Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5 Nerf Elite 2.0 Commander RD-6
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5

Držte si klobouky, protože tahle akce s blástry Nerf Elite 2.0 bude nelítostná! Kdo zaváhá a nevylepší si svůj bláster pomocí různých doplňků, může to v soutěžích Nerf projet na celé čáře! Chcete si pojistit, že váš soupeř nebude mít proti vám žádnou šanci?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 Nerf Elite 2.0 Commander RD-6
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru NERF Elite 2.0 Commander! Tato pistole pro rychlé použití má rotační bubínek, který pojme až 6 šipek Elite. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo vystřelte všech 6 šipek v rychlém sledu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 Warden DB-8 Nerf Elite 2.0 Commander RD-6
Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

Tato elegantní pistole NERF 2.0 Elite Warden DB-8 na 8 šipek ti umožní vystřelit 2 šipky Elite najednou až na vzdálenost 26 metrů! Konstrukce pistole ti umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite Junior Explorer Nerf Elite Junior Ultimate sada
Nerf Elite Junior Explorer

Snadno použitelné pěnové blástery Nerf Elite Jr jsou určeny pro chlapce a dívky, kteří se poprvé pouštějí do bitev Nerf. Díky speciálním funkcím se s nimi snadno hraje, takže děti vplují do vzrušující hry Nerf během okamžiku. Mohou se pustit do zábavy při vystřelování šipek a zažít nadšení ze hry, kterou sami ovládají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite Junior Ultimate sada Nerf Elite Junior Ultimate sada
Nerf Elite Junior Ultimate sada

Snadno použitelné pěnové blástery Nerf Elite Jr jsou určeny pro chlapce a dívky, kteří se poprvé pouštějí do bitev Nerf. Díky speciálním funkcím se s nimi snadno hraje, takže děti vplují do vzrušující hry Nerf během okamžiku. Mohou se pustit do zábavy při vystřelování šipek a zažít nadšení ze hry, kterou sami ovládají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf DinoSquad Rex-Rampage Nerf Elite Junior Ultimate sada
Nerf DinoSquad Rex-Rampage

Staňte po boku legendárního dinosaura a přidejte se k elitnímu týmu DinoSquad! Ovládněte nepřekonatelnou sílu největších dinosaurů a vrhněte se do úžasných dobrodružství! S motorizovaným blasterem Nerf DinoSquad Rex-Rampage se pustíte do boje silou T-Rexe!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 Tactical pack Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf Elite 2.0 Tactical pack

Ztrojnásobte svou bojovou akci s balíčkem NERF Elite 2.0 Tactical Pack, který obsahuje 3 blástery a 20 pěnových šipek NERF Elite! Nabijte, naplňte a zmáčkněte spoušť – stačí jednoduché kroky, abyste mohli začít hrát! Tyto blástery jsou zábavné a snadno se používají, takže se okamžitě pustíte do her NERF.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek

Nové šipky Elite! Tato doplňovací sada obsahuje 20 šipek Elite 2.0, které jsou navrženy pro vyšší přesnost. Protože Pokud vám při hře N-Strike Elite dojdou šipky, máte smůlu a prohrajete! Proto se pojistěte a zásobte se raději včas.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 50 náhradních šipek Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf Elite 2.0 50 náhradních šipek

Nové šipky Elite! Tato doplňovací sada obsahuje 50 šipek Elite 2.0, které jsou navrženy pro vyšší přesnost. Protože Pokud vám při hře N-Strike Elite dojdou šipky, máte smůlu a prohrajete! Proto se pojistěte a zásobte se raději včas.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf ELITE 2.0 Prospect QS-4 Nerf ELITE 2.0 Prospect QS-4
Nerf ELITE 2.0 Prospect QS-4

Připravte se na bitvu s blástry Nerf Elite 2.0, které se dají vylepšit, abyste získali v turnajích Nerf náležitou výhodu. Tento kompaktní blástr je vybaven hledím pro přesnější střelbu a také taktickou kolejnicí. V balení je také 8 oficiálních pěnových nábojů Nerf Elite.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Minecraft Sabrewing Nerf ELITE 2.0 Prospect QS-4
Nerf Minecraft Sabrewing

Tato nová řada Nerf je inspirovaná velmi populární hrou! Zažijte skvělou zábavu, neuvěřitelnou sílu, výkon a kvalitu značky Nerf. Značka Nerf se neustále vyvíjí, aby vám poskytla výhodu v soutěži a povýšila vaše výkony na novou úroveň.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Minecraft Stormlander Nerf ELITE 2.0 Prospect QS-4
Nerf Minecraft Stormlander

Unikátní spojení značky Nerf s oblíbenu hrou Minecraft Dungeons ti přináší Blástr Stormlander. S tím to mocným kladivem můžeš navíc vystřelovat šipky Nerf. Užij si tak spoustu zábavy a akce s Nerf Minecraft Stormlander.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15 Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Bojujte novou pistolí NERF 2.0 Shockwave! Tato nová pistole Elite 2.0 má rotační bubínek, který pojme 15 šipek. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo rychle vystřelte všech 15 šipek šipek v rychlém sledu. Tato akční pistole vystřeluje šipky až do vzdálenosti 27 metrů, proto se můžete rychle dostat do bitvy a převzít zde kontrolu!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Minecraft Ender dragon Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Minecraft Ender dragon

Blástr je inspirován nejpopulárnějším mobem z Minecraftu, Ender Dragonem. Má vnitřní zásobník na 4 šipky a pumpovací mechanismus nabíjení. Součástí blástru je úložný prostor pro 8 náhradních šipek na křídlech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Roblox MM2 Shark Seeker Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Roblox MM2 Shark Seeker

Blástry Nerf Roblox jsou inspirovány populární videohrou Roblox. Každý blástr obsahuje speciální kód, který vám umožní získat virtuální předmět ve videohře Roblox. Blástr Nerf Roblox MM2 Shark Seeker je inspirován hrou Roblox MM2.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser

Blástry Nerf Roblox jsou inspirovány populární videohrou Roblox. Každý blástr obsahuje speciální kód, který vám umožní získat virtuální předmět ve videohře Roblox. Automatický motorizovaný blástr Nerf Roblox Arsenal je inspirován blástry používanými ve hře Roblox Arsenal.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Fortnite Blue shock Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf Fortnite Blue shock

Chcete mít blástr inspirovaný výstrojí z populární videohry Fortnite? Pořiďte si tento první Nerf blástr, který obsahuje exkluzivní bonusový kód do hry Fortnite. Překvapte své soupeře rychlostí střelby během bitvy Nerf! Součástí balení je zásobník na 10 šipek a 10 šipek Nerf Elite 2.0.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Super Soaker Hydro Frenzy Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf Super Soaker Hydro Frenzy

Rozbalte to s vodními blástry Nerf Super Soaker! Tyhle venkovní hračky nejsou jen pro děti, skvěle se s nimi vyřádí i dospělí. Na co ještě čekáte? Honem je běžte naplnit a hurá do akce! Vodní blástr Nerf Super Super Hydro Frenzy má v hlavni 2 trubice. Trubice se při výstřelu otáčí a vypouští proudy vody do všech směrů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Fortnite Dual pack Nerf Alpha Strike 4 blastry a šipky
Nerf Fortnite Dual pack

Tento úžasný balíček Nerf Fortnite Dual Pack obsahuje 2 pušky Nerf Fortnite a 6 pěnových šipek Nerf Elite! S tímto speciálním multipackem jste připraveni vyrazit do terénu. Obě pušky na šipky jsou inspirovány vybavením používaným ve Fortnite a jsou v této sadě dostupné poprvé.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Alpha Strike 4 blastry a šipky Nerf Alpha Strike 4 blastry a šipky
Nerf Alpha Strike 4 blastry a šipky

Tato sada Nerf Alpha Strike obsahuje 4 blastery a 20 šipek Nerf Elite pro okamžité boje – chyťte přátele a rodinu a pusťte se do hry Nerf! 24dílný pěchotní balíček obsahuje 4 blastery a 20 oficiálních …

můžete mít 24.6. - 26.6.

Nerf DinoSquad Raptor-slash Nerf Alpha Strike 4 blastry a šipky
Nerf DinoSquad Raptor-slash

Rozšiřte řady elitní jednotky DinoSquad a spojte síly s legendárními dinosaury! Využijte mimořádnou sílu dinosauřích titánů a zažijte s nimi úžasná dobrodružství! Nerf Dinosquad Raptor má úžasné dinosauří detaily a zachycuje vzhled dinosaura Velociraptora. Vystřelte jednu šipku za druhou, náboje vystřelí ze zubatých čelistí velociraptora!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Nerf Fortnite Flare Nerf Alpha Strike Fang QS-45010993624126
Nerf Fortnite Flare

Vyrazte do akce s blástry Nerf Fortnite, které jsou inspirovány populární videohrou Fortnite. Blástr je vybaven funkcí nabíjení šipek break-open, která umožní automatické sklopení hlavně. Poté stačí vložit 1 šipku Nerf Mega, hlaveň zavřít, natáhnout a stisknutím spouště vystřelíte šipku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Nerf Alpha Strike Fang QS-45010993624126 Nerf Alpha Strike Fang QS-45010993624126
Nerf Alpha Strike Fang QS-45010993624126

Nerf Alpha Strike Fang QS-4 je malých rozměrů, takže nepřekáží v pohybu.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Nerf DinoSquad Tricera-blast Nerf Alpha Strike Fang QS-45010993624126
Nerf DinoSquad Tricera-blast

Spojte se s legendárními dinosaury, blaster Nerf a vstupte do elitního týmu DinoSquad! Ovládněte nepřekonatelnou sílu největších dinosaurů a vrhněte se do úžasných dobrodružství! S blasterem Nerf DinoSquad Tricera-blast se můžete pustit do akce silou tří šipek!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
NERF - to jsou pistole různých druhů, tvarů a velikostí. V sortimentu naleznete kromě pistolí také příslušenství a náhradní šipky. NERF pistole se dělí na vodní Super Soaker a na šipky ELITE, MEGA, ZOMBIE s nově také N-REBELLE pro dívky. Plastové zpracování zajišťuje nízkou hmotnost, takže s nimi děti mohou bojovat venku celý den. Náboje jsou vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu, proto jsou bezpečné. Ať už si děti vyberou pistoli s automatickým zásobníkem, světelným zaměřováním nebo vodní model s rozšířenou kapacitou zásobníku, vždy si s NERF užijí spoustu zábavy a bojového vzušení.