Outdoor Edge 3,5" Razorsafe system RR-6 sada náhradních čepelí
320 Kč

Sada 6 ks čepelí určených pro všechny modely nožů Outdoor Edge s výměnnou čepelí délky 3,5" / 8,9 cm, tj. řady Outdoor Edge RazorLite™, RazorBlaze™, RazorPro™ . Každá čepel je precizně tepelně zpracována s podílem ruční práce při finálním dokončení, čímž je dosaženo chirurgicky ostrého břitu.

Outdoor Edge Butcher-Lite sada nožů
2 005 Kč

Kompletní sada pro zpracování úlovku. Vše potřebné je přehledně uloženo v praktickém nylonovém pouzdru s možností upevnění na opasek. Čepele nožů jsou vyrobeny z ušlechtilé nerez oceli s vysokým obsahem uhlíku, ergonomická rukojeť zajišťuje pevný úchop a poskytuje komfort při dlouhodobé práci.

Outdoor Edge CHOWPAL CPL-10C multifunkční sada
599 Kč

Sada multifunkčních nástrojů je nezbytným vybavením pro všechny outdoorové aktivity. Touto sadou nahradíte otvírák na konzervy, otvírák na láhve, šroubovák, metrický klíč, zavírací nůž i lžíci s vidličkou. Oba multifunkční nástroje lze pro maximální úsporu místa vzájemně do sebe zasunout.

Outdoor Edge Conquer-Plain Edge 3,5"
1 450 Kč

Odolný kapesní nůž v trendovém designu byl navržen mistrem v nožířském oboru pro každodenní použití na všech loveckých i ostatních outdoorových výpravách.

Outdoor Edge Cut-N-Que Lite
2 075 Kč

Kompletní 10dílná BBQ sada uložená v praktickém kufříku obsahuje vše potřebné pro přípravu masa i odpolední grilování, lovecké nebo cateringové akce či běžné domácí využití.

Outdoor Edge Cut-N-Que Pro
2 975 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní 14dílná BBQ sada uložená v praktickém kufříku obsahuje vše potřebné pro přípravu masa i odpolední grilování, lovecké nebo cateringové akce, či běžné domácí využití – včetně teploměru na maso.

Outdoor Edge Dark Timber Combo DT-1 nože s ručkou z ořechového dřeva
1 930 Kč

Designová sada nožů Outdoor Edge Dark Timber je díky svému provedení praktická, navíc dobře vypadá. Nože jsou prvotně určeny pro zpracování zvěře vysoké a skládá se z vykosťovacího nože, který je vhodný také pro stahování kůže z hlavy a nože stahovacího.

Outdoor Edge Divide-Plain Edge 3.5"
1 045 Kč

Odolný kapesní nůž v trendovém designu byl navržen mistry v oboru pro každodenní použití na všech loveckých i ostatních outdoorových výpravách.

Outdoor Edge Field Bone zavírací filetovací nůž
525 Kč

Zavírací filetovací nůž Outdoor Edge Field Bone se i přes svou velikost pohodlně vejde do kapsy. Kvalitní rukojeť poskytuje pevný a bezpečný úchop pro práci v jakýchkoliv podmínkách. Nůž je vybaven klipem pro uchycení za opasek nebo kapsu.

Outdoor Edge Game Processor 12dílná sada nožů
2 495 Kč

Dvanáctidílná sada Outdoor Edge Game Processor obsahuje vše, co je potřeba pro kompletní zpracování úlovku, zároveň je praktická pro veškeré zpracování nejen masa. Všechny nože a nástroje jsou přehledně uloženy v pevném přenosném kufříku.

Outdoor Edge Grip-Hook zavírací nůž s hákem na vyvrhování
1 930 Kč

Zavírací nůž Outdoor Edge Grip-Hook s vyvrhovacím hákem je vyroben z kvalitní oceli. Pogumovaná TPR® rukojeť zabezpečuje pevný úchop. Součástí balení je kvalitní nylonové pouzdro v kamuflážním provedení s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge Mini-Grip zavírací nůž
465 Kč

Mini-Grip nožík vám dá pocit, že v ruce držíte nůž v plné velikosti. Nůž je vyroben z kvalitní oceli, pogumovaná TPR rukojeť zajišťuje dobrý úchop, vhodný do kapsy, kabelky nebo jako přívěsek na klíče či batoh. Vhodný dárek pro všechny věkové generace.

Outdoor Edge Para-Claw - střední, camo
675 Kč

Kvalitní nožík se speciálně tvarovanou čepelí pro všechny nepředvídatelné situace je nedílnou součástí paracordového náramku ve velikosti M.

Outdoor Edge Para-Claw - velký, černý
675 Kč

Kvalitní nožík se speciálně tvarovanou čepelí pro všechny nepředvídatelné situace je nedílnou součástí paracordového náramku ve velikosti L.

Outdoor Edge Razor-Lite zavírací nůž s výměnným ostřím
1 250 Kč

Zavírací nůž Outdoor Edge Razor Lite nabízí inovativní řešení pro tupé nože. Jednoduchým stiskem tlačítka zámku vyměníte poškozenou nebo tupou čepel za novou, ostrou. Součástí balení je textilní pouzdro s možností upevnění za opasek.

Outdoor Edge Razor-Pro zavírací nůž s párákem
1 930 Kč

Zavírací nůž Outdoor Edge Razor Pro se dvěmi čepelemi přináší inovativní řešení pro tupé nože, kdy stisknutím tlačítka zámku vyměníte tupou nebo poškozenou čepel za novou. Druhou součástí nože je čepel párací, která umožňuje kvalitní zpracování úlovku.

Outdoor Edge SwingBlade nůž s otočnou čepelí
1 930 Kč

Nůž s otočnou čepelí Outdoor Edge Swingblade spojuje dvě funkce v jednom, kdy klasický nůž se zmáčknutím tlačítka zámku přetočí v párací čepel. Nůž je dodáván v nylonovém pouzdru s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge SwingBlade-Pak sada nože s otočnou čepelí a pilky
2 855 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada je kombinací nejprodávanějšího nože s otočnou čepelí Swingblade a 6" pilky. Nůž spojuje dvě funkce v jednom, kdy z klasického nože získáte stiskem tlačítka párací čepel. Součástí balení je kvalitní kožené pouzdro s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge The Outfitter sada nožů
3 275 Kč
+ doprava zdarma

Sada nožů Outdoor Edge The Outfitter obsahuje vše potřebné pro zpracování úlovku. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli a vybaveny reflexní rukojetí umožňující mít vždy přehled o odloženém nástroji. Vše je uloženo v kvalitním nylonovém pouzdru.

Outdoor Edge Wild-Pak 8dílná sada nožů
1 605 Kč

Osmidílná sada nožů Outdoor Edge Wild-Pak obsahuje vše potřebné pro zpracování úlovku. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli a vybaveny reflexní rukojetí umožňující mít vždy přehled o odloženém nástroji. Sada je uložena v pevném přepravním pouzdru.

Společnost založená v roce 1988 panem Davidem Blochem s cílem vyrábět nejlepší nástroje pro lovce. Outdoor Edge představuje funkční řešení, moderní proces výroby a velkou míru odbornosti. Při vývoji spolupracuje s americkými a mezinárodními loveckými organizacemi, výrobky testuje při skutečném lovu. V nabídce naleznete lovecké nože, pilky, nůžky, sekery, ale i částečné nebo kompletní sady pro zpracování zvěřiny.

Společnost založená v roce 1988 panem Davidem Blochem s cílem vyrábět nejlepší nástroje pro lovce. Outdoor Edge představuje funkční řešení, moderní proces výroby a velkou míru odbornosti. Při vývoji spolupracuje s americkými a mezinárodními loveckými organizacemi, výrobky testuje při skutečném lovu. V nabídce naleznete lovecké nože, pilky, nůžky, sekery, ale i částečné nebo kompletní sady pro zpracování zvěřiny.