10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ocún OZONE PLUS 38 Ocún OZONE PLUS 38
Ocún OZONE PLUS 38

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii lezcům se širší nohou. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Hawk Screw Ocún OZONE PLUS 38
Ocún Hawk Screw

Ocún Hawk Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún NEON 3 Lady Ocún OZONE PLUS 38
Ocún NEON 3 Lady

Lehoučký dámský sportovní úvazek vyniká polstrováním přesahujícím popruhy a zajišťuje tak maximální pohodlí. Ocún Neon 3 Lady je vybaven třemi samosvornými přezkami a čtyřmi vyztuženými materiálovými oky. Díky své konstrukci napomáhá rovnoměrnému rozložení hmotnosti a neomezuje volnost pohybu.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Twist Kid Ocún Via Ferrata Twist set
Ocún Twist Kid

Horolezecký sedák pro děti umožňuje nastavit obvod nohaviček. Hlavní předností je posuvné polstrování v pase, nízká hmotnost, vysoká prodyšnost a komfort. Ocún Twist Kid najde využití na lezecké stěně i v přírodě.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ocún Via Ferrata Twist set Ocún Via Ferrata Twist set
Ocún Via Ferrata Twist set

Set na via ferraty je vhodný na celodenní zdolávání zajištěných cest. Disponuje tlumičem pádů VF Captur s pevností 15 kN. Součástí jsou 2 elastické popruhy s nastavitelnou délkou a centrální oko. Ocún Via Ferrata Twist set má průhledné okno pro snadnou kontrolu provozuschopnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
tlumič pádu CAPTUR Ocún Via Ferrata Twist set
tlumič pádu CAPTUR

Ferratový set Ocún Captur je tlumič pádu na via ferraty. Pokud hledáte kvalitní vybavení na zajištěné cesty, tlumič pádu Ocún Captur je tou správnou volbou.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún lezečky Striker QC Ocún Pánské lezecké kalhoty Ocún DRAGO ORGANIC PANTS Wine Syrah|L
Ocún lezečky Striker QC

Vysoce pohodlné sportovní lezecké boty OCUN STRIKER QC jsou vhodné pro všechny, kteří rádi tráví své volné dny celodenními horskými výšlapy. Díky svému lehce asymetrickému tvaru jsou velmi ideální pro začátečníky a rekreační lezce.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Pánské lezecké kalhoty Ocún DRAGO ORGANIC PANTS Wine Syrah|L Ocún Pánské lezecké kalhoty Ocún DRAGO ORGANIC PANTS Wine Syrah|L
Ocún Pánské lezecké kalhoty Ocún DRAGO ORGANIC PANTS Wine Syrah|L

Drago pánské lezecké kalhoty jsou vyrobeny z pohodlné organické bavlny. Kalhoty mají ergonomický design pro maximální pohyb a vysoce prodyšný materiál s elastickým pásem a rolovacími nohavicemi. Flexibilní materiál je příjemný na dotek.

můžete mít 28.5.

Ocún Twist Ocún Pánské lezecké kalhoty Ocún DRAGO ORGANIC PANTS Wine Syrah|L
Ocún Twist

Horolezecký sedák umožňuje nastavit obvod nohaviček. Hlavní předností je posuvné polstrování v pase, nízká hmotnost, vysoká prodyšnost a komfort. Ocún Twist využijete při běžném lezení, zimních výstupech a vícedélkovém lezení.

můžete mít DNES

Od MALL
Jistítko Ocún Belay Set Condor Screw/habu Jistítko Ocún Belay Set Condor Screw/habu
Jistítko Ocún Belay Set Condor Screw/habu

Set složený z manuálního jistítka Habu a šroubovací karabiny Condor HMS Screw. Habu je univerzální jistítko kompatibilní s širokou škálou lan různých typů a průměrů, které je vhodné pro použití při sportovním, tradičním i vícedélkovém lezení.

můžete mít 28.5.

Ocún Harpy HMS Screw Jistítko Ocún Belay Set Condor Screw/habu
Ocún Harpy HMS Screw

Velká a odolná karabina. Ocún Harpy HMS Screw je ideální jak pro budování štandů, tak komfortní jištění přes poloviční lodní uzel. Karabina je vybavena šroubovacím zámkem, který lze snadno ovládat i při nízkých teplotách.

můžete mít DNES

Od MALL
Belay Set Condor Triple Hurry Jistítko Ocún Belay Set Condor Screw/habu
Belay Set Condor Triple Hurry

Jistítko s ergonomicky tvarovanou karabinou disponuje vnitřní západkou, která předchází přetáčení. Delší životnost zajišťuje kování za tepla. Během používání díky Rope friendly systému nedochází k opotřebení lana. Ocún Belay Set Condor Triple Hurry využijí především začínající lezci.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Jistítko Ocún Hurry green Ocún Jistítko Ocún Hurry green
Ocún Jistítko Ocún Hurry green

Jištění na jedno i dvojito Dva režimy tření Možnost spouštění Slaňování Barva: červená, zelená, modrá
Hmotnost: 43 gDoporučený průměr lana: 9–11 mm 7,8–9,5 mm (dvojitá)

můžete mít 28.5.

Chalk Liquid 200ml Ocún Jistítko Ocún Hurry green
Chalk Liquid 200ml

Výhodné balení tekutého magnéziuma Ocún Chalk Liquid 200 ml nové generace výborné pro indoor i outdoor lezení. Vydrží až dvakrát déle než běžné sypané magnézium a nepráší. Minimalizuje obarvení skály.

můžete mít DNES

Od MALL
Karabina Falcon Screw 3-Pack Ocún Jistítko Ocún Hurry green
Karabina Falcon Screw 3-Pack

Balení tří klasických karabin vybavených šroubovacím zámkem. Ocún Falcon Screw se vyznačuje vysokou pevností a vroubky pro lepší manipulaci. Tato karabina klasických rozměrů váží 53 g a je vhodná především pro lezce, kteří kladou důraz na pevnost a spolehlivost.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Belay Set Condor / Hurry Ocún Belay Set Condor / Hurry
Ocún Belay Set Condor / Hurry

Sada základních jistících prvků se skládá z velké šroubovací karabiny a ultralehkého kyblíku. Belay Set Condor / Hurry je ideálním pomocníkem pro začátečníky. Bez problému umožňuje spouštění a slaňování. Karabina je opatřena zámkem typu keylock a jistítko umožňuje jednoduché i dvojité jištění.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ocún OZONE 38 Ocún Belay Set Condor / Hurry
Ocún OZONE 38

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii a atraktivní barevný design. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ocún lezečky ADVANCER LU Ocún Belay Set Condor / Hurry
Ocún lezečky ADVANCER LU

Vysoce pohodlné sportovní lezecké boty OCUN ADVANCER LU jsou vhodné pro všechny, kteří rádi tráví své volné dny celodenními horskými výšlapy.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Úvazek Climbing Twist set M-XL Ocún Ferratový set Ocún Via Ferrata Twist + Chest Pail Set|XS-M
Ocún Úvazek Climbing Twist set M-XL

Set úvazku Twist s anatomickým tvarováním a doplňkového příslušenství. Nastavitelný obvod nohavic. Přezky z nerez oceli SS-420J2. Součástí balení je karabina Eagle HMS Triple, jistítko Hurry Blue, pytlík na magnézium, pásek Chalk Bag a dávka magnézia v množství 35 g. Ideální startovací sada.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Ferratový set Ocún Via Ferrata Twist + Chest Pail Set|XS-M Ocún Ferratový set Ocún Via Ferrata Twist + Chest Pail Set|XS-M
Ocún Ferratový set Ocún Via Ferrata Twist + Chest Pail Set|XS-M

Sada obsahuje úvazek Ocun Twist, Ocun VF Captur Longline, úvazek Ocun Weebee Chest Lite, karabinu Ocun Osprey Twist, Ocun Tie-in Sling a přilbu Ocun Pail Combi. Vzniká tak unikátní zkompletovaná sada.

můžete mít 28.5.

Ocún EAGLE HMS Screw 3-pack Ocún Ferratový set Ocún Via Ferrata Twist + Chest Pail Set|XS-M
Ocún EAGLE HMS Screw 3-pack

HMS karabina je základ výbavy každého lezce. Eagle má rozměry, které umožňují široké spektrum využití včetně jištění. I proto je tak populární.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Eagle Hms Screw Ocún Harpy Hms Triple
Ocún Eagle Hms Screw

Univerzální karabina je vybavena šroubovacím zámkem s keylockem. Vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Ocún Eagle Hms Screw má ergonomicky prohnutá záda pro pohodlný úchop.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún Harpy Hms Triple Ocún Harpy Hms Triple
Ocún Harpy Hms Triple

Pojistka zámku typu Twist je vhodná pro budování štandů i komfortní jištění přes poloviční lodní uzel nebo s jisticí pomůckou. Je třeba pootočení a posunutí, samovolné otevření vyloučeno. Ocún Harpy Hms Triple se automaticky vrací do zamčené pozice.

můžete mít DNES

Od MALL
Ocún KESTREL 6-pack Ocún Harpy Hms Triple
Ocún KESTREL 6-pack

Váží jako moucha, svou pevností se ale vyrovná klasickým karabinám – zajišťovací karabinka Ocún Kestrel 6-pack se pyšní optimalizovaným profilem a drátovým zámkem. Drátový zámek nezamrzá a je zcela bezpečný, protože zamezuje samovolnému pootevření. V balení je 6 ks barevně odlišených karabin.

můžete mít DNES

Od MALL

Počátky lezeckého vybavení vyráběného pod značkou OCÚN jsou datovány ke konci roku 1998. V té době si tým vývojářů kolem lezeckých bot ROCK PILLARS uvědomil, že k lezeckým botám patří i lezecké vybavení. Vzniklo tak logo "Červeného květu" OCÚN (colchicum autumnale = ocún podzimní), které dalo tvář novému vznikajícímu lezeckému vybavení. Tito lidé vedení nadšeným inovátorem a lezcem Pavlem Hendrychem se poté pustili do práce a začaly tak vznikat první lezecké úvazky, bouldermatky, expreskové smyčky a další vybavení, které si rychle získalo díky své kvalitě, funkčnosti a designové čistotě popularitu mezi širokou lezeckou veřejností. Známost "Červeného květu" Ocún se rychle přehoupla i přes české hranice a stejně jako stoupal věhlas značky, vznikaly i další a další produkty, které spojovalo jediné. Značka OCÚN a vše, co je její původní myšlenkou. Tedy že "Jen nejlepší nápady přinesou to nejlepší lezení".

Dnes má firma okolo 100 zaměstnanců, kteří vyvíjejí a vyrábějí lezecké vybavení OCÚN a lezečky ROCK PILLARS stále v České republice, tedy v zemi s velkou tradicí v obuvní i textilní výrobě. Po celou dobu historie firmy značka Ocún stále rostla a my jsme hrdí, že Vám můžeme přinášet stále nové a kvalitnější vybavení, které neustále testujeme ve spolupráci s těmi nejlepšími světovými lezci v čele s mistry světa Tomášem Mrázkem a Salavatem Rachmetovem.

Nikdy jsme nezapomněli na naší původní myšlenku přinášet nové nápady do světa lezeckého vybavení. Díky nasbíraným zkušenostem a novým technickým možnostem tyto nápady přinášet stále budeme.

Váš OCÚN tým.