Natu

Natu Arašídy natural 100 g

Natu Arašídy natural 100 g

31 Kč

Arašídy jsou plody podzemnice olejné původem z Jižní Ameriky. Plody jsou lusky, takže se arašídy řadí mezi luštěniny. Tomu odpovídají jejich výživové hodnoty. Jsou velmi bohaté na rostlinné bílkoviny a kvalitní tuky, díky kterým jsou oblíbené nejen u sportovců.

Natu Kokos chipsy 300 g

Natu Kokos chipsy 300 g

97 Kč

Kokos je druh ovoce rostoucí v tropickém pásmu po celém světě. Využívá se voda, dužina i slupka k mnoha účelům. Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci, které se po usušení říká “kopra”. Dužina je plná rostlinných tuků a vlákniny.

Natu Slunečnice loupaná 200 g

Natu Slunečnice loupaná 200 g

34 Kč

Historické kořeny slunečnice sahají do Mexika a Peru, kde se po staletí semínka z nich získaná stala přirozenou složkou stravy Inků. Ve Středomoří se slunečnice objevily v 16. století a postupně se rozšířily i na naše území.

Natu Slaný makadam 140g

Natu Slaný makadam 140g

203 Kč

Rodina našich ořechových másel se rozrostla o další delikatesu – Slaný makadam. Lahodné makadamy a smetanové kešu oříšky tvoří základ tohoto krémového másla. Pro umocnění chuťového zážitku jsme na závěr přimíchali trochu himalájské soli a Bourbon vanilku z Madagaskaru.

Natu Pistáciový krém 140 g

Natu Pistáciový krém 140 g

306 Kč

Nepražené pistácie jsou pomalu mlety žulovými kameny několik hodin. Výsledek je krém s jemnou konzistencí a jemně nasládlou chutí. Do našich jednodruhových ořechových másel nepřidáváme žádné konzervanty, a tak si uchovávají lahodnou oříškovou chuť a aroma.

Natu Makadamové ořechy 100 g

Natu Makadamové ořechy 100 g

143 Kč

Makadamové ořechy jsou plody stále zeleného stromu makadamie celolisté původem z východní Austrálie. Svůj název si makadamový ořech zasloužil po svém objeviteli Johnu Macadamovi. Nejen díky své lahodné chuti jsou makadamové ořechy nejžádanějšími na trhu.

Natu Arašídový krém crunchy 300 g

Natu Arašídový krém crunchy 300 g

137 Kč

Do jemně mletého arašídového krému jsme přidali nahrubo nasekané a opražené burské oříšky a trochu kokosového nektaru. Výsledkem je sladká dobrota nadupaná živinami. Arašídový krém crunchy obsahuje rostlinné bílkoviny a tuky. Má příjemně sladkou chuť i vůni, přitom se nejedná o žádnou neřest.

Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g

Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g

115 Kč

Jahody jsou plodem jahodníku velkoplodého, který byl vyšlechtěn z jahodníku obecného vyskytujícího se volně v přírodě. Díky šetrnému sušení mrazem (lyofilizaci) si je nyní můžete dopřávat po celý rok! Mrazem sušené jahody jsou lehké, voňavé a krásně křupavé.

Natu Arašídový krém 700g

Natu Arašídový krém 700g

191 Kč

Všechny naše ořechové krémy si vyrábíme sami a díky tomu je zaručena jejich vysoká kvalita. Pomalé mletí žulovými kameny dodává máslu jemnou krémovou strukturu. Arašídový krém má lehce nasládlou chuť i vůni, a přitom se nejedná o žádnou neřest.

Natu Vanilkové kešu s kokosem 140g

Natu Vanilkové kešu s kokosem 140g

191 Kč

S Terkou jsme toužili po másle, které nám chutí bude připomínat oblíbené Rafaello, ale nebude v něm ani špetka přidaného cukru. Dlouho jsme zkoušeli kombinace chutí, testovali, hodnotili až to bylo “to pravé ořechové”.

Natu Moruše černá BIO 200 g

Natu Moruše černá BIO 200 g

132 Kč

Sušené plody černé moruše mohou být sladkou pochoutkou a také doplňkem řady jídel. Sušená černá moruše připomíná chutí zralé fíky. Moruše černá je vysoký ovocný strom (může být také keř), který nese plody podobající se ostružinám.

Výrobky Natu jsou 100% přírodní, bez přidaných látek a s využitím surovin jasného původu.