N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg
563 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata středních i velkých psů. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
565 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata malého vzrůstu. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
551 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura s nízkým glykemickým indexem. Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5 kg
415 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem a granátovým jablkem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 1,5 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg
331 Kč

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, ovsí a ovocem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci i skladování. Doporučeno zpočátku kombinovat s předchozí používanou stravou. N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg je určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg
1 082 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura s nízkým glykemickým indexem. Pumpkin DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 7 kg
1 137 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata malého vzrůstu. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 7 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 5 kg
1 216 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem a granátovým jablkem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 5 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg
521 Kč

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem a borůvkami. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 12 kg
1 422 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro střední a velké dospělé psy. Hypoalergenní složení. Obsahuje tresku, špaldu i oves a vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 12 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg
1 856 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro březí či kojící feny a štěnata středních i velkých psů. Hypoalergenní složení bez obilovin. Obsahuje jehněčí maso, dýni i borůvky. Lehce stravitelná a přírodní receptura. Pumpkin DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg vyniká anti-diabetickými vlastnostmi a je zdrojem přírodních antioxidantů.

N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg
576 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, quinou, fenyklem, mátou. Ideální jakost i po otevření balení. Určeno k podpoře kompenzace maldigesce a exokrinní pankreatické nedostatečnosti. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 1,5 kg je určeno k podpoře trávení.

N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr 2,5 kg
457 Kč

Novinka

Suché krmivo pro štěňata malých plemen. Hlavní ingrediencí je vykostěné kuře, ke kterému je přidáno granátové jablko, špalda, oves, protein ze sledě a další suroviny. Nízký obsah obilovin. N&D LG DOG Puppy Mini Chicken & Pomegr 2,5 kg neobsahuje velké množství sacharidů a má nízký glykemický index.

N&D PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg
2 354 Kč

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem a borůvkami. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 269 Kč

Novinka

Krmivo vhodné pro dospělé psy. Směs obsahuje velký podíl masa díky vykostěnému kuřeti, ke kterému je přidáno granátové jablko, obiloviny a sušená zelenina. N&D LG DOG Adult M/L Chicken & Pomegranate 12 kg působí blahodárně na tělesnou kondici psa díky nízkému glykemickému indexu a lehce stravitelným tukům.

N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg
475 Kč

Novinka

Krmivo určené pro štěňata malých plemen. Obsahuje čerstvě vykostěné jehněčí maso s přídavkem borůvek. Směs je bohatá na proteiny, vlákninu a vitamíny. N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 kg je zdravý pro trávení díky nižšímu objemu sacharidů a tuků.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Codfish & Pumpkin & Orange 12 kg
1 767 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro střední a velké dospělé psy. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje tresku i vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG Adult M/L Codfish&Pumpkin & Orange 12 kg je určeno pro plemena s běžnpu pohybovou aktivitou.

N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr 2,5 kg
556 Kč

Novinka

Hypoalergenní superprémiové krmivo pro štěňata a březí či kojící feny s kuřecím masem a granátovým jablkem. Určeno pro střední a velká plemena. Efektivní extrakce vitamínů pro delší čerstvost. N&D GF DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr 2,5 kg má nízký glykemický index i obsah sacharidů.

N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 2,5 kg
385 Kč

Novinka

Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy menších plemen. Čerstvě vykostěné kuře je smícháno s granátovým jablkem, obilninami, vejci a dalšími ingrediencemi. N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 2,5 kg má nízký glykemický index i obsah obilovin a je zdravý pro zažívání psa.

N&D PRIME CAT Neutered Chicken&Pomegranate 1,5 kg
519 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro vykastrované kočky. Extrakt z rozmarýnu a zeleného čaje. N&D PRIME CAT Neutered Chicken&Pomegranate 1,5 kg představuje kombinaci vykostěného kuřete spolu s batáty, vejci či sleděm. Obohaceno o léčivé látky v podobě kurkumy, sušeného špenátu, borůvek a granátového jablka. O

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 5 kg
1 074 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo vhodné pro dospělé kočky. Směs z kuřecího masa, vajec, obilnin, granátového jablka a dalších surovin. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 5 kg je vyrobeno šetrnou metodou, zachovávající potřebné živiny. Jeho výhodou je nízký glykemický index.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 10 kg
2 536 Kč 2 438 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 10 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 1,5 kg
576 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm, quinou, kokosem, kurkumou. Určeno k podpoře omezení intolerance určitých komponentů a živin. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 1,5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg
1 735 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm, quinou, kokosem, kurkumou. Určeno k podpoře omezení intolerance určitých komponentů a živin. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Herring & Coconut 5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D LG CAT Adult Chicken & Pomegranate 5 kg
1 000 Kč

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem a ovocem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci i skladování. Doporučeno zpočátku kombinovat s předchozí používanou stravou. N&D LG CAT Adult Chicken & Pomegranate 5 kg je určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG DOG Light M/L Chicken & Pomegranate 12 kg
1 418 Kč

Novinka

Krmivo pro dospělé i seniorní psy středních a velkých plemen. Je vhodné pro psy s nadváhou, protože přispívá ke snížení hmotnosti. N&D LG DOG Light M/L Chicken&Pomegranate 12 kg představuje unikátní směs vykostěného kuřete, špaldy, sušených bylin a zeleniny. S nízkým obsahem obilovin.

N&D PRIME CAT Adult Boar & Apple 1,5 kg
519 Kč

Novinka

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s divočákem, hrachem i mrkví. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Obsahuje extrakt ze zeleného čaje a rozmarýnu. Šetrně sušené borůvky pro lepší chuť. N&D PRIME CAT Adult Boar & Apple 1,5 kg je lehce stravitelné a určeno všem kočičím plemenům.

N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg
415 Kč

Novinka

Krmivo vhodné pro koťata a březí či kojící kočky. Směs vykostěného kuřete v kombinaci s batáty, vejci, sleděm a dalšími surovinami. N&D PRIME CAT KITTEN Chicken & Pomegranate 1,5 kg je ochuceno granátovým jablkem a obohaceno léčivými účinky aloe vera a kurkumy.

N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 1,5 kg
547 Kč 526 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm, dýní a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 1,5 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 5 kg
1 735 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, quinou, fenyklem, mátou. Ideální jakost i po otevření balení. Určeno k podpoře kompenzace maldigesce a exokrinní pankreatické nedostatečnosti. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Digestion Lamb & Fennel 5 kg je určeno k podpoře trávení.

N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 1,5 kg
576 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s křepelkou, kokosem, kurkumou. Určeno k podpoře omezení intolerance určitých komponentů a živin. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Skin & Coat Quail & Coconut 1,5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg
578 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kachnou, sušenými vejci i brusinkami. Určeno k podpoře omezení opakované tvorby struvitových kamenů a onemocnění dolního močového ústrojí. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 1,5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 5 kg
1 735 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kachnou, sušenými vejci i brusinkami. Určeno k podpoře omezení opakované tvorby struvitových kamenů a onemocnění dolního močového ústrojí. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D Quinoa CAT Urinary Duck & Cranberry 5 kg je doporučeno na začátku míchat společně s používanou stravou.

N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg
1 923 Kč

Novinka

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem, ovsí a ovocem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci i skladování. Doporučeno zpočátku kombinovat s předchozí používanou stravou. N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 10 kg je určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 1,5 kg
331 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo vhodné pro dospělé kočky. Směs z kuřecího masa, vajec, obilnin, granátového jablka a dalších surovin. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 1,5 kg je vyrobeno šetrnou metodou, zachovávající potřebné živiny. Jeho výhodou je nízký glykemický index.

N&D PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 10 kg
2 275 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem a granátovým jablkem. Granulovaná struktura pro snadnější konzumaci. Napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. PRIME CAT Adult Chicken & Pomegranate 10 kg je lehce stravitelné a určeno všem druhům kočičích plemen.

N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 10 kg
2 101 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo vhodné pro dospělé kočky. Směs z kuřecího masa, vajec, obilnin, granátového jablka a dalších surovin. N&D LG CAT Neutered Chicken & Pomegranate 10 kg je vyrobeno šetrnou metodou, zachovávající potřebné živiny. Jeho výhodou je nízký glykemický index.

N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg
1 422 Kč

Novinka

Krmivo vhodné pro dospělé psy středních a velkých plemen. Směs jehněčího masa, borůvek, špaldy. sušené zeleniny a dalších zdravých surovin. N&D LG DOG Adult M/L Lamb & Blueberry 12 kg psovi dodá potřebné živiny, ale zároveň je zdravé pro jeho kondici díky nízkému glykemickému indexu.

N&D LG DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg
458 Kč

Novinka

Krmivo pro štěňata a kojící či březí feny psů středních a větších. Směs z čerstvě vykostěného kuřete, špaldy, ovsa a sušené zeleniny, ovoce a rostlin. N&D LG DOG Puppy M/L Chicken & Pomegranate 2,5 kg je pro lepší chuť doplněno granátovým jablkem. Nízký obsah obilovin.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 1,5 kg
519 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 1,5 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg
1 359 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring & Orange 5 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 5 kg
1 638 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky se sleděm, dýní a pomerančem. Speciální složení bez obsahu chemie, barviv, konzervantů i obilovin. Ideální jakost i po otevření balení. Vyvážené složení pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT Adult Herring, Pumpkin & Orange 5 kg je určeno pro kočky s běžnou aktivitou.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg
332 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s treskou a pomerančem. Ideální jakost i po otevření balení. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5 kg je určeno pro kočky s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg
1 071 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé kočky s treskou a pomerančem. Ideální jakost i po otevření balení. Přírodní receptura s vyváženým složením pro podporu tělesných funkcí. N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5 kg je určeno pro kočky s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG Adult M/L Herring & Orange 2,5 kg
634 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro střední a velké dospělé psy. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje sledě i vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG Adult M/L Herring & Orange 2,5 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg
909 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro malé dospělé psy. Hypoalergenní složení. Obsahuje tresku, špaldu i oves a vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG LG Adult Mini Codfish & Orange 7 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 2,5 kg
439 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo pro střední a velké dospělé psy. Hypoalergenní složení. Obsahuje tresku, špaldu i oves a vyvážený mix ovoce a zeleniny. Lehce stravitelná a přírodní receptura. OCEAN DOG LG Adult M/L Codfish & Orange 2,5 kg je určeno pro plemena s běžnou pohybovou aktivitou.

N&D PRIME DOG Adult M/L Boar & Apple 12 kg
2 086 Kč

Novinka

Krmivo s divočákem a jablky je určeno pro dospělého psa střední velikosti. N&D PRIME DOG Adult M/L Boar & Apple 12 kg je lehce stravitelné s minimem tuků a nízkým glykemickým indexem. S přídavkem léčivých rostlin (vojtěška, špenát, semena Psyllium, kurkuma).

N&D - Natural & Delicious: Italská značka přináší novou inovativní řadu suchých holistických krmiv pro psy a kočky. Značka využívá jako hlavní suroviny kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryby a vejce. Veškeré maso je bez obsahu antibiotik, hormonů a konzervačních látek, čerstvě po porážce. N&D se dělí na 2 základní řady: Grain Free ( 70% prvotřídní suroviny živočišného původu, 30% ovoce a zelenina, 0% obilovin), a Low Grain ( 60% prvotřídní suroviny živočišného původu, 20% ovoce a zelenina, 20% obiloviny bez genetických modifikací). Značka je založena na těchto klíčových principech výživy masožravých zvířat: - nízký glykemický Index - nízký obsah sacharidů - bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa - správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů z kvalitního ovoce a zeleniny - léčivé rostliny se specifickými vlastnostmi pro cílený efekt - lehce stravitelné živočišné tuky - absence kompletních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší glykemický komplex a nejsou geneticky modifikované
N&D - Natural & Delicious: Italská značka přináší novou inovativní řadu suchých holistických krmiv pro psy a kočky. Značka využívá jako hlavní suroviny kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryby a vejce. Veškeré maso je bez obsahu antibiotik, hormonů a konzervačních látek, čerstvě po porážce. N&D se dělí na 2 základní řady: Grain Free ( 70% prvotřídní suroviny živočišného původu, 30% ovoce a zelenina, 0% obilovin), a Low Grain ( 60% prvotřídní suroviny živočišného původu, 20% ovoce a zelenina, 20% obiloviny bez genetických modifikací). Značka je založena na těchto klíčových principech výživy masožravých zvířat: - nízký glykemický Index - nízký obsah sacharidů - bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa - správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů z kvalitního ovoce a zeleniny - léčivé rostliny se specifickými vlastnostmi pro cílený efekt - lehce stravitelné živočišné tuky - absence kompletních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší glykemický komplex a nejsou geneticky modifikované