Phantom Bandáže na kotník PHANTOM "Impact" - černé
350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bandáže na kotník PHANTOM „Impact“ v černé barvě. Bandáže PHANTOM výborně zpevní celou Vaši oblast kotníků i okolní oblast nohy a chrání před naražením a odřením. Elastické provedení PHANTOM se perfektně přizpůsobí noze. Bandáže jsou v zadní části opatřeny otvorem pro patu.

Phantom PHANTOM Boxerské rukavice "MT-Pro" - černo/bílé
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice s high-tech odpružení. Tyto boxerské rukavice PHANTOM mají vícevrstvé pěnové polstrování pro ochranu Vašich rukou kosti optimálně. Bez ohledu na to, jak tvrdě boj může být. Na zápěstí z těchto vysoce kvalitních boxerských rukavic je uzavřena s širokým suchým zipem.

Phantom PHANTOM MMA RUKAVICE "Blackout PU" - bílo/černé
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného polyuretanu. Tento materiál je velmi odolný, snadno se čistí a jsou pohodlné na kůži. MMA rukavice jsou vybaveny high-tech čalouněním a nabízí vynikající komfort. Vaše klouby jsou dobře chráněny před zraněním.

Phantom Popruhy Phantom na suspensor Vector
290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elastické popruhy s gumou v pase od značky Phantom. Lze použít i pro jiné značky standartních CUPů. Kapsový systém vložení.

Phantom Kingpin Double-53%
190 Kč 89 Kč

Výprodej

Hlavní šrouby na skateboard Phantom Kingpin Double jsou jednou z nejdůležitějších součástí při sestavování skateboardu. Materiál je kvalitní a velmi odolný.

Phantom Sillentblock-71%
100 Kč 29 Kč

Výprodej

Náhradní díl na truck Phantom Sillentblock je důležitá součást kingpinu především pro vaše zatáčení. Utažením nebo naopak povolením můžete korigovat náročnost zatáčení.

Phantom Batoh pro koptéry DJI Phantom
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Textilní batoh je určený pro přenášení kvadrokoptér řady DJI Phantom a příslušenství. Díky polstrování a kvalitní kontrukci poskytuje zařízení spolehlivou ochranu.

Firma Phantom se zabývá výrobou příslušenství ke skateboardům.

Firma Phantom se zabývá výrobou příslušenství ke skateboardům.