Papernet 409742 Toaletní papír 2 vrstvy 8 ks
42 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Toaletní papír Papernet 8 kusů – dvouvrstvý toaletní papír italské značky ve velkém balení vhodný do hotelu, penzionu nebo jiného reprezentativního prostoru.  


Papernet Antibakteriální zásobník na skládané ručníky V Papernet
604 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální zásobník na skládané ručníky Papernet – kvalitní zásobník na papírové ručníky v bílé barvě je neodmyslitelným průvodcem papírové hygieny. Zásobník ma jednoduchý design, spolehlivou funkčnost a je odolný vůči poškození.


Papernet Antibakteriální zásobník toaletního papíru Papernet Maxi Jumbo 290 mm
567 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální zásobník toaletního papíru Papernet 230 mm - zásobníky jsou neodmyslitenou součástí průvodcem papírové hygieny a tento krásný zásobník v moderní bílé barvě se bude hodit do všech nadstandardních a luxusních prostorů jako jsou hotely, restaurace nebo třeba wellness centra.


Papernet Biotech Mini Jumbo 12 ks
471 Kč

Toaletní papír Mini Jumbo Papernet BioTech- velmi kvalitní dvouvrstvý toaletní papír od Papernetu je skvělou volbou do každé lepší restaurace, hotelu nebo sportovního centra.


Papernet Jumbo 12 ks
446 Kč

Toaletní papír Mini Jumbo Papernet - velmi kvalitní dvouvrstvý toaletní papír s mikro perforací od Papernetu je skvělou volbou do každé lepší restaurace, hotelu nebo sportovního centra.  


Papernet papírové kapesníky rozpustné ve vodě 100 kusů
19 Kč

Papernet papírové kapesníky 100ks – v hotelích, penziónech, zdravotnických zařízeních, wellness či kosmetických studiích je důležitá komplexní péče o zákazníka. Pocit pohodlí a komfortu je možné nabízet i díky kosmetickým ubrouskům, které doplňují portfólio papírové hygieny.


Papernet zásobník na papírové kapesníky bílý
604 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Papernet zásobník na papírové kapesníčky – kvalitní plastový zásobník italské značky v bílé barvě je vhodným doplňkem do hotelového pokoje, kanceláře nebo ordinace.