Neutrogena Gelový pleťový peeling (Skin Detox) 150 ml-19%
199 Kč 160 Kč

Akce

Gelový pleťový peeling z řady Skin Detox s chladivým složením šetrně odstraňuje každodenní nečistoty bez narušení přirozené vlhkosti pleti. Hloubkově čistí pleť od toxinů a vnějších nečistot. Zanechá hebký a rozjasněný vzhled.

Neutrogena Hydratační pleťový gel Hydro Boost (Water Gel) 50 ml-19%
379 Kč 304 Kč

Akce

Pleťový gel Hydro Boost dodává pleti v průběhu celého dne potřebnou hydrataci a zajišťuje viditelně rozjasněný vzhled. Přináší pokročilé zkušenosti s hydratací pleti i do péče o pokožku těla pro intenzivně jemnou a hladkou pokožku.

Neutrogena Hydratační pleťový krém Hydro Boost (Gel-Cream) 50 ml-19%
379 Kč 304 Kč

Akce

Osvěžující pleťový krém Hydro Boost obsahuje inovativní komplex s kyselinou hyaluronovou a obnovujícím složením.  Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má schopnost vázat ve vodě až 1000násobek své vlastní hmotnosti a uzamyká tak vlhkost v pleti.

Neutrogena Hydratační tělový krém Hydro Boost (Quenching Body Gel Cream)-19%
219 Kč 176 Kč

Akce

Hydratační tělový krém Hydro Boost přináší pokročilé zkušenosti s hydratací pleti i do péče o pokožku těla pro klinicky prokázanou pružnější a zářivější pokožku. Osvěžující a mimořádně lehké gelové složení s kyselinou hyaluronovou, která má ve vodě schopnost vázat až 1000 násobek své váhy.

Neutrogena Hydro Boost micelární voda 3v1 (Micellar Water) 400 ml-19%
199 Kč 160 Kč

Akce

Neutrogena Hydro Boost micelární voda 3v1 má jedinečné složení ze tří micelárních molekul, které je podpořeno kyselinou hyaluronovou. Každá micelární molekula je zaměřena na jiné účinky: odstraňuje i voděodolný make-up, čistí pleť a zanechá pokožku intenzivně hydratovanou.

Neutrogena Oční krém Cellular Boost (Eye Rejuvenating Cream) 15 ml-19%
399 Kč 320 Kč

Akce

Buněčné vyhoření zpomaluje procesy v buňkách pokožky a je tak jednou z hlavních příčin stárnutí pleti. Důsledkem je ztráta elasticity, vznik vrásek a nejednotný tón pleti. Příčinami buněčného vyhoření jsou zejména UV záření, znečištění ovzduší, stres a únava.

Neutrogena Rozjasňující oční krém Hydro Boost (Eye Awakening Gel-Cream) 15 ml-19%
299 Kč 240 Kč

Akce

Rozjasňující oční krém Hydro Boost obsahuje komplex s kyselinou hyaluronovou, která vám pomůže nastartovat den díky trojímu účinku:

okamžitě intenzivně hydratuje oční okolí, dodává svěžest a rozjasňuje unavené oči, zanechává pleť hydratovanou po dobu 24 hodin, zabraňuje ztrátě pružnosti a udržu

Neutrogena Tělový balzám Hydro Boost (Whipped Body Balm) 200 ml-19%
139 Kč 112 Kč

Akce

Tělový balzám HydroBoost přináší pokročilé zkušenosti s hydratací pleti i do péče o pokožku těla pro intenzivně jemnou a hladkou pokožku.  Osvěžující a mimořádně lehké složení s kyselinou hyaluronovou se okamžitě vstřebá.