OiSO Nano ochrana karoserie GOLD
1 855 Kč

Výkonnější velmi tvrdý keramický nanopovlak na ochranu automobilu na 24 měsíců. Keramická ochrana laku automobilu vytvoří extrémně tvrdou ochrannou vrstvu, která chrání před agresivními vlivy okolního prostředí, poškrábáním, korozí, UV zářením a mechanickému a chemickému poškození.

OiSO Nano ochrana karoserie Gold set
1 985 Kč

Sada nanokosmetiky OiSO na komplexní ochranu vašeho vozu pred negativními vlivy okolního prostředí na dobu až 24 měsíců. Sada obsahuje keramickou ochranu karoserie, odmašťovač a aplikační sadu. Keramická ochrana laku automobilu vytvoří velmi tvrdou ochrannou vrstvu(ochranný štít),

OiSO Nano ochrana karoserie PLATINUM
2 985 Kč
+ doprava zdarma

Prémiová řada keramické ochrany karoserie OISO, která dosahuje vlastností jako „profesionální coating“, která zabrání poškození automobilu před agresivními vlivy okolního prostředím, poškrábání,korozí, UV zářením a dalšímu poškození po dobu 36 měsíců a při aplikaci dvou vrstev až 5 let.

OiSO Nano ochrana karoserie Platinum set
3 155 Kč
+ doprava zdarma

Set komplexní ochrany vašeho vozu pred negativními vlivy okolního prostředí na dobu 36 měsíců a při aplikaci dvou vrstev 5 let. Je prémiovou řadou keramické ochrany karoserie OISO, která dosahuje vlastností jako “profesionální coating”

OiSO Nano ochrana skel
385 Kč

Superhydrofobní povrchová ochrana skla, která výborně odpuzuje vodu a brání usazování nečistotám na skle, má vynikající samočistící vlastnosti s dlouho výdrží až 18 měsíců. Nano ochrana skla OiSO NANO GLASS COATING výrazně usnadňuje údržbu všech skleněných povrchů.

OiSO Nano ochrana textilu 100 ml
295 Kč

Revoluční ochrana, která je určená pro ochranu textilu a obuvi, zimního, outdoorového, dětského a lyžařského oblečení a vybavení, sedacích souprav a všech bytových textilií, všude tam kde je potřeba zajistit nepromokavost a vodoodpudivost textilního a koženného materiálu z broušené kůže.

OiSO Sada nano ochrany Gold
2 985 Kč
+ doprava zdarma

Sada nanokosmetiky OiSO na komplexní ochranu vašeho vozu pred negativními vlivy okolního prostředí na dobu až 24 měsíců. Sada obsahuje keramickou ochranu karoserie, ochranu skel, univerzální čistič, dekontaminant a odmašťovač.

OiSO Sada nano ochrany Platinum
4 285 Kč
+ doprava zdarma

Sada prémiové nanokosmetiky OiSO na komplexní ochranu vašeho vozu pred negativními vlivy okolního prostředí na dobu 36 měsíců. Sada obsahuje keramickou ochranu karoserie, ochranu skel, univerzální čistič, dekontaminant a odmašťovač. Dosahuje vlastností profesionálních coatingů

OiSO nanotechnologie přináší nejmodernější produkty v oblasti ochrany materiálů, nanotechnologie a nanopovlaků pro všechny povrchy.

OiSO nanotechnologie přináší nejmodernější produkty v oblasti ochrany materiálů, nanotechnologie a nanopovlaků pro všechny povrchy.