Orion Hrnec na nakládání 6 l ZELÁK
699 Kč 659 Kč

Nakládací hrnec zelák od značky Orion pro všestranné využití v kuchyni. Výborně slouží k nakládání utopenců, zelí, ryb a dalších pochoutek. Je vyroben z užitkové glazované keramiky, která nepropouští světlo a vytváří tak ideální podmínky pro potraviny k jejich dozrání.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 ks
589 Kč 569 Kč

Patentní dóza ze skla se silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion pro uchovávání všech různých druhů potravin. V balení 4 kusy, každá o objemu 2,4 l.

Orion Příbory nerez 24 ks BLACK LUXURE
1 199 Kč 49,96 Kč/ks

Akce

Sada luxusních příborů v černé barvě od značky Orion udělá z každého jídla luxusní zážitek. Kvalitní nerezová ocel a černý povrch jsou vysoce odolné. Příbory mají dlouhou životnost. Dopřejte si nevšední stolování.

Orion Posuvný bambusový příborník 26 cm
399 Kč

Posuvný bambusový příborník značky Orion vám zajistí pořádek v kuchyňské zásuvce. Díky němu můžete mít příbory nebo jiné kuchyňské pomůcky přehledně rozdělené do samostatných sekcí.

Orion Vak s odsáváním SPACE 40x60 cm 4 ks
369 Kč 269 Kč

Orion odsávací vak je ideálním pomocníkem při skladování, jestliže nemáte doma moc místa. Po odsátí vzduchu z vaku pomocí vysavače nebo pumpičky na odsávání vaků se objem výrazně zmenší, a vy tak ušetříte místo na ukládání. Textilie jsou zároveň chráněny před moly i prachem.

Orion Ošatka rattan oválná 26x13x9 cm KLAS
289 Kč 249 Kč

Ošatka od značky Orion na přípravu domácího chleba využitá pro kynutí těsta, servírování pečiva nebo jako dekorace uprostřed stolu. Její tvar a struktura se otiskne do těsta a vytvoří tak klasický vzhled bochníku chleba.

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR-23%
649 Kč 499 Kč

Akce

Mechanický zametač je ideální pomocník při úklidu. Vhodný na všechny typy podlah. Disponuje třemi kruhovými a dvěmi bočními kartáči. Je vyroben z kvalitního kovu. Celková délka zametače je 107 cm.

Orion Hrnec na nakládání zeleniny 1,3 l PICKLES
399 Kč 389 Kč

Hrnec na nakládání zeleniny značky Orion vám pomůže připravit Pickles – zeleninu kvašenou pomocí bakterií mléčného kvašení. Pickles je tak ideální oblohou k hlavnímu jídlu nebo přísadou do salátu. Vnitřní poklička je tlačena dřívkem a gumičkou stále ke dnu a vyvíjí tlak na zeleninu.

Orion Podnos do postele dřevo 50x30 cm
299 Kč

Dřevěný tác podnos do postele užijete nejen při romantických snídaních o víkendu, ale také v případě, že jste nemocní – na servírování čaje, svačiny na posilnění.

Orion Vak s odsáváním SPACE 70x100 cm, 3 ks
299 Kč

Vakuové pytle značky Orion jsou ideální cestou, jak uchránit vaše oblečení či lůžkoviny před vlhkostí, prachem a moly. Po odsátí navíc vak podstatně zmenší svůj objem, takže zároveň ušetří spoustu místa ve vaší skříni.

Orion Vak s odsáváním SPACE 100x130 cm, 3 ks
399 Kč

Odsávací vak je praktickým řešením pro uskladnění sezónních oděvů, lůžkovin či textilních a plyšových hraček, které zrovna nepotřebujete. Po odsátí přebytečného vzduchu z pytle se objem skladovaných textilií podstatně zmenší, čímž šetří úložný prostor ve vaší skříni.

Orion Podložka grilovací 40x33 cm 2 ks
179 Kč

Nepřilnavá teflonová podložka od značky Orion pomůže při grilování i pečení. Lze ji využít na všechny typy jídel od masa, ryb, zeleniny i vejce. Její hlavní výhodou je, že vypečená šťáva nikam nestéká a pokrm je tedy měkký, šťavnatý a nepřipálený.

Orion Ošatka rattan kulatá pr. 21 cm SRDCE
249 Kč 229 Kč

Ošatka od značky Orion na přípravu domácího chleba využitá pro kynutí těsta, servírování pečiva nebo jako dekorace uprostřed stolu. Její tvar a struktura se otiskne do těsta a vytvoří tak klasický vzhled bochníku chleba.

Orion Kapesní digitální váha 500g, 130570
319 Kč

Kapesní digitální váha s kvalitním senzorovým systémem a vysokou přesností vážení na 0,1 g. Maximální nosnost je 0,5 kg. Automatické vypnutí i zapnutí, funkce dovažování TARE.

Orion Hrnek s podšálkem BAMBU 0,14 l 6 ks
399 Kč 66,50 Kč/ks

Sada šesti hrnečků a podšálků Orion Hrnek s podšálkem BAMBU 0,14 l 6 ks jsou vyrobené z kombinace porcelánu a bambusového dřeva.

Orion Jídlonosič nerez 4 patra 16cm
459 Kč

Jídlonosič 4patrový celo nerezový je určený na přenášení potravin. Součástí je kovový stojan opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření a praktická vrchní poklice.

Orion Jídlonosič termo nerez 3 patra 16 cm
549 Kč 539 Kč

Termo jídlonosič vyrobený z nerezu, má tři patra pro přenášení pokrmů. Tento jídlonosič značky Orion dlouho zachová jejich teplotu jídla. Součástí je kovový stojan, opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření a vrchní poklice.

Orion Hrnec tlakový nerez PROFI 5 l+3,5 l duo
1 199 Kč 1 099 Kč

Tlakové hrnce Profi jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a jsou opatřeny sendvičovým dnem, které šetří energii. Součástí hrnců je tlaková poklice, skleněná poklice a nerezový košík na cezení uvařených potravin. Vhodný na všechny typy sporáků. Objemy hrnců jsou 3,5 a 5 litrů.

Orion Ošatka rattan kulatá, 14 cm
159 Kč

Ošatka vyrobená z přírodního materiálu pedig, nebo-li ratan. Vhodná na kynutí domácího chleba, nebo na jeho uskladnění a servírování. Průměr ošatky je 14 cm.

Orion Pánev WOK GRANDE 32 cm se skleněnou poklicí
999 Kč

Masivní hluboká pánev WOK se skleněnou poklicí od značky Orion. Poklice s průměrem 32 cm s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem, který umožňuje zdravější přípravu potravin s minimálním množstvím tuku. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce.

Orion Těžítko keramické do sudu 21cm
359 Kč 279 Kč

Keramické těžítko do zeláků je rozděleno na dvě části. Ty umožní jejich vložení i do nádob s průměrem hrdla menším, než je potřebný zkompletovaný průměr těžítka. Otvory v těžítku vytéká ze zeleniny šťáva, využijete je i ke snadnému vyjmutí z nádoby.

Orion Ošatka rattan kulatá, 21 cm
219 Kč 209 Kč

Ošatka vyrobená z přírodního materiálu pedig, nebo-li ratan. Vhodná na kynutí domácího chleba, nebo na jeho uskladnění a servírování. Průměr ošatky je 21 cm.

Orion Koš proutěný na piknik TERMO
999 Kč

Proutěný piknikový koš je dělený a vybavený termovložkou pro udržení potravin déle v požadované teplotě. Otevírá se z obou stran a přenášení usnadní praktické ucho. Ruční práce.

Orion Jídlonosič termo nerez 4 patra 16 cm
749 Kč

Termo jídlonosič vyrobený z nerezu, má čtyři patra pro přenášení pokrmů. Tento jídlonosič značky Orion dlouho zachová jejich teplotu jídla. Součástí je kovový stojan, opatřený přezkou, která zajistí jeho pevné uzavření a vrchní poklice.

Orion Příborník bambus 26x35 cm
269 Kč 259 Kč

Novinka

Pro udržení pořádku v první zásuvce kuchyňské linky přijde vhod příborník. Tento od značky Orion je zhotoven z bambusu a ideální do zásuvky v rozměru 26×35×5 cm. Nabízí 5 sekcí pro oddělení příborů a otvíráků či jiných pomůcek.

Orion Vak s odsáváním SPACE 60x80 cm, 4 ks
359 Kč

Sada 4 úložných odsávacích vaků vám pomůže s organizací nepotřebného oblečení či lůžkovin, které vám mimo sezonu zabírají ve skříni příliš místa. Po odsátí vzduchu se vak podstatně zmenší a vám poskytne více úložného prostoru. Vak zároveň chrání před vlhkostí či moly.

Orion Hrnec tlakový nerez PROFI 9 l
899 Kč 819 Kč

Tlakový hrnec Profi je vyroben z kvalitní nerezové oceli a je opatřen třívrstvým akutermickým dnem. Je opatřet pružným víkem s tvarovanou rukojetí. Vhodný na všechny typy sporáků. Objem hrnce je 9 litrů.

Orion Ošatka rattan oválná 26x13x9 cm
249 Kč 239 Kč

Oválná ošatka vyrobená z přírodního materiálu pedig, nebo-li ratan. Vhodná na kynutí domácího chleba, nebo na jeho uskladnění a servírování. Ideální na bochník o hmotnosti 1 kg.

Orion Míček na sušení prádla 2 ks
119 Kč 59,50 Kč/ks

Míček na sušení prádla značky Orion zkrátí dobu sušení v sušičce až o 25 %, takže jeho používáním šetříte čas i peníze za energii. Přirozeně změkčuje prádlo, proto už nemusíte používat aviváže nebo změkčovadla. Míčky při sušení oddělují prádlo od sebe, aby horký vzduch mohl efektivně cirkulovat.

Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko
499 Kč

Oboustranný pekáč z litiny od značky Orion slouží k přípravě masa, zeleniny i brambor. Víko je ideální pro grilování a samotný pekáč na zapékání. Pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku, přímém ohni a rozumí si i s indukčním ohřevem.

Orion Jídlonosič termo

Orion Jídlonosič termo

Hodnocení: 4,7
719 Kč

Termo nádoba s nerezovým jídlonosičem obsahuje nerezové misky s víčky, objem každé misky 0,8 l. Jídlonosič je uložen v plastovém termo obalu s víčkem na závit a se sklápěcím uchem, takže přenášený pokrm udrží dlouho svoji teplotu.

Orion Těžítko keram. do sudu 23 cm
299 Kč

Při nakládání zeleniny je těžítko nezbytností. Toto od značky Orion je rozděleno na dvě části, což umožňuje jeho vložení do nádob s menším hrdlem než je jeho průměr. Otvory pomáhají odvádět od zeleniny šťávu a zjednodušují vyjmutí těžítka z nádoby. Keramické těžítko brání tvoření plísní a množení bakterií.

Orion Vak s odsáváním LEVAND 80x120 cm 3 ks
399 Kč

Odsávací pytle Orion představují ideální způsob, jak ochránit vaše oblečení či lůžkoviny před vlhkostí, prachem a moly. Po odsátí navíc vak podstatně zmenší svůj objem, takže zároveň ušetří spoustu místa ve vaší skříni. Vaky mají levandulovou parfemaci.

Orion Zátka kvasná sklo/guma A
129 Kč

Kvasná zátka na demižon pro kvašení vína, piva a jiných nápojů od značky Orion. Umožňuje únik kvasných plynů z nádoby, ale brání vniku vzduchu dovnitř, čímž zabraňuje možné kontaminaci bakteriemi.

Orion Pánev litinová 25 cm
499 Kč

Pánev z litiny vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pánev s hotovým pokrmem můžete umístit na jakékoli prkénko a rovnou na ní jídlo servírovat. Ozvláštníte tak běžné stolování a podávání pokrmů.

Orion Mlýnek na kávu nerez 21 cm
349 Kč

Zaručuje snadné a perfektní mletí kávy. Plnění v horní části pod kličkou, která se snadno nasazuje a snímá. Ruční mlýnek na kávu moderního tvaru čerstvě namele zrnkovou kávu.

Orion Stojan na nože WHITELINE akácie
599 Kč 569 Kč

Stojan na nože s plastovmi štětinami pro bezpečné uložení nožů, nůžek a dalších kuchyňských nástrojů. Orion Stojan na nože WHITELINE akácie netupí nože a snadno se udržuje.

Orion Vak s odsáváním LEVAND 60x80 cm, 4 ks
399 Kč

Set 4 úložných vakuových pytlů vám pomůže s organizací nepotřebného oblečení či lůžkovin, které vám mimo sezonu zabírají ve skříni příliš místa. Po odsátí vzduchu se vak podstatně zmenší a vám poskytne více úložného prostoru. Vak má levandulovou parfemaci, takže vaše prádlo udrží stále svěží.

Orion Kastrol nerez STOCK 30 l poklice
2 199 Kč 2 109 Kč

Hrnec s nerezovou poklicí o objemu 30 litrů s průměrem 40 cm. Orion Hrnec nerez STOCK 30 l poklice je vyroben z kvalitní nerezové oceli se sendvičovým dnem s termoakumulačními vlastnostmi. Hrnec je vhodný na všechny typy spotřebičů i do trouby. Vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Orion Pánev GRANDE volská oka 4
599 Kč

Odlévaná masivní pánev na voslká oka má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 27 cm a její výška je 1,5 cm. Ideální na přípravu volských ok, nebo lívanců. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Ošatka rattan kulatá, 25 cm
239 Kč

Ošatka vyrobená z přírodního materiálu pedig, nebo-li ratan. Vhodná na kynutí domácího chleba, nebo na jeho uskladnění a servírování. Průměr ošatky je 25 cm.

Orion Gumový smeták a teleskopická hůl
199 Kč 179 Kč

Klasický smeták s gumovými štětinami pro snadný úklid i mokrých ploch, navíc s nastavitelnou délkou hole v rozmezí 73–126 cm. Hodí se nejen při domácím úklidu, ale i do pracovního prostředí, zejména v kadeřnictví nebo saunách. Orion Gumový smeták a teleskopická hůl s šířkou až 31 cm vám ušetří práci při každém záběru.

Orion Ošatka rattan oválná 32x15x9 cm
259 Kč 249 Kč

Oválná ošatka vyrobená z přírodního materiálu pedig, nebo-li ratan. Vhodná na kynutí domácího chleba, nebo na jeho uskladnění a servírování. Ideální na bochník o hmotnosti 1,5 kg.

Orion Forma kov bábovka KLASIK MARISSA pr. 24 cm
509 Kč

Novinka

Forma na bábovku klasik MARISSA o průměru 24 cm od značky Orion má nepřilnavý povrch PFLUON, který je vhodný pro pečení třených, kynutých i piškotových těst. Forma je odolná teplotám až do +200 °C. Je vhodná do plynové, horkovzdučné i elektrické trouby a snadno se umývá.

Orion Termoska-plechovka ner. 0,4 l SOVA
249 Kč

Termoska ve tvaru plechovky s motivem sovy zaujme hned na první pohled. Vodu udrží teplou až 12 hodin a co se týká studené, ta bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití.

Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch. Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.

Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch. Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.