10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Plan Toys Veterinářský set Plan Toys Veterinářský set
Plan Toys Veterinářský set

S tímto setem naučíte a podpoříte své děti, aby se naučili léčit a ošetřovat zvířátka. Sada obsahuje vše, co zahrnuje péči o zraněného pejska nebo kočičku. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného zvířecího doktora.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Lékařský set Plan Toys Veterinářský set
Plan Toys Lékařský set

Hrajte si na opravdového doktora a pečujte o vaše přátele použitím profesionální doktorské sady! Příruční doktorský kufřík s 5 základními lékařskými nástroji. Hra učí děti v mladém věku, jak se stát soucitným a empatickým.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Tahací harmonika Plan Toys Veterinářský set
Plan Toys Tahací harmonika

Veselá, tahací harmonika se stane jednou z prvních hudebních hraček vašeho dítěte. Hračka stimuluje prostorové vnímaní ve spojení se zvukem.

můžete mít DNES

Od MALL
Bobří hráz Plan Toys Velká sada pohádkové stavebnice "Orchard"
Bobří hráz

Pomozte bobrovi u přehrady. Použijte tyč na vysunutí jednotlivých dílků. Ale opatrně, aby došlo k pádu bobra. Kdo zachrání život bobra, ten vyhrál.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Velká sada pohádkové stavebnice "Orchard" Plan Toys Velká sada pohádkové stavebnice "Orchard"
Plan Toys Velká sada pohádkové stavebnice "Orchard"

Popusťte uzdu své fantazii a vybudujte si své vlastní středověké městečko, kde nebude chybět katapult, král, královna, rytíři, koně, nebo dokonce létající drak.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Včelí úly Plan Toys Velká sada pohádkové stavebnice "Orchard"
Včelí úly

Rozvíjejte jemnou motoriku hrou vkládáním včel do jejich úlu od ekologické společnosti Plan Toys. S pomocí jemného uchopení pinzety položíte barevně správně včeličky do daného políčka v úlu. Posiluje rovněž rozpoznávání barev a počítání.

můžete mít DNES

Od MALL
Set - Divoká zvířata Set - Divoká zvířata
Set - Divoká zvířata

Sada divokých zvířátek – zebra, slon, žirafa a lev představují skvělé doplňky pro hraní vašich nejmenších. Roztomilá dřevěná zvířátka skvěle padnou do dětské ruky a hraní s nimi napomáhá k rozvoji představivosti a motoriky dětí.

můžete mít DNES

Od MALL
Šněrovací bota Set - Divoká zvířata
Šněrovací bota

Šněrovací botička pomáhá dítěti rozvíjet nové motorické schopnosti a logické myšlení. Je vtipnou pomůckou k naučení se vázání tkaniček. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Vhodně pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Mini káči Set - Divoká zvířata
Mini káči

Sada obsahuje 4 rozdílné káči v různých barvách. Každá káča má jiný tvar a děti mohou pozorovat různé barvy při roztočení. Hračka pro rozvoj jemné motoriky přináší dětem zábavu.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Tančící krokodýl – duhový Plan Toys Tančící krokodýl – duhový
Plan Toys Tančící krokodýl – duhový

Když táhnete tohoto roztomilého krokodýla, bude chodit a vydávat rytmické klapající zvuky. Navíc má zvíře dílky ve veselých barvách duhy, takže dítě nepřímo absorbuje barevné spektrum.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Balancující kaktus Plan Toys Tančící krokodýl – duhový
Plan Toys Balancující kaktus

Zábavná hra až pro čtyři malé hráče. Kaktus jen tak nepostojí! Kdo jako poslední postaví kaktus tak aby nespadl? Chce to strategii, vyvažujte a určitě vyhrajete! Hra pro děti od tří let.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Souprava hrnců Plan Toys Tančící krokodýl – duhový
Plan Toys Souprava hrnců

Příslušenství do kuchyňek všech malých kuchařek. Souprava hrnců je nepostradatelná součást vybavení. Sada obsahuje pánvičku, hrnec s víkem, misku, měchačku a velkou lžíci. Realistiticky vypadající hračky od značky Plan Toys.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Zubařský set Plan Toys Dětský stolek se židlí - černý
Plan Toys Zubařský set

Hra na zubaře nebo zubařku nikdy nepřestane bavit díky krásnému zubařskému setu Plan Toys, který obsahuje 4 základní zubařské nástroje, 1 ústa se sadou zubů, 3 náhradní zuby a obal. Hračka je zhotovená ze dřeva kaučukovníků bez latexu.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Dětský stolek se židlí - černý Plan Toys Dětský stolek se židlí - černý
Plan Toys Dětský stolek se židlí - černý

Pohodlný nábytek pro malé děti vyrobený z kvalitního kaučukového dřeva.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Plan Toys Sada k operování Plan Toys Dětský stolek se židlí - černý
Plan Toys Sada k operování

Hra na doktora nebo doktorku nikdy nepřestane bavit díky krásné sadě k operování Plan Toys, která obsahuje tašku s lékařským vybavením, látku s vyznačenými tělesnými orgány  a osobní kartu pacienta se slovní zásobou. Hračka je zhotovená ze dřeva kaučukovníků bez latexu.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Sada dopravních značek a světel Plan Toys Sada dopravních značek a světel
Plan Toys Sada dopravních značek a světel

Sada dopravních značek, která jsou skvělým doplňkem k autodráze. Procvičte si s dětmi, co která značka znamená, a nechte je zapojit nově poznaná dopravní pravidla do hry.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Dřez Plan Toys Sada dopravních značek a světel
Plan Toys Dřez

Učte se základní funkce kuchyně s další pomůckou od firmy Plan Toys. Kuchyňský dřez je skvělým doplňkem do pokojíčků vašich malých pomocníků a pomocnic. Podporujte u dětí představivost, dobré návyky a tvořivost s touto úžasnou kuchyňskou pomůckou.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Plan Toys Houpací prkno "PlanLifestyle" Plan Toys Sada dopravních značek a světel
Plan Toys Houpací prkno "PlanLifestyle"

Dřevěné houpací prkno k tréninku držení rovnováhy.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Plan Toys Kasička - slon Plan Toys Kasička - slon
Plan Toys Kasička - slon

Dřevěná dětská pokladnička v přírodní barvě dřeva s motivem slona.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Plachetnice s lachtanem Plan Toys Kasička - slon
Plachetnice s lachtanem

Malá plachetnička, která vypadá jako kdyby právě odplula ze severního pólu. Součástí sady je roztomilý lachtan. Kromě plachtění se může třeba i potápět a dělat společnost dětem při koupání.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Pracovní ponk Plan Toys Kasička - slon
Plan Toys Pracovní ponk

Šikovný pracovní ponk pro všechny malé kutily obsahuje 22 kusů nářadí: kladivo, klíč se šroubovákem a šroubky a matice. Ponk lze umístit na stůl, podlahu, ale i jej umístit jako poličku. Rozměry: 16.5 × 23.1 × 45.5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Plan Toys Skládací strom Plan Toys Dětské autíčko PlanLifestyle
Plan Toys Skládací strom

Každý dřevěný kousek může být složen do různých tvarů a druhů stromů. Pomáhá dětem naučit se barevné variace, poměrů a velikosti vytvářením a stavěním věcí podle vlastní představivosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
Plan Toys Autodráha Plan Toys Dětské autíčko PlanLifestyle
Plan Toys Autodráha

Brm brrrm brrrrm, kdo asi vyhraje tenhle napínavý autozávod probíjající na parádní autodráze Plan Toys, která má dokonce i most a díky 27 dílkům tratě ji lze postavit do různých tvarů? Možná bude vítězem Anička, možná Honzíček, jisté ovšem je, že se na této autodráze vyřádí chlapečci i holčičky. Hračka je zhotovená ze dřeva kaučukovníků bez latexu.

můžete mít DNES

Od MALL
Plan Toys Dětské autíčko PlanLifestyle Plan Toys Dětské autíčko PlanLifestyle
Plan Toys Dětské autíčko PlanLifestyle

Toto barevné autíčko má flexibilní ″tělo″, které reaguje na dotek vašeho dítěte. Pomáhá formovat vizuální a pohybové dovednosti. Během hry se jednotlivé dílky krásně rozpohybují, což děti potěší a zabaví.

můžete mít DNES

Od MALL

Pro společnost PlanToys je posláním udržovat vynikající kvalitu a zároveň bezpečnostní normy pro ochranu životního prostředí. Firma je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standarty, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využití bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňují tak dětem nejen hrát si a učit se, ale být i blíže k přírodě.

PlanToys je první společnost na trhu hraček, která používá dřevo z kaučukovníků – konkrétně z těch stromů, které již neposkytují latex. Tyto stromy rostou do výšky 50 metrů a více. Míza z nich je na světě primárním zdrojem přírodního kaučuku.

  • Namísto plýtvání těchto cenných zdrojů, používá firma Plan Toys dřevo pro výrobu svých hraček a pomáhá tak zachovat křehkou rovnováhu našeho ekosystému.
  • Poslední novinkou firmy Plan Toys je využívání odřezků tak, aby výroba byla zcela bezodpadová. Odřezky se drtí a lisují. Vzniká tak zcela nový ekologicky čistý a zdravotně nezávadný materiál pro výrobu „eko-hraček“.
  • Pustošivé odlesňování vznikající při těžbě kaučukovníků firma kompenzuje novou výsadbou stromů.
  • Papír použitý na obalech hraček je recyklovatelný, což dále snižuje množství odpadu.
  • Výrobní závody Plan toys používají při provozu nejmodernější solární energie a biomasu (paliva z biologicky rozložitelných organických materiálů).