-23%
Ocún Twist Tech XS-M
4x

Ocún Twist Tech

1 450 Kč
1 109 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Ocún Twist Tech je pohodlný všestranný třípřezkový sedací úvazek se 4 materiálovými poutky. Nové tvarování a geometrie pasu zajistí optimální rozložení váhy těla, což spolu se širšími polstrovanými nohavičkami zaručí pohodlí při dlouhém štandování.

Od prodejce MALL
-32%
Ocún OXI QC 38
13x

Ocún OXI QC

2 190 Kč
1 469 Kč
Doprava zdarma

Kvalitní, výrazně asymetrická lezečka. Ocun Oxi QC je vhodná pro všestranné lezce napříč různými lezeckými odvětvími. Bota disponuje vysokým ogumováním, které umožňuje dobré špičkování a patování. Vázání na suchý zip (protisměrné pásky) zaručují dobrou fixaci nohy v botě.

Od prodejce MALL
Ocún Hawk Screw
3x

Ocún Hawk Screw

290 Kč
279 Kč

Další nabídka za 261 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ocún Hawk Screw je asymetrická D-karabina s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou. Jedná se o nejuniverzálnější karabinu vhodnou jako postupové jištění či sebejištění. Karabina nabízí výborný poměr mezi pevností a hmotností.

Od prodejce MALL
-39%
Ocún Neon 3 Lady L
1x

Ocún NEON 3 Lady

1 890 Kč
1 139 Kč
Doprava zdarma

Lehoučký dámský sportovní úvazek vyniká polstrováním přesahujícím popruhy a zajišťuje tak maximální pohodlí. Ocún Neon 3 Lady je vybaven třemi samosvornými přezkami a čtyřmi vyztuženými materiálovými oky. Díky své konstrukci napomáhá rovnoměrnému rozložení hmotnosti a neomezuje volnost pohybu.

Od prodejce MALL
Ocún Via Ferrata Twist Pail set XS-M

Ocún Via Ferrata Twist Pail set

3 590 Kč
3 251 Kč
Doprava zdarma

Set Via Ferrata obsahující ochrannou helmu Pails s polyesterovou vrstvou i odvětráním, úvazek Twist s trojicí přezek z nerez oceli a posuvným pasem a tlumič pádů Via Ferrata Captur s pevností až 15 kN. Sada má potřebné bezpečnostní prvky pro pohyb na zajištěných cestách.

Od prodejce MALL
Ocún Chalk Liquid 200ml
11x

Ocún Chalk Liquid 200ml

209 Kč
179 Kč

Další nabídka za 180 Kč

Výhodné balení tekutého magnéziuma Ocún Chalk Liquid 200 ml nové generace výborné pro indoor i outdoor lezení. Vydrží až dvakrát déle než běžné sypané magnézium a nepráší. Minimalizuje obarvení skály.

Od prodejce MALL
-34%
Ocún OZONE PLUS 38
15x

Ocún OZONE PLUS

2 690 Kč
1 759 Kč
Doprava zdarma

Výkonnostní lezečky nabízejí výraznou asymetrii lezcům se širší nohou. OCÚN Ozone vynikají patentovanou konstrukcí 3-Force System, která vylepšuje jejich torzní stabilitu a schopnost udržet se i na malých stupech. Model je doladěn rozdělenou podešví a propracovaným designem paty.

Od prodejce MALL
Ocún Via Ferrata Bodyguard Pail Set

Ocún Via Ferrata Bodyguard Pail Set

3 900 Kč
3 699 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 3 374 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ferratový set složený z úvazku Bodyguard, tlumiče pádu Torq a helmy Pail. Součástí jsou 2 dlaňové key-lock karabiny a tlumič o pevnosti 15 kN. Má barevně odlišená navazovací oka ve středu těla pro optimální vyvážení. Ocún Via Ferrata Bodyguard Pail Set je vhodný pro sváteční lezce, půjčovny a na via ferraty.

Od prodejce MALL
Ocún WeBee Kid blue
17x

Ocún WeBee Kid

1 209 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 1 080 Kč

Dětský horolezecký sedák se 2 nosičemi disponuje 3 samosvornými přezkami z nerezové ocele, které umožňují nastavit obvod nohaviček. Hlavní předností je posuvné polstrování v pase, nízká hmotnost, vysoká prodyšnost a komfort. Ocún WeBee Kid využijí děti od 6 let.

Od prodejce MALL
Ocún Via Ferrata Twist set XS-M
18x

Ocún Via Ferrata Twist set

2 590 Kč
Doprava zdarma

Set na via ferraty je vhodný na celodenní zdolávání zajištěných cest. Disponuje tlumičem pádů VF Captur s pevností 15 kN. Součástí jsou 2 elastické popruhy s nastavitelnou délkou a centrální oko. Ocún Via Ferrata Twist set má průhledné okno pro snadnou kontrolu provozuschopnosti.

Od prodejce MALL
Ocún Via Ferrata Webee+Chest Set S

Ocún Via Ferrata Webee+Chest Set

4 190 Kč
4 019 Kč
Doprava zdarma

Set úvazku WeBee 3, tlumiče pádu Captur, hrudního úvazku Chest Lite, popruhu Tie-in Sling a karabiny Osprey Twist. Tlumič je vhodný pro váhu uživatele 40–120 kg a pevností 15 kN. Ocún Via Ferrata Webee+Chest Set je ideální pro každého lezce.

Od prodejce MALL
Ocún Via Ferrata Webee+Chest Pail Set L
1x

Ocún Via Ferrata Webee+Chest Pail Set

4 999 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set úvazku WeBee 3, tlumiče pádu Captur, hrudního úvazku Chest Lite, popruhu Tie-in Sling, helmy Pail a karabiny Osprey Twist. Tlumič je vhodný pro váhu uživatele 40–120 kg a pevností 15 kN. Ocún Via Ferrata Webee+Chest Pail Set je ideální pro každého lezce.

Od prodejce MALL

Počátky lezeckého vybavení vyráběného pod značkou OCÚN jsou datovány ke konci roku 1998. V té době si tým vývojářů kolem lezeckých bot ROCK PILLARS uvědomil, že k lezeckým botám patří i lezecké vybavení. Vzniklo tak logo "Červeného květu" OCÚN (colchicum autumnale = ocún podzimní), které dalo tvář novému vznikajícímu lezeckému vybavení. Tito lidé vedení nadšeným inovátorem a lezcem Pavlem Hendrychem se poté pustili do práce a začaly tak vznikat první lezecké úvazky, bouldermatky, expreskové smyčky a další vybavení, které si rychle získalo díky své kvalitě, funkčnosti a designové čistotě popularitu mezi širokou lezeckou veřejností. Známost "Červeného květu" Ocún se rychle přehoupla i přes české hranice a stejně jako stoupal věhlas značky, vznikaly i další a další produkty, které spojovalo jediné. Značka OCÚN a vše, co je její původní myšlenkou. Tedy že "Jen nejlepší nápady přinesou to nejlepší lezení".

Dnes má firma okolo 100 zaměstnanců, kteří vyvíjejí a vyrábějí lezecké vybavení OCÚN a lezečky ROCK PILLARS stále v České republice, tedy v zemi s velkou tradicí v obuvní i textilní výrobě. Po celou dobu historie firmy značka Ocún stále rostla a my jsme hrdí, že Vám můžeme přinášet stále nové a kvalitnější vybavení, které neustále testujeme ve spolupráci s těmi nejlepšími světovými lezci v čele s mistry světa Tomášem Mrázkem a Salavatem Rachmetovem.

Nikdy jsme nezapomněli na naší původní myšlenku přinášet nové nápady do světa lezeckého vybavení. Díky nasbíraným zkušenostem a novým technickým možnostem tyto nápady přinášet stále budeme.

Váš OCÚN tým.