Our Generation Česací koník
1 849 Kč 1 349 Kč

Nádherný česací koník Our Generation, kterého můžeš se svou panenkou česat. Set česacího koníka obsahuje sedlo, uzdu s ledvinkou, deku, barevné příčesky pro hřívu, vlasové stuhy, voňavé květiny do hřívy, srdíčka-sponky do vlasů, kartáč, hřeben a sprej.

Our Generation Panenka Violet Anna
1 199 Kč 949 Kč

Panenka Violet Anna z řady Our Generation je vášnivá baletka.Panenka v klasickém černém trikotu a nádherně růžové tylové sukénce ti umožní prožít baletní sen, prožij ho se svými kamarádkami!

Our Generation Kuchyňka
3 449 Kč 2 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každé dobré jídlo začíná v pořádné kuchyni. Dopřejte své panence Our Generation špičkový kuchyňský set s chladničkou. Ať už chcete teplou večeři, nebo studené řezy na večírku, v této kuchyni si poradíte se vším.

Our Generation Panenka Lilly Anna
1 759 Kč 1 289 Kč

Panenka Lilly Anna z řady Our Generation je velká fanynka všeho, co je spojeno s jízdou na koni. Součástí sady jsou dva různé outfity, stánek s limonádou i jezdecké propriety. Vytvoř si vlastní jezdecké dobrodružství, nebo běž s Lilly Annou na večírek!

Our Generation Cestovní kufřík
849 Kč 619 Kč

Elegantní kufr, který s panenkou Our Generation projel už kus světa, podle něj se pozná skutečná dáma. Tento set obsahuje kufr plný věcí, které jsou na cestách potřeba. Fotoaparát, pas nebo malý příruční kufřík, to vše najdete v tomto setu.

Our Generation Cestovní kufr s příslušenstvím
1 149 Kč 969 Kč

Pořádný kufr, který s panenkou Our Generation projel už kus světa, je základ. Tento set obsahuje kufr plný věcí, které jsou na cestách potřeba. Fotoaparát, polštářek za krk, pas nebo tác za krk, vše najdete v tomto setu.

Our Generation Hříbě
999 Kč 719 Kč

Nádherné hříbátko Our Generation, o které se můžeš se svou panenkou starat. Hříběcí set obsahuje hříbě, přehoz , ohlávku s olůvkem, kartáč na hřebelcování, vědro, houbu, sprej, láhev se šamponem a rukavici na hřebelcování.

Our Generation Jezdecký obleček
699 Kč 569 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do jezdeckého oděvu a vydej se s koníkem na závodiště, nebo na vyjížďku. Tento roztomilý venkovský set obsahuje tričko, kabátek, kalhoty, jezdeckou čepici, bičík a pár vysokých kozaček.

Our Generation Sada na praní a sušení prádla
2 199 Kč 1 609 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chce tvoje panenka Our Generation vypadat skvěle, musí se starat o svoje oblečení! Tento prádelnový set obsahuje pračku, sušičku, koš na prádlo, sušák, kolíčky, košík na kolíčky, žehlicí prkno, žehličku, sprej, odměrku, krabičku do sušičky a prací prášek.

Our Generation Panenka Holly
1 199 Kč 949 Kč

Panenka Holly z řady Our Generation je vždy zábavná a zakládá si na módním oděvu. Je oblečená v pruhovaném roláku, sukni a chlupaté vestičce. Vytvoř si vlastní příběh plný snahy zlepšit svět s Holly a jejími kamarádkami!

Our Generation Obleček na ryby
699 Kč 569 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do tohoto setu a nech ji odpočívat na lodi nebo na břehu u lovu ryb. Tento roztomilý set obsahuje klobouk, vrchní díl plavek, spodní díl plavek, sluneční brýle, vědro, rybářský prut, návnadu a pár sandálů.

Our Generation Malý Týpí stan
1 549 Kč 1 249 Kč

Vezměte svou panenku Our Generation na venkovní dobrodružství s indiánským stanem týpí. Tento kempingový set obsahuje stan, kytaru, brožuru „Průvodce pro kempování“ a další doplňky pro nové zážitky.

Our Generation Hříbě Lipicána
999 Kč 719 Kč

Nádherné Lipicánské hříbátko Our Generation, o které se můžeš se svou panenkou starat. Hříběcí set obsahuje hříbě, deku, tašku na věci na hřebelcování, uzdu s ohlávkou, stuhu „1.místo“, sprej, šampon, kondicionér a masážní kartáč.

Our Generation Panenka Ayla
1 199 Kč 949 Kč

Panenka Ayla z řady Our Generation je velmi jemná a milá. Je oblečená v růžové sukni, šedém tričku a šedém svetříku. Vytvoř si vlastní příběh plný snahy zlepšit svět s Aylou a jejími kamarádkami!

Our Generation Kabátek s kytičkami
699 Kč 569 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do podzimního oděvu s kytičkami, ať je v bezpečí před sychravým počasím. Tento luxusní set obsahuje kabátek, šaty, punčocháče a pár kozaček.

Our Generation Panenka Elyse
1 199 Kč 859 Kč

Panenka Elyse z řady Our Generation je velice přátelská. Její úsměv perfektně ladí s jemným outfitem ve světle modré a růžové. Vymysli a prožij si vlastní dobrodružství plné přátelství a úsměvů s Elyse a jejími kamarádkami.

Our Generation Panenka Parker
1 599 Kč 1 289 Kč

Panenka Parker z řady Our Generation je unikátní parádnicí díky svým dlouhým vlasům, které si ráda češe a upravuje na tisíc způsobů. Její vlasy mohou růst, i se zkracovat. Vytvoř si vlastní dobrodružství s Parker a jejími kamarádkami.

Our Generation Panenka Aura
1 599 Kč 1 289 Kč

Panenka Aura z řady Our Generation má moc ráda večírky. Sama také říká, že každý den je vhodný pro malou oslavu. Aby na žádné nestála v koutě, má celou řadu šperků a ozdob. Vytvoř si vlastní dobrodružství s Aurou a jejími kamarádkami.

Our Generation Sada na kempování
849 Kč 619 Kč

Vezměte svou panenku Our Generation na venkovní dobrodružství se stanem a spacákem. Tento kempingový set obsahuje stan, spacák, marshmallow, klacek k opékání, talíř, párek v rohlíku, džbánek, šálek a funkční lucernu.

Our Generation Panenka Peyton
1 599 Kč 1 289 Kč

Panenka Peyton z řady Our Generation je unikátní parádnicí díky svým dlouhým vlasům, které si ráda češe a upravuje na tisíc způsobů. Její vlasy mohou růst, i se zkracovat. Vytvoř si vlastní dobrodružství s Peyton a jejími kamarádkami.

Our Generation Křeslo pro kadeřnický salon
1 249 Kč 949 Kč

Přiveď svou panenku do salonu Our Generation a nech ji užít si špičkovou péči. Tento luxusní set obsahuje luxusní kadeřnické křeslo, lahev s rozprašovačem, hřeben, nůžky, skřipce do vlasů, fén a žehličku na vlasy.

Our Generation Panenka Amya
1 599 Kč 1 289 Kč

Panenka Amya z řady Our Generation je unikátní parádnicí, která přichází vybavena sadou na barvení vlasů do několika různých barev. Její vlasy nabarvíte během okamžiků. Vytvoř si vlastní barevný účes pro Amyu a její kamarádky.

Our Generation Vana s příslušenstvím
1 149 Kč 929 Kč

Dopřej své panence Our Generation špičkovou péči s tímto koupelovým setem a vanou. Tento luxusní set obsahuje vanu, tác na vanu, pěnovou koupel, rohožku, ručník s kapucí „sova“ a mnoho dalších doplňků pro relaxační koupel.

Our Generation Obleček na tenis
569 Kč 459 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do sportovního dresu, jaký se od tenistek čeká. Tento roztomilý set obsahuje šaty na tenis, kšilt, pár tenisek, tenisový míček a tenisovou raketu.

Our Generation Panenka Layla
1 799 Kč 1 449 Kč

Panenka Layla z řady Our Generation je opravdová POPSTAR! Součástí sady je růžová kytara, sluchátka, nebo brýle, aby se mohla schovat před fanoušky. Dotkni se hvězd s Laylou a jejími kamarádkami.

Our Generation Skútr
1 149 Kč 829 Kč

Pokud panenka Our Generation chce dělat dobré skutky, musí se nějak dopravovat. Existuje víc chic a elegantní způsob, jak se přepravovat, než růžový skůtr v italském střihu? Ale nezapomeň panence nasadit helmu, bezpečnost především!

Our Generation Obleček na jógu
549 Kč 399 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do lehkého oděvu, vhodném zejména pro hodiny jógy v parku i tělocvičně. Tento roztomilý set obsahuje kalhoty na jógu, tílko, mikina, podložka na cvičení, popruh, seznam pozic na jógu.

Our Generation Plnokrevník
1 849 Kč 1 509 Kč

Ohromný a silný plnokrevník Our Generation, se kterým můžeš vyhrávat závody. Tento koňský set obsahuje kromě koně také sedlo, uzdu s ohlávkou, nebo podložku pod sedlo, takže pro vyjížďku nic nechybí!

Our Generation Pojízdný obchod se zmrzlinou
5 899 Kč 4 299 Kč

Úžasné letní osvěžení ze zmrzlinové dodávky Our Generation. Vyjeď do ulic a dopřej lahodný dezert panenkám Our Generation. Zmrzlinářské auto má funkční tlačítka a nepřeberné množství doplňků a sladkostí.

Our Generation Sada na piknik
849 Kč 699 Kč

Pokud se se svou panenkou Our Generation rozhodnete pro jídlo venku, potřebujete patřičné vybavení. Tento piknikový set obsahuje bohaté vybavení a všechny představitelné potraviny, aby váš piknik působil patřičně svátečním dojmem.

Our Generation Šaty a kabelka
699 Kč 569 Kč

Páni! Jak efektní volánky! A ta krajka!? Oblékni svou panenku Our Generation do slavnostních a půvabných šatiček. Tento roztomilý set obsahuje šaty, krajkovou vestu, sponu do vlasů, kabelku a baleríny.

Our Generation Stáj pro koně
4 399 Kč 3 129 Kč

Postarej se o svého Our Generation koníka, umísti ho do této špičkové stáje se širokou výbavou. Díky polohovacím přepážkám můžeš ustájít až tři koně, nebo otevři vrata od stáje a přidej bránu pro výběh!

Our Generation Plavky
569 Kč 459 Kč

Oblékni svou panenku Our Generation do plaveček a vydej se na pláž, abyste se mohly slunit, nebo si hrát s nafukovacím míčem. Tento roztomilý set obsahuje sluneční brýle, plavky s motivem velryby, ručník, nafukovací míč a pár sandálů.

Our Generation Sada na nocleh
849 Kč 699 Kč

Vezměte svou panenku Our Generation na venkovní dobrodružství pod širákem, nebo na přespání ke kamarádce. Tento set obsahuje spacák, chlupatý polštář, tašku, žehličku na vlasy, kulmu, chytrý telefon se sluchátky na uši a další vybavení.

Our Generation nabízí dětem panenky a vybavení s příběhem.

Jejich výrobce klade důraz na špičkovou kvalitu a přidanou hodnotu, proto mají i panenky Our Generation vzdělávací a výchovnou funkci. Motivace k prospěšným aktivitám však není tím jediným, čím tyto panenky motivují změnu k lepšímu, částka z ceny každé zakoupené položky Our Generation jde na účet nadace „Free the Children´s Power of a Girls Initiative".

Our Generation nabízí dětem panenky a vybavení s příběhem.

Jejich výrobce klade důraz na špičkovou kvalitu a přidanou hodnotu, proto mají i panenky Our Generation vzdělávací a výchovnou funkci. Motivace k prospěšným aktivitám však není tím jediným, čím tyto panenky motivují změnu k lepšímu, částka z ceny každé zakoupené položky Our Generation jde na účet nadace „Free the Children´s Power of a Girls Initiative".