PetSafe Baterie PetSafe RFA-188 (1 ks)
269 Kč

Baterka v průměru vydrží 3–6 měsíců dle počtu aktivací v daném obojku. Na začátku používání obojku, během tréninku, se baterka vybije dřív.

PetSafe Nylonový obojek Petsafe
449 Kč

Nylonový obojek určený pro elektronické ohradníky Petsafe. Kompatibilní se všemi ohradníky kromě ohradníku pro kočky. Šíře 1,9 cm.

PetSafe Náhradní sprej pro sssCat
690 Kč

Náhradní sprej sssCat pro sprejový odplašovač sssCat, plně automatické zařízení na odplašení kočky z místa kde je její aktivita nevítaná.

PetSafe dvířka pro kočky 737sgifd, šedá
799 Kč
+ doprava zdarma

Dvířka jsou vhodné pro kočky do 7 kg a malé psy do 3 kg, umožňují vašemu zvířeti chodit ven a zpět dovnitř, tak jak mu bude vyhovovat. Dvířka jsou voděodolná, a mají magnetický uzavíratelný zámek.

PetSafe Fontána PetSafe Current
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní plastová fontána PetSafe Current s nepřetržitou cirkulací vody je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody pomocí filtru z aktivního uhlí. Díky dvěma úchytkám se s miskou snadno manipuluje a jednoduše se čistí.

PetSafe ultrazvukový protištěkací obojek proti štěkání a vytí
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obojek proti štěkání PetSafe s ultrazvukem je obojek určen spíše pro psy s nepříliš tvrdohlavou povahou, který využívá k zamezení štěkání vysílání ultrazvuku. Obojek detekuje štěkání pomocí zvukového mikrofonu.

PetSafe FroliCat® Multi
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FroliCat® Multi-Laser Toy Mačky divejú pri laseroch! S multi-laserovou hračkou FroliCat® môžu mačky prenasledovať dva lasery, ktoré sa otáčajú v náhodnom smere. Pre pohodlie a efektívnosť sa hračka automaticky vypne po 15 minútach hrania.

PetSafe postroj pro psa 3 v 1, XS
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postroj pro psa je ideální řešením proti nepříjemnému tahání, neoprenová podšívka společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort, díky reflexním prvkům bude váš pes vidět i v noci.

PetSafe postroj pro psa 3 v 1, S
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postroj pro psa je ideální řešením proti nepříjemnému tahání, neoprenová podšívka společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort, díky reflexním prvkům bude váš pes vidět i v noci.

PetSafe postroj pro psy, M
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Postroj EasySport je vyroben z měkkého a odolného materiálu společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort. Postroj má poutko, za které můžete v případě potřeby psa uchopit, je také vybaven reflexními prvky a by byl váš pes lépe vidět i v noci.

PetSafe Petsafe domácí protištěkací jednotka proti štěkání a vytí
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Statická jednotka proti štěkání PetSafe je protištěkací jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší účinnost. Protištěkací budka/jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí psí štěkot v dosahu 6 až 8 metrů.

PetSafe hračka FLIK Automatický rotující provázek
1 299 Kč
+ doprava zdarma

FroliCat FLIK je automatická hračka, která zapojí Vaši kočku do energetické hry rotací provázku v oválné schránce. Je zábavné pozorovat zvědavou kočku, jak se snaží chytit FLIK provázek předtím, než se zase schová.

PetSafe automatické krmítko se 2 miskami PetSafe 2
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Díky automatickému krmítku, můžete nastavit přesný čas pro krmení vašeho mazlíčka a zabránit mu tak v přejídání během vaší nepřítomnosti. Krmítko má 2 misky pro 150 g suchého krmiva, lze ho naprogramovat na 48 h.

PetSafe fontána pro psy Current-l-br-eu-19, L
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Fontána pro velká plemena psů o objemu 3,5 l, zajišťuje pravidelný přísun čerstvé filtrované vody a pomáhá tak předcházet infekcím močových cest a nemocem ledvin. Fontána má uhlíkový filtr a nabíjí se pomocí adaptéru.

PetSafe magnetická dvířka pro kočky Staywell®, bílá
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dvířka jsou vhodná pro kočky do 7 kg a malé psy do 3 kg, otevírají se pomocí magnetického obojku, ten umožní vstup pouze vašemu zvířeti. Dvířka lze nainstalovat do dveří z kovu, plastu, skla a kovu nebo do zdí z cihel a PVC, lze je nastavit do 4 různých poloh.

PetSafe obojek proti štěkání L-XL
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný obojek proti nežádoucímu štěkání ve velikosti L-XL, je vhodný pro psy všech plemen nad 3,6 kg. Obojek lze nastavit na 6 různých režimů Při prvním zaštěkání zazní zvukový signál nebo zvukový signál s korekčním impulsem, jehož intenzita závisí na zvoleném režimu.

PetSafe automatická miska pro zvířata
1 749 Kč
+ doprava zdarma

Automatická miska pro zvířata se dvemi přihrádkami, zajistí vašemu zvířeti přísun jídla i v době vaší nepříjemnosti, výdej jídla lze nastavit na 4 dny dopředu pomocí LCD displeje. Miska je vyrobena z plastu bez BPA a lze ji mýt v myčce nádobí.

PetSafe ultrazvuková budka proti štěkání a vytí
1 790 Kč

Protištěkací budka PetSafe je jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Protištěkací budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 15 metrů.

PetSafe automatický dávkovač na 5 jídel
1 849 Kč
+ doprava zdarma

S dávkovačem krmiva si usnadníte péči o svého domácího mazlíčka, i když zrovna nebudete v dosahu domova. Automatický dávkovač se postará o stálý přísun potravy. Dávkovač ve tvaru talíře pobere 5 porcí jak suché, tak i vlhké stravy a je určen pro kočky a menší psy.

PetSafe fontána 360° D360-eu-19
1 849 Kč
+ doprava zdarma

Fontána s pítkem 360 ° o objemu 3.8 l, zajišťuje pravidelný přísun čerstvé filtrované vody. Fontána má 5 různých nástavců pro různé proudy vody a 2 filtrační systémy pro dokonale čistou vodu, uhlíkový pro lepší chuť a vodu bez zápachu a pěnový filtr zachycující chlupy a další nečistoty.

PetSafe ultrazvukový systém proti štěkání
1 949 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní systém proti štěkání ve tvaru psí budky vydává zvuk, který psy odrazuje od štěkání. Díky digitálnímu programovacímu systému si můžete zvolit intenzitu a časové rozpětí ultrazvukových signálů, což šetří výdrž baterie. Funguje až do 5 metrů.

PetSafe venkovní domeček proti msímu štěkání.
2 049 Kč
+ doprava zdarma

Ultrasonický voděodolný venkovní domeček v designu ptačí budky, díky které se zbavíte nadměrného psího štěkání psů všech ras a velikostí. Domeček detekuje štěkání až do vzdálenosti 15 m za pomocí 3 stupňů ultrazvuku. Součástí balení je systém pro upevnění.

PetSafe Extra obojek pro elektronický obojek PetSafe 300/600/900m
2 248 Kč

Extra obojek pro elektronický obojek PetSafe 300/600/900m – STANDARD Vám umožní přidat druhého psa k existujícímu systému pro elektrický výcvikový obojok PetSafe 300/600/900m , nebo může nahradit současný obojek. Chápeme, že ne všichni psi jsou stejní.

PetSafe Petsafe Lite elektrický protištěkací obojek pro malé psy
2 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protištěkací obojek PetSafe® pomáhá odstranit rušivé štěkání výjimečně citlivých psů. PetSafe využívá pokrokovou technologii přesného rozlišení štěkotu i vytí a psa upozorní impulzem v 15ti úrovních. Zařízení je dobíjecí a vodotěsné.

PetSafe Sprejový odpuzovač PetSafe sssCat
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sprejový odpuzovač koček PetSafe sssCat je plně automatické zařízení na odpuzení kočky z míst, kde ji mít nechcete. Senzor pohybu zaznamená příchod vašeho miláčka a ampulka vystříkne sprej na odpuzení kočky. 100% bezpečné pro lidi i zvířata, bez zápachu a navíc nezanechává žádné stopy.

PetSafe Pawz Away elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
2 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leze váš pes na stůl, gauč nebo rozhrabává koš? Pawz Away je domací ohradník, který zabezpečí problematická místa každé domácnosti před řáděním vašeho mazlíčka. Vodotěsný přijímač na obojku odradí pejska či kočku zvukem a rostoucím impulzem na vzdálenost cca 1 m od daného objektu.

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní přijímač pro elektronický ohradník PetSafe pro velké psy. Kompatibilní se všemi základnami PetSafe (lze tedy kombinovat přijímače pro menší psy či kočky k libovolné základně, kromě bezdrátového ohradníku).

PetSafe Standard 100m elektronický výcvikový obojek
3 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 100 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.

PetSafe Standard 300m elektronický výcvikový obojek
3 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 300 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku středních a velkých psů.

PetSafe Basic elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
3 590 Kč

Elektronický ohradník PetSafe Basic s lehkým Deluxe obojkem je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro menší a střední psy, případně velké citlivější psy.

PetSafe Smart Dog elektronický výcvikový obojek
3 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantně řešený výcvikový obojek s Bluetooth připojením změní váš chytrý telefon v ovladač s dosahem až 100 m. Žádné externí zařízení k obojku pejska již nepotřebujete! Pohodlně využijete také tablet, funkce přes Bluetooth připojení bude kompatibilní pro iOS od 8 a Android od 5 výše.

PetSafe 100m Big Dog elektronický výcvikový obojek
4 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový výcvikový obojek pro velké psy s dosahem funkcí na 100 m využívá ke korekci zvuk a impulz v 16ti úrovních. Obojek má ve výbavě přehledné ovládání tlačítky, funkci boost a vodotěsné vlastnosti pro ponoření do 1,5 m. Obojek je určen pro výcvik jednoho psa.

PetSafe Petsafe Standard 600m elektronický výcvikový obojek
5 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 600 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.