MOZA AirCross 2 Profi Kit stabilizátor kamery-gimbal
10 990 Kč

Novinka pro rok 2020, Moza Aircross 2 3-osý-gimbal s nosností 3,2 kg, skoseným zadním ramenem, ostřícím kolečkem a hmotností pouze 1 kg. Balení obsahuje navíc ještě i Focus motor včetně příslušenství, držák pro smartphone a Arca-Swiss rychloupínací destičku.

MOZA AirCross 2 stabilizátor kamery-gimbal
7 590 Kč

Novinka pro rok 2020, Moza Aircross 2 3-osý-gimbal s nosností 3,2 kg, skoseným zadním ramenem, ostřícím kolečkem a hmotností pouze 1 kg.

MOZA Air Cross stabilizátor gimbal kamery
5 490 Kč

Nejmodernější špičkový stabilizátor kamery pro vytváření videozáznamů událostí, dokumentů, filmů, hudebních klipu nebo reklam ve vysoké kvalitě blížící se profesionálním záznamům

MOZA AirCross je s nosností 1,8 kg nejkompaktnější, ultra-lehký a přenosný gimbal pro zrcadlové kamery a digitální f…

MOZA Moza Mini-S SE stabilizátor-gimbal pro chytré telefony
1 750 Kč

Nový 3-osý stabilizátor na telefon od společnosti Gudsen Moza – lehký,skládací odkrytými konektory telefonu, všechmy módy, které ve svých gimbalech Moza nabízí (což je nejvíce módů ze všech stabilizátorů), výdrží baterie až 8 hodin a dobíjením přes USB-C.

MOZA Mini-MX Gimbal
2 149 Kč

Moza Mini MX je malý skládací stabilizátor pro mobilní telefony, který můžete mít, díky své drobné velikosti, velice snadno stále po ruce. I přes svou malou velikost unese i těžší telefony do 280g hmotnosti a disponuje celou řadou pokročilých funkcí, jako například ovládání gesty, nebo time-lapse.

MOZA Mini-P Gimbal
4 777 Kč

Perfektní parťák pro každodenní použití, ať jste kdekoliv. Gimbal Moza Mini-P je totiž kompatibilní s foťáky, akčními kamerami i telefony a to až do 900g, a to díky svému unikátnímu designu a přídavnému ramenu ve tvaru „L“. Moza Mini-P unese až 900g zátěž a baterie vydrží až 20 hodin.

MOZA NANO SE gimbal černý
988 Kč

NANO SE je inteligentní selfie stabilizátor s výsuvnou rukojetí. Umožní vám natáčet skvěle plynulá videa, jako to dělají profíci. Pořizujte záběry ze všech úhlů, v pohybu i za chůze, bez obav z chvění.

MOZA NANO SE gimbal zelený
988 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

NANO SE je inteligentní selfie stabilizátor s výsuvnou rukojetí. Umožní vám natáčet skvěle plynulá videa, jako to dělají profíci. Pořizujte záběry ze všech úhlů, v pohybu i za chůze, bez obav z chvění.

MOZA slider monopad 2v1 SLYPOD E
10 333 Kč

Moza Slypod je první monopod s vestavěným elektrickým sliderem na světě. S obrovskou silou, možností ovládání přes tlačítka i aplikaci a mnoho dalšího. Konstrukce Moza slypod je vyrobená z uhlíkového vlákna, takže váží méně než 1 kg.

MOZA VLOGGING KIT
2 848 Kč

Vlogging Kit je All in One balíček pro použití telefonu na tvoření vloggů. Díky vlogging kitu můžete nahrávat vloggy kdekoliv a kdykoliv jenom budete chtít, dokonce i ve tmě díky Moin L1 Fill světlu.

stabilizátory (gimbaly) pro fotoaparáty a mobilní telefony

stabilizátory (gimbaly) pro fotoaparáty a mobilní telefony