Oball Hračka Oball FlexiLoops
259 Kč

239 Kč

Vaše dítě si zamiluje chytání této snadno uchopitelné hračky, která upoutá množstvím aktivit. Hračka Oball FlexiLoops 0m + má jasné barvy pro zkoumání a objevování, různé textury pro zoubky. Dítě ji nebude chtít odložit.


Oball Hračka Oball Grip & Play
390 Kč

369 Kč

Vaše dítě si zamiluje toto chrastítko, které díky míčku a přísavce zabaví dítě téměř kdekoliv. Přísavka na spodní straně udrží hračku na místě. Zábavná interaktivní hračka pomáhá dětem rozvíjet základní dovednosti a jemnou motoriku.


Oball Hračka Oball Rollin Rainstick 15cm
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hračka Oball Rollin Rainstick o velikosti 15cm je skvělá hračka pro vaše nejmenší děti. Díky snadnému uchopení a legračním zvukům nabízí flexibilní zábavu. Obsahuje chrastítko „dešťová hůl“ s barevnými korálky vydává uklidňující zvuky.


Oball Auto-vláčko dráha zábavná projížďka Go Grippers
1 559 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní dráha s jedním autíčkem v designu Oball pro děti do 18 měsíců. Zajímavý a originální design, který zaručeně děti upoutá. Hračka podporuje aktivní a nápaditou hru. Neexistuje lepší způsob jak inspirovat Vaše dítě nápaditou hrou.


Oball Go Grippers autíčko bagr 18m+
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Interaktivní bagr, autíčko v designu Oball pro děti již od 18 měsíců. Hračka podporuje aktivní a nápaditou hru. Díky děrovanému designu se snadno uchopuje. Má pohyblivou lopatu, umožňuje přepravu hraček. Nechybí veselý obličej s velkými očíčky.


Oball Go Grippers nákladní autíčko 18m+
519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní nákladní autíčko v designu Oball pro děti již od 18 měsíců. Hračka podporuje aktivní a nápaditou hru. Díky děrovanému designu se snadno uchopuje. Má otevírací kryt, korbu ve které se dají přepravovat další hračky a veselý obličej s velkými očíčky.


Oball Go Grippers záchranná vozidla
409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasná hračka na čtyřech kolech, balení tří jedinečných záchranných autíček v unikátním designu Oball, které podporují nápaditou hru. Jsou snadno uchopitelné díky geometrickým otvorům. Vaše dítě bude milovat své první autíčko.


Oball Kousátko kroužky Oball 12 ks
269 Kč

Unikátní interaktivní set různých tvarů ke spojování, chytání a kousání. Díky měkkému tvarovatelnému materiálu se dají snadno připevnit na vajíčko, kočárek, tašku, či jinam. Ideální hračka na cesty. Hračka stimuluje zrak a děti si zlepšují jemnou motoriku.


Oball Go Grippers Závodní autíčka 18m+
409 Kč

Úžasná interaktivní autíčka pro nejmenší závodní fanoušky od 18 měsíců. Balení tří jedinečných autíček v unikátním designu Oball, které podporují nápaditou hru. Jsou snadno uchopitelné díky geometrickým otvorům.


Oball Hračka Oball H2O O-Float
169 Kč

155 Kč

Klasický Oball, který plave na hladině vody pro ještě větší zábavu při koupání. Hračka je snadno uchopitelná pro malé dětské ručičky. Hladký a pružný materiál dělá Oball měkký a podmanivým pro každé dítě.


Oball Box na hračky Oball H2O O - Scoop
390 Kč

329 Kč

Box s nápadným designem, umožňuje snadné uchopení i malými dětskými ručičkami. Díky výřezu voda z boxu vyteče, čímž se zabrání vzniku plísní. Může sloužit jak na hraní, tak i na uložení menších hraček.


Oball Hračka Oball Wobble Bobble
469 Kč

Vibrační míč je interaktivní hračka pro děti od tří měsíců. Když batole míč odkutálí nebo hodí, uslyší zábavné melodie a ucítí vibrace. Když se míč pohybuje sám nutí o děti k pohybu.


Oball Hračka třídění tvarů Oball Jungle Adventures
429 Kč

První dětská skládačka přitáhne pozornost dítěte a pomůže pochopit konstrukci skládačky. Hračka Jungle Adventrues Shape Sorter nabízí hračky ve tvaru zvířat, které mají měkký, flexibilní tvar. Otvory na hračky odpovídají tvaru zvířat, které dítě vkládá do skládačky. Skládačka je jednoduchá, vzbuzuje u dítěte důvěru a zvědavost.


Oball Hračka želva Oball H2O Wind'n Swim
299 Kč

192 Kč

Interaktivní plovoucí hračka ve tvaru barevné želvy. Dokonalá hračka, která zaujme a zabaví děťátko během koupání. Želví krunýř Oball je snadno uchopitelný pro malé ručičky dětí. Hračka je vyrobena z kvalitních a nezávadných produktů.


Oball Hrazdička odnímatelná na kočárek Oball Flex'n Go
649 Kč

Připevněte tuto univerzální hrací hrazdičku na kočárek a procházky či nakupování se stane dobrodružstvím. Odnímatelná hrazdička od Oball™ se snadno připevní téměř na jakýkoliv kočárek. Součástí hrazdičky jsou veselá chrastítka lev a slon. Hrazdička a chrastítka jsou vyrobeny z nezávadných plastů.


Oball Go Grippers Dráha a autíčko 24m+
1 499 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní dráha s jedním autíčkem v designu Oball pro děti do 24 měsíců. Zajímavý a originální design, který zaručeně děti upoutá. Hračka podporuje aktivní a nápaditou hru. Zábavná trať nabízí též uchopení autíčka a následné puštění na odrazovou podložku.


Oball Go Grippers Růžová autíčka 18m+
409 Kč

339 Kč

Úžasná dívčí hračka na čtyřech kolech, balení tří jedinečných růžových autíček v unikátním designu Oball, které podporují nápaditou hru. Jsou snadno uchopitelné díky geometrickým otvorům. Vaše holčička bude milovat své první autíčko.


Oball Go Grippers Závodní autíčka 2k 18m+
229 Kč

Úžasná interaktivní autíčka pro nejmenší závodní fanoušky od 18 měsíců. Balení dvou jedinečných autíček v unikátním designu Oball, které podporují nápaditou hru. Jsou snadno uchopitelné díky geometrickým otvorům.


Oball Hračka vibrující Bounce with Me
499 Kč

409 Kč

Hračka vibrující Bounce with Mevelikosti 15cm je skvělá hračka pro vaše nejmenší děti. Díky snadnému uchopení a zajímavému provedení nabízí flexibilní zábavu. Při zatřesení hračka vibruje.


Oball Letadlo Dusty Oball Go Grippers
619 Kč

489 Kč

Interaktivní auto, autíčko v designu Oball pro děti již od 18 měsíců. Hračka podporuje aktivní a nápaditou hru. Díky děrovanému designu se snadno uchopuje. Vydává zvuky, napájení z baterek.. Nechybí veselý obličej s velkými očičky.