Papernet Toaletní papír BIOTECH 2-vrst.celulóza 24 rolí
189 Kč 7,88 Kč/ks

Toaletní papír BIOTECH pomáhá čistit potrubí, redukuje patogenní bakterie a odbourává zápach. Ideální řešení pro starší odpadní potrubí a domovní čistírny odpadních vod. BIOTECH respektuje a chrání životní prostředí. Toaletní papír BIOTECH získal cenu INOVATIVNÍ TISSUE PRODUKT ROKU 2015 .

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 60cm x 50m 2vrstvá celulóza
885 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 60 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 40cm x 50m 2vrstvá celulóza
579 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 40 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.

Papernet Kuchyňská papírová utěrka XXL 69 m 2-vrstvá celulóza
76 Kč 69 Kč

Kuchyňská papírová utěrka PAPERNET s XXL dlouhým návinem 69 m z 2-vr.celulózy je určená pro práci v domácnosti nebo při grilování na zahradě. Role je zabalena ve folii. Ochrannou folii nemusíte rozbalit, vytáhnete pouze dutinku a roli odvíjíte zevnitř. Role se tak neušpiní, oceníte při grilování.

Papernet Papírová utěrka DryTech super savá a pevná 266 m 1-vr.
290 Kč 269 Kč

Papírová utěrka PAPERNET z 1-vrstvé celulózy DRYTECH návin 266 m s vysokou savostí a pevností je určena pro segmenty a pracoviště s vysokými nároky na čistotu a hygienu, např. zdravotnictví, potravinářství a gastronomie. Utěrka je pevná po namočení. Vhodná pro přímý kontakt s potravinami.

Papernet Papírová utěrka DefendTech HYGIENA Plus 160 m
155 Kč 139 Kč

Utěrka PAPERNET DefendTech s antimikrobiální přísadou, která chrání papír proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Zvyšuje úroveň hygieny a bezpečnosti při práci s potravinami a při čištění pracovních ploch v kuchyních. Utěrka má vysokou savost. Je schválena pro styk s potravinami.

Papernet BIOTECH toaletní papír 3-vrstvý celulóza 8rolí
92 Kč 79 Kč 9,88 Kč/ks

PAPERNET BIOTECH toaletní papír 3-vrstvý pomáhá čistit potrubí, redukuje patogenní bakterie a odbourává zápach. Ideální řešení pro starší odpadní potrubí a domovní čistírny odpadních vod. Respektuje a chrání životní prostředí. Toaletní papír BIOTECH získal cenu INOVATIVNÍ TISSUE PRODUKT ROKU 2015 .

Papernet kuchyňské utěrky 2 vrstvé-2 role celulóza 48 útržků
22 Kč

Papernet kuchyňské papírové utěrky SPECIAL z 2 vrstvé celulózy jsou určeny pro práci v domácnosti nebo při grilování na zahradě. Utěrka má vysokou savost a je příjemná na dotyk. Role obsahuje 48 útržků o rozměru 21,6×23 cm. Praktické balení dvou rolí.

Papernet Papírová utěrka DryTech super savá a pevná 152 m 2-vr.
229 Kč

Papírová utěrka PAPERNET z 2-vrstvé celulózy DRYTECH s vysokou savostí a pevností je určena pro segmenty a pracoviště s vysokými nároky na čistotu a hygienu, např. zdravotnictví, potravinářství a gastronomie. Utěrka je pevná po namočení. Vhodná pro přímý kontakt s potravinami.

Papernet Toaletní papír 3-vrst.celulóza 27,5 m 32 rolí
384 Kč 316 Kč 9,88 Kč/ks

Toaletní papír PAPERNET z 3-vrstvé čisté celulózy nejvyšší kvality neobsahuje lepidla a jiné přísady a nedráždí pokožku. Velmi dobře se rozpouští ve vodě. Rolička má dlouhý návin 27,5 metrů a vydrží déle. Praktické balení obsahuje 32 roliček a šetří vaše místo pro skladování .

Papernet Toaletní papír 2-vrstvý celulóza
59 Kč 49 Kč 6,13 Kč/ks

Toaletní papír PAPERNET z 2-vrstvé čisté a jemné celulózy neobsahuje lepidla a jiné přísady a nedráždí pokožku. Velmi dobře se rozpouští ve vodě

Papernet Toaletní papír Jumbo 190 2-vrst.celulóza 12 rolí
468 Kč 39,00 Kč/ks

Toaletní papír PAPERNET MINI Jumbo 190 z 2-vrstvé celulózy pro velkokapacitní zásobníky toaletního papíru o průměru 20 cm a více. Toaletní papír neobsahuje bělící látky, chemické přísady a nedráždí pokožku. Papír se dobře rozpouští ve vodě. Role s dlouhým návin 140 m. Ekologicky šetrný výrobek.

Papernet Toaletní papír MAXI 38 m 2-vrstv.celulóza 4 role
42 Kč 10,50 Kč/ks

Toaletní papír PAPERNET z 2-vrstvé čisté celulózy vysoké kvality s velmi dlouhým návinem 38 m. Neobsahuje lepidla a jiné přísady a nedráždí pokožku. Velmi dobře se rozpouští ve vodě. Rolička s návinem 38 metrů vydrží déle než běžný toaletní papír. Balení obsahuje 4 roličky.

Papernet Toaletní papír FreshenTech 3-vrstvý 4 role
49 Kč 39 Kč 9,75 Kč/ks

Toaletní papír z 3-vrstvé celulózy nejvyšší kvality s inovativní technologií FreshehTech eliminuje pachy v toaletách bez potřeby používat sprejové osvěžovače. Papír není parfémovaný, neutralizační vůně obsažena je v dutince . Toaletní papír FreshenTech získal cenu INOVATIVNÍ PRODUKT ROKU 2019.

Papernet Papírové kapesníky TISSUE 2-vrstvé 100 ks
23 Kč 21 Kč

Papírové kapesníky PAPERNET TISSUE z jemné a měkké 2-vrstvé celulózy bez chemických přísad a bělidel. Kapesníky jsou citlivé k pleti a nedráždí pokožku. Díky inovativní technologii DISSOLVETECH se kapesníky po vhození do toalety rychle rozpustí ve vodě a neucpou kanalizaci.

Papernet Papírové ručníky s antimikrobiální přísadou 2vr. celulóza DEFENDTECH
620 Kč 520 Kč 0,17 Kč/ks

Skládané papírové ručníky Papernet DefendTech s antimikrobiální přísadou chrání papír proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Zvyšují úroveň hygieny a bezpečnosti při utírání rukou zejména v hygienicky náročných provozech a pracovištích. Ručníky jsou dermatologicky testovány. Balení 3150 ks ručníků.

Papernet Zásobník z antibakteriálního plastu pro toaletní papír Jumbo 190
489 Kč

PAPERNET zásobník pro toaletní papír Jumbo je vyroben z antibakteriálního plastu, který redukuje přítomnost bakterií na povrchu zásobníku a přináší uživateli vyšší hygienickou ochranu a bezpečnost. Zásobník má uzamykatelný kryt a okénko pro snadnou kontrolu zásoby toaletního papíru.

Papernet Toaletní papír 100m ECOPACK 4bal.+zásobník ZDARMA
447 Kč 347 Kč 86,75 Kč/ks

Toaletní papír PAPERNET FULLTECH s délkou 100 m bez vnitřní dutinky v ekologickém papírovém obalu ECOPACK bez použití plastů. 2-vrstvá celulóza. Role FULLTECH vydrží až 6× déle než běžný toaletní papír. Ke 4 balením toaletního papíru dostanete 1 zásobník s antibakteriálním plastem zdarma .

Papernet Papernet antibakteriální zásobník na skládané ručníky V
713 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální zásobník na skládané ručníky Papernet – kvalitní zásobník na papírové ručníky v bílé barvě je neodmyslitelným průvodcem papírové hygieny. Zásobník ma jednoduchý design, spolehlivou funkčnost a je odolný vůči poškození.

Papernet Papernet jemné papírové kapesníky rozpustné ve vodě - 100 kusů
27 Kč

Papernet papírové kapesníky 100ks – v hotelích, penziónech, zdravotnických zařízeních, wellness či kosmetických studiích je důležitá komplexní péče o zákazníka. Pocit pohodlí a komfortu je možné nabízet i díky kosmetickým ubrouskům, které doplňují portfólio papírové hygieny.

Papernet Papernet zásobník na papírové kapesníky
640 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Papernet zásobník na papírové kapesníčky – kvalitní plastový zásobník italské značky v bílé barvě je vhodným doplňkem do hotelového pokoje, kanceláře nebo ordinace.

Papernet papírové ručníky MAXI 6 rolí 2-vr.celulóza 137 m
540 Kč

Papírové ručníky v roli PAPERNET MAXI jsou vyrobeny 2-vr. celulózy. Jsou určeny pro utírání rukou a pro čištění a leštění povrchů. Víceúčelová utěrka se vyznačuje dobrou savostí, nepouští vlákna. Je vhodná pro styk s potravinami. Roli je možné odvíjet vně a po vytažení perforované dutinky zevnitř.

Papernet papírové ručníky MINI 12 rolí 2-vr.celulóza 67 m
568 Kč

Papírové ručníky v roli PAPERNET MINI jsou vyrobeny 2-vr. celulózy. Jsou určeny pro utírání rukou a pro čištění a leštění povrchů. Víceúčelová utěrka se vyznačuje dobrou savostí, nepouští vlákna. Je vhodná pro styk s potravinami. Roli je možné odvíjet vně a po vytažení perforované dutinky zevnitř.

Papernet papírové ručníky skládané 2-vr.celulóza 3150 ks
590 Kč 499 Kč

PAPERNET papírové ručníky skládané ZZ z dvouvrstvé celulózy nejvyšší kvality zvyšují úroveň a kvalitu hygieny utírání vašich rukou. Jsou vhodné pro zdravotnické zařízení, hotely, restaurace, školy a jiná zařízení s vyššími nároky na hygienu. Ručníky jsou pevné a nedrolí se. PREMIOVÁ KVALITA.

Papernet Papírové ubrousky ReadyTable 2vrstvy 38x38 cm bordó 44ks
35 Kč

Papírové ubrousky Papernet ReadyTable bordó z kvalitního dvouvrstvého materiálu o rozměru 38×38 cm jsou vhodné do domácnosti, gastronomie a pro příležitosti, u kterých je kladen důraz na detaily. Počet ubrousků v jednom balení je 44 ks. Materiál ubrousků má mikroembossing, vrstvy se neoddělují .

Papernet Papírové ubrousky ReadyTable 2vrstvy 38x38 cm černé 44ks
35 Kč

Papírové ubrousky Papernet ReadyTable černé z kvalitního dvouvrstvého materiálu o rozměru 38×38 cm jsou vhodné do domácnosti, gastronomie a pro příležitosti, u kterých je kladen důraz na detaily. Materiál ubrousků má mikroembossing, vrstvy se neoddělují. Počet ubrousků v jednom balení je 44 ks.

Papernet Papírové ubrousky ReadyTable 2vrstvy 38x38 cm červené 44ks
35 Kč

Papírové ubrousky Papernet ReadyTable červené z kvalitního dvouvrstvého materiálu o rozměru 38×38 cm jsou vhodné do domácnosti, gastronomie a pro příležitosti, u kterých je kladen důraz na detaily. Počet ubrousků v jednom balení je 44 ks. Materiál ubrousků má mikroembossing, vrstvy se neoddělují .

Papernet Papírové ubrousky ReadyTable 2vrstvy 38x38 cm champagne 44ks
29 Kč

Papírové ubrousky Papernet ReadyTable champagne z kvalitního dvouvrstvého materiálu o rozměru 38×38 cm jsou vhodné do domácnosti, gastronomie a pro příležitosti, u kterých je kladen důraz na detaily. Materiál ubrousků má mikroembossing, vrstvy se neoddělují . Počet ubrousků v balení je 44 ks.

Papernet Papírové ubrousky ReadyTable 2vrstvy 38x38 cm žluté 44ks
35 Kč

Papírové ubrousky Papernet ReadyTable žluté z kvalitního dvouvrstvého materiálu o rozměru 38×38 cm jsou vhodné do domácnosti, gastronomie a pro příležitosti, u kterých je kladen důraz na detaily. Počet ubrousků v jednom balení je 44 ks. Materiál ubrousků má mikroembossing, vrstvy se neoddělují .

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 40cm x 50m 2vrstvá celulóza
69 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 40 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 50cm x 50m 2vrstvá celulóza
82 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 50 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 1 role šíře 60cm x 50m 2vrstvá celulóza
105 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 60 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 1 roli.

Papernet podložka na lůžko 9 rolí šíře 50cm x 50m 2vrstvá celulóza
775 Kč 699 Kč

PAPERNET Medical Roll jednorázová hygienická papírová podložka v roli na vyšetřovací lůžko z dvouvrstvé pevné celulózy o šířce 50 cm a délce 50 m je vhodná pro jednorázové použití ve zdravotnických zařízeních, ordinacích, rehabilitačních centrech a kosmetických salónech. Balení obsahuje 9 rolí.