Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní
Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní

Legrací a zábavou na farmě provede děti veselá Kravička a Oslík z nové kolekce Happy Farm od NUK v krásných a pestrých barvách. Roztomilá deka ve tvaru Oslíka se tak jistě stane nerozlučným kamarádem Vašeho děťátka a díky neutrálnímu barevnému provedení je vhodná jak pro holčičku, tak i pro chlapečka.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Nuk Dudlík Signature 0-6m. 2 ks BOX Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní
Nuk Dudlík Signature 0-6m. 2 ks BOX

Silikonový dudlík Signature značky NUK je určený pro děti od narození do 6 měsíců. Speciální tvar s ortodontickou savičkou Classic přispívají ke správnému vývoji čelisti. Dudlíky NUK řady Signature reagují na potřebu přirozenosti svým zcela přirozeným tvarem.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Dudlík Signature 6-18m. 2 ks BOX Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní
Nuk Dudlík Signature 6-18m. 2 ks BOX

Silikonový dudlík Signature značky NUK je určený pro děti od 6 do 18 měsíců. Speciální tvar s ortodontickou savičkou Classic přispívají ke správnému vývoji čelisti. Dudlíky NUK řady Signature reagují na potřebu přirozenosti svým zcela přirozeným tvarem.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk stužka na dudlík Nuk Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1
Nuk stužka na dudlík

Stuha na dudlík s klipem značky NUK je praktický pomocník a ochránce před pádem a ztrátou dudlíku. Bezpečný systém klipu snadno připevníte dítěti na oblečení a již se nemusíte obávat hledání ztraceného dudlíku. Tento řetízek je vhodný pro všechny typy dudlíků.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Mycí prostředek na láhve a savičky 500ml Nuk Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1
Nuk Mycí prostředek na láhve a savičky 500ml

Mycí prostředek na lahve a savičky od značky NUK, který odstraňuje odolné zbytky mléka a pyré a nezanechává žádné stopy. Po umytí je vše čisté a bez zbytků mycího prostředku. Mycí prostředek na lahve a savičky NUK vás zaujme tím, že nemá žádnou vůni, neobsahuje barviva, je vysoce účinný, má neutrální pH a je hypoalergenní.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1 Nuk Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1
Nuk Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1

NUK Elektrická ohřívačka na kojenecké láhve THERMO 3v1 je určena pro ohřev dětských lahviček a sklenic. Funkce 3v1: ohřev ve vodní lázni, rozmrazování a udržování teploty pro okamžitou konzumaci. Jednoduchá obsluha, energická úspornost, zachování důležitých vitamínů a živin.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Dudlík Mommy Feel 0-9m 2 ks BOX Nuk for NATURE dudlík latex 0-6m. 2 ks
Nuk Dudlík Mommy Feel 0-9m 2 ks BOX

Silikonový dudlík, který nenarušuje proces kojení. NUK Dudlík Mommy Feel 0–9m 2 ks BOX je pro děti měkký a důvěrně známý, díky silikonu, který se podobá pokžce, a tvaru jako prs. Výrobky NUK mají jen minimální vliv na zoubky, čelist i patro. BPA free. Opakovaně použitelná krabička.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Dudlík Space 6-18m BOX Nuk for NATURE dudlík latex 0-6m. 2 ks
Nuk Dudlík Space 6-18m BOX

Dudlík ve vylepšeném originálním tvaru, který připomíná tvar matčiny bradavky během kojení. NUK Dudlík Space 6–18m BOX je vybaven extra velkými ventilačními otvory pro maximální cirkulaci vzduchu, díky kterým je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Tenčí a užší savička redukuje tlak na čelist a zoubky. Odolná a znovupoužitelná cestovní krabička. BPA free.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk for NATURE dudlík latex 0-6m. 2 ks Nuk for NATURE dudlík latex 0-6m. 2 ks
Nuk for NATURE dudlík latex 0-6m. 2 ks

Originální dudlík NUK for Nature vyrobený z přírodního kaučukového latexu, je vhodný pro správný vývoj čelisti. Snadno se přitiskne k patru a ponechá dostatek místa pro jazyk. Dudlík NUK for Nature je doporučován lékařskými odborníky a je oblíben u rodičů, kteří dbají na ochranu životního prostředí.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC Láhev Kiddy Cup 300 ml Nuk Láhev SPORTS CUP Chameleon 450ml
Nuk FC Láhev Kiddy Cup 300 ml

Lahvička na pití od značky NUK zaujme děti krásnými obrázky zvířátek. Lahvička o objemu 300 ml je vhodná pro děti od 12 měsíců i díky odolnému nekapajícímu pítku proti kousání.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Láhev SPORTS CUP Chameleon 450ml Nuk Láhev SPORTS CUP Chameleon 450ml
Nuk Láhev SPORTS CUP Chameleon 450ml

Láhev SPORTS CUP Chameleon značky NUK zaujme především svým designem s měnícím obrázkem. Nalijte do lahvičky teplý nápoj nebo studený a dojde ke změně barvy u obrázku. Nekapající měkké silikonové push-pull pítko ocení nejen děti, ale i rodiče.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus Nuk Láhev SPORTS CUP Chameleon 450ml
Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Plus je ideálním pomocníkem do domácnosti s malým dítětem. Určen až pro 4 kojenecké lahve a jejich příslušenství. Je rychlý, účinný a důkladný. Snadná obsluha i údržba. Váha necelý 1 kg.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks Nuk FC Láhev PP Sports Cup Disney Mickey, 450ml
Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks

Silikonová savička FLOW Control značky NUK je určená pro děti od 6 do 18 měsíců a usnadní jim přechod k samostatnému pití. Nekapající savička má přirozený a správný tvar pro vývoj čelisti. Kompatibilní se všemi produkty z řady NUK First Choice.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Nuk FC Láhev PP Sports Cup Disney Mickey, 450ml Nuk FC Láhev PP Sports Cup Disney Mickey, 450ml
Nuk FC Láhev PP Sports Cup Disney Mickey, 450ml

NUK FC Láhev PP Sports Cup, Disney Mickey 450ml je lahev ideální na hry a sport s měkkým push-pull pítkem z transparentního silikonu.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk hrnek Mini Magic Cup 160ml Nuk FC Láhev PP Sports Cup Disney Mickey, 450ml
Nuk hrnek Mini Magic Cup 160ml

Dětský hrneček NUK Mini Magic Cup o objemu 160 ml je vybaven těsnícím silikonovým diskem. Hrneček s roztomilými obrázky umožní dětem pít ze všech stran díky 360° pitnému okraji.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 150 ml Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 0-6m. 2 ks box holka
Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 150 ml

NUK FC+ láhev Temperature Control 150 ml je určena pro děti od narození do 6 měsíců. Láhev je vybavena speciální kontrolkou teploty, která pomůže rodičům dosáhnout optimální teploty při krmení dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Nuk Láhev Mini-Me Sip 300 ml (9+ m.) Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 0-6m. 2 ks box holka
Nuk Láhev Mini-Me Sip 300 ml (9+ m.)

Láhev z nerozbitného plastu o objemu 300 ml s pítkem odolným proti kousání. NUK Láhev Mini-Me Sip 300 ml (9+ m.) v moderním designu je vyrobena z více než 80 % udržitelných materiálů. Lze kombinovat se všemi produkty z řady NUK Mini-Me, objem 300 ml, neobsahuje BPA.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 0-6m. 2 ks box holka Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 0-6m. 2 ks box holka
Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 0-6m. 2 ks box holka

Dudlík Star od značky NUK uklidňuje jako žádný jiný. Je vhodný pro správný vývoj čelisti a zvláště šetrný při kojení. Díky extra měkkému materiálu se jemně přitiskne k patru a originální tvar ponechává v ústech prostor pro přirozené sací pohyby.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Sáčky na mateřské mléko 25ks Nuk FC Náhradní Pítko Push-Pull silikonové (36m+) – Bílé
Nuk Sáčky na mateřské mléko 25ks

Sáčky na mateřské mléko NUK jsou stabilní a prostorově úsporné ideální ke skladování mateřského mléka v chladničce nebo mrazničce.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC Náhradní Pítko Push-Pull silikonové (36m+) – Bílé Nuk FC Náhradní Pítko Push-Pull silikonové (36m+) – Bílé
Nuk FC Náhradní Pítko Push-Pull silikonové (36m+) – Bílé

Nové vylepšené pítko: Populární součást řady FIRST CHOICE – náhradní pítko na dětské láhve NUK Junior Cup a NUK Sports Cup. Vlastnosti: Měkké Push Pull pítko, vyrobené z transparentního silikonového materiálu. Nekapající – ideální pro děti v pohybu. Snadné otevření a zavření. Vyrobeno v Německu.

můžete mít 18.6. - 19.6.

Nuk Dudlík Space Night 6-18 m. 2ks BOX Nuk FC Náhradní Pítko Push-Pull silikonové (36m+) – Bílé
Nuk Dudlík Space Night 6-18 m. 2ks BOX

Praktický dudlík, který ve tmě svítí. Díky vykrojení může dítě při sání pohodlně dýchat nosem. Nuk Dudlík Space Night 6–18 m. 2ks BOX má speciálně tvarovanou savičku, imitující tvar matčiny bradavky. Rovněž vytváří minimální tlak na dětské dásně a zuby. Materiál je zdravotně nezávadný, bez obsahu BPA.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Dudlík Space Disney Mickey 6-18m BOX Nuk Šidítko Signature 6-18 m růžová - 6-18 m
Nuk Dudlík Space Disney Mickey 6-18m BOX

Dudlík s motivy Disney Mickey Mouse a Minnie ve vylepšeném tvaru, který připomíná tvar matčiny bradavky během kojení. NUK Dudlík Space Disney Mickey 6–18m BOX je vybaven užším a plošším tvarem sací části, který snižuje tlak na zuby a čelisti. Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání. Součástí balení je odolná krabička.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Šidítko Signature 6-18 m růžová - 6-18 m Nuk Šidítko Signature 6-18 m růžová - 6-18 m
Nuk Šidítko Signature 6-18 m růžová - 6-18 m

Kojenecký dudlík NUK Signature 6–18 měsíců.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 6-18m. 2 ks box Nuk Šidítko Signature 6-18 m růžová - 6-18 m
Nuk Dudlík STAR DEN&NOC 6-18m. 2 ks box

Dudlík Star od značky NUK uklidňuje jako žádný jiný. Je vhodný pro správný vývoj čelisti a zvláště šetrný při kojení. Díky extra měkkému materiálu se jemně přitiskne k patru a originální tvar ponechává v ústech prostor pro přirozené sací pohyby.

můžete mít DNES

Od MALL

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí.

NUK = Natürlich und Kiefergerecht = přirozeně a správně pro ústa.

V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.

NUK používají maminky ve více než 100 zemích světa.