Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní

Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hraní

1 599 Kč
1 512 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Legrací a zábavou na farmě provede děti veselá Kravička a Oslík z nové kolekce Happy Farm od NUK v krásných a pestrých barvách. Roztomilá deka ve tvaru Oslíka se tak jistě stane nerozlučným kamarádem Vašeho děťátka a díky neutrálnímu barevnému provedení je vhodná jak pro holčičku, tak i pro chlapečka.

Od prodejce MALL
-15%
Nuk Elektrická Prsní pumpa NATURE SENSE double

Nuk Elektrická Prsní pumpa NATURE SENSE double

5 990 Kč
5 091 Kč
Doprava zdarma

Nabíjecí dvojitá elektrická prsní pumpa NUK Nature Sense je dodávána se dvěma nádobkami na mateřské mléko (150 ml). Pumpa s měkkou silikonovou přísavkou a ergonomicky tvarovaným prsním nástavcem zajistí snadné odsávání mléka.

Od prodejce MALL
Nuk náhradní pítko Nature Sense 2 ks
1x

Nuk náhradní pítko Nature Sense 2 ks

159 Kč
146 Kč

Náhradní pítko Nature Sense značky NUK je vhodný pro děti od 6 do 18. měsíců. Nekapající, extra široké pítko lze kombinovat s lahvičkou na učení Nature Sense a všemi ostatními lahvičkami z řady NUK Nature Sense.

Od prodejce MALL
-15%
Dudlík Signature 0-6m. 2 ks BOX kluk

Nuk Dudlík Signature 0-6m. 2 ks BOX

189 Kč
159 Kč

Silikonový dudlík Signature značky NUK je určený pro děti od narození do 6 měsíců. Speciální tvar s ortodontickou savičkou Classic přispívají ke správnému vývoji čelisti. Dudlíky NUK řady Signature reagují na potřebu přirozenosti svým zcela přirozeným tvarem.

Od prodejce MALL
-18%
Mycí prostředek na láhve a savičky 2 x 500 ml
92x

Nuk Mycí prostředek na láhve a savičky 2 x 500 ml

269 Kč
219 Kč

Speciální mycí prostředek na láhve a savičky. V balení najdete dva kusy po 500 ml. Vysoce efektivní proti mléčným skvrnám a zbytkům kaše, cereálií nebo džusu.

Od prodejce MALL
Zamrazovací nádobky Fresh Foods 9 x 60 ml
40x

Nuk Zamrazovací nádobky Fresh Foods 9 x 60 ml

399 Kč
356 Kč

NUK Mrazicí formička je ideální pro zmrazení a skladování malých porcí dětského jídla. Praktická pomůcka pro domácnost s dětmi.

Od prodejce MALL
Mycí prostředek - náhradní koncentrované balení 500 ml
3x

Nuk Mycí prostředek - náhradní koncentrované balení 500 ml

199 Kč

Koncentrovaná náhradní náplň značky NUK je šetrný mycí prostředek pro kojenecké nádobí včetně saviček a lahviček. Odstraní odolné zbytky mléka a dětské výživy. Neobsahuje žádná barviva a je bez parfemace.

Od prodejce MALL
Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus
22x

Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

549 Kč
532 Kč

Další nabídka za 507 Kč

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Plus je ideálním pomocníkem do domácnosti s malým dítětem. Určen až pro 4 kojenecké lahve a jejich příslušenství. Je rychlý, účinný a důkladný. Snadná obsluha i údržba. Váha necelý 1 kg.

Od prodejce MALL
Nature Sense láhev s kontrolou teploty 260ml modrá
5x

Nuk Nature Sense láhev s kontrolou teploty 260ml

269 Kč

Kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty značky NUK má silikonovou savičku ve tvaru bradavky s několika malinkými otvory, které odpovídají mléčným kanálkům v matčině prsu. Usnadní vám tak snadné střídání pro krmení z láhve a prsu.

Od prodejce MALL
FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks
4x

Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks

139 Kč
126 Kč

Silikonová savička FLOW Control značky NUK je určená pro děti od 6 do 18 měsíců a usnadní jim přechod k samostatnému pití. Nekapající savička má přirozený a správný tvar pro vývoj čelisti. Kompatibilní se všemi produkty z řady NUK First Choice.

Od prodejce MALL
hrnek Magic Cup s víčkem 230ml modra
186x

Nuk hrnek Magic Cup s víčkem 230ml

292 Kč

NUK Magic Cup 230ml je zbrusu nový hrneček, vhodný pro děti od 8 měsíců a může být velkým pomocníkem v důležité fázi vývoje dítěte, kdy se učí pít samo. Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji. Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje.

Od prodejce MALL
Nuk Nature Sense savička vel M, 2 ks

Nuk Nature Sense savička vel M, 2 ks

179 Kč
155 Kč

Silikonová savička Nature Sense velikosti M značky NUK připomíná tvar matčiny bradavky a má několik malinkých otvorů, které odpovídají mléčným kanálkům v matčině prsu. Usnadní vám tak snadné střídání pro krmení z láhve a prsu.

Od prodejce MALL

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí.

NUK = Natürlich und Kiefergerecht = přirozeně a správně pro ústa.

V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.

NUK používají maminky ve více než 100 zemích světa.