Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Nerf Fortnite RL Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5
Nerf Fortnite RL

Tento Nerf Blástr je inspirovaný hrou Fortnite. Zažij bitvy Fortnite v reálném životě. Tento blástr Nerf Fortnite RL vystřeluje jednu velkou pěnovou raketu. Balení obsahuje 2 pěnové rakety Nerf Fortnite.

můžete mít DNES

MALL
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5 Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5

Držte si klobouky, protože tahle akce s blástry Nerf Elite 2.0 bude nelítostná! Kdo zaváhá a nevylepší si svůj bláster pomocí různých doplňků, může to v soutěžích Nerf projet na celé čáře! Chcete si pojistit, že váš soupeř nebude mít proti vám žádnou šanci?

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Nerf Fortnite Compact SMG Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5
Nerf Fortnite Compact SMG

Vrhněte se do akce s blástry Nerf Fortnite, které se inspirovaly vybavením a skiny ze hry Fortnite. V samopalovém blástru Nerf Fortnite Compact SMG určitě rozpoznáte prvky vybavení z Fortnite a červené maskování (Ultra Red Wrap) už nenechá na pochybách nikoho.

můžete mít DNES

MALL
Nerf Fortnite Legendary TAC Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Fortnite Legendary TAC

Vrhněte se do akce s blástry Nerf Fortnite, které se inspirovaly vybavením a skiny ze hry Fortnite. V blástru Nerf Fortnite Legendary Tac určitě rozpoznáte prvky vybavení z Fortnite a zářivě žluté maskování (Yellow Glow Wrap) už nenechá na pochybách nikoho.

můžete mít 3.4.

MALL
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru NERF Elite 2.0 Commander! Tato pistole pro rychlé použití má rotační bubínek, který pojme až 6 šipek Elite. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo vystřelte všech 6 šipek v rychlém sledu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

můžete mít DNES

MALL
Akce
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15 Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Bojujte novou pistolí NERF 2.0 Shockwave! Tato nová pistole Elite 2.0 má rotační bubínek, který pojme 15 šipek. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo rychle vystřelte všech 15 šipek šipek v rychlém sledu. Tato akční pistole vystřeluje šipky až do vzdálenosti 27 metrů, proto se můžete rychle dostat do bitvy a převzít zde kontrolu!

můžete mít DNES

MALL
Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek

Nové šipky Elite! Tato doplňovací sada obsahuje 20 šipek Elite 2.0, které jsou navrženy pro vyšší přesnost. Protože Pokud vám při hře N-Strike Elite dojdou šipky, máte smůlu a prohrajete! Proto se pojistěte a zásobte se raději včas.

můžete mít DNES

MALL
Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8 Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8

Připravte se na bitvu s blástry Nerf Elite 2.0, které se dají vylepšit, abyste získali v turnajích Nerf náležitou výhodu. Blástr Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 obsahuje připojitelný zaměřovač a připojitelnou hlaveň, abyste si ho mohli přizpůsobit pro jakoukoli misi. Vystřelte 8 nábojů za sebou až do vzdálenosti 27 metrů.

můžete mít DNES

MALL
Nerf Fortine HEAVY SR Nerf Elite 2.0 20 náhradních šipek
Nerf Fortine HEAVY SR

Blaster Nerf Heavy SR je inspirovaný designem zbraně z oblíbené hry Fortnite. Je to zatím nejdelší blástr Nerf Fortnite, od hlavně po pažbu měří až 1,1 metru! Odstřelovací puška je vybavena hledím pro přesnější zásah. Součástí balení je i kamufláž a šipky Mega.

můžete mít 3.4.

MALL
Pecka cena
Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6
Nerf Elite 2.0 Echo CS-10

Modifikuj si tento nový blaster jak potřebuješ a pak vyraz do boje. Tato pistole umožní 4 různá nastavení. Součástí je připojitelná pažba a prodloužení hlavně. Pak už jen stačí naplnit zasobník a vrhnout se do pořádné akce Nerf.

můžete mít DNES

MALL
Nerf Fortine BASRL Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6
Nerf Fortine BASRL

Tato pistole Nerf Fortnite je inspirována pistolí z Fortnite a replikuje vzhled pistole z této oblíbené videohry. Přeneste akci Fortnite do skutečnosti s touto akční pistolí, která je dodávána se zásobníkem na 6 šipek Nerf Elite. Použijte teleskop pro zaměření při bitevní střelbě.

můžete mít 3.4.

MALL
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6 Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6

Bleskově zdolejte cíle s rychlostí motorizované pistole! Stiskni Akcelerační spoušť aktivuj motorek a rychle zneškodni svůj cíl. Blaster je navíc vybaven i puškohledem pro ještě přesnější zásahy. Stačí tedy jen naplnit zásobník přiloženými špipkami a akce může začít.

můžete mít DNES

MALL
NERF - to jsou pistole různých druhů, tvarů a velikostí. V sortimentu naleznete kromě pistolí také příslušenství a náhradní šipky. NERF pistole se dělí na vodní Super Soaker a na šipky ELITE, MEGA, ZOMBIE s nově také N-REBELLE pro dívky. Plastové zpracování zajišťuje nízkou hmotnost, takže s nimi děti mohou bojovat venku celý den. Náboje jsou vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu, proto jsou bezpečné. Ať už si děti vyberou pistoli s automatickým zásobníkem, světelným zaměřováním nebo vodní model s rozšířenou kapacitou zásobníku, vždy si s NERF užijí spoustu zábavy a bojového vzušení.