MGA Crate Creatures Příšerák - Sizzle
1 099 Kč 909 Kč

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň zatáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

MGA Pop Pop Hair Surprise 3v1
299 Kč 269 Kč

Rozbal svoje překvapení unikátním způsobem. Navlhči uzlíček přiloženým sprejem a sleduj, co z něj vyskočí! Zvířátko s česatelnými vlasy, které je možné přidělat gumičkou do svého účesu. Zvířátko je možné nasadit také na tužku.

MGA Crate Creatures Surprise Příšerák - Pudge
1 349 Kč 899 Kč

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň atáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

MGA Crate Creatures Příšerák - Snort Hog
1 099 Kč 859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň zatáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

MGA Panenka Pop Pop Hair Surprise 3v1 Pops, PDQ
313 Kč

Panenka Pop Pop Hair Surprise 3v1 Pops, PDQ Objev, jaká panenka se skrývá v uzlíčku z vlasů! A budou vlasy vlnité nebo rovné? Jakou budou mít barvu? Vlasy si můžeš přidělat gumičkou do vlastního účesu. V každém balení pro sebe najdeš 4 gumičky a 2 sponky. HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIATNÁCH.

MGA Kytara 47 cm

MGA Kytara 47 cm

Hodnocení: 5
269 Kč

Dětská plastová kytara se čtyřmi strunami pro všechny malé hudebníky, muzikanty, či kytaristy.

MGA Bratzillaz™ Panenka - Jade J´Adore™
719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se se setřenicemi Bratz. Jsou to malé čarodějnice Bratzillaz! Bratzillaz v den svých 16. narozenin objevily, že mají čarodějnické schopnosti! Nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Jade dokáže zahojit zlomená srdce. Její zaklínadlo: „Amorku! Amorku! Ať přijde láska pravá!!

MGA Gel-a-Peel výroba gelových náramků
799 Kč 699 Kč

Zábavná kreativní sada– pro malé parádnice. Dívky si pomocí různě barevných gelů a forem mohou vyrobit **vlastní náramky a šperky. V balení jsou také různé doplňky které usnadní výrobu a také návod s popisem výroby.

MGA Poopsie Surprise Třpytivý jednorožec, 2 druhy
1 966 Kč

Třpytivý jednorožec je posetý třpytkami od hlavy až k patě. Jednorožec má kouzelné bříško a pokaždé, když ho nakrmíš a posadíš na třpytivý nočník, vytvoří třpytivé překvapení. Přidej do slizu třpytky, drobné třpytky nebo kouzelný prášek a sliz schovej do originálního přívěsku ve tvaru hovínka.

MGA Displej pro Poopsie postavičky
1 302 Kč

Vystav svoje Poopsie postavičky v třpytivém Displeji, který vypadá jako parfém. Můžeš do něj uložit více než 25 postaviček Cutie Tooties, Sparkly Critters nebo přívěsků na sliz ve tvaru hovínka.

MGA L.O.L. Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem
1 012 Kč

L.O.L. Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem V Luxusním autě ve futuristickém designu s metalickým povrchem můžou jezdit všechny L.O.L. panenky a O.M.G. Velké ségry. Sedačky lze upravit podle velikosti panenky. Zadní část auta můžeš rozložit na taneční parket a bazén.

MGA L.O.L. Surprise Dům
6 388 Kč

L.O.L. Surprise! Dům je luxusní bydlení pro všechny panenky a zvířátka L.O.L. Surprise! V balení najdeš novou exkluzivní rodinu a do Domu se vejdou i Velké ségry. Dům je vyroben ze dřeva. Obsah balení: více než 85 překvapení!

MGA L.O.L. Surprise Fuzzy Pets Chlupáček
459 Kč

7 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci! Omyj chlupatou vrstvu ze svého zvířátka a objevíš, jaké zvířátko se pod ní skrývá. Nebo chloupky pouze uprav a navrhni si svoje vlastní zvířátko. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny.

MGA L.O.L. Surprise Horská chata
8 017 Kč

Horská chata pro L.O.L. panenky je dokonalé místo pro zimní dovolenou. Naskoč do SKI busu a rozbal více než 95 překvapení včetně exkluzivní Winter Disco rodiny. Horská chata je vyrobená ze skutečného dřeva, má 3 patra a 6 pokojů.

MGA L.O.L. Surprise Mini panenky Tiny Toys, PDQ
200 Kč

L.O.L. Surprise Mini panenky Tiny Toys, PDQ L.O.L. panenky si zaslouží své vlastní hračky. Právě pro ně a pro tebe tu jsou nové Mini panenky. Panenky vypadají jako mini robotky. Můžeš sesbírat 15 Mini panenek ze dvou různých klubů.

MGA L.O.L. Surprise Neonová třpytková panenka
343 Kč

L.O.L. Surprise Neonová třpytková panenka, PDQ Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Každá vrstva může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky.

MGA L.O.L. Surprise Neonové zvířátko, PDQ
440 Kč

Jaké Neonové zvířátko se stylovým účesem skrývá pod extra dlouhými chloupky? Každá vrstva balení může napovědět, jaké zvířátko najdeš uvnitř. Sesbírej všech 18 Neonových zvířátek. Balení také obsahuje světlo, které odhalí neonové barvy na zvířátkách.

MGA L.O.L. Surprise #OOTD (Outfit of the Day) Winter Disco Asst
886 Kč

Panenka Snow Jamz se nemůže dočkat, až bude mít premiéru své báječné sbírky zimních outfitů na oslnivou zimní disco módní přehlídku na ledu. Celkem lze odbalit 24 úžasných módních kousků včetně elegantních chráničů uší, pohádkových šatů a roztomilých sněžných botiček pro nekonečné módní kombinace.

MGA L.O.L. Surprise Zimní třpytková panenka
336 Kč

L.O.L. Surprise! Sváteční třpytivá panenka! Každá vrstva odhalí nápovědu, jaká třpytivá panenka se skrývá uvnitř! Dej panence napít nebo ji vykoupej v ledové nebo teplé vodě a objev její nové funkce, např. změnu barvy. Sesbírej všech 12 nových panenek.

MGA Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu PDQ
389 Kč

Náhradní krmení pro Poopsie Jednorožce. Vytvoř originální sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka. Různé barvy a vůně. Barevné slizy lze vytvářet i bez jednorožce, lze je smíchat v kelímku, který je součástí balení.

MGA Poopsie Surprise Lama, 2 druhy
1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozkošná Lama je kamarádka Poopsie Jednorožce. Najdete jí v extra velké plechovce a společně s ní dalších 20 překvapení! Rozbal růžovou nebo bílou Lamu v roztomilém outfitu a zadívej se do jejích velkých očí s neuvěřitelně dlouhými řasami.

MGA Ready2Robot Singles
419 Kč

• Kapsle s 5ti tajnými komorami uvnitř • Uvnitř komor jsou uschované jednotlivé části robota • V poslední komoře je uschována kapsle s barevným slizem – uvnitř je pilot robota • Každá figurka má své vlastní zbraně • Součástí: 7 částí robota, 1 pilot, sliz