Orion Digitální váha UH 50 kg
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váha značky Orion vám pomůže zjistit hmotnost zavazadel před odletem na dovolenou. S váhou si budete jisti, že vaše zavazadla nepřesáhnou stanovené limity.


Orion Mlékovar nerez na indukci 1,5 l
359 Kč

Mlékovar je vhodný na vaření mléka, nebo omáček, které mají tendenci se připalovat. Je vyroben z nerezové oceli a má dvojitou stěnou. Vhodný na všechny typy tepelných spotřebičů včetně indukce. Užitný objem je 1,3 litry.


Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 l
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mlékovar je vhodný na vaření mléka, nebo omáček, které mají tendenci se připalovat. Je vyroben z nerezové oceli a má dvojitou stěnou. Vhodný na všechny typy tepelných spotřebičů včetně indukce. Objem je 2,5 litru.


Orion box s víkem Krtek 4 l
260 Kč

119 Kč

Box s víkem je vyrobený z plastu pod značkou Orion o objemu 4 l. Dětský box s motivem oblíbeného, kresleného krtečka skvěle zapadne do dětských pokojů. Ideální na uložení různých drobností.


Orion Kastrol nerez ANETT 0,7 l poklice
459 Kč

369 Kč

Kastrol ANNET s objemem 0,7 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Vak s odsáváním SPACE 40x60 cm 4 ks
369 Kč

279 Kč

Orion odsávací vak je ideálním pomocníkem při skladování, jestliže nemáte doma moc místa. Po odsátí vzduchu z vaku pomocí vysavače nebo pumpičky na odsávání vaků se objem výrazně zmenší, a vy tak ušetříte místo na ukládání. Textilie jsou zároveň chráněny před moly i prachem.


Orion Grilovací plech s nepřilnavým povrchem
289 Kč

259 Kč

Akce

Grilovací plech značky Orion využijete k přípravě masa, ryb či špízů. Využít ho můžete jak do trouby, tak na gril. Díky jeho nepřilnavému povrchu je jeho údržba velmi snadná.


Orion Vak s odsáváním SPACE 60x80 cm, 4 ks
359 Kč

329 Kč

Sada 4 úložných odsávacích vaků vám pomůže s organizací nepotřebného oblečení či lůžkovin, které vám mimo sezonu zabírají ve skříni příliš místa. Po odsátí vzduchu se vak podstatně zmenší a vám poskytne více úložného prostoru. Vak zároveň chrání před vlhkostí či moly.


Orion Vak s odsáváním LEVAND 40x60 cm, 4 ks
319 Kč

279 Kč

Orion odsávací vak je ideálním způsobem skladování, jestliže nemáte doma moc místa. Po odsátí vzduchu z vaku pomocí vysavače nebo pumpičky na odsávání vaků se objem výrazně zmenší, a vy tak ušetříte místo na ukládání. Textilie jsou zároveň chráněny před moly i prachem. Vak má levandulovou parfemaci.


Orion Vak s odsáváním SPACE 70x100 cm, 3 ks
299 Kč

279 Kč

Vakuové pytle značky Orion jsou ideální cestou, jak uchránit vaše oblečení či lůžkoviny před vlhkostí, prachem a moly. Po odsátí navíc vak podstatně zmenší svůj objem, takže zároveň ušetří spoustu místa ve vaší skříni.


Orion Kastrol nerez ANETT 1,9 l poklice
549 Kč

468 Kč

Kastrol ANNET s objemem 1,9 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Vak s odsáváním LEVAND 60x80 cm, 4 ks
399 Kč

349 Kč

Set 4 úložných vakuových pytlů vám pomůže s organizací nepotřebného oblečení či lůžkovin, které vám mimo sezonu zabírají ve skříni příliš místa. Po odsátí vzduchu se vak podstatně zmenší a vám poskytne více úložného prostoru. Vak má levandulovou parfemaci, takže vaše prádlo udrží stále svěží.


Orion Kastrol GRANDE pr. 28 cm skleněná poklice
799 Kč

Kastrol s poklicí je vyroben s kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Objem kastrolu je 4,3 litru. Lze mýt v myčce na nádobí.


Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 20 cm
549 Kč
522 Kč

Hrnec Grande s poklicí má velmi kvalitní nepřilnavý porch, ve kterém můžete vařit, smažit, dusit opékat, nebo zapékat v troubě s minimem tuku. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Objem hrnce je 2,3 litru.


Orion Hrnec nerez PASTA ANETT, 5 l poklice
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec PASTA ANETT je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi, které zajišťuje ekonomické vaření. Soušástí je i praktická pokliceotvory, které vám usnadní cezení. Vhodný na všechny typy sporáků. Objem hrnce je 5 litrů.


Orion Kastrol nerez ANETT 3 l poklice
699 Kč

Kastrol ANNET s objemem 3 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Sada nádobí ANETT 10 dílů
2 990 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada nádobí ANNET je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavé oceli, díky které můžete vařit na minimu tuku. Sada obsahuje 5 kastrolů a 5 poklic. Vhodná na všechny typy sporáků i do myčky na nádobí.


Orion Vak s odsáváním LEVAND 100x130 cm 3ks-21%
419 Kč

329 Kč

Akce

Odsávací vak Orion je ideálním řešením pro uskladnění sezónních oděvů, lůžkovin či textilních a plyšových hraček. Po odsátí vzduchu z vaku pomocí vysavače nebo pumpičky na odsávání vaků se objem výrazně zmenší, a vy tak ušetříte místo na ukládání. Oděvy jsou zároveň chráněny před moly i prachem. Vak má levandulovou parfemaci.


Orion Kastrol nerez ANETT 8,2 l poklice
999 Kč

777 Kč

Kastrol ANNET s objemem 8,2 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Hrnec nerez Gastro 13,7 l poklice
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezový hrnec Gastro 13,7l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.


Orion Vak s odsáváním LEVAND 70x100 cm 3ks
359 Kč

329 Kč

Vakuové pytle Orion jsou ideálním cestou, jak ochránit vaše oblečení či lůžkoviny před vlhkostí, prachem a moly. Po odsátí navíc vak podstatně zmenší svůj objem, takže zároveň ušetří spoustu místa ve vaší skříni. Vaky mají levandulovou parfemaci.


Orion Odpadkový koš Duo DUST 20 l
1 009 Kč

699 Kč

Dva samostatné koše spojuje plastová obruč. Objem jednoho koše je 10 l. Snadné třídění odpadu. Odpadkový koš DUO na třídění odpadu s otvíráním pomocí klipu na víku.


Orion Sada nádobí ANETT 8 dílů-20%
2 490 Kč

1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nádobí ANNET je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavé oceli, díky které můžete vařit na minimu tuku. Sada obsahuje 3 kastroly a 1 hrnec. Vhodná na všechny typy sporáků i do myčky na nádobí.


Orion Kastrol GRANDE pr. 24 cm skleněná poklice
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol s poklicí je vyroben s kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Objem kastrolu je 2,5 litru. Lze mýt v myčce na nádobí.


Orion Hrnec nerez Gastro 19,5 l poklice
1 599 Kč

1 279 Kč

Nerezový hrnec Gastro 19,5l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.


Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 24 cm
659 Kč

Hrnec Grande s poklicí má velmi kvalitní nepřilnavý porch, ve kterém můžete vařit, smažit, dusit opékat, nebo zapékat v troubě s minimem tuku. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Objem hrnce je 4 litru.


Orion Hrnec nerez ANETT 1,5 l poklice
499 Kč

449 Kč

Hrnec ANETT je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi, které zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy sporáků. Objem hrnce je 1,5 litru.


Orion Kastrol nerez ANETT 7,1 l poklice
1 099 Kč

949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol ANNET s objemem 7,1 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Pánev + kastrol GRANDE s odnímatelnou rukojetí
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masivní odlévaný kastrol a pánev s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Součástí balení je i odnímatelná rukojeť, kterou můžete použít jak na kastrol, tak i na pánev. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.


Orion Kastrol nerez Gastro 8 l poklice
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový kastrol s poklicí Gastro 8 l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.


Orion Kastrol nerez ANETT 2,3 l poklice
599 Kč

489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kastrol ANNET s objemem 2,3 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Vak s odsáváním SPACE 100x130 cm, 3 ks
389 Kč

349 Kč

Odsávací vak je praktickým řešením pro uskladnění sezónních oděvů, lůžkovin či textilních a plyšových hraček, které zrovna nepotřebujete. Po odsátí přebytečného vzduchu z pytle se objem skladovaných textilií podstatně zmenší, čímž šetří úložný prostor ve vaší skříni.


Orion Sada nerezových hrnců ANETT - 12 dílů
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada nerezových hrnců Orion obsahuje 5 kastrolů s poklicemi, 1 kastrol bez poklice a 1 rendlík bez poklice. Nádobí zachová přirozenou chuť a hmotnost upravovaných potravin včetně vitamínů a minerálů.


Orion Kastrol nerez ANETT 4,3 l poklice
796 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol ANNET s objemem 4,3 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion box s víkem Krtek 26 l
449 Kč

359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Box s víkem je vyrobený z plastu pod značkou Orion o objemu 26 l. Dětský box s motivem oblíbeného, kresleného krtečka skvěle zapadne do dětských pokojů. Ideální na uložení různých drobností.


Orion Hrnec nerez ANETT 2,3 l poklice
599 Kč

489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec ANETT je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi, které zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy sporáků. Objem hrnce je 2,3 litru.


Orion Kastrol nerez ANETT 6,2 l poklice
899 Kč

729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kastrol ANNET s objemem 6,2 litrů je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. S tímto kastrolem vaříte ekonomicky, díky termoakumulačním vlastnostem. Vhodný na všechny typy sporáků.


Orion Vak s odsáváním SPACE 80x120 cm, 3 ks
359 Kč

329 Kč

Vakuové pytle Orion představují ideální způsob, jak ochránit vaše oblečení a lůžkoviny před vlhkostí, prachem a moly. Po odsátí navíc vak podstatně zmenší svůj objem, takže zároveň ušetří spoustu místa ve vaší skříni.


Orion Kastrol nerez Gastro 16 l poklice
1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový kastrol s poklicí Gastro 16l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.


Orion Forma keramika BÁBOVKA, 24 cm
349 Kč

Keramická forma na bábovku s glazovaným povrchem v klasickém designu. Dlouhá životnost materiálu. Maximální teplota pro pečení je 280°C. Průměr formy je 24 cm.


Orion Kastrol nerez Gastro 12 l poklice
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezový kastrol s poklicí Gastro 12 l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.


Orion Pánev GRANDE volská oka 4
599 Kč

549 Kč

Akce

Odlévaná masivní pánev na voslká oka má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 27 cm a její výška je 1,5 cm. Ideální na přípravu volských ok, nebo lívanců. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.


Orion Dóza sklo CLIP patent 3,4 l IRMA
179 Kč

Novinka

Klasická skleněná dóza o objemu 3,4 l je vhodná na uskladnění potravin, ať již sypkých či na zavařeniny. Dóza od značky Orion disponuje silikonovým těsněním proti vytečení i vniku vzduchu a drátěným uzávěrem.


Orion Dóza sklo CLIP patent 4,2 l IRMA
199 Kč

Novinka

Klasická skleněná dóza o objemu 4,2 l je vhodná na uskladnění potravin, ať již sypkých či na zavařeniny. Dóza od značky Orion disponuje silikonovým těsněním proti vytečení i vniku vzduchu a drátěným uzávěrem.


Orion Odšťavňovač ovoce litina + plátýnko
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mechanický mlýnek od značky Orion na odšťavňování ovoce, zeleniny a dalších surovin. Snadno a pevně jej přichytíte ke kuchyňské lince pomocí upevňovacího šroubu, gumové chrániče linku nepoškodí. Stačí opláchnout proudem vody, není vhodný do myčky nádobí.


Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l ŽHAVÁ&CHLADNÁ
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Termoska ve tvaru plechovky s nápisem zaujme hned na první pohled. Nápoj udrží teplý až 12 hodin a co se týká studeného, ten bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití.


Orion Termoska-plechovka ner. 0,7 l ZIP
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termoska ve tvaru plechovky s motivem zipu zaujme hned na první pohled. Vodu udrží teplou až 12 hodin a co se týká studené, ta bude osvěžující i po 8 hodinách. Plastové pítko které je integrované ve víku se silikonovým těsněním, zjednodušuje pití.


Orion Rendlík PERFECT, 12 cm
229 Kč

Rendlík PERFECT je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli. Díky sendvičovému dnu zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na všechny typy sporáků, včetně indukce. Objem rendlíku je 0,6 litru.


Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch. Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.

Společnost Velkoobchod ORION, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Firma sídlí na okraji Litomyšle – v městské části Nedošín – v novém moderním komplexu skladového a logistického centra s pohodlným přístupem a dostatkem parkovacích ploch. Za 20 let existence se podařilo vybudovat prosperující ryze českou společnost, která dbá na permanentní růst a rozvoj kvalitních služeb pro své zákazníky. Hlavní oblastí činnosti je export a import domácích potřeb. Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých výrobců, výrobců ze států EU a ze zemí celého světa. Zboží je dodáváno do prodejen a firem po celém území České republiky, Slovenska a Polska.