N&D PRIME DOG Adult Mini Boar & Apple 2,5 kg
675 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové suché krmivo pro dospělé psy menších plemen. Obsahuje maso z divočáka, kuře i ovoce či zeleninu. N&D PRIME DOG Adult Mini Boar & Apple 2,5 kg představuje směs bez zastoupení obilovin. Pro zlepšení chuti je přidáno granátové jablko. Extrakt ze zeleného čaje a rozmarýnu.

N&D LG CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5kg
332 Kč

N&D Low Grain CAT Adult Chicken & Pomegranate(Pšenice špalda, oves, kuře, granátové jablko) – feline formulaKompletní krmivo pro dospělé kočky.Složení:Čerstvé vykostěné kuře (24%), sušené kuřecí maso (24%), pšenice špalda (10%), oves (10%), kuřecí tuk, sušená celá vejce, čerstvý herring, sušený he…

N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 5 kg
1 237 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo vhodné pro koťata a březí či kojící kočky. Směs vykostěného kuřete v kombinaci s batáty, vejci, sleděm a dalšími surovinami. N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 5 kg je ochuceno granátovým jablkem a obohaceno léčivými účinky aloe vera a kurkumy.

N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg
415 Kč 402 Kč

Krmivo vhodné pro koťata a březí či kojící kočky. Směs vykostěného kuřete v kombinaci s batáty, vejci, sleděm a dalšími surovinami. N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg je ochuceno granátovým jablkem a obohaceno léčivými účinky aloe vera a kurkumy.

N&D OCEAN DOG Adult Mini Codfish&Pumpkin&Orange 7 kg
1 176 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmivo pro dospělé psy menších plemen s obsahem tresky ve výhodném balení. N&D OCEAN DOG Adult Mini Codfish&Pumpkin&Orange 7 kg je zdrojem omega 3 mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Rybí maso je dietní a tudíž zdravé pro tělesnou kondici psa.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 7 kg
1 599 Kč

Bezobilné krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Venison & Coconut 7 kg má vysoký podíl zvěřinového masa, které je velmi dietní a má nízký obsah cholesterolu. Do krmiva jsou přidána semínka rostliny quinoa, která má léčivé účinky a napomáhá vstřebávání živin.

N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg
1 861 Kč 1 836 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata středních i velkých psů. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D Pumpkin DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg
1 772 Kč 1 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo s jehněčím masem, dýní a borůvkami vhodné pro dospělé psy středních a velkých plemen. N&D Pumpkin DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg má díky svému složení nízký glykemický index, podporuje imunitu a působí proti volným radikálům. Je rovněž hypoalergenní.

N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
503 Kč

Krmivo určené pro štěňata malých plemen. Obsahuje čerstvě vykostěné jehněčí maso s přídavkem borůvek. Směs je bohatá na proteiny, vlákninu a vitamíny. N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg je zdravý pro trávení díky nižšímu objemu sacharidů a tuků.

N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg
565 Kč 545 Kč

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata středních i velkých psů. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo vhodné pro dospělé psy. Směs obsahuje velký podíl masa díky vykostěnému kuřeti, ke kterému je přidáno granátové jablko, obiloviny a sušená zelenina. N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg působí blahodárně na tělesnou kondici psa díky nízkému glykemickému indexu a lehce stravitelným tukům.

N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg
344 Kč

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, ovsí a ovocem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci i skladování. Doporučeno zpočátku kombinovat s předchozí používanou stravou. N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg je určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg
965 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní složení. Obsahuje tresku, špaldu i oves a vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D PRIME DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg
2 086 Kč 2 064 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo určené pro dospělé psy velkých a středních plemen. N&D PRIME DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg je kombinací jehněčího masa, borůvek, vajec, sledě a dalších ingrediencí. Zdroj vitamínu A, D, E, C, B, H. Obsahuje extrakty tokoferolu z rostlinných olejů.

N&D Pumpkin DOG Adult M/L Boar & Apple 12 kg
1 772 Kč 1 701 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen. N&D Pumpkin DOG Adult M/L Boar & Apple 12 kg obsahuje maso z divočáka, které je vysoce dietní, má nízký obsah tuků a je zdrojem proteinů. Chuť krmiva je vylepšena sušenými jablky.

N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo pro dospělé psy malých plemen. Směs jehněčího masa, borůvek, špaldy, vajec a dalších nutričně bohatých surovin. N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg působí blahodárně na zažívání psa, protože obsahuje lehce stravitelné živočišné tuky. Rovněž má nízký glykemický index.

N&D Pumpkin CAT NEUTERED Quail & Pomegranate 5 kg
1 643 Kč 1 574 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Komplexní krmivo vhodné pro dospělé kočky. Vysoký obsah křepelčího masa, které je obohaceno o sušené granátové jablko pro lepší chuť. N&D Pumpkin CAT NEUTERED Quail & Pomegranate 5 kg je bohatým zdrojem proteinů, vlákniny a kyseliny listové.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg
1 128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s treskou a pomerančem. Ideální jakost i po otevření balení. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg je určeno pro kočky s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 2,5 kg
565 Kč

Superprémiové krmivo pro střední a velké dospělé psy. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje tresku i vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 1,5 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg
2 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem a borůvkami. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s treskou a pomerančem. Ideální jakost i po otevření balení. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg je určeno pro kočky s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG Adult Mini Herring & Orange 2,5 kg
678 Kč

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje sledě i vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG Adult Mini Herring & Orange 2,5 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg
614 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, quinou, fenyklem, mátou. Ideální jakost i po otevření balení. Určeno k podpoře kompenzace maldigesce a exokrinní pankreatické nedostatečnosti. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg je určeno k podpoře trávení.

N&D Quinoa CAT Weight Management Lamb & Broccoli 5 kg
1 735 Kč 1 612 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo pro dospělé kočky s obsahem jehněčího masa. N&D Quinoa CAT Weight Management Lamb & Broccoli 5 kg je zdravé pro tělesnou kondici zvířete. Vysoký podíl vitamínů a vyvážené složení se zastoupením brokolice, chřestu. Určené ke snížení nadměrné tělesné váhy.

N&D PRIME DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
632 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo určené pro dospělé psy malých plemen. N&D PRIME DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg neobsahuje obiloviny, díky čemuž je hypoalergenní. Působí blahodárně na tělesnou kondici psa díky nízkému glykemickému indexu a nízkému obsahu sacharidů. Doplněno rostlinnými složkami (vojtěška, kořen kurkumy).

N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg
619 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kachnou, sušenými vejci i brusinkami. Určeno k podpoře omezení opakované tvorby struvitových kamenů a onemocnění dolního močového ústrojí. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 1,5 kg
349 Kč

Superprémiové krmivo vhodné pro dospělé kočky. Směs z kuřecího masa, vajec, obilnin, granátového jablka a dalších surovin. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 1,5 kg je vyrobeno šetrnou metodou, zachovávající potřebné živiny. Jeho výhodou je nízký glykemický index.

N&D LG DOG Light M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 481 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo pro dospělé i seniorní psy středních a velkých plemen. Je vhodné pro psy s nadváhou, protože přispívá ke snížení hmotnosti. N&D LG DOG Light M/L Chicken&Pomegranate 12 kg představuje unikátní směs vykostěného kuřete, špaldy, sušených bylin a zeleniny. S nízkým obsahem obilovin.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg
1 123 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura s nízkým glykemickým indexem. Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg
1 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 5 kg
1 055 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, ovsí a ovocem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci i skladování. Doporučeno zpočátku kombinovat s předchozí používanou stravou. N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 5 kg je určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG DOG Senior M/L Chicken & Pomegr 2,5 kg
444 Kč

Superprémiové suché krmivo pro seniorní psy středních a velkých plemen. N&D LG DOG Senior M/L Chicken & Pomegr 2,5 kg představuje směs kuřecího masa, obilnin, sušeného ovoce a zeleniny. Nízký obsah obilovin. Pro zlepšení chuti je přidáno granátové jablko. Kombinace masové složky a bylin zajistí staršímu psovi dostatečné množství živin.

N&D LG DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 494 Kč

Krmivo pro štěňata a kojící či březí feny psů středních a větších. Směs z čerstvě vykostěného kuřete, špaldy, ovsa a sušené zeleniny, ovoce a rostlin. N&D LG DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 12 kg je pro lepší chuť doplněno granátovým jablkem. Nízký obsah obilovin.

N&D PRIME DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat 7 kg
1 145 Kč 1 122 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové suché krmivo pro dospělé psy menších plemen. Obsahuje kuře i ovoce či zeleninu. N&D PRIME DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat 7 kg představuje směs bez zastoupení obilovin. Pro zlepšení chuti je přidáno granátové jablko. Extrakt ze zeleného čaje a rozmarýnu.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Boar & Apple 7 kg
1 141 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní krmivo pro dospělé psy malých plemen. N&D Pumpkin DOG Adult Mini Boar & Apple 7 kg je směsí z masa divočáka, dochuceného jablky. Směs chrání kardiovaskulární systém psa a působí protirakovinotvorně. Rovněž posiluje imunitní systém. Produkt je hypoalergenní.

N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr 7 kg
957 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Suché krmivo pro štěňata malých plemen. Hlavní ingrediencí je vykostěné kuře, ke kterému je přidáno granátové jablko, špalda, oves, protein ze sledě a další suroviny. Nízký obsah obilovin. N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr 7 kg neobsahuje velké množství sacharidů a má nízký glykemický index.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat 7 kg
964 Kč 954 Kč

Krmivo pro dospělé psy malých plemen. Kuřecí směs ochucená dýní a granátovým jablkem. N&D Pumpkin DOG Adult Mini Chicken&Pomegranat 7 kg je zdravé pro tělesnou kondici psa díky nízkému glykemickému indexu. Působí protizánětlivě a chrání proti volným radikálům.

N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 7 kg
858 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro dospělé psy menších plemen. Čerstvě vykostěné kuře je smícháno s granátovým jablkem, obilninami, vejci a dalšími ingrediencemi. N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 7 kg má nízký glykemický index a je zdravé pro zažívání psa.

N&D PRIME DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg
558 Kč 530 Kč

Krmivo určené pro štěňata středních a velkých plemen. Svým složením je vhodný i pro březí a kojící feny. N&D PRIME DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg je hypoalergenní a bez obsahu obilovin. Ve směsi jsou přidány i rostlinné složky (kurkuma, aloe vera), které mají léčivé účinky.

N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
611 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata malého vzrůstu. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 2,5 kg
643 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo v superprémiové kvalitě vhodné pro dospělé psy menších plemen. Sušená směs ze sledě, batátů, vajec a zeleniny je zdrojem proteinů, vlákniny a vitamínů. N&D GF DOG Adult Mini Fish & Orange 2,5 kg neobsahuje žádné obiloviny. Krmivo má nízký glykemický index a obsahuje snadno stravitelné tuky. Vyrobeno šetrnou metodou, zachovávající potřebné živiny.

N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 7 kg
1 558 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmivo s vykostěným kachním masem vhodné pro dospělé psy všech plemen. N&D Quinoa DOG Skin & Coat Duck & Coconut 7 kg je kvalitním zdrojem proteinů. Směs má nízký glykemický index a působí blahodárně na kardiovaskulární systém. Masová směs je doplněna kokosovými ořechy, kurkumou a rostlinou quinoa.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg
1 917 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm, quinou, kokosem, kurkumou. Určeno k podpoře omezení intolerance určitých komponentů a živin. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D Pumpkin CAT Venison & Apple 1,5 kg
589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmivo pro kočky s obsahem zvěřinového masa. N&D Pumpkin CAT Venison & Apple 1,5 kg je zdravé pro tělesnou kondici zvířete díky nízkému obsahu tuku. Vysoký podíl vitamínů ve formě granátového jablka, špenátu, pomeranče, borůvek a dalších zdraví prospěšných ingrediencí.

N&D PRIME DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 847 Kč 1 819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo určené pro štěňata středních a velkých plemen. Svým složením je vhodný i pro březí a kojící feny. N&D PRIME DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 12 kg je hypoalergenní a bez obsahu obilovin. Ve směsi jsou přidány i rostlinné složky (kurkuma, aloe vera), které mají léčivé účinky.

N&D - Natural & Delicious: Italská značka přináší novou inovativní řadu suchých holistických krmiv pro psy a kočky. Značka využívá jako hlavní suroviny kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryby a vejce. Veškeré maso je bez obsahu antibiotik, hormonů a konzervačních látek, čerstvě po porážce. N&D se dělí na 2 základní řady: Grain Free ( 70% prvotřídní suroviny živočišného původu, 30% ovoce a zelenina, 0% obilovin), a Low Grain ( 60% prvotřídní suroviny živočišného původu, 20% ovoce a zelenina, 20% obiloviny bez genetických modifikací). Značka je založena na těchto klíčových principech výživy masožravých zvířat: - nízký glykemický Index - nízký obsah sacharidů - bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa - správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů z kvalitního ovoce a zeleniny - léčivé rostliny se specifickými vlastnostmi pro cílený efekt - lehce stravitelné živočišné tuky - absence kompletních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší glykemický komplex a nejsou geneticky modifikované
N&D - Natural & Delicious: Italská značka přináší novou inovativní řadu suchých holistických krmiv pro psy a kočky. Značka využívá jako hlavní suroviny kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryby a vejce. Veškeré maso je bez obsahu antibiotik, hormonů a konzervačních látek, čerstvě po porážce. N&D se dělí na 2 základní řady: Grain Free ( 70% prvotřídní suroviny živočišného původu, 30% ovoce a zelenina, 0% obilovin), a Low Grain ( 60% prvotřídní suroviny živočišného původu, 20% ovoce a zelenina, 20% obiloviny bez genetických modifikací). Značka je založena na těchto klíčových principech výživy masožravých zvířat: - nízký glykemický Index - nízký obsah sacharidů - bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa - správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů z kvalitního ovoce a zeleniny - léčivé rostliny se specifickými vlastnostmi pro cílený efekt - lehce stravitelné živočišné tuky - absence kompletních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší glykemický komplex a nejsou geneticky modifikované