Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Mindok Carcassonne - Big Box 2022 Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Mindok Carcassonne - Big Box 2022

Carcassonne Big Box je balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rošířeními. Ve velké krabici najdou fanoušci Carcassonne legendární základní hru, dále dvě velká rozšíření a devět malých.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Na křídlech Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Mindok Na křídlech

Ve hře Na křídlech budete představovat nadšené ornitology, pozorovatele ptactva, badatele a sběratele, snažící se přilákat do své voliéry co nejúžasnější ptačí exempláře. Voliéra zahrnuje tři různé biotopy a každý pták pomůže rozvinout vaši ptačí zoo v určité oblasti: shánění potravy, snášení vajec a získávání nových přírůstků do voliéry. Vítězem hry se stane hráč, jemuž se podaří získat nejvíce bodů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Krycí jména Mindok Carcassonne - Big Box 2022
Mindok Krycí jména

Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Tato Česká společenská hra získala herního Oskara!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Desítka Mindok Desítka Harry Potter
Mindok Desítka

V rodinné hře Desítka hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Nemesis Lockdown Mindok Desítka Harry Potter
Mindok Nemesis Lockdown

Nemesis Lockdown je následovníkem oceňované hry Nemesis. Tato napínavá hra pro 1–5 hráčů o přežití v nehostinném kosmu přinese nová dobrodružství, založená na známých a nově okořeněných pravidlech hry. Čeká vás další hororový příběh ze světa Nemesis.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Desítka Harry Potter Mindok Desítka Harry Potter
Mindok Desítka Harry Potter

Desítka je vědomostní hra úplně nového typu. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Tato speciální edice přináší 100 okruhů, 1000 otázek a odpovědí, které prověří vaše vědomosti z filmové série Harry Potter.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok SMART IQ Puzzle Pro Mindok Archa Nova: Vodní světy – rozšíření
Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Mindok Smart - IQ Fit Mindok Archa Nova: Vodní světy – rozšíření
Mindok Smart - IQ Fit

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Archa Nova: Vodní světy – rozšíření Mindok Archa Nova: Vodní světy – rozšíření
Mindok Archa Nova: Vodní světy – rozšíření

Toto rozšíření pro hru Archa Nova přináší do vašich zoo nová zvířata – fascinující mořské tvory i potřebná akvária, abyste je mohli chovat. Nová univerzita vám dodá jeden symbol třídy zvířat vaší volby. Každá karta akce bude mít 4 nové verze s malými bonusy pro pestřejší hru.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Děti z Carcassonne Mindok Smart Korálový útes
Mindok Děti z Carcassonne

Dětská varianta světoznámé hry Carcassonne. Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Sagrada Mindok Smart Korálový útes
Mindok Sagrada

Překrásná barevná hra s kostkami. Staňte se umělci soutěžícími o to, kdo vytvoří nejkrásnější barevnou vitráž kostela Sagrada Família. Okenní sklíčka jsou ve hře představována barevnými kostkami, jejichž hodnoty vyjadřují odstín (čím vyšší hodnota, tím tmavší barva). Každé kolo si budete vybírat kostky z nabídky a pokládat je do svého okenního rámu. Přitom bude nutné dodržovat podmínky karet vzorů. Zároveň nesmějí mít dvě sousedící kostky stejnou barvu ani hodnotu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Smart Korálový útes Mindok Smart Korálový útes
Mindok Smart Korálový útes

Schovávaná pod vodou! Umístěte 4 magnetické herní dílky na herní plán tak, že budou vidět pouze rybičky zobrazené v zadání a ostatní se schovají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Doba kamenná junior Mindok Doba kamenná junior
Mindok Doba kamenná junior

V době kamenné se život lidí velmi lišil od toho dnešního. Poznejte jejich svět společně s Jonem a Jadou, dvěma dětmi z doby kamenné. Nechte svoji představivost, aby vás vzala zpět do doby kamenné. Sbírejte bobule, vydejte se na ryby a postavte svoji vlastní vesnici.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Dragomino Mindok Doba kamenná junior
Mindok Dragomino

Prozkoumejte rozličné krajiny tajemného Dračího ostrova, najděte vzácná dračí vejce a ochočte si neposedná dráčata! Dragomino je samostatná hra z rodiny Kingdomino, která potěší i ty nejmenší hráče. Kdo z vás najde nejvíce dračích mláďat?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Kabo Mindok Doba kamenná junior
Mindok Kabo

Najděte jednorožce jako první! Nahlížejte, vyzvídejte a vyměňujte se soupeři karty ve snaze najít jednorožce Kaba! V této jednoduché a chytlavé hře vítězí hráč, jemuž zbydou karty nejmenších hodnot. Dokážete se zbavit vysokých karet rychleji než soupeři?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno Mindok Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno
Mindok Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno

V tomto rozšíření Komu zvoní tramvaj najdete 100 strašně přisprostlých karet kolejí a 100 ještě horších karet doplňkových. Můžete si je přimíchat do hry, ale byli jste varováni. Je třeba vlastnit základní hru Komu zvoní tramvaj.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Desítka Česko Mindok Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno
Mindok Desítka Česko

V rodinné hře Desítka Česko hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Příští stanice Londýn Mindok Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno
Mindok Příští stanice Londýn

Rychlá a svižná hra s mechanismem zakreslování tras metra v Londýně. V každém herním kole zakreslíte pastelkou jednu ze čtyř linek metra. Propojujte linkami metra turistické zajímavosti. Opatrně při zdolávání řeky Temže při budování metra. Díky jedinečnému mechanismu hry znamená stejná otočená karta pro každého z hráčů jiné možnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Lama Párty Mindok SMART - IQ Mini
Mindok Lama Párty

Naše dobrá známá lama pořádá párty! Oblíbená karetní hra se posouvá na novou úroveň. Pravidla jsou pořád stejná. Stále jde o to nasbírat co nejméně trestných žetonů. Do hry však vstupují plusové karty, které vás posílají znovu na tah, růžové žetony za 20 bodů a také mimořádně roztomilá růžová lama.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Toulavé věže Mindok SMART - IQ Mini
Mindok Toulavé věže

Rok co rok měří studenti posledního ročníku čarodějné školy Havraního království své čerstvě nabyté znalosti a dovednosti. Každá třída zkouší ve velkém absolventském závodě dosáhnout nepolapitelného Havraního hradu nejrychleji.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok SMART - IQ Mini Mindok SMART - IQ Mini
Mindok SMART - IQ Mini

MINI VELIKOST, MAXIMÁLNÍ VÝZVA! ¨Kapesní IQ Puzzle 1ks, které si můžete vzít s sebou opravdu všude! Vyberte si z téměř nekonečného množství rébusů a nebo si posouváním záslepek vytvořte vlastní. Vyzvěte své přátele nebo rodinu a zažijte ještě více zábavy!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Archa Nova Mindok Nemesis: Karnomorfové
Mindok Archa Nova

Ve hře ARCHA NOVA budete projektovat a stavět moderní, vědecky řízenou zoologickou zahradu. Budete budovat výběhy pro zvířata podle jejich životních potřeb, zabydlovat je zvířaty a podporovat ochranářské projekty na zachování rozmanitých živočišných druhů, aby vaše zoo byla nejúspěšnější a nejvyhlášenější.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Nemesis: Karnomorfové Mindok Nemesis: Karnomorfové
Mindok Nemesis: Karnomorfové

Rozšíření Karnomorfové přináší do hry Nemesis novou rasu vetřelců s vlastními figurkami, žetony a specifickými událostmi. Během hry mohou lidské postavy nově i mutovat. Je třeba vlastnit základní hru Nemesis.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mindok Azul Mindok Nemesis: Karnomorfové
Mindok Azul

Portugalský král Manuel I. byl při své návštěvě Alhambry natolik okouzlen jejími interiéry, zejména keramickými dlaždicemi zvanými „azulejos“ (původně s modro-bílým dekorem), že okamžitě nařídil, aby jeho vlastní palác v Portugalsku byl vyzdoben podobnými obklady.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

MINDOK

Hrajete rádi populární společenské hry jako je Carcassonne nebo Černé historky? I za nimi stojí české vydavatelství MINDOK, které od svého vzniku v roce 2007 vydalo již více jak 100 společenských her pro děti i dospělé.

Tým firmy MINDOK tvoří od počátku významní členové české hráčské komunity, můžete se tedy těšit na ty nejzajímavější a nejkvalitnější společenské hry plné zábavy, vyladěné do nejmenšího detailu.

MINDOK se zaměřuje na ty nejpopulárnější a nejzajímavější společenské hry z celého světa, zároveň si ale cení českých autorů kvalitních společenských her, které vydává ve spolupráci s nakladatelstvím Czech Games Edition.

Jaké nejpopulárnější deskové a společenské hry pochází z MINDOK?

  • Carcassonne – moderní společenská hra po 2 – 6 hráčů, Carcassonne má mnohá rozšíření
  • Krycí jména – desková hra od českého autora Vladimíra Chvátila, hra je určena pro dva týmy se dvěma a více hráči
  • Černé historky – detektivní společenská hra pro 2 a více hráčů, díky kompaktním rozměrům ideální na cesty
  • V současné době produkuje firma MINDOK hry s širokým spektrem využití. V nabídce najdete společenské hry, párty hry, vzdělávací i dětské hry, nechybí ani hry pro náročné hráče.