Mindok Krycí jména-23%

Mindok Krycí jména

Hodnocení: 4,9
549 Kč 419 Kč

Akce

Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Tato Česká společenská hra získala herního Oskara!

Mindok Desítka-16%

Mindok Desítka

Hodnocení: 4,6
599 Kč 499 Kč

V rodinné hře Desítka hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

Mindok Krycí jména: Obrázky-16%
549 Kč 459 Kč

Krycí jména je deduktivní hra, ve které hledáte podle asociací tajné agenty pod jejich krycími jmény. Hráči se rozdělí na dva týmy. Každému velí hlavní agent, který svým podřízeným dává jednoslovnou nápovědu a ti se podle ní snaží najít taková krycí jména, která se vztahují k nápovědě. Pokud však odhalí cizího špiona, tah pro ně končí a hraje nepřátelský tým.

Mindok Krycí jména: Duet-16%

Mindok Krycí jména: Duet

Hodnocení: 4,9
549 Kč 459 Kč

Světově proslulá hra ve speciální úpravě jen pro dva hráče. Stále stejný princip nápovědy použijte k tomu, abyste odhalili tajné agenty. Ovšem nyní budete pracovat společně! Hru můžete hrát samostatně jen ve dvou hráčích, nebo si kartičkami s krycími jmény obohatit základní verzi hry.

Mindok Ztracený ostrov Arnak
1 449 Kč

Na neobydleném ostrově v dosud neprobádaných vodách oceánu nalezli badatelé stopy pradávné civilizace. Nyní stojíš v čele jedné z expedic, které se vydávají ostrov důkladně prozkoumat. Podaří se vám porazit mocné strážce a nalézt dávno ztracené artefakty?

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnocení: 4,9
349 Kč 319 Kč

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!

Mindok Carcassonne: Základní hra
599 Kč 509 Kč

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.

Mindok Na křídlech: Rozšíření 2 - Oceánie
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto druhé rozšíření hry Na křídlech je zaměřeno na úžasné a pestré ptactvo Oceánie. Nové karty přinášejí jednak posílení interakce mezi hráči, a jednak i nový druh efektů s časováním „NA KONCI HRY“. Můžete je prostě zamíchat mezi karty ze základní hry, ať už samotné, nebo doplněné kartami z jiných rozšíření.

Mindok Útěk z blázince
899 Kč 809 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Připravte se na 10 strhujících příběhů a více než 10 hodin plných napětí, zvratů a originálních hádanek! Jednotlivé příběhy je možné hrát samostatně, nebo postupně, jako jeden velký příběh. Hra také nabízí různé konce, které záleží na volbách hráčů v průběhu hry. Žádná část herního materiálu se při hraní nezničí a vše je možné hrát opakovaně.

Mindok Desítka Česko

Mindok Desítka Česko

Hodnocení: 4,7
599 Kč 549 Kč

V rodinné hře Desítka Česko hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

Mindok Děti z Carcassonne-16%

Mindok Děti z Carcassonne

Hodnocení: 4,9
649 Kč 539 Kč

Dětská varianta světoznámé hry Carcassonne. Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním.

Mindok Azul

Mindok Azul

Hodnocení: 4,9
1 399 Kč 1 199 Kč

Portugalský král Manuel I. byl při své návštěvě Alhambry natolik okouzlen jejími interiéry, zejména keramickými dlaždicemi zvanými „azulejos“ (původně s modro-bílým dekorem), že okamžitě nařídil, aby jeho vlastní palác v Portugalsku byl vyzdoben podobnými obklady.

Mindok MARS: teraformace-17%

Mindok MARS: teraformace

Hodnocení: 5
1 299 Kč 1 069 Kč

Dobývání Rudé planety začíná! Ve hře Mars: Teraformace budete hrát karty projektů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Řiďte vaši korporaci a přetvořte celou planetu!

Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
399 Kč 359 Kč

První rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry hostince, které umožňují získat více bodů za cesty. Dále katedrály, které umožňují získat více bodů za města. Kromě toho také velkou figurky pro každého hráče, která se pro zisk převah počítá za dvě běžné figurky.

Mindok Desítka 1. rozšíření-22%
449 Kč 349 Kč

Oblíbili jste si hru Desítka? V tomto rozšíření najdete kompletní novou sadu karet! 200 nových okruhů, 2000 nových otázek a odpovědí. Ty můžete se základní hrou promíchat, nebo okruhy ze základní hry kompletně vyměnit. Nelze hrát bez základní hry Desítka.

Mindok Timeʾs Up! Rodina

Mindok Timeʾs Up! Rodina

Hodnocení: 4,5
549 Kč 539 Kč

Legendární a celosvětově úspěšná párty hra v rodinné verzi Timeʾs Up! Rodina. Hráči se rozdělí do týmů po dvou a více. Hra má 3 kola a v každém kole jeden zástupce týmu popíše nebo předvede během 40 sekund co nejvíce známých pojmů.

Mindok Terra Mystica
1 299 Kč 1 229 Kč

Terra Mystica je náročná strategická hra s minimálním vlivem náhody. Každý hráč vede jeden ze 14 rozdílných národů na cestě k prosperitě. Každý z národů je vázán na krajinu určitého typu, na té může stavět jednotlivé budovy a celá města. Blízkost ostatních národů v krajině na jedné straně omezuje možnosti rozvoje vašeho národa, na druhé straně ovšem mohou obchodní vztahy s blízkými sousedy přinášet určité výhody. Zvítězí ten hráč, který nejlépe využije jedinečné schopnosti svého národa.

Mindok Majesty: Má koruna, mé království
699 Kč 599 Kč

Vžijte se do role ctižádostivých královen či osvícených králů. Nalákejte do svého království co nejvíce významných osobností, aby pomohli zajistit zemi bohatství a úspěch. Pokud se vám podaří v pravou chvíli shromáždit ty správné postavy na správném místě, odmění vás tučnými příjmy. Je však třeba být neustále ve střehu – sousední vládce podniká často vojenské výpady.

Mindok Jurská véča

Mindok Jurská véča

Hodnocení: 5
599 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mladí triceratopsové (nebo zkráceně topsíci) ze všeho nejraději okusují lístkyp na pastvinách, kde bydlí. Dokonce rádi pořádají soutěže, který tým topsíků dokáže lístečků sníst víc. Pokud se ovšem do hry nevloží nebezpečný velociraptor, schopný všechny nebohé topsíky úplně zaplašit!

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnocení: 5
319 Kč

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok Mlsné myšky

Mindok Mlsné myšky

Hodnocení: 5
699 Kč 649 Kč

Dětská hra, která baví celou rodinu. Čtyři myší rodiny se vydávají na cestu do sýrového království. Cesta bude velmi nebezpečná, protože myšky pronásleduje velká hladová kočka. V této hře si procvičíte koordinaci pohybů několika figurek, strategické myšlení, úprk před kočkou. A hlavně zažijete spoustu zábavy!

Mindok Krabčáci

Mindok Krabčáci

Hodnocení: 4,8
439 Kč

V krajině spatříte hejna ptáků, kteří jen tak lelkují na drátech elektrického vedení. Pak se zničehonic zvednou, zavládne chaos a ptáčci se promíchají. Pomozte jim najít cestu do toho správného hejna!

Mindok Carcassonne 3.rozšíření - Princezna a drak
399 Kč 349 Kč

Třetí rozšíření strategické stolní hry Carcassonne vnese do hry krásu, nebezpečí, ale i moudrost. Přináší do hry figurku strašlivého draka, okouzlující princezny a moudré víly a další nové kartičky krajiny.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnocení: 4,7
509 Kč

SMART – Kvadrilion je nepřekonatelná hlavolamová hra. Herní plán je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste sestavili.

Mindok Doba kamenná

Mindok Doba kamenná

Hodnocení: 5
999 Kč 989 Kč

Strategická budovatelská hra. Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodně to není doba jednoduchá. Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, a nebo alespoň vypěstovat obilí na prvních zoraných polích.

Mindok Azul: Vitráže Sintry
1 399 Kč 1 229 Kč

Azul: Vitráže Sintry je krásná barevná hra, která navazuje na celosvětově proslavenou hru Azul. Během šesti kol hry hráči získávají barevné dílky skla a vytvářejí z nich co nejlépe hodnocené vitráže. Zvítězí hráč, který získá nejvyšší počet bodů. Budete to právě vy, kdo vytvoří ty nejkrásnější vitráže v celém Portugalsku?

Mindok Carcassonne 2. Kupci a stavitelé
399 Kč 359 Kč

Druhé rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurky stavitelů, které umožňují dvojité tahy. Dále figurky selátek, která umožňují získat více bodů za louky. Kromě toho do hry přicházejí žetony zboží. Kdo nasbírá nejvíce žetonů zboží daného druhu, získá na knoci hry body navíc.

Mindok Kočičí klub

Mindok Kočičí klub

Hodnocení: 4,9
499 Kč 449 Kč

Extra roztomilá rodinná hra, ve které se vžijete do rolí milovníků koček. V průběhu hry si dobíráte karty, které obsahují půvabné kočky, ale také krmivo, hračky, šantu kočičí, nebo kočičí kostýmy. Nejdůležitější je všechny vaše kočky řádně nakrmit. Pokud se vám to podaří, sbírejte pro ně další věci, aby byly spokojené.

Mindok Patchwork

Mindok Patchwork

Hodnocení: 5
489 Kč 469 Kč

Nejen šikovné švadlenky mají nyní jedinečnou možnost vytvořit během chvilky ze zbytků látek a záplat tu nejkrásnější a nejhodnotnější přikrývku. Taková práce však vyžaduje kromě spousty píle a času především úsporné nakládání se zásobou knoflíků.

Mindok Komu zvoní tramvaj-25%

Mindok Komu zvoní tramvaj

Hodnocení: 4,3
849 Kč 629 Kč

Párty hra o morálních dilematech a vraždící tramvaji. Jeden hráč je řidič tramvaje a musí se rozhodnout, kterou ze dvou kolejí vyšle nezastavitelnou tramvaj, čímž zabije všechny po trati. Ostatní hráči se rozdělí na dva týmy a budou se snažit řidiče přesvědčit, aby ušetřil jejich kolej a zabil všechny na té druhé koleji. Nasedat, už jede vláček zabijáček!

Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnocení: 4,9
409 Kč

Bleskurychlá postřehová hra pro 2 – 8 hráčů od osmi let. Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů – bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a modrá myš. Na kartách jsou obrázky těchto předmětů, ovšem ne vždy ve správných barvách.

Mindok Carcassonne - rozšíření 10 (Cirkus)
409 Kč

Desáté rozšíření hry Carcassonne. Cirkus postupně putuje krajinou a vystupuje v něm řada různých zvířat. Body přinášejí nejen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale i pyramidy cvičících artistů.

Mindok Citadela

Mindok Citadela

Hodnocení: 4,9
399 Kč 369 Kč

Citadela je karetní rodinná hra s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je postavit své město z karet staveb. Za každou kartu musí ale zaplatit zlatem. K němu se mohou dostat pomocí dalších karet hrdinů. V každém kole hry si hráči volí různé role.

Mindok Černé historky: Skutečné příběhy
279 Kč

Hra Skutečné příběhy je pokračování úspěšné série Černé historky. Tentokrát jsou tajuplné historky založeny na zločinech, které se skutečně udály. Zahrajte si s přáteli a rozluštěte spolu zapeklité a někdy i morbidní záhady.

Mindok GoPop!
229 Kč

Novinka

Originální hra a zároveň hračka s unikátním příběhem. Legendární plokací hra známá především jako Pop It! Barvu nelze vybrat, zasíláme dle skladové dostupnosti.

Mindok MikroMakro: Město zločinu-20%
839 Kč 669 Kč

MikroMakro je kooperativní detektivní hra. Společně budete řešit spletité kriminální případy, zjišťovat motivy, hledat důkazy a usvědčovat pachatele. Pozorné oko i schopnost kreativní dedukce jsou nejvýš potřeba!

Mindok Carcassonne 6. Král, hrabě a řeka
399 Kč

Šesté rozšíření hry Carcassonne. Jedná se o sbírku řady minirozšíření vydaných v průběhu postupného rozvoje hry Carcassonne. Obsahuje minirozšíření: Král a loupeživý rytíř, Řeka II, Hrabě z Carcassonne a úplně nové minirozšíření Kacíři a kultovní místa.

Mindok Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka-16%
1 299 Kč 1 089 Kč

Král si žádá zámek! Šílený král Ludvík požádal vás, světoznámé architekty, abyste mu navrhli zámky. Projekt takové důležitosti si ovšem žádá expertízu více než jednoho člověka, proto na každém úkolu spolupracujete s dalším mistrem architektem.

Mindok Sedm draků

Mindok Sedm draků

Hodnocení: 4,9
279 Kč

Rychlá karetní hra plná zajímavých překvapení. V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Vydejte se mezi ně a pomozte jednomu z nich získat nadvládu nad údolím. Propojte sedm karet svého draka, dříve než se to podaří vašim protihráčům!

Mindok Machi Koro

Mindok Machi Koro

Hodnocení: 4,2
339 Kč 329 Kč

Kdo postaví nejlépe prosperující město? Zábavná a lehká budovatelská hra. Je to jednoduché čím více staveb ve svém městě máte, tím vyšší příjmy můžete ve svém tahu získat. Dejte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepřipravili pomocí svých staveb soupeři.

Mindok Port Royal: Dobrodružství začíná
369 Kč

Dobrodružství začíná. Jste připraveni vyplout? Ponořte se do napínavého příběhu o pěti kapitolách, plných překvapení a nečekaných zvratů, ovšem v důvěrně známé atmosféře hry Port Royal. Můžete mezi sebou soutěžit, nebo naopak táhnout za jeden provaz. Dokonce si můžete zahrát celý příběh úplně sami! Tato hra je pouze rozšíření.

Mindok Bananagrams

Mindok Bananagrams

Hodnocení: 5
399 Kč 339 Kč

Představujeme geniálně prostou a přitom geniální hru BANANAGRAMS. Co nejrychleji složte písmena do mřížky, zatímco se vás ostatní snaží předběhnout! Žádná tužka, papír, herní plán, ani čekání na svůj tah… jen bleskové skládání písmenek z banánu, který s sebou můžete vzít kamkoli!

Mindok Smart Tučňáci na ledu hra
599 Kč 579 Kč

Vítěz v soutěži Hračka roku za rok 2013 v kategorii hry! Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí, tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? Budou všichni tučňáci na správných místech?

Mindok Play! Gold-16%

Mindok Play! Gold

Hodnocení: 4,7
799 Kč 669 Kč

Staň se hvězdou internetu. Rozjeď další level nejbláznivější stolní hry ever!! Nové crazy challenges, vědomostní otázky ze světa internetu a mnoho dalšího! Získej nejvíc fanoušků a dobij svět internetu!

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnocení: 5
349 Kč

IQ Link je hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Najděte správná propojení! Umístěte všechny dílky na herní plán. I když je ve hře celkem 36 částí herních dílků a na herním plánu pouze 24 míst.

Mindok Smart – IQ Kostka
409 Kč

Dokážete ze sedmi barevných dílků poskládat kostku? Není to tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Využijte své logické myšlení a prostorovou představivost k vyřešení všech 3D rébusů.

Mindok Carcassonne: Safari-16%

Mindok Carcassonne: Safari

Hodnocení: 4,3
599 Kč 499 Kč

Safari je samostatná hra z rodiny Carcassonne, kterou lze plně hrát zcela samostatně. Pravidla jsou stejná, jen prostředí je jiné. Hra vypadá pokaždé jinak – s každou hrou stavíš jiné území. Carcassonne může vypadat na první pohled až moc jednoduše, ale s každou hrou musíš vymýšlet jinou taktiku, která ti dopomůže k vítězství.

Mindok Kočičí klub: Krabice pamlsků-23%
559 Kč 429 Kč

V Krabici pamlsků na vás a vaše zvířecí přátele čekají nové výzvy. Ke hraní potřebujete i základní hru. Na kartách tohoto rozšíření čekají i nové zatoulané kočky a nová barva koček: šedá. Splňte nové osobní cíle, vyzkoušejte nové strategie a samozřejmě nenechte své chlupaté mazlíčky hladovět!

MINDOK

Hrajete rádi populární společenské hry jako je Carcassonne nebo Černé historky? I za nimi stojí české vydavatelství MINDOK, které od svého vzniku v roce 2007 vydalo již více jak 100 společenských her pro děti i dospělé.

Tým firmy MINDOK tvoří od počátku významní členové české hráčské komunity, můžete se tedy těšit na ty nejzajímavější a nejkvalitnější společenské hry plné zábavy, vyladěné do nejmenšího detailu.

MINDOK se zaměřuje na ty nejpopulárnější a nejzajímavější společenské hry z celého světa, zároveň si ale cení českých autorů kvalitních společenských her, které vydává ve spolupráci s nakladatelstvím Czech Games Edition.

Jaké nejpopulárnější deskové a společenské hry pochází z MINDOK?

  • Carcassonne – moderní společenská hra po 2 – 6 hráčů, Carcassonne má mnohá rozšíření
  • Krycí jména – desková hra od českého autora Vladimíra Chvátila, hra je určena pro dva týmy se dvěma a více hráči
  • Černé historky – detektivní společenská hra pro 2 a více hráčů, díky kompaktním rozměrům ideální na cesty
  • V současné době produkuje firma MINDOK hry s širokým spektrem využití. V nabídce najdete společenské hry, párty hry, vzdělávací i dětské hry, nechybí ani hry pro náročné hráče.

MINDOK

Hrajete rádi populární společenské hry jako je Carcassonne nebo Černé historky? I za nimi stojí české vydavatelství MINDOK, které od svého vzniku v roce 2007 vydalo již více jak 100 společenských her pro děti i dospělé.

Tým firmy MINDOK tvoří od počátku významní členové české hráčské komunity, můžete se tedy těšit na ty nejzajímavější a nejkvalitnější společenské hry plné zábavy, vyladěné do nejmenšího detailu.

MINDOK se zaměřuje na ty nejpopulárnější a nejzajímavější společenské hry z celého světa, zároveň si ale cení českých autorů kvalitních společenských her, které vydává ve spolupráci s nakladatelstvím Czech Games Edition.

Jaké nejpopulárnější deskové a společenské hry pochází z MINDOK?

  • Carcassonne – moderní společenská hra po 2 – 6 hráčů, Carcassonne má mnohá rozšíření
  • Krycí jména – desková hra od českého autora Vladimíra Chvátila, hra je určena pro dva týmy se dvěma a více hráči
  • Černé historky – detektivní společenská hra pro 2 a více hráčů, díky kompaktním rozměrům ideální na cesty
  • V současné době produkuje firma MINDOK hry s širokým spektrem využití. V nabídce najdete společenské hry, párty hry, vzdělávací i dětské hry, nechybí ani hry pro náročné hráče.