle sebe. Jednou stačí přidat třpytky, podruhé speciální efekty, nebo můžeš použít všechny ingredience.