• Typ pomůcky
    elektrostimulant
    ×
-23%
Mystim Mystim Tension zdroj Elektro stimulace
1x

Mystim Mystim Tension zdroj Elektro stimulace

3 790 Kč
2 899 Kč
Doprava zdarma

Elektro stimulace Mystim Tension zdroj Zdroj Mystim Tension Lover je základem pro elektrostimulaci při elektrosexu. Sada zdroje proudu a plochých elektrod pro základní elektrostimulaci svalů a sliznic celého těla.

-20%
Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex
1x

Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex

980 Kč
779 Kč
Doprava zdarma

Mystim Rodeo Robin elektro sex Rodeo Robin jsou silikonové smyčky pro elektrostimulaci penisu a varlat. Černé silikonové smyčky jsou plně nastavitelné od průměru 0,5 cm až do 10 cm. Smyčky jsou ukončeny JACK konektorem 2 mm.

Mystim Mystim Pure Vibes

Mystim Mystim Pure Vibes

2 999 Kč
2 595 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektro-sex Mystim Pure Vibes je základem pro elektro stimulaci při elektro sexu. Sada zdroje proudu a plochých elektrod pro základní elektrostimulaci svalů a sliznic celého těla. Přístroj má 3 přednastavené režimy a libovolné ruční nastavení obou o…

Partner: ErosStar.cz

Mystim je německá značka zaměřující se především na elektrosex. Díky svým skvělým pokynům je dokonalý pro úvod do světa elektro her a vezme vás na senzační cestu intimního objevování. Své zákazníky dlouhodobě vzdělává na poli sexuálního potěšení a různých možností, jak dosáhnout orgasmu. Kromě elektrosexu se ale soustředí i na smyslné erotické hračky. Záleží jim na kvalitě a designu, který je neotřelý a zajímavý. S Mystim prostě nešlápnete vedle.