Northwave Caffealvolo Jrs S/S
1 499 Kč

1 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský dres Northwave Caffealvolo Jrs S/S Vás zaujme na první pohled svým netradičním designem s kávovými zrnky. Mimo svůj vzhled si Vás jistě získá i svými vlastnostmi, jako je např. výborná prodyšnost.


Northwave Airout Jrs S/S
2 499 Kč

1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánský dres Northwave Airout Jrs S/S s krátkými rukávy je skvěle prodyšný a také částečně voděodolný dres. Představuje ideální volbu pro všechny jezdce do každého počasí.


Northwave Force 2 Shorts
1 299 Kč

1 099 Kč

Krátké pánské elastické cyklo šortky Northwave Force 2 s integrovanou vnitřní vložkou se střední absorbční kapacitou. Nohavice jsou zakončeny silikonovým potiskem proti skluzu pro zajištění maximálního komfortu.


Northwave Crystal 2 Shorts
1 099 Kč

769 Kč

Krátké dámské elastické cyklo šortky Northwave Crystal 2 s integrovanou vnitřní vložkou se střední absorbční kapacitou. Nohavice jsou zakončeny silikonovým potiskem proti skluzu pro zajištění maximálního komfortu.


Northwave  Elisir Evo dámské MTB tretry Black
1 999 Kč

1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Northwave Elisir Evo velmi pohodlné dámské tretry jsou nabité mnoha užitečnými technologiemi z modelů vyšších tříd.


Northwave Katana 2
2 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské tretry Northwave Katana 2 jsou cyklistické tretry určené pro MTB. Výbornou přilnavost boty na pedálu zajišťuje podrážka vyrobená z karbonu s gumovým běhounem, který Vám zajistí maximální jízdní komfort.


Northwave Outcross
2 799 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské tretry Northwave Outcross Vás nezradí ani v nejnáročnějším terénu nebo v nepříznivém počasí. Pohodlná podrážka Explorer od Michelin s pevným mezičlánkem v oblati pedálu umožňuje pohodlnou jízdu i chůzi.


Northwave Vortex Jacket
899 Kč

743 Kč

Pánská cyklistická bunda Nortwave Vortex je vyrobena z voděodolného a větruvzdorného polyesteru. Bezpečnost je zajštěna reflexními detaily na hrudi, rukávech a vzadu.