Nanoprotech NANOPROTECH ELECTRIC 150ml modrý
369 Kč

Ochranný sprej, objem 150ml, konzervuje a chrání všechny elektricé a elektronické zařízení před korozí a všemi druhy vhlkosti (pára, mlha, déšť, slaná a chlorovaná voda apod.)

Nanoprotech INPRODUCTS Impregnace na pracovní oděvy 200 ml
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiová impregnace pro použití profesionály různých oborů. Pomáhá a usnadňuje práci všem, kdo se při práci vystavují extrémním podmínkám. Přípravek poskytuje ošetřeným povrchům hydrofobnost, oleofobnost, odolnost vůči solím a jiným agresivním látkám.

Nanoprotech NANOPROTECH Inproducts Impregnace na outdoor oděvy Velikost: 200 ml
395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

INPRODUCTS – IMPREGNACE NA OUTDOOR ODĚVY Roztok Inproducts pro outdoorové oděvy vás udrží v teple a suchu v létě i v zimě, v dešti i na svahu. Tenký film křemíkových nanočástic chrání membránové oblečení značek Gore-Tex, Climatic, Gelanots a dalších proti provlhnutí a znečištění.

Nanoprotech NANOPROTECH Impregnace na koženou obuv s voskem 200 ml
380 Kč

INPRODUCTS – Impregnace pro koženou obuv S roztokem INPRODUCTS budou vaše kožené boty jako ze škatulky. Tekutý vosk lícovou kůži zvláční a dodá jí potřebné látky, vrstva křemíkových nanočástic ochrání obuv před znečištěním a solí a nepustí k vašim chodidlům vlhkost.

Nanoprotech NANOPROTECH Impregnace na kožené sedačky 400 ml
605 Kč

INPRODUCTS – Impregnace pro kožené sedačky Díky impregnaci INPRODUCTS bude vaše kožená sedací souprava vypadat za všech okolností jako nová. Tekutý vosk kůži zvláční, dodá jí potřebné látky a zabrání jejímu popráskání.

Nanoprotech NANOPROTECH Impregnace na kožené oděvy Velikost: 200 ml
405 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

INPRODUCTS – Impregnace pro kožené oděvy   INPRODUCTS pro oblečení z lícové kůže kombinuje v jednom výrobku sílu impregnace a vosku. Tenký film křemíkových nanočástic ochrání vaši bundu, rukavice nebo kabelku před ušpiněním a provlhnutím, vosková složka kůži zvláčňuje a vyživuje.

Nanoprotech Aplikační houbička - INPRODUCTS, NP
30 Kč

Aplikační houbička INPRODUCTS Houbička je skvělým pomocníkem při aplikaci všech impregnací INPRODUCTS, díky ní se vám podaří roztok do materiálu šetrně a důkladně zatřít. Houbičku doporučujeme především k aplikaci impregnací řady WAX, které obsahují vosk.

Nanoprotech INPRODUCTS Impregnace na outdoor oděvy 200 ml
392 Kč

Prémiová impregnace pro použití na veškeré outdoorové a zimní, venkovní oblečení a doplňky, jako jsou čepice, rukavice, apod. Přípravek poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti. Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního používání a opakovaného praní.

Nanoprotech Gun pro střelné zbraně sprej 300 ml GNPARM300
488 Kč

Nanoprotech GunNeradi používáte agresivní přípravky při čištění usazenin od střelného prachu a zbytků olova? Trpí mechanismus Vaší palné zbraně v důsledku použití v terénu a při špatných podmínkách skladování, či stále hledáte ideální přípravek pro Vaši zbraň?

Nanoprotech INPRODUCTS Impregnace na koženou obuv 200 ml
382 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová impregnace pro obuv z lícové kůže, kombinuje impregnaci, vosk i krém. Přípravek vytváří na obuvi ultratenkou, neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše společenskou, zimní i jinou obuv před zašpiněním, solí a provlhnutím a vosková složka kůži dlouhodobě vyživuje.

Nanoprotech INPRODUCTS Impregnace na obuv 200 ml
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiová impregnace pro textilní, semišovou obuv a obuv z přírodní kůže. Přípravek vytváří na obuvi ultratenkou, neviditelnou ochrannou vrstvu, která chrání vaše boty před vodou, vlhkostí i nečistotami a vznikem skvrn.

Nanoprotech INPRODUCTS Impregnace na stany a batohy 200 ml
357 Kč

Prémiová impregnace pro ošetření stanů, batohů a dalšího outdoorového vybavení. Přípravek poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti a výrazně usnadňuje následné čištění. Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního používání a opakovaného praní.

Nanoprotech NANOPROTECH Auto Moto ANTICOR 150ml červený
407 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nanoprotech Auto Moto Anticor dokáže povrch ochránit i před přímým působením vlhkosti, slaného roztoku, bláta a sněhu. Kromě ochrany před korozí také zabraňuje zamrznutí pohyblivých částí a zámků až do teploty –80°C.

Nanoprotech NANOPROTECH Auto Moto ELECTRIC 150ml žlutý
431 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nanoprotech Auto Moto Electric byl vyvinut s ohledem na specifické podmínky používání a provozování automobilů a motocyklů.Sprej je vhodné použít také pro opravu elektrických přístrojů zasažených a poškozených vodou.

Nanoprotech NANOPROTECH ELECTRIC 150ml modrý
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nanoprotech Electric je jedinečný přípravek, který konzervuje a chrání všechny elektrické a elektronické zařízení před korozí a všemi druhy vlhkosti (pára, vzdušná vlhkost, mlha, kyselý déšť, slaná a chlorovaná voda).

Nanoprotech NANOPROTECH GNP Electronics 150 ml
422 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GNP Eletronics Professional chrání veškerou citlivou elektroniku před oxidací, vlhkostí a zkraty. Dokáže zachránit i utopenou elektroniku. Velkou výhodou je, že roztok je bezbarvý a po aplikaci zcela vysychá, takže povrch není mastný a neulpívá na něm prach.

Nanoprotech NANOPROTECH HOME 150ml zelený
397 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nanoprotech Home vytváří skvělou antikorozní ochranu a vykazuje perfektní mazací schopnosti. Promazává a odstraňuje vrzání pantů, chrání zámky před zamrznutím (až do –80°C), prodlužuje životnost zahradní techniky a mnohem více. Efektivně zabraňuje korozi a usnadňuje její odstraňování.