NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 1,7 kg
219 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Podpora správné funkce trávícího traktu a imunitního systému. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 1,7 kg s velkým množstvím bylin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Tunel Living s kvítky M
169 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tunelu, které je určené nejen pro morčata. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje okvětní lístky z růže a měsíčku lékařského. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Tunel Living s kvítky M je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro střední druhy hlodavců.

NATURE LAND Domek Living ze sena M
169 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru domku, které zároveň slouží jako úkryt. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Domek Living ze sena M je určen pro střední druhy hlodavců, jako jsou morčata, osmáci nebo potkani.

NATURE LAND Válec Nibble s mrkví dřevěný 2x150 g
298 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru válce, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje dřeviny, sušenou mrkev, proso, škrob. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Válec Nibble s mrkví dřevěný 2×150 g je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro větší druhy hlodavců.

NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 1,4 kg
199 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Bez obilnin, barviv a konzervantů. Pozitivní vliv na trávení. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 1,4 kg s velkým množstvím zeleniny a bylinek podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Brunch sušenky s jablky a banány 4x120 g
276 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve formě sušenek pro králíky a jiné menší hlodavce. Obsažené ovoce i zelenina je sušeno šetrným způsobem pro zachování živin. NATURE LAND Brunch sušenky s jablky a banány 4×120 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch sušenky s pampeliškou a petrželí 4x120 g
276 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve formě sušenek pro králíky a jiné menší hlodavce. Obsažené bylinky i zelenina jsou sušeny šetrným způsobem pro zachování živin. NATURE LAND Brunch sušenky s pampeliškou a petrželí 4×120 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Complete pro myši a potkany 2x700 g
218 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro myši a potkany. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Podpora správné funkce dýchacích cest. NATURE LAND Complete pro myši a potkany 2×700 g s velkým množstvím obilovin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Domek Living ze sena S 4x
356 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru domku, které zároveň slouží jako úkryt. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Domek Living ze sena S 4× je určen pro menší druhy hlodavců, jako jsou křečci, pískomilové nebo myši.

NATURE LAND Botanical větvičky z lísky 4x50 g
236 Kč

Novinka

Směs sušených větviček a listů. Neobsahuje obiloviny. Jedná se o krmivo a obrušovadlo zubů v jednom. NATURE LAND Botanical větvičky pochází z lísky, která je přirozeným zdrojem antioxidantů. Vhodné pro všechny typy běžně chovaných hlodavců. Napomáhá ke zdravému trávení.

NATURE LAND Seno Hay bloky s mrkví 4x600 g
316 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro hlodavce. NATURE LAND Hay je seno vhodné zvláště pro králíky. Jedná se o směs sušené alpské vegetace s přídavkem sušené mrkve. Lisováno do bloků díky speciální technologii. Napomáhá zdravému zažívání zvířat. Obsahuje vysoký podíl vlákniny a vitamínu A.

NATURE LAND Brunch řepové kroužky 6x105 g
294 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru kroužků určena nejen pro králíky. Zastoupení hrachu i červené řepy. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch řepové kroužky 6×105 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Bylinky Botanical se zeleninou 4x125 g
236 Kč

Novinka

Bezobilný doplněk stravy hlodavců. Sušené seno, květy měsíčku lékařského, mrkev a hrachové vločky. NATURE LAND Bylinky Botanical se zeleninou prospívají zdravému trávení hlodavců. Kombinace sušené zeleniny a bylin je skvělým zdrojem vitamínů a antioxidantů. Sušeno šetrnou metodou pro zachování živin a minerálů.

NATURE LAND Botanical bylinkový mix 4x150 g
236 Kč

Novinka

Směs sušené zeleniny a cereálií. Vhodná pro všechny druhy běžně chovaných hlodavců. Obsahuje kousky červené řepy, pšeničných vloček, mrkve, petržele a dalších chutných ingrediencí. NATURE LAND Botanical bylinkový mix zvyšuje obranyschopnost zvířat a napomáhá ke zdravému zažívání. Je bohatý na vitamíny a antioxidanty.

NATURE LAND Tunel Living s kvítky L
199 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tunelu, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje okvětní lístky z růže a měsíčku lékařského. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Tunel Living s kvítky L je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro větší druhy hlodavců.

NATURE LAND Tunel Living s kvítky S 4x
356 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tunelu, které je určené nejen pro křečky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje okvětní lístky z růže a měsíčku lékařského. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Tunel Living s kvítky S 4× je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro menší druhy hlodavců.

NATURE LAND Tyčinky Brunch s pastinákem 4x2 ks
236 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tyčinek určené nejen pro králíky. Bezobilné složení i pro menší hlodavce. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch s pastinákem 4×2 ks neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily Bez umělých barviv a s vysokou mírou antioxidantů.

NATURE LAND Botanical ovocný salát 4x200 g
236 Kč

Novinka

Směs sušené zeleniny a obilnin. Určené pro drobné druhy hlodavců. NATURE LAND Botanical ovocný salát je velmi rozmanitou směsí, sestávající ze sušených banánů, ananasu, řepy, karobu, kokosu a dalších ingrediencí. Krmivo podporuje zdravé zažívání u zvířat. Vysoký obsah olejů, tuků a proteinů dodá hlodavci potřebnou energii.

NATURE LAND Brunch hráškové kroužky 8x100 g
312 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru kroužků pro králíky a jiné menší hlodavce. Jednosložkový obsah ze 100 % hrachu. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch hráškové kroužky 8×100 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch mrkvové hranolky 4x300 g
316 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru hranolek pro králíky a jiné menší hlodavce. Výrazný zdroj vitamínu A a přírodních antioxidantů. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch mrkvové hranolky 4×300 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Bylinky Botanical se žlutými květy 4x100 g
236 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro králíky, morčata a menší hlodavce. Obsahuje vysoké zastoupení přírodních antioxidantů. Složení z měsíčku lékařského, pampelišky a sena. NATURE LAND Bylinky Botanical se žlutými květy 4×100 g podporují celkový metabolismus a správnou funkci zažívání.

NATURE LAND Complete pro morčata MONO 1,7 kg
219 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro morčata. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který je pro morčata nezbytný. NATURE LAND Complete pro morčata MONO 1,7 kg s velkým množstvím bylin, prebiotik a přírodních antioxidantů podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Complete pro morčata MONO 2x900 g
258 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro morčata. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Obsahuje vysoký podíl vitamínu C, který je pro morčata nezbytný. NATURE LAND Complete pro morčata MONO 2×900 g s velkým množstvím bylin, prebiotik a přírodních antioxidantů podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Complete pro pískomily 4x300 g
236 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro pískomily. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Zdroj živočišné bílkoviny. Absence přidaného cukru. NATURE LAND Complete pro pískomily 4×300 g s velkým množstvím obilovin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Kámen Nibble minerální s květy 4x100 g
356 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro králíky a jiné menší hlodavce. Pomáhá zvířatům v podpoře správného zažívání. Antioxidační účinky a vysokou chutnost. NATURE LAND Kámen Nibble Himálajská sůl 8×80 g je vhodná pro většinu hlodavců a podporuje správné fungování organismu u těchto drobných mazlíčků.

NATURE LAND Brunch petrželové hranolky 4x300 g
316 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru hranolek pro králíky a jiné menší hlodavce. Výrazný zdroj vitamínů A, B, C a přírodních antioxidantů. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch petrželové hranolky 4×300 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch srdíčka mix 6x150 g
294 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru srdíček pro králíky a jiné menší hlodavce. Nevšední zabarvení je dané, díky přidané řepě, mrkvi. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch srdíčka mix 6×150 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch srdíčka s červenou řepou 6x150 g
294 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru srdíček pro králíky a jiné menší hlodavce. Červené zabarvení je dané, díky přidané řepě. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch srdíčka s červenou řepou 6×150 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch srdíčka s mrkví 6x150 g
294 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve tvaru srdíček pro králíky a jiné menší hlodavce. Oranžové zabarvení je dané, díky přidané mrkvi. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Brunch srdíčka s mrkví 6×150 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Brunch sušenky s mrkví a pastinákem 4x120 g
276 Kč

Novinka

Bezobilná svačinka ve formě sušenek pro králíky a jiné menší hlodavce. Obsažená zelenina je sušena šetrným způsobem pro zachování živin. NATURE LAND Brunch sušenky s mrkví a pastinákem 4×120 g neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata a další drobné hlodavce.

NATURE LAND Bylinky Botanical s modrými květy 4x100 g
236 Kč

Novinka

Doplňkové bezobilné krmivo pro hlodavce. Sušená směs z horských bylin NATURE LAND bylinky Botanical jsou doplněné o léčivé rostliny (jitrocel a chrpa). Posiluje metabolismus zvířat a napomáhá regeneraci organismu po různých typech onemocnění. Podporuje správnou funkci zažívání. Sušeno šetrnou metodou k zachování živin.

NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 2x900 g
258 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství živin, vitamínů a minerálů. Podpora správné funkce trávícího traktu a imunitního systému. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky MONO 2×900 g s velkým množstvím bylin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Kámen Nibble Himálajská sůl 8x80 g
552 Kč

Novinka

Minerální doplňkové krmivo pro králíky, osmáky, morčata. Pomáhá zvířatům remineralizovat organismus. NATURE LAND Kámen Nibble Himálajská sůl 8×80 g je vhodná pro většinu hlodavců a podporuje správné fungování organismu u těchto drobných mazlíčků.

NATURE LAND Miska Nibble plněná bylinkami dřevěná 2x120 g
278 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve formě dřevěné misky, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje dřeviny, sušené proso, petržel. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Miska Nibble plněná bylinkami dřevěná 2×120 g lze nadále používat i pro další krmiva.

NATURE LAND Miska Nibble plněná ovocem dřevěná 2x120 g
278 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve formě dřevěné misky, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Obsahuje dřeviny, sušenou řepu či meruňky. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Miska Nibble plněná ovocem dřevěná 2×120 g lze nadále používat i pro další krmiva.

NATURE LAND Pochoutka Nibble válec dva druhy zeleniny 2x160 g
298 Kč

Novinka

Dřevěná hračka a okusovadlo v jednom. Obsahuje směs ze dvou druhů zeleniny – sušené mrkve a petržele. NATURE LAND pochoutka Nibble má dva háčky a je možné ji zavěsit v kleci. Je vhodná pro větší typy hlodavců (králíci). Umožňuje zvířeti pravidelně obrušovat zuby a pečovat o chrup.

NATURE LAND Seno Hay bloky s pampeliškou 4x600 g
316 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro králíky a jiné hlodavce. Seno, slisované speciální technologií do bloků. NATURE LAND Hay představuje směs lučních bylin, pocházejících z podhůří Alp. Obohacená o pampelišky. Vysoký obsah vlákniny a proteinů. Zdrojem vitamínů A, C, D. Napomáhá zdravému zažívání zvířat a pravidelnému obrušování jejich zubů.

NATURE LAND Tunel Nibble ze sena plněný mrkví 6x125 g
594 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tunelu, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Vysoký podíl vlákniny. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Tunel Nibble je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro menší druhy hlodavců.

NATURE LAND Tunel Nibble ze sena plněný ovocem 6x125 g
594 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tunelu, které je určené nejen pro králíky. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Vysoký podíl vlákniny. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Tunel Nibble ze sena plněný ovocem 6×125 g je chutnou potravou a zároveň i hračkou i pro menší druhy hlodavců.

NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkví 4x2 ks
236 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tyčinek určené nejen pro králíky. Bezobilné složeníi pro menší hlodavce. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch s mrkví 4×2 ks neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily Bez umělých barviv a s vysokou mírou antioxidantů.

NATURE LAND Tyčinky Brunch květy 4x2 ks
236 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru tyčinek určené nejen pro králíky. Bezobilné složení i pro menší hlodavce. Přírodní látky v chutném provedení. NATURE LAND Tyčinky Brunch květy 4×2 ks neobsahují zrniny a hodí se tak i pro morčata, činčily Bez umělých barviv a s vysokou mírou antioxidantů.

NATURE LAND Pochoutka Brunch kukuřičné klasy 8x2 ks
472 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro králíky a menší hlodavce. Podporuje správné obrušování jednotlivých zubů. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Jednosložkové složení. NATURE LAND Pochoutka Brunch kukuřičné klasy 8×2 ks jsou opatřeny závěsným háčkem pro přichycení na klec a účinně podporují přirozený vývin organismu.

NATURE LAND Complete pro morčata 1,4 kg
199 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro morčata. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Zdroj s vysokým podílem vitamínu C. Podpora zažívací funkce. NATURE LAND Complete pro morčata 1,4 kg s velkým množstvím zeleniny a bylinek podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Domek Living ze sena L
199 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo ve tvaru domku, které zároveň slouží jako úkryt. Účinně pomáhá k obrušování zubů. Přírodní látky ve výživném provedení. NATURE LAND Domek Living ze sena L je určen pro větší druhy hlodavců, jako jsou například králíci. Velikost 39 × 25 × 21 cm.

NATURE LAND Botanical letní zelenina s květy 4x100 g
236 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo, vhodné pro všechny typy běžně chovaných hlodavců. Upraveno do formy vloček. Směs letní zeleniny, sestávající z hrachu, mrkve, koňského bobu, červené řepy a pastináku. S přídavkem léčivých bylin. NATURE LAND Botanical je bohaté na vitamíny a antioxidanty. Díky šetrnému procesu sušení si ingredience zachovaly své živiny.

NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 4x600 g
396 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro králíky a zakrslé králíky. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Bez obilnin, barviv a konzervantů. Pozitivní vliv na trávení. NATURE LAND Complete pro králíky a zakrslé králíky 4×600 g s velkým množstvím zeleniny a bylinek podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

NATURE LAND Complete pro křečky 4x300 g
236 Kč

Novinka

Superprémiové kompletní krmivo pro křečky. Potřebné množství vitamínů a minerálů. Zdroj živočišné bílkoviny. Vyvážený poměr veškerých živin. NATURE LAND Complete pro křečky 4×300 g s velkým množstvím obilovin a zeleniny podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Nature Land je nová superprémiová značka krmiv, doplňků a potřeb pro králíky a hlodavce, která nabízí kompletní sortiment pro vašeho mazlíčka. Výrobky vždy respektují přirozené výživové potřeby a v portfoliu naleznete kompletní krmiva, porcované a neporcované pamlsky, seno a podestýlky. U Nature Land dále naleznete výrobky pro přirozenou péči o chrup, ale také domky a úkryty.

Nature Land je nová superprémiová značka krmiv, doplňků a potřeb pro králíky a hlodavce, která nabízí kompletní sortiment pro vašeho mazlíčka. Výrobky vždy respektují přirozené výživové potřeby a v portfoliu naleznete kompletní krmiva, porcované a neporcované pamlsky, seno a podestýlky. U Nature Land dále naleznete výrobky pro přirozenou péči o chrup, ale také domky a úkryty.