-35%
Mindok Krycí jména
175x

Mindok Krycí jména

599 Kč
389 Kč

Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Tato Česká společenská hra získala herního Oskara!

Od prodejce MALL
-29%
Mindok Desítka
187x

Mindok Desítka

649 Kč
459 Kč

V rodinné hře Desítka hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

Od prodejce MALL
-35%
Mindok Krycí jména: Obrázky
34x

Mindok Krycí jména: Obrázky

599 Kč
389 Kč

Krycí jména je deduktivní hra, ve které hledáte podle asociací tajné agenty pod jejich krycími jmény. Hráči se rozdělí na dva týmy. Každému velí hlavní agent, který svým podřízeným dává jednoslovnou nápovědu a ti se podle ní snaží najít taková krycí jména, která se vztahují k nápovědě. Pokud však odhalí cizího špiona, tah pro ně končí a hraje nepřátelský tým.

Od prodejce MALL
-33%
Mindok Krycí jména: Duet
30x

Mindok Krycí jména: Duet

599 Kč
399 Kč

Další nabídka za 704 Kč

Světově proslulá hra ve speciální úpravě jen pro dva hráče. Stále stejný princip nápovědy použijte k tomu, abyste odhalili tajné agenty. Ovšem nyní budete pracovat společně! Hru můžete hrát samostatně jen ve dvou hráčích, nebo si kartičkami s krycími jmény obohatit základní verzi hry.

Od prodejce MALL
Mindok Desítka Harry Potter

Mindok Desítka Harry Potter

649 Kč
559 Kč
Novinka

Desítka je vědomostní hra úplně nového typu. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Tato speciální edice přináší 100 okruhů, 1000 otázek a odpovědí, které prověří vaše vědomosti z filmové série Harry Potter.

Od prodejce MALL
Mindok Kulišák
3x

Mindok Kulišák

649 Kč
589 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Z okenního parapetu zmizel vyhlášený koláč paní Dobromily Krupičkové a její slepičky hledají ko-ko-kohokoli, kdo padoucha viděl! Pohybujte se po plánu, shromažďujte stopy a pomocí speciálního detektivního skeneru vyřazujte nevinné lišky. Musíte spolupracovat rychle a správně, protože hladovec si to s moučníkem míří k doupěti!

Od prodejce MALL
Mindok Sedm draků
23x

Mindok Sedm draků

279 Kč
259 Kč

Rychlá karetní hra plná zajímavých překvapení. V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý má svoji barvu a svoji jedinečnou vlastnost. Vydejte se mezi ně a pomozte jednomu z nich získat nadvládu nad údolím. Propojte sedm karet svého draka, dříve než se to podaří vašim protihráčům!

Od prodejce MALL
-17%
Mindok Timeʾs Up! Party

Mindok Timeʾs Up! Party

849 Kč
699 Kč
Novinka

Legendární a celosvětově úspěšná párty hra v nové verzi. Hráči se rozdělí do týmů po dvou a více. Hra má 3 kola a v každém kole jeden zástupce týmu popíše nebo předvede během 40 sekund co nejvíce skutečných osobností a veřejně známých názvů děl, které jsou na kartách.

Od prodejce MALL
-27%
Mindok Kvedlalové z Kvedlinburku
6x

Mindok Kvedlalové z Kvedlinburku

1 199 Kč
869 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Každý rok se na 9 dní otevírají stánky a stánečky slavného kvedlinburského jarmarku. Scházejí se na něm mastičkáři, kořínkáři, léčitelé a alchymisté ze širého okolí, aby nabízeli své medikamenty. Každý z hráčů ve hře představuje mastičkáře, který shromažďuje přísady tak dlouho, až je schopen vytvořit perfektní medicínu. Přitom ale musí dávat pozor, aby mu při příliš nebezpečném kombinování hrnec nevybuchl.

Od prodejce MALL
-14%
Mindok Azul
26x

Mindok Azul

1 399 Kč
1 199 Kč

Další nabídky od 1 248 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Portugalský král Manuel I. byl při své návštěvě Alhambry natolik okouzlen jejími interiéry, zejména keramickými dlaždicemi zvanými „azulejos“ (původně s modro-bílým dekorem), že okamžitě nařídil, aby jeho vlastní palác v Portugalsku byl vyzdoben podobnými obklady.

Od prodejce MALL
-17%
Mindok Děti z Carcassonne
67x

Mindok Děti z Carcassonne

699 Kč
579 Kč

Další nabídky od 645 Kč

Dětská varianta světoznámé hry Carcassonne. Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním.

Od prodejce MALL
-37%
Mindok Desítka Junior
51x

Mindok Desítka Junior

729 Kč
459 Kč

Oblíbili jste si hru Desítka? Tentokrát se k vám dostává ve verzi speciálně určené pro hraní s mladšími hráči. Hra vychází z důvěrně známých principů a lze ji hrát zcela samostatně. Čekají na vás nové otázky, nové výzvy a další zábava zejména pro rodiny s dětmi.

Od prodejce MALL

MINDOK

Hrajete rádi populární společenské hry jako je Carcassonne nebo Černé historky? I za nimi stojí české vydavatelství MINDOK, které od svého vzniku v roce 2007 vydalo již více jak 100 společenských her pro děti i dospělé.

Tým firmy MINDOK tvoří od počátku významní členové české hráčské komunity, můžete se tedy těšit na ty nejzajímavější a nejkvalitnější společenské hry plné zábavy, vyladěné do nejmenšího detailu.

MINDOK se zaměřuje na ty nejpopulárnější a nejzajímavější společenské hry z celého světa, zároveň si ale cení českých autorů kvalitních společenských her, které vydává ve spolupráci s nakladatelstvím Czech Games Edition.

Jaké nejpopulárnější deskové a společenské hry pochází z MINDOK?

  • Carcassonne – moderní společenská hra po 2 – 6 hráčů, Carcassonne má mnohá rozšíření
  • Krycí jména – desková hra od českého autora Vladimíra Chvátila, hra je určena pro dva týmy se dvěma a více hráči
  • Černé historky – detektivní společenská hra pro 2 a více hráčů, díky kompaktním rozměrům ideální na cesty
  • V současné době produkuje firma MINDOK hry s širokým spektrem využití. V nabídce najdete společenské hry, párty hry, vzdělávací i dětské hry, nechybí ani hry pro náročné hráče.